http://kariera.mk

Anxhelina tërheq vëmendjen me pozat e reja

para 11 muajve - Telegrafi

Anxhelina Hadërgjonaj është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku kohë pas kohe publikon imazhe që e shfaqin mjaft atraktive. Në profilin e saj në Instagram, ajo numëron mbi 116 mijë ndjekës, për të cilët...

Anxhelina tërheq vëmendjen me pozat e reja

para 11 muajve - GazetaBlic

Anxhelina Hadërgjonaj është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku kohë pas kohe publikon imazhe që e shfaqin mjaft atraktive. Në profilin e saj në Instagram, ajo numëron mbi 116 mijë ndjekës, për të cilët...

Anxhelina tërheq vëmendjen me pozat e reja

para 11 muajve - Almakos

Anxhelina Hadërgjonaj është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku kohë pas kohe publikon imazhe që e shfaqin mjaft atraktive. Në profilin e saj në Instagram, ajo numëron mbi 116 mijë ndjekës, për të cilët...

Rikthehet Angela Martini, poza të “nxehta” e shtrirë në rërë

para 11 muajve - Gazeta Liria

Agela Martini është një prej modeleve më të njohura shqiptare. Ajo ka qenë shumë e komentuar në mediet rozë, sidomos me rastin e martesës me Dragos Savulescu, shkruan lajmi.net. Modelen e shohim shumë...

Anxhela Martini nuk i qëndron dot larg pasionit!

para 11 muajve - Gazeta Express

Bukuroshja me origjinë shqiptare Anxhela Martini duket se nuk mund të qëndrojë larg pasionit të saj për modelimin. Pak orë më parë ajo ka publikuar në Instagram disa foto nga seti i saj më i fundit fotografik....

Angela Martini, e mrekullueshme në set-in e fundit fotografik

para 11 muajve - Tetova Sot

Angela Martini ka bërë një set të ri fotografik. Modelja këtë herë është shfaqur e shtrirë në rërë nga ku duket tejet joshëse dhe ka treguar këmbët e saj të gjata. Kujtojmë se Angela nuk e ka problem të...

Anxhela Martini nuk i qëndron dot larg pasionit!

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Bukuroshja me origjinë shqiptare Anxhela Martini duket se nuk mund të qëndrojë larg pasionit të saj për modelimin. Pak orë më parë ajo ka publikuar në Instagram disa foto nga seti i saj më i fundit fotografik....

Rikthehet Angela Martini, poza të “nxehta” e shtrirë në rërë

para 11 muajve - Politiko

Agela Martini është një prej modeleve më të njohura shqiptare. Ajo ka qenë shumë e komentuar në mediet rozë, sidomos me rastin e martesës me Dragos. SavulescuModelen e shohim shumë aktive në rrjete sociale,...

Rikthehet Angela Martini, poza të “nxehta” e shtrirë në rërë

para 11 muajve - Lajmi.net

Agela Martini është një prej modeleve më të njohura shqiptare. Ajo ka qenë shumë e komentuar në mediet rozë, sidomos me rastin e martesës me Dragos Savulescu, shkruan lajmi.net. Modelen e shohim shumë...

Ajo është e zjarrtë: Angela Martini super seksi në fotosesionin e fundit

para 11 muajve - Prive

Modelja e famshme shqiptare, Angela Martini, gjithmonë është shquar për forma të ëprkruera fizike. Përveç se që është një modele me shumë talent, Martini e dëshmoi se di të jetë edhe një aktore e mirë,...

Kim mbush Instagramin me foto me bikini

para 11 muajve - Alsat-M

Edhe pse ka disa ditë që është kthyer nga pushimet, Kim Kardashian vazhdon ta mbushë Instagramin me fotot e saj me bikini. 37-vjeçarja shpërndau në rrjetin social një foto në pishinë, disa orë pasi kishte...

Foto/ Angla Martini, e mrekullueshme në set-in e fundit fotografik

para 11 muajve - BalkanWeb

Angela Martini ka bërë një set të ri fotografik. Modelja këtë herë është shfaqur e shtrirë në rërë nga ku duket tejet joshëse dhe ka treguar këmbët e saj të gjata. Kujtojmë se Angela nuk e ka problem të tregojë linjat e trupit.

Anxhela Martini duket atraktive në plazh

para 11 muajve - Telegrafi

Supermodelja shqiptare, Anxhela Martini, ka treguar edhe një herë linjat e saj trupore. Ajo është shfaqur në plazh në veshje të shkurtër ngjyrë krem, duke treguar linjat perfekte. Photo by @artankorenica...

Angela Martinin nuk e keni parë kurrë më joshëse se sonte

para 11 muajve - GazetaBlic

Ajo është një prej modeleve më joshëse shqiptare, shkruan GazetaBlic. Dhe tani, Angela Martini i është rikthyer pozave ‘të nxehta’ duke publikuar kështu goxha shpesh fotografi të shkrepura profesionalisht...

Kim Kardashian nuk i kursen pozat në bikini, ja si doli këtë herë

para 11 muajve - Gazeta Liria

Është në mesin e femrave më të komentuara në botë. Kim është shumë e ndjekur në rrjete sociale, në të cilat paguhet për çdo postim që bën, shkruan lajmi.net. Këto ditë, ajo ka publikuar vazhdimisht imazhe...

Anxhela Martini duket atraktive në plazh

para 11 muajve - Almakos

Supermodelja shqiptare, Anxhela Martini, ka treguar edhe një herë linjat e saj trupore. Ajo është shfaqur në plazh në veshje të shkurtër ngjyrë krem, duke treguar linjat perfekte. Me flokë të thjestha...

Kim Kardashian mbush Instagramin me foto me bikini

para 11 muajve - Gazeta Express

Edhe pse ka disa ditë që është kthyer nga pushimet, Kim Kardashian vazhdon ta mbushë Instagramin me fotot e saj me bikini. 37-vjeçarja shpërndau në rrjetin social një foto në pishinë, disa orë pasi kishte...

Kim Kardashian mbush Instagramin me foto me bikini

para 11 muajve - Infokusi

Edhe pse ka disa ditë që është kthyer nga pushimet, Kim Kardashian vazhdon ta mbushë Instagramin me fotot e saj me bikini. 37-vjeçarja shpërndau në rrjetin social një foto në pishinë, disa orë pasi kishte...

Kardashian sërish “djeg” rrjetin…

para 11 muajve - Mapo

Edhe pse ka disa ditë që është kthyer nga pushimet, Kim Kardashian vazhdon ta mbushë Instagramin me fotot e saj me bikini. 37-vjeçarja shpërndau në rrjetin social një foto në pishinë, disa orë pasi kishte...

Kim mbush Instagramin me foto me bikini

para 11 muajve - Tetova Sot

Edhe pse ka disa ditë që është kthyer nga pushimet, Kim Kardashian vazhdon ta mbushë Instagramin me fotot e saj me bikini. 37-vjeçarja shpërndau në rrjetin social një foto në pishinë, disa orë pasi kishte...

Kim sërish pushton internetin me pozat me bikini

para 11 muajve - Telegrafi

Mjafton një fotografi e publikuar nga Kim Kardashian në rrjetet sociale dhe ajo menjëherë shpërndahet në faqet rozë. Ajo është nënë e tre fëmijëve, dy të lindur nga vet ajo, ndërsa vajza e vogël ka lindur...

Kim Kardashian e ndez rrjetin me bikini të kuqe

para 11 muajve - GazetaBlic

Cilësohet si një nga femrat me format më bombastike në Hollywood, shkruan GazetaBlic. Është kjo Kim Kardashian e cila me paraqitjet në rrjete sociale nuk befason më ndjekësit e saj. © Kim Kardashian [Instagram]...

Kim Kardashian nuk i kursen pozat në bikini, ja si doli këtë herë

para 11 muajve - Lajmi.net

Është në mesin e femrave më të komentuara në botë. Kim është shumë e ndjekur në rrjete sociale, në të cilat paguhet për çdo postim që bën, shkruan lajmi.net. Këto ditë, ajo ka publikuar vazhdimisht imazhe...

Kim sërish pushton internetin me pozat me bikini

para 11 muajve - Almakos

Mjafton një fotografi e publikuar nga Kim Kardashian në rrjetet sociale dhe ajo menjëherë shpërndahet në faqet rozë. Ajo është nënë e tre fëmijëve, dy të lindur nga vet ajo, ndërsa vajza e vogël ka lindur...

Kim sërish pushton internetin me pozat me bikini

para 11 muajve - Republika

Mjafton një fotografi e publikuar nga Kim Kardashian në rrjetet sociale dhe ajo menjëherë shpërndahet në faqet rozë. Ajo është nënë e tre fëmijëve, dy të lindur nga vet ajo, ndërsa vajza e vogël ka lindur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK