http://kariera.mk

Modelja i zbulon fshehtësitë Donald e Trumpit…

para 11 muajve - Mapo

Ish modelja e Play Boy, Barbara Moore ka rrëfyer një histori dashurie me Presidentin amerikan Donald Trump, duke zbuluar edhe tradhtinë e këtij të fundit. Tashmë 49-vjeçare, Moore u takua më Trump në vitin...

Ish-modelja e Playboy-it seks me Donald Trump kur e fejuara e tij ishte shtatzënë

para 11 muajve - Mapo

Ish modelja e Playboy-it ka treguar sesi presidenti Donald Trump tradhtoi të fejuarën shtatzënë Marla Maples – e cila më vonë u bë gruaja e tij e dytë – gjatë një lidhjeje të nxehtë gjashtë mujore. Modelja...

FOTOT/ Modelja zbulon tradhtinë e Trump

para 11 muajve - Java News

Ish modelja e Play Boy, Barbara Moore ka rrëfyer një histori dashurie me Presidentin amerikan Donald Trump, duke zbuluar edhe tradhtinë e këtij të fundit. Tashmë 49-vjeçare, Moore u takua më Trump në vitin...

Edhe një aferë seksi e Trumpit

para 11 muajve - Insajderi

Një e dashur tjetër e Trumpit ka publikuar detajet eksplicite të seksit me të. Ish “lepuroshja” e Playbojit dhe manekinia Barbara Moore ka zbuluar se presidenti amerikan Donald Trump e ka mashtruar me...

Ish-modelja e Playboy-it seks me Donald Trump kur e fejuara e tij ishte shtatzënë

para 11 muajve - Bota Press

Ish modelja e Playboy-it ka treguar sesi presidenti Donald Trump tradhtoi të fejuarën shtatzënë Marla Maples – e cila më vonë u bë gruaja e tij e dytë – gjatë një lidhjeje të nxehtë gjashtë mujore. Modelja...

Zbulohet tradhtia e Donald Trump

para 11 muajve - Tetova Sot

Ish modelja e Play Boy, Barbara Moore ka rrëfyer një histori dashurie me Presidentin amerikan Donald Trump, duke zbuluar edhe tradhtinë e këtij të fundit. Tashmë 49-vjeçare, Moore u takua më Trump në vitin...

Modelja zbulon tradhtinë e Trump

para 11 muajve - Infokusi

Ish modelja e Play Boy, Barbara Moore ka rrëfyer një histori dashurie me Presidentin amerikan Donald Trump, duke zbuluar edhe tradhtinë e këtij të fundit. Tashmë 49-vjeçare, Moore u takua më Trump në vitin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK