http://kariera.mk

Po bëhej gati të shijonte famën, Elvana Gjatës i ndodh e papritura

para 11 muajve - Aktuale

Elvana Gjatës sapo ka hedhur në treg këngën e saj më të re, dhe duket se është duke shijuar suksesin e saj me reperin amerikan. Por duket se gjatë këtyre ditëve, asaj i ka shkuar diçka “ters”, pasi siç...

Elvana Gjatës i ndodh diçka e papritur!

para 11 muajve - GazetaBlic

Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Elvana Gjata është gjithë kohës në lëvizje në vende të ndryshme të botës. Ajo është duke e vijuar karrierën e saj jashtë vendit dhe vetëm pak ditë më parë ka publikuar klipin...

Grabitet Elvana Gjata!

para 11 muajve - Infokusi

Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Elvana Gjata është gjithë kohës në lëvizje në vende të ndryshme të botës. Ajo është duke e vijuar karrierën e saj jashtë vendit dhe vetëm pak ditë më parë ka publikuar klipin...

Elvana Gjata në telashe! “Skifterat” e grabisin në Milano, ja çfarë i vodhën

para 11 muajve - Zhurnal

Një situatë e pakëndshme për Elvanën! Pas suksesit me hitin e saj “Off Guard” në bashkëpunim me reperin amerikan Ty Dolla Sign, Elvana Gjata është “arratisur” për në Milano me mikun e saj më të mirë, Valdrin...

I vidhet pasaporta Elvana Gjatës

para 11 muajve - Aktuale

Elvana Gjatës i është vjedhur pasaporta. Lajmin e ka bërë të ditur miku i saj, dizajneri Valdrin Sahiti, i cili ka postuar një fotografi në Instastory duke thënë: ‘kem diçka nga vjedhja e pasaportës. Ngushëllime”....

Elvana Gjata në telashe! “Skifterat” e grabisin në Milano, ja çfarë i vodhën

para 11 muajve - TV Koha

Një situatë e pakëndshme për Elvanën! Pas suksesit me hitin e saj “Off Guard” në bashkëpunim me reperin amerikan Ty Dolla Sign, Elvana Gjata është “arratisur” për në Milano me mikun e saj më të mirë, Valdrin...

Drejt famës dhe suksesit, Elvana Gjatës i ndodh gjëma (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Elvana Gjata tashmë prej kohësh ka nisur një rrugëtim të ri, drejt famës ndërkombëtare. Por mesa duket s'paska qenë e thënë që këngëtares të shkojnë gjërat fjollë kurdoherë. Këngëtares i kanë vjedhur pasaportën...

Po bëhej gati të shijonte famën, Elvana Gjatës i ndodh e papritura

para 11 muajve - Mapo

Elvana Gjatës sapo ka hedhur në treg këngën e saj më të re, dhe duket se është duke shijuar suksesin e saj me reperin amerikan. Por duket se gjatë këtyre ditëve, asaj i ka shkuar diçka “ters”, pasi siç...

Grabitet Elvana Gjata!

para 11 muajve - Ina

Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Elvana Gjata është gjithë kohës në lëvizje në vende të ndryshme të botës. Ajo është duke e vijuar karrierën e saj jashtë vendit dhe vetëm pak ditë më parë ka publikuar klipin...

Grabitet Elvana Gjata!

para 11 muajve - Tetova Sot

Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Elvana Gjata është gjithë kohës në lëvizje në vende të ndryshme të botës. Ajo është duke e vijuar karrierën e saj jashtë vendit dhe vetëm pak ditë më parë ka publikuar klipin...

Grabitet Elvana Gjata!

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Elvana Gjata është gjithë kohës në lëvizje në vende të ndryshme të botës. Ajo është duke e vijuar karrierën e saj jashtë vendit dhe vetëm pak ditë më parë ka publikuar klipin...

Elvana Gjata përballet me një situatë të pakëndshme në Milano! Ja çka i vodhën

para 11 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Elvana Gjata ka kaluar disa ditë në Milano të Italisë e shoqëruar me mikun e saj Valdrin Sahitin. Mirëpo diçka nuk ka shkuar mbarë dhe këngëtares së njohur i ndodhi krejt e papritura, shkruan...

Elvana Gjata përballet me një situate të pakëndshme në Milano! Ja çka i vodhën

para 11 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Elvana Gjata ka kaluar disa ditë në Milano të Italisë e shoqëruar me mikun e saj Valdrin Sahitin. Mirëpo diçka nuk ka shkuar mbarë dhe këngëtares së njohur i ndodhi krejt e papritura, shkruan...

Grabitet Elvana Gjata!

para 11 muajve - Republika

Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Elvana Gjata është gjithë kohës në lëvizje në vende të ndryshme të botës. Ajo është duke e vijuar karrierën e saj jashtë vendit dhe vetëm pak ditë më parë ka publikuar klipin...

Elvana Gjatës i ndodh e keqja në Milano të Italisë

para 11 muajve - Prive

Së fundmi, Elvana Gjata kaloi disa ditë në Milano të Italisë, bashkë me mikun e saj më të mirë, dizajnerin shqiptar, Valdrin Sahitin. Por, nuk shkoi gjithçka mirë. Elvanës ia vodhën pasaportën. Këtë lajm...

I vidhet pasaporta Elvana Gjatës

para 11 muajve - Klan Kosova

Elvana Gjatës i është vjedhur pasaporta, njofton Klan Kosova. Lajmin e ka bërë të ditur miku i saj, dizajneri Valdrin Sahiti, i cili ka postuar një fotografi në Instastory duke thënë: ‘kem diçka nga vjedhja...

Elvana Gjata përballet me një situatë të pakëndshme në Milano! Ja çka i vodhën

para 11 muajve - Sovrani

Këngëtarja Elvana Gjata ka kaluar disa ditë në Milano të Italisë e shoqëruar me mikun e saj Valdrin Sahitin. Mirëpo diçka nuk ka shkuar mbarë dhe këngëtares së njohur i ndodhi krejt e papritura, shkruan...

Edhe një këngëtare shqiptare arrin 1 milion ndjekës në Instagram

para 11 muajve - Zhurnal

1 milion persona e ndjekin këtë këngëtare Rrjeti social Instagram është shumë i përdorur nga fytyrat e njohura publike, ata publikojnë vazhdimisht fotografi duke qenë kështu më afër me fansat e tyre. Të...

Edhe një këngëtare shqiptare arrin 1 milion ndjekës në Instagram

para 11 muajve - RTV 21

1 milion persona e ndjekin këtë këngëtare Rrjeti social Instagram është shumë i përdorur nga fytyrat e njohura publike, ata publikojnë vazhdimisht fotografi duke qenë kështu më afër me fansat e tyre. Të...

Elvana Gjata me shumë stil rrugëve të Milanos

para 11 muajve - GazetaBlic

Është një nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Elvana Gjata muajt e fundit është shumë aktive me publikimin e këngëve të reja, shkruan lajmi.net. Po ashtu, si përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale,...

Elvana Gjata me shumë stil rrugëve të Milanos

para 11 muajve - Lajmi.net

Është një nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Elvana Gjata muajt e fundit është shumë aktive me publikimin e këngëve të reja, shkruan lajmi.net. Po ashtu, si përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale,...

Elvana Gjata me shumë stil rrugëve të Milanos

para 11 muajve - Infokusi

Është një nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Elvana Gjata muajt e fundit është shumë aktive me publikimin e këngëve të reja, shkruan lajmi.net. Po ashtu, si përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale,...

Elvana Gjata në Milano, duket me shumë stil

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më me stil shqiptare. Këngëtarja momentalisht po qëndron në Milano të Italisë nga edhe ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram, shkruan Indeksonline....

Elvana Gjata me shumë stil rrugëve të Milanos

para 11 muajve - Sovrani

Është një nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Elvana Gjata muajt e fundit është shumë aktive me publikimin e këngëve të reja, shkruan lajmi.net. Po ashtu, si përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale,...

Edhe një këngëtare shqiptare me 1 milion ndjekës në Instagram

para 11 muajve - GazetaBlic

Ajo padyshim është një nga emrat më të kërkuar në estradë, shkruan GazetaBlic. Flasim për këngëtaren nga Shqipëria, Elvana Gjata e cila pëlqehet shumë nga publiku. © Elvana Gjata [Instagram] Tashmë ajo...

1 milion ndjekës por Elvanës i ndodhi e papritura me Ty Dolla $ign

para 11 muajve - Prive

Në fillim të këtij muaji, Elvana Gjata solli projektin e saj të dytë ndërkombëtar, kësaj radhe në bashkëpunim me Ty Dolla $ign me titull “Off Guard” Edhe pse Elvana mori mbështetje nga kolegët e saj shqiptar,...

Edhe një artiste shqiptare arrin 1 milionë ndjekës në rrjetin e preferuar social

para 11 muajve - Sovrani

Ajo padyshim është një nga emrat më të kërkuar në estradë, shkruan GazetaBlic. Flasim për këngëtaren nga Shqipëria, Elvana Gjata e cila pëlqehet shumë nga publiku. Tashmë ajo po synon tregun ndërkombëtar,...

Elvana Gjata thyen rekordet, në majë të klasifikimeve gjithmonë

para 11 muajve - Albeu

Ditën e djeshme, në një publikim të Top Awards , Elvana hyri në grupin e artistëve, të cilët kanë 6 këngë në klasifikim. Këngëtarja është e vendosur të pushtojë tregun muzikor dhe këtë gjë e tregojnë më...

Elvana Gjata thyen rekordet, në majë të klasifikimeve gjithmonë

para 11 muajve - Bota Press

Ditën e djeshme, në një publikim të Top Awards, Elvana hyri në grupin e artistëve, të cilët kanë 6 këngë në klasifikim. Këngëtarja është e vendosur të pushtojë tregun muzikor dhe këtë gjë e tregojnë më...

Kjo është artistja shqiptare që bëri 1 milion ndjekës në Instagram

para 12 muajve - GazetaBlic

Është në mesin e artisteve më të suksesshme shqiptare. Çdo këngë që Elvana Gjata publikon, shndërrohet në hit, ndërsa punon shumë që vazhdimisht të sjell krijime të reja, shkruan lajmi.net. Meqë jemi në...

Kjo është artistja shqiptare që bëri 1 milion ndjekës në Instagram

para 12 muajve - Lajmi.net

Është në mesin e artisteve më të suksesshme shqiptare. Çdo këngë që Elvana Gjata publikon, shndërrohet në hit, ndërsa punon shumë që vazhdimisht të sjell krijime të reja, shkruan lajmi.net. Meqë jemi në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK