http://kariera.mk

Rihanna merr koment edhe nga një tjetër këngëtare shqiptare

para 8 muajve - Lajmi.net

Tashmë e kanë bërë traditë. Këngëtarja e njohur kudo në botë, Rihanna, në mediet shqiptare shpesh bëhet temë e medieve rozë për komentet që merr nga fytyrat publike shqiptare, shkruan lajmi.net Tashmë...

Bebe Rexha zëvendëson Rihanna-n

para 8 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka performuar në Vegas, krah Florida Georgia Line dhe më pas udhëtoi drejt koncertit madhështor të Coachella për të zëvendësuar divën e muzikës, Rihanna....

Bebe Rexha dhe Eminem dhuruan spektakël në Coachella

para 8 muajve - RTV 21

Bebe Rexha shkëlqen në skenën e “Coachella” Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka performuar së bashku me Eminem këngën  “The Monster” në festivalin prestigjioz, Coachella në Kaliforni i...

Bebe Rexha dhe Eminem dhuran spektakël në Coachella

para 8 muajve - RTV 21

Bebe Rexha shkëlqen në skenën e “Coachella” Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka performuar së bashku me Eminem këngën  “The Monster” në festivalin prestigjioz, Coachella në Kaliforni i...

Rihanna merr koment edhe nga një tjetër këngëtare shqiptare

para 8 muajve - Tetova Sot

Tashmë e kanë bërë traditë. Këngëtarja e njohur kudo në botë, Rihanna, në mediet shqiptare shpesh bëhet temë e medieve rozë për komentet që merr nga fytyrat publike shqiptare. Tashmë asaj nuk po i komentojnë...

Këngëtarja shqiptare këndon krah Eminem: Një ëndërr e bërë realitet

para 8 muajve - Albeu

Ajo e quan legjendë, dhe nuk mund të jetë ndryshe! Reperi më i famshëm i muzikës botërore, që numëron miliona disqe muzikore të shitura ndër vite, ka qenë përkrah artistes me origjinë shqiptare , e cila...

Bebe Rexha mbajti dy performanca në Las Vegas dhe Coachella me Eminemin brenda gjashtë orëve

para 8 muajve - Telegrafi

Bebe Rexha ka pasur një agjendë shumë të ngjeshur mbrëmjen e të dielës. Këngëtarja ka zhvilluar dy performanca në dy koncerte të ndara, së pari në Las Vegas. Coachella 2018 A post shared by Bebe Rexha...

Bebe Rexha mbajti dy performanca në Las Vegas dhe Coachella me Eminemin brenda gjashtë orëve

para 8 muajve - Almakos

Bebe Rexha ka pasur një agjendë shumë të ngjeshur mbrëmjen e të dielës. Këngëtarja ka zhvilluar dy performanca në dy koncerte të ndara, së pari në Las Vegas. Prej aty me aeroplan privat ajo ka vazhduar...

Bebe Rexha dhe Eminem elektrizojnë skenën e “Coachellas”

para 8 muajve - Zhurnal

Këto ditë në Los Angeles po mbahet festivali "Coachella", i cili mbledh emrat më të njohur nga bota e muzikës. Pjesë e këtij festivali me performanca kanë qenë edhe Rita Ora dhe Bebe Rexha, shkruan lajmi.net....

Bebe Rexha ndez skenën e “Coachella” me Eminem-in

para 8 muajve - GazetaBlic

Ka pak ditë që ka filluar festivali i muzikës “Coachella” në Kaliforni, shkruan GazetaBlic. “Coachella” mbledh shumë artistë me famë botërore, e që shumë prej tyre këto ditë argëtuan njerëzit që ishin...

Bebe Rexha dhe Eminem elektrizojnë skenën e “Coachellas”

para 8 muajve - Ina

Këto ditë në Los Angeles po mbahet festivali “Coachella”, i cili mbledh emrat më të njohur nga bota e muzikës. Pjesë e këtij festivali me performanca kanë qenë edhe Rita Ora dhe Bebe Rexha, shkruan lajmi.net....

Bebe Rexha dhe Eminem elektrizojnë skenën e “Coachellas”

para 8 muajve - Lajmi.net

Këto ditë në Los Angeles po mbahet festivali "Coachella", i cili mbledh emrat më të njohur nga bota e muzikës. Pjesë e këtij festivali me performanca kanë qenë edhe Rita Ora dhe Bebe Rexha, shkruan lajmi.net....

Bebe Rexha shkëlqen në skenën e “Coachella”, Eminem e fton të këndojnë bashkë

para 8 muajve - Periskopi

Ka kohë që ajo po zotëron top listat dhe skenat ndërkombëtare. Bebe Rexha ishte dje e pranishme në festivalin e famshëm të muzikës “Coachella”, ku si shumë kolegë të saj, edhe ajo ka performuar para mijëra...

Rihanna, look transparent në Coachella Festival, tregon gjoksin në një foto në Instagram

para 8 muajve - Mapo

Rihanna është shfaqur me një veshje trasparente në një foto të publikuar në Instagram. Me çizme të gjata deri lart në kofshë dhe gjoksin që i shfaqet poshtë veshjes trasparente, Riri ka provokuar fansat...

Rihanna, look transparent në Coachella Festival, tregon gjoksin në një foto në Instagram

para 8 muajve - BalkanWeb

Rihanna është shfaqur me një veshje trasparente në një foto të publikuar në Instagram. Me çizme të gjata deri lart në kofshë dhe gjoksin që i shfaqet poshtë veshjes trasparente, Riri ka provokuar fansat...

Bebe Rexha ‘çmend’ fansat e saj me këtë pozë

para 8 muajve - Periskopi

Bebe Rexha duke u munduar të tregohet seksi, ndonjëherë edhe po e tepron. Këngëtarja me famë botërore teksa mbante mbathur një palë çizme tejet të gjata dhe me take të lartë, ka hapur këmbët e saja në...

Rihanna ekspozohet më shumë se ç’duhet?

para 8 muajve - Ina

Pa recipeta dhe një shami transparente të mbështjellë rreth vetes. Rihanna provokon sërish, duke treguar në Instagram se është akoma “në lojë”. Por jo vetëm kaq! Ylli i muzikës, mban veshur edhe çizme...

Rihanna ekspozohet më shumë se ç’duhet?

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Pa recipeta dhe një shami transparente të mbështjellë rreth vetes. Rihanna provokon sërish, duke treguar në Instagram se është akoma “në lojë”. 1 of 7 Por jo vetëm kaq! Ylli i muzikës, mban veshur edhe...

“Coachella” bën bashkë Eminem dhe 50 Cent

para 8 muajve - Zhurnal

Në Indio të Kalifornisë nga 13 prilli ka nisur Festivali i Artit dhe Muzikës i njohur si ‘Coachella’. Edhe këtë vit në këtë event po marrin pjesë yjet më në zë të artit në botë, shkruan Indeksonline. Sigurisht...

‘A je shqiptare?’ Bebe Rexha e pyet fansen në ‘live video’, por përgjigja e saj e shkrin së qeshuri

para 8 muajve - Zhurnal

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, kohët e fundit është shumë aktive ne rrjete sociale dhe kjo pasi ajo sapo ka lançuar dy këngë të reja “Ferrari” dhe “2 Souls on Fire”.Së fundmi Bleta,...

Rihanna befason me veshjen në “Coachella”, kështu fsheh kilet e tepërta

para 8 muajve - Zhurnal

Ky festival i përvitshëm bën bashkë në një vend emrat më të njohur nga bota e muzikës, shkruan lajmi.net. Pjesë e festivalit ishte edhe ylli botëror Rihanna, e cila ka befasuar të gjithë me paraqitjen...

“Coachella” bën bashkë Bebe Rexhën dhe Eminem

para 8 muajve - Lajmi.net

Ngjarja më e përfolur në botën shoubizit ditët e fundit është festivali "Coachella". Në këtë ngjarje po marrin pjesë emrat më të njohur të muzikës nga mbarë bota, shkruan lajmi.net. Të pranishme kanë qenë...

Bebe Rexha provokon keq audiencën e saj

para 8 muajve - Zhurnal

Bebe Rexha vazhdon me fotografi provokuese. Këngëtarja me prejardhje shqiptare shquhet për linjat trupore, teksa nuk heziton t’i ekspozoi, shkruan Indeksonline. Bebe së fundmi në llogarinë Instagram ka...

Rihanna befason me veshjen në “Coachella”, kështu fsheh kilet e tepërta

para 8 muajve - Lajmi.net

Këto ditë në Los Angeles po mbahet festivali i famshëm "Coachella". Ky festival i përvitshëm bën bashkë në një vend emrat më të njohur nga bota e muzikës, shkruan lajmi.net. Pjesë e festivalit ishte edhe...

‘A je shqiptare?’ Bebe Rexha e pyet fansen në ‘live video’, por përgjigja e saj e shkrin së qeshuri

para 8 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, kohët e fundit është shumë aktive ne rrjete sociale dhe kjo pasi ajo sapo ka lançuar dy këngë të reja “Ferrari” dhe “2 Souls on Fire”. Së fundmi Bleta,...

Rihanna kthehet në vitet ’60

para 8 muajve - Infokusi

Rihanna vendosi që në festivalin e përvitshëm muzikor të Coachella-s të paraqitet me një veshje të bardhë të stilit të viteve ’60 që i tregonte gjoksin. Këngëtarja 30-vjeçare shkroi në Instagram se e zgjodhi...

Bebe Rexha provokon keq audiencën e saj

para 8 muajve - Sovrani

Bebe Rexha vazhdon me fotografi provokuese. Këngëtarja me prejardhje shqiptare shquhet për linjat trupore, teksa nuk heziton t’i ekspozoi, shkruan Indeksonline. Bebe së fundmi në llogarinë Instagram ka...

A je shqiptare?’ Bebe Rexha e pyet fansen në ‘live video’, por përgjigjia e saj e shkrin së qeshuri

para 8 muajve - Bota Press

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, kohët e fundit është shumë aktive ne rrjete sociale dhe kjo pasi ajo sapo ka lançuar dy këngë të reja “Ferrari” dhe “2 Souls on Fire”. Së fundmi Bleta,...

‘A je SHQIPTARE?’ Bebe Rexha e pyet fansen në ‘live video’, por përgjigjia e saj e shkrin së qeshuri [VIDEO]

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, kohët e fundit është shumë aktive ne rrjete sociale dhe kjo pasi ajo sapo ka lançuar dy këngë të reja “Ferrari” dhe “2 Souls on Fire”. Së fundmi Bleta,...

Rihanna shfaqet plot stil

para 8 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja e famshme, Rihanna nuk kishte si të mungonte në njërin nga festivalet më të rëndësishme të muzikës në SHBA, transmeton Klan Kosova. Këngëtarja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve e veshur me...

Rihanna kthehet në vitet ’60

para 8 muajve - Periskopi

Rihanna vendosi që në festivalin e përvitshëm muzikor të Coachella-s të paraqitet me një veshje të bardhë të stilit të viteve ’60 që i tregonte gjoksin. Këngëtarja 30-vjeçare shkroi në Instagram se e zgjodhi...

Bebe Rexha pozon gjysmë e zhveshur në shtrat

para 8 muajve - GazetaBlic

Për sukseset e saj sot flet e gjithë bota. Bebe Rexha është duke punuar shumë në realizimin e projekteve të reja muzikore, ndërsa sapo ka publikuar dy këngë. Në llogarinë e saj në Instagram, Bebe Rexha...

Bebe Rexha pozon gjysmë e zhveshur në divan

para 8 muajve - Lajmi.net

Për sukseset e saj sot flet e gjithë bota. Bebe Rexha është duke punuar shumë në realizimin e projekteve të reja muzikore, ndërsa sapo ka publikuar dy këngë, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram,...

Nuk pritej! Kjo këngëtare cilësohet “mbretëresha e muzikës” për Bebe Rexhën

para 8 muajve - Lajmi.net

Bebe Rexha është këngëtarja me prejardhje shqiptare që ka arritur famë ndërkombëtare. Edhe pse fama e saj ka kaluar çdo kufi, Bebe Rexha tregon haptas se kë e cilëson “mbretëreshë të muzikës”, shkruan...

Bebe Rexha pozon gjysmë e zhveshur në divan

para 8 muajve - Periskopi

Për sukseset e saj sot flet e gjithë bota. Bebe Rexha është duke punuar shumë në realizimin e projekteve të reja muzikore, ndërsa sapo ka publikuar dy këngë, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram,...

Bebe Rexha provokative nga shtrati, tregon këmbët e kolme

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja me prejardhje shqiptare krahas sukseve, gjithnjë përfolet edhe për dukjen e saj e veçmas linjat trupore, shkruan Indeksonline. Përmes një instastory ajo ka treguar se si zgjohet, duke pozuar...

Bebe Rexha pozon gjysmë e zhveshur në divan

para 8 muajve - Sovrani

Për sukseset e saj sot flet e gjithë bota. Bebe Rexha është duke punuar shumë në realizimin e projekteve të reja muzikore, ndërsa sapo ka publikuar dy këngë, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram,...

Kjo këngëtare cilësohet “mbretëresha e muzikës” për Bebe Rexhën

para 8 muajve - Sovrani

Bebe Rexha është këngëtarja me prejardhje shqiptare që ka arritur famë ndërkombëtare. Edhe pse fama e saj ka kaluar çdo kufi, Bebe Rexha tregon haptas se kë e cilëson “mbretëreshë të muzikës”. Në rrjete...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK