http://kariera.mk

Elsa Lila akuzohet për vjedhje, deklarata e fortë e kompozitorit

para 8 muajve - NOA

Këngëtarja e njohur Elsa Lila, e cila prej vitesh jeton dhe punon në Itali, është vënë në qendër të një akuze nga kompozitori Genti Lako. Ai ka reaguar ashpër pas projektit të fundit të këngëtares duke...

Kompozitori shqiptar akuzon Elsa Lilën: Më ke vjedhur këngën!

para 8 muajve - Lajmi.net

Përmes një statusi në rrjete sociale kompozitori i njohur Gent Lako ka akuzuar për vjedhje të këngës “Buzët më ishin tharë”, këngëtaren Elsa Lila. Sipas Lakos kënga e kompozuar prej tij dhe e kënduar nga...

Këngëtarja Elsa Lila akuzohet për vjedhje, ‘shpërthen’ kompozitori: As me vdek s’të lënë

para 8 muajve - BalkanWeb

Këngëtarja Elsa Lila, një prej zërave të dashur të shqiptarëve është përfshirë në një debat, ku akuzohet për vjedhje të një këngë. Ka qenë kompozitori Genti Lako ai që ka akuzuar këngëtaren që prej vitesh...

Kompozitori shqiptar akuzon Elsa Lilën: Më ke vjedhur këngën!

para 8 muajve - Gazeta Express

Përmes një statusi në rrjete sociale kompozitori i njohur Gent Lako ka akuzuar për vjedhje të këngës “Buzët më ishin tharë”, këngëtaren Elsa Lila. Sipas Lakos kënga e kompozuar prej tij dhe e kënduar nga...

Këngëtarja Elsa Lila akuzohet për vjedhje, ‘shpërthen’ kompozitori: As me vdek s’të lënë…!

para 8 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur Elsa Lila, e cila është konsideruar vazhdimisht si një prej zërave të pëlqyer të muzikës shqiptare,  duket se është përfshirë në një debat, ku akuzohet për vjedhje të një këngë. Akuzuesi...

Elsa Lilën e akuzojnë për vjedhje: Turp të të vijë!

para 8 muajve - Albeu

Kompozitori Genti Lako ka shpërthyeri indinjuar me këngëtaren Elsa Lila teksa e akuzon këtë të fundit për vjedhje. Lako është shprehur se Elsa ka "vjedhur" këngën “Buzët më ishin tharë”, produksion i tij,...

Elsa Lila akuzohet për vjedhje! Artisti i njohur shqiptar: Turp t’i vijë

para 8 muajve - Mapo

E drejta e autorit vijon të jetë një problem në artin shqiptar dhe rasti më i fundit ka përfshirë pikërisht një prej këngëtareve më të mirënjohura të vendit tonë, Elsa Lilën. Artistja e famshme së fundmi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK