http://kariera.mk

Armina Mevlani për vjehrrin: Berisha meriton t’ia lash këmbët me flori!

para 11 muajve - Gazeta Liria

Blogerja dhe modelja Armina Mevlani i është përgjigjur pyetjeve interesante në një intervistë ndryshe ‘Në kurthin e Piter Pan’. Duke qenë reja e ish kryeministrit shqiptar, Sami Berisha, ajo ka folur ...

‘Ia lan këmbët vjehrrit siç e do zakoni…?’ Armina befason me përgjigjen e saj

para 11 muajve - Aktuale

Blogerja Armin Mevlani ishte e ftuar në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Panit’. Përballë fëmijëvë ajo u shpreh mjaft e hapur dhe e emocionur njëkohësisht për të folur rreth raportit të saj me familjen e...

‘Ia lan këmbët vjehrrit siç e do zakoni…?’ Armina befason me përgjigjen e saj

para 11 muajve - Mapo

Blogerja Armin Mevlani ishte e ftuar në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Panit’. Përballë fëmijëvë ajo u shpreh mjaft e hapur dhe e emocionur njëkohësisht për të folur rreth raportit të saj me familjen e...

Armina Mevlani për vjehrrin: Berisha meriton t’ia lash këmbët me flori!

para 11 muajve - Lajmi.net

Blogerja dhe modelja Armina Mevlani i është përgjigjur pyetjeve interesante në një intervistë ndryshe 'Në kurthin e Piter Pan'. Duke qenë reja e ish kryeministrit shqiptar, Sami Berisha, ajo ka folur ...

'Ja lan këmbët vjehrrit siç e do zakoni...?' Armina befason me përgjigjen e saj

para 11 muajve - Gazeta Express

Blogerja Armin Mevlani ishte e ftuar në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Panit’. Përballë fëmijëvë ajo u shpreh mjaft e hapur dhe e emocionur njëkohësisht për të folur rreth raportit të saj me familjen e...

Ju kujtohet kur nuset ua lanin këmbët vjehrrive? Ja si e bën këtë punë Armina Mevlani tani

para 11 muajve - Prive

Blogerja shqiptare Armina Mevlani, është nusja e ish kryeministrit shqiptar Sali Berisha. Vajza nga Tirana që u shndërrua në ikonë mode për plot shqiptarë, ishte e ftuara e mbrëmshme në emisionin e Alketa...

‘Ia lan këmbët vjehrrit siç e do zakoni…?’ Armina befason me përgjigjen e saj

para 11 muajve - Infokusi

Blogerja Armin Mevlani ishte e ftuar në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Panit’. Përballë fëmijëvë ajo u shpreh mjaft e hapur dhe e emocionur njëkohësisht për të folur rreth raportit të saj me familjen e...

‘Ia lan këmbët vjehrrit siç e do zakoni…?’ Armina befason me përgjigjen e saj

para 11 muajve - Republika

Blogerja Armin Mevlani ishte e ftuar në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Panit’. Përballë fëmijëvë ajo u shpreh mjaft e hapur dhe e emocionur njëkohësisht për të folur rreth raportit të saj me familjen e...

‘Ia lan këmbët vjehrrit siç e do zakoni…?’ Armina befason me përgjigjen e saj

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Blogerja Armin Mevlani ishte e ftuar në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Panit’. Përballë fëmijëvë ajo u shpreh mjaft e hapur dhe e emocionur njëkohësisht për të folur rreth raportit të saj me familjen e...

`Mami, babi...?` Zbuloni si i thërret Armina vjehrrës Liri dhe vjehrrit Sali Berisha

para 11 muajve - Zhurnal

Është pjesë e traditës së shoqërisë shqiptare që shpesh njerëzit kur martohen i thërrasin prindërit e bashkëshort-es/it mami dhe babi. Po Armina Mevlani a i thërret babi dhe mami Sali dhe Liri Berishën?...

Edhe një çift i njohur i estradës drejt martesës?

para 11 muajve - GazetaBlic

“Në kurthin e Piter Panit” është një nga emisionet që ka mbledhur plot personazhe të ekranit, shkruan GazetaBlic. E ftuara e radhës në këtë emision ishte blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani e cila...

Armina tregon raportin me Lirinë dhe Berishën, lë pa fjalë me atë që thotë për vjehrrin

para 11 muajve - NOA

Armina Mevlani është kryqëzuar nga pyetjet e fëmijëve mbrëmjen e kësaj të hëne “Në kurthin e Piter Pan”. Pothuajse të gjithë fëmijët ishin të fokusuar te bashkëjetesa dhe raporti i saj me familjen Berisha....

Armina Mevlani, një nuse e devotshme: “Sali Berisha e meriton t’ja lash këmbët me flori!”

para 11 muajve - Blitz

Në “Kurthin e Piter Pan” mbrëmjen e djeshme, blogerja Armina Mevlani ka folur shumë hapur lidhur me relatat që ajo ka me familjen e saj të dytë, familjen Berisha. Në rolin e Pipit, Rudina Dembacaj e ka...

“Meriton t’ja lash këmbët me flori”, komentuesit i “përvishen” Arminës: S’ka nevojë, Berisha i ka të lara me gjakun e viktimave

para 11 muajve - Gazeta Tema

Deklarata e Armina Mevlanit se vjehrri i saj Sali Berisha meriton t’i lahen këmbët me flori, ka shkaktuar mjaft revoltë në rrjetet sociale ku dhjetra qytetarë kanë shprehur zemëratën e tyre. Të ndjerë...

'Mami, babi...?' Zbuloni si i thërret Armina vjehrrës Liri dhe vjehrrit Sali Berisha

para 11 muajve - Gazeta Express

Është pjesë e traditës së shoqërisë shqiptare që shpesh njerëzit kur martohen i thërrasin prindërit e bashkëshort-es/it mami dhe babi. Po Armina Mevlani a i thërret babi dhe mami Sali dhe Liri Berishën?...

Armina Mevlani del jashtë çdo parashikimi: A do t'ja lante këmbët Berishës?

para 11 muajve - Albeu

A do t'ia lante këmbët Berishës si nuse që është? Armina Mevlani e ftuar në "Kurthin e Piter Panit", ka rrëfyer për herë të parë në lidhje me marrëdhëniet me familjen e Shkëlzenit. Gjatë spektaklit ajo...

Video/ Armina tregon dëshirën për t’u bërë nënë dhe rrëfen marrëdhënien me familjen Berisha

para 11 muajve - Klan

Blogerja dhe modelja Armina Mevlani është shprehur se në një të ardhme të afërt dëshiron që të bëhet nënë. E gjendur nën pyetjet e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan” në televizionin Klan, Armina ka folur...

Blogerja Armina Mevlani flet si nuse: Berisha meriton t’ia lash këmbët me flori

para 11 muajve - BalkanWeb

Blogerja dhe modelja Armina Mevlani është shprehur se në një të ardhme të afërt dëshiron që të bëhet nënë. E gjendur nën pyetjet e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan”, Armina ka folur edhe për marrëdhëniet...

Armina nuse zakoni, merr me të mirë vjehrrin e ardhshëm: Berisha meriton t’ia lash këmbët me flori

para 11 muajve - Gazeta Tema

Blogerja dhe modelja Armina Mevlani është shprehur se në një të ardhme të afërt dëshiron që të bëhet nënë. E gjendur nën pyetjet e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan”, Armina ka folur edhe për marrëdhëniet...

A i thotë Berishës babi? Armina Mevlani përgjigjet me diplomaci

para 11 muajve - Albeu

Lidhja e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës është në qendër të vëmendies të mediave rozë. E ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, fëmijët i kanë drejtuar disa pyetje Arminës, shpesh duke e vënë...

Armina Mevlani flet si nuse zakoni: Berisha meriton t’ia lash këmbët me flori

para 11 muajve - Mapo

Blogerja dhe modelja Armina Mevlani është shprehur se në një të ardhme të afërt dëshiron që të bëhet nënë. E gjendur nën pyetjet e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan”, Armina ka folur edhe për marrëdhëniet...

Me cilin shkon më mirë Armina me vjehrrin apo me vjehrrën?

para 11 muajve - Gazeta Express

E ftuara e radhës në emisionin e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan” ka qenë Armina Mevlani. Në një rrëfim të sinqertë para pyetjeve të fëmijëve ajo ka zbuluar disa nga detajet e jetës familjare krah Shkëlzen...

Armina Mevlani gati për fëmijë? Blogerja: Ndoshta për pak, i dua shumë vogëlushët

para 11 muajve - Gazeta Express

Blogerja dhe modelja Armina Mevlani është shprehur se në një të ardhme të afërt dëshiron që të bëhet nënë. E gjendur nën pyetjet e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan” në televizionin Klan, Armina ka folur...

Reja e Sali Berishës thotë se ai e meriton t’ia lashë këmbët me flori

para 11 muajve - GazetaBlic

“ Në kurthin e Piter Panit ” është një nga emisionet që ka mbledhur plot personazhe të ekranit, shkruan GazetaBlic. E ftuara e radhës në këtë emision ishte blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani e...

Me cilin shkon më mirë Armina me vjehrrin apo me vjehrrën?

para 11 muajve - Infokusi

E ftuara e radhës në emisionin e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan” ka qenë Armina Mevlani. Në një rrëfim të sinqertë para pyetjeve të fëmijëve ajo ka zbuluar disa nga detajet e jetës familjare krah Shkëlzen...

Armina nuse zakoni: Berisha meriton t’ia lash këmbët me flori

para 11 muajve - Java News

Blogerja dhe modelja Armina Mevlani është shprehur se në një të ardhme të afërt dëshiron që të bëhet nënë. E gjendur nën pyetjet e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan”, Armina ka folur edhe për marrëdhëniet...

Armina Mevlani gati për fëmijë? Blogerja: Ndoshta për pak, i dua shumë vogëlushët

para 11 muajve - Tetova Sot

Blogerja dhe modelja Armina Mevlani është shprehur se në një të ardhme të afërt dëshiron që të bëhet nënë. E gjendur nën pyetjet e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan” në televizionin Klan, Armina ka folur...

Armina Mevlani një nuse për shtëpi, shikoni çfarë bën për Shkëlzenin

para 12 muajve - BalkanWeb

Duket se këtë fundjavë Armina Mevlani ka menduar që t’ia dedikoj shtëpisë, dhe partnerit të saj. Siç dihet, ata prej kohësh jetojnë bashkë, por duket se bukuroshja brune nuk është vetëm një blogere e mirë,...

Armina Mevlani një nuse për shtëpi: Shikon çfarë bën për Shkëlzenin (FOTO LAJM)

para 12 muajve - Albeu

Kemi parë pafund foto të jetës luksozë së Armina Mevlanit, por nuk na ka qëlluar shpesh të shohim duke gatuar. Armina na ka dëshmuar se është një nuse për shtëpi . Blogerja e njohur ka publikuar në Instastory...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK