http://kariera.mk

FOTO/ Bella Hadid, topless buzë një pishine, tregon format perfekte

para 11 muajve - BalkanWeb

Poza seksi buzë një pishine me mbathje të bardha dhe duart e vendosura mbi gjoksin e zhveshur për Bella Hadid. Modelja ndodhet në Californi për Coachella dhe është parë në Festival me ish të dashurin e...

Bella Hadid nuk është ribashkuar me The Weeknd, ajo është ngatërruar me një femër tjetër

para 11 muajve - Tetova Sot

Të gjitha mediat amerikane raportuan se Bella Hadid dhe The Ëeeknd janë bashkuar në festivalin Coachella. Dhjetëra raportime thoshin se dyshja janë parë së bashku duke u puthur gjithë mbrëmjen pas performancës...

Çfarë po ndodhë, Kendall shfaqet në krahët e The Weeknd

para 11 muajve - Tetova Sot

Kendall Jenner dhe The Weeknd janë parë duke u përqafuar gjatë ditës së tretë të Festivalit të Muzikës, Coachella 2018, në Indio, Kalifornia. Modelja 22-vjeçare dhe këngëtari 28-vjeçar e njohin mirë njëri-tjetrin,...

Bella Hadid tregohet “e kujdesshme”!

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Poza seksi pranë një pishine me një ‘slip’ të bardhë, me këmbë të zbuluara dhe me duar që mbulon një gjoks të përkryer! Bella Hadid në Kaliforni për Coachella-n, është parë në Festival me ish-in e tij,...

Çfarë po ndodhë, Kendall shihet në krahët e The Weeknd

para 11 muajve - Klan Kosova

Kendall Jenner dhe The Weeknd janë parë duke u përqafuar gjatë ditës së tretë të Festivalit të Muzikës, Coachella 2018, në Indio, Kalifornia. Modelja 22-vjeçare dhe këngëtari 28-vjeçar e njohin mirë njëri-tjetrin,...

‘Hallakatet’ modelja 21 vjeçare! Pozon pa reçipeta pranë pishinës

para 11 muajve - GazetaBlic

Bella Hadid di mirë si t’i trajtojë 17 milionë fansat e saj me postimet që bën, shkruan GazetaBlic. Ajo këto ditë ndodhet në Kaliforni, ku dhe po mbahet festivali i muzikës “Coachella”. Në fotografinë...

Bella Hadid nuk është ribashkuar me The Weeknd, ajo është ngatërruar me një femër tjetër

para 11 muajve - Telegrafi

Të gjitha mediat amerikane raportuan se Bella Hadid dhe The Ëeeknd janë bashkuar në festivalin Coachella. Dhjetëra raportime thoshin se dyshja janë parë së bashku duke u puthur gjithë mbrëmjen pas performancës...

Rikthehet Bella Hadid, më e nxehtë se kurrë

para 11 muajve - Periskopi

Ajo është një nga supermodelet më të kërkuara dhe të paguara. Bella Hadid së fundmi ka punuar për promovimin e produkteve të Dior dhe ia ka arritur me sukses qëllimit të saj. Dhe ylli i pasarelave është...

Bella Hadid nuk është ribashkuar me The Weeknd, ajo është ngatërruar me një femër tjetër

para 11 muajve - Almakos

Të gjitha mediat amerikane raportuan se Bella Hadid dhe The Ëeeknd janë bashkuar në festivalin Coachella. Dhjetëra raportime thoshin se dyshja janë parë së bashku duke u puthur gjithë mbrëmjen pas performancës...

Bella Hadid nuk është ribashkuar me The Weeknd, ajo është ngatërruar me një femër tjetër

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Të gjitha mediat amerikane raportuan se Bella Hadid dhe The Ëeeknd janë bashkuar në festivalin Coachella. Dhjetëra raportime thoshin se dyshja janë parë së bashku duke u puthur gjithë mbrëmjen pas performancës...

The Weeknd qan gjatë performancës në Coachella 2018

para 11 muajve - Tetova Sot

Një prej këngëtarëve më të mirë të momentit në botë, The Weeknd, ka realizuar një performancë të shkëlqyer në festivalin Coachella 2018. The Weeknd pati performancën më të mirë në karrierë në festivalin...

Bella Hadid e The Weeknd sërish bashkë!

para 11 muajve - Tetova Sot

Supermodelja e njohur Bella Hadid, duket se iu është kthyer dashurisë së vjetër! Kjo pasi sipas mediave të huaja rozë, Bella ka rindezur romancën e saj përsëri me The Weeknd. Sipas një burimi i cili ka...

The Weeknd qan gjatë performancës në Coachella 2018

para 11 muajve - GazetaBlic

Një prej këngëtarëve më të mirë të momentit në botë, The Weeknd, ka realizuar një performancë të shkëlqyer në festivalin Coachella 2018. The Weeknd pati performancën më të mirë në karrierë në festivalin...

The Weeknd qan gjatë performancës në Coachella 2018

para 11 muajve - Telegrafi

Një prej këngëtarëve më të mirë të momentit në botë, The Weeknd, ka realizuar një performancë të shkëlqyer në festivalin Coachella 2018. The Weeknd pati performancën më të mirë në karrierë në festivalin...

Bella Hadid dhe The Weekend bashkë në Coachella

para 11 muajve - Vizion Plus

Në Coachella mbrëmjen e së premtes, The Weeknd këndoi një nga këngët dedikuar  ish të dashurës së tij Selena Gomez, pastaj këndoi “Wasted Times”, këngë të cilën fansat e mendojnë se i është dedikuar Bella...

Bella Hadid e The Weeknd sërish bashkë!

para 11 muajve - Zhurnal

Supermodelja e njohur Bella Hadid, duket se iu është kthyer dashurisë së vjetër! Kjo pasi sipas mediave të huaja rozë, Bella ka rindezur romancën e saj përsëri me The Ëeeknd, njofton Klan Kosova. Sipas...

The Weeknd qan gjatë performancës në Coachella 2018

para 11 muajve - Almakos

Një prej këngëtarëve më të mirë të momentit në botë, The Weeknd, ka realizuar një performancë të shkëlqyer në festivalin Coachella 2018. The Weeknd pati performancën më të mirë në karrierë në festivalin...

Bella Hadid dhe The Weeknd sërish bashkë? Shkëmbejnë puthje në festën e Coachella-s…

para 11 muajve - Blitz

Duket se e papritura tashmë ka nodhur dhe se çifti i cili u nda në vitin 2016 pas dy vitesh lidhje janë ribashkuar. Po flasim për Bella Hadid dhe The Weeknd, për të cilët po flitet se janë rikthyer me...

Bella Hadid e The Weeknd sërish bashkë!

para 11 muajve - Klan Kosova

Supermodelja e njohur Bella Hadid, duket se iu është kthyer dashurisë së vjetër! Kjo pasi sipas mediave të huaja rozë, Bella ka rindezur romancën e saj përsëri me The Ëeeknd, njofton Klan Kosova. Sipas...

Bella Hadid e The Weeknd sërish bashkë!

para 11 muajve - GazetaBlic

Supermodelja e njohur Bella Hadid, duket se iu është kthyer dashurisë së vjetër! Kjo pasi sipas mediave të huaja rozë, Bella ka rindezur romancën e saj përsëri me The Ëeeknd, njofton Klan Kosova. Sipas...

Rikthimi i bujshëm, puthje të nxehta mes çiftit

para 11 muajve - Infokusi

Këngëtari me origjinë kanadeze ka dhuruar plot emocione me performancat e tij të ndjera në festivalin vjetor të “Coachella”. Ai këndoi hitin më të fundit “Call Out My Name” që është pjesë e albumit “My...

Këngëtari i njohur kapet mat me modelen seksi

para 11 muajve - Prive

The Weeknd është parë shumë i afërt me modelen Chantek Jeffries, gjatë festivalit të muzikës, Coachella 2018. 28-vjeçari dhe 24-vjeçarja, janë parë duke ecur së bashku në një zonë VIP në natën e së shtunës,...

Këngëtari i famshëm emocionohet në skenë teksa i këndon të ish të dashurës

para 12 muajve - Klan Kosova

Këngëtari i njohur The Weeknd ka peformuar në natën e parë të festivalin “Coachella 2018”, në Los Anxhelos. Befasia erdhi në momentin kur 28-vjeçari zu të këndoi “Call out my name”, këngë kjo të cilën...

The Weeknd shpërthen në lot duke performuar këngën dedikuar Selenës

para 12 muajve - Lajmi.net

The Weeknd këto ditë ka publikuar projektin e tij të ri. Kënga “Call Out My Name” që prej momentit të publikimit është konsideruar si dedikim për ish të dashurën e tij, Selena Gomez, shkruan lajmi.net....

The Weeknd emocionohet dhe shpërthen në lot gjatë interpretimit të këngës dedikuar Selena Gomezit

para 12 muajve - Telegrafi

Reperi i njohur The Weeknd ka peformuar në natën e parë të festivalin “Coachella 2018”, në Los Anxhelos. Ai ka performuar përpara fansave plot 20 këngë, të cilat janë pjesë e albumit të tij më të ri. The...

The Weeknd emocionohet dhe shpërthen në lot gjatë interpretimit të këngës dedikuar Selena Gomezit

para 12 muajve - Almakos

Reperi i njohur The Weeknd ka peformuar në natën e parë të festivalin “Coachella 2018”, në Los Anxhelos. Ai ka performuar përpara fansave plot 20 këngë, të cilat janë pjesë e albumit të tij më të ri. The...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK