http://kariera.mk

FOTOT: Doni të dini si relaksohet Amber Rose?

para 11 muajve - Gazeta Tema

Amber Rose është një nga personazhet e njohur që shijoi “Coachell-ën” këtë fundjavë. Si shumë admirues të tjerë të festivalit, 34 vjeçarja vendosi që të hënën të relaksohej. Modelja amerikane, e cila ka...

Tullacja më seksi në botë

para 11 muajve - Republika

Amber Rose është një nga personazhet e njohur që shijoi “Coachella”-n këtë fundjavë. Si shumë admirues të tjerë të festivalit, 34 vjeçarja vendosi që të hënën të relaksohej. Modelja amerikane, e cila ka...

Tullacja më seksi që keni parë

para 11 muajve - Ina

Amber Rose është një nga personazhet e njohur që shijoi “Coachella”-n këtë fundjavë. Si shumë admirues të tjerë të festivalit, 34 vjeçarja vendosi që të hënën të relaksohej. Modelja amerikane, e cila ka...

Tullacja më seksi në botë

para 11 muajve - Infokusi

Amber Rose është një nga personazhet e njohur që shijoi “Coachella”-n këtë fundjavë. Si shumë admirues të tjerë të festivalit, 34 vjeçarja vendosi që të hënën të relaksohej. Modelja amerikane, e cila ka...

Tullacja më seksi në botë

para 11 muajve - Gazeta Express

Amber Rose është një nga personazhet e njohur që shijoi “Coachella"-n këtë fundjavë. Si shumë admirues të tjerë të festivalit, 34 vjeçarja vendosi që të hënën të relaksohej. Modelja amerikane, e cila ka...

Amber Rose di si të relaksohet

para 11 muajve - Tetova Sot

Amber Rose është një nga personazhet e njohur që shijoi “Coachell-ën” këtë fundjavë. Si shumë admirues të tjerë të festivalit, 34 vjeçarja vendosi që të hënën të relaksohej. Modelja amerikane, e cila ka...

Amber Rose “djeg” rrjetin teksa relaksohet…

para 11 muajve - Mapo

Amber Rose është një nga personazhet e njohur që shijoi “Coachell-ën” këtë fundjavë. Si shumë admirues të tjerë të festivalit, 34 vjeçarja vendosi që të hënën të relaksohej. Modelja amerikane, e cila ka...

Tullacja më seksi në botë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Amber Rose është një nga personazhet e njohur që shijoi “Coachella"-n këtë fundjavë. Si shumë admirues të tjerë të festivalit, 34 vjeçarja vendosi që të hënën të relaksohej. Modelja amerikane, e cila ka...

FOTOT: Ambre Rose “tërbon” fansat

para 11 muajve - Gazeta Tema

Ajo shpesh herë përshëndet fansat e saj në Instagram me foto tepër hot. Dhe këtë herë Ambre Rose ka “tërbuar” fansat me një foto ku shfaqej në krevat. E veshur me një kostum plazhi ngjyrë blu 34 vjeçarja dukej mjaft seksi. (TemA)

FOTOT: Amber Rose gjithnjë në formë për të “tërbuar”… meshkujt

para 12 muajve - Gazeta Tema

Tashmë ajo numëron 17 milionë ndjeksa në rrjetin social Instagram në të gjithë botën. Bëhet fjalë për Amber Rose, bukuroshen që di të provokojë më mirë se kushdo meshkujt. Së fundmi ajo ka bërë disa postime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK