http://kariera.mk

Nëna e Gigi dhe Bella, 10 herë më seksi se ato

para 11 muajve - Tetova Sot

Yolanda Hadid është njëra nga femrat edhe pse më moshë më seksi. Ajo është nëna e dy modeleve të njohura Gigi dhe Bella Hadid, të cilat ajo ua ka trashëguar profesionin e saj të modeles. Por edhe pse më...

Edhe motrat Hadid, vishen si motra

para 11 muajve - Tetova Sot

Ato sigurisht që nuk janë grupi i parë i motrave që kopjojnë njëra-tjetrën në stilin e veshjes. Bella dhe Gigi Hadid provuan se janë si çdo çift motrash të tjera të dielën kur ato dolën me të njëjtën stil...

Bella Hadid befason me poza topless!

para 11 muajve - Zhurnal

Bella Hadid është njëra nga modelet e njohura dhe më të paguarat në botë. Ajo dhe motra e saj Gigi kanë bërë shumë bujë në botën e modelimit duke u komentuar shumë jo vetëm për pamjen por edhe jetën private....

Nëna e Gigi dhe Bella, 10 herë më joshëse se ato

para 11 muajve - Zhurnal

Yolanda Hadid është njëra nga femrat edhe pse më moshë më seksi transmeton Indeksonline. Ajo është nëna e dy modeleve të njohura Gigi dhe Bella Hadid, të cilat ajo ua ka trashëguar profesionin e saj të...

Edhe motrat Hadid, vishen si motra – FOTO

para 11 muajve - Zhurnal

Ato sigurisht që nuk janë grupi i parë i motrave që kopjojnë njëra-tjetrën në stilin e veshjes. Bella dhe Gigi Hadid provuan se janë si çdo çift motrash të tjera të dielën kur ato dolën me të njëjtën stil...

Edhe motrat Hadid, vishen si motra

para 11 muajve - Koha.net

Ato sigurisht që nuk janë grupi i parë i motrave që kopjojnë njëra-tjetrën në stilin e veshjes. Bella dhe Gigi Hadid provuan se janë si çdo çift motrash të tjera të dielën kur ato dolën me të njëjtën stil...

Edhe motrat Hadid, vishen si motra

para 11 muajve - Tetova Sot

Ato sigurisht që nuk janë grupi i parë i motrave që kopjojnë njëra-tjetrën në stilin e veshjes. Bella dhe Gigi Hadid provuan se janë si çdo çift motrash të tjera të dielën kur ato dolën me të njëjtën stil...

Edhe motrat Hadid, vishen si motra – FOTO

para 11 muajve - Infokusi

Ato sigurisht që nuk janë grupi i parë i motrave që kopjojnë njëra-tjetrën në stilin e veshjes. Bella dhe Gigi Hadid provuan se janë si çdo çift motrash të tjera të dielën kur ato dolën me të njëjtën stil...

Nëna e Gigi dhe Bella, 10 herë më joshëse se ato

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Yolanda Hadid është njëra nga femrat edhe pse më moshë më seksi transmeton Indeksonline. Ajo është nëna e dy modeleve të njohura Gigi dhe Bella Hadid, të cilat ajo ua ka trashëguar profesionin e saj të...

Modelja e njohur ka bërë operacionin e frikshëm për tu dukur siç duket sot

para 11 muajve - Albeu

Të jesh supermodele është mision i vështirë, mbi të gjitha për Bella Hadid që kishte ardhur në jetë nga një modele ikonë siç është Yolanda Foster dhe kishte një motër që po ngjiste zhurmshëm shkallët e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK