http://kariera.mk

Kryeministri i Rusisë surprizon me buqetë lulesh këngëtaren shqiptare

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani ishte fundjavën që shkoi në Kremlin të Rusisë, ku interpretoi rolin  Esmeraldës në shfaqjen Katedralja e Parisit. Dhe pas shfaqjes që u mbajt të dielën në Pallatin e Kremlinit,...

Këngëtarja shqiptare merr një dhuratë speciale nga Kryeministri rus

para 11 muajve - Politiko

“Katedralja e Parisit”, muzikali në të cilin po luan rolin e Esmeraldës këngëtarja shqiptare Elhaida Dani, ka nisur turin muzikor në disa prej qyteteve më të njohura në botë. Fundjavën e shkuar, e gjithë...

Kryeministri i Rusisë e pret me lule këngëtaren shqiptare

para 11 muajve - Lajmi.net

Këto ditë, në mediet rozë ka qarkulluar lajmi se një këngëtare shqiptare do të performojë në "Pallatin e Kremlinit" në Moskë. Bëhet fjalë për Elhaida Danin, e cila kishte njoftuar se ëndrra e saj po bëhet...

Elhaida Dani “pushton” Rusinë, Kremlini e pret me lule

para 11 muajve - Infokusi

Elhaida Dani ka udhëtuar drejt Kremlinit për të interpretuar si aktore në shfaqjen “Katedralja e Parisit”. Shfaqja luhet në Pallatin e Kremlinit, ku këngëtarja shqiptare ka rolin kryesor; atë të Esmeraldës....

Elhaida Dani “pushton” Rusinë, Kryeministri e pret me lule

para 11 muajve - Zhurnal

Elhaida Dani ka udhëtuar drejt Kremlinit për të interpretuar si aktore në shfaqjen “Katedralja e Parisit”. Shfaqja luhet në Pallatin e Kremlinit, ku këngëtarja shqiptare ka rolin kryesor, atë të Esmeraldës....

Elhaida Dani “pushton” Rusinë, Kremlini e pret me lule

para 11 muajve - Portalb

Elhaida Dani ka udhëtuar drejt Kremlinit për të interpretuar si aktore në shfaqjen “Katedralja e Parisit”. Shfaqja luhet në Pallatin e Kremlinit, ku këngëtarja shqiptare ka rolin kryesor; atë të Esmeraldës,...

Elhaida Dani “pushton” Rusinë, Kryeministri e pret me lule

para 11 muajve - Koha.net

Elhaida Dani ka udhëtuar drejt Kremlinit për të interpretuar si aktore në shfaqjen “Katedralja e Parisit”. Shfaqja luhet në Pallatin e Kremlinit, ku këngëtarja shqiptare ka rolin kryesor, atë të Esmeraldës....

Elhaida Dani “pushton” Rusinë, Kremlini e pret me lule

para 11 muajve - Tetova Sot

Elhaida Dani ka udhëtuar drejt Kremlinit për të interpretuar si aktore në shfaqjen “Katedralja e Parisit”. Shfaqja luhet në Pallatin e Kremlinit, ku këngëtarja shqiptare ka rolin kryesor; atë të Esmeraldës....

Kryeministri i Rusisë një buqetë me lule për këngëtaren shqiptare

para 11 muajve - RTV 21

Kryeministri i Rusisë i bën dhuratë këngëtares shqiptare, ajo tregon vet Çdo artist ka ëndërr që të ngjitet në skenat më të njohura botërore. E një ëndërr e tillë i është realizuar këngëtares së njohur...

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani merr një dhuratë nga kryeministri i Rusisë

para 11 muajve - BalkanWeb

Elhaida Dani ndodhet në Rusi, ku mbrëmë ka interpretuar rolin e Esmeraldës në pjesën e njohur ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. Elhaida është ndjerë e nderuar nga kryeministri i...

Këngëtarja e njohur shqiptare zbulon çka i dhuroi kryeministri i Rusisë

para 11 muajve - Lajmi.net

Një buqetë me lule për Elhaida Danin. Dhe jo një buqetë e zakontë. Mesa duket këngëtarja shqiptare ka bërë për vete me zërin e saj edhe kryeministrin e Rusisë Dimitry Medvdev. Këngëtarja ndodhet në Rusi...

Kryeministri i Rusisë surprizon Elhaida Danin

para 11 muajve - Zhurnal

Këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Rusi. Ajo është pjesë e shfaqjes ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. Elhajda ka një nga rolet kryesore atë të ‘Esmeraldës’. Elhaida është ndjerë...

Kryeministri i Rusisë surprizon Elhaida Danin

para 11 muajve - Aktuale

Këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Rusi. Ajo është pjesë e shfaqjes ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. Elhajda ka një nga rolet kryesore atë të ‘Esmeraldës’. Elhaida është ndjerë...

Elhaida Dani surprizohet nga kryeministri i Rusisë, ja dhurata që merr

para 11 muajve - Mapo

Këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Rusi. Ajo është pjesë e shfaqjes ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. Elhajda ka një nga rolet kryesore atë të ‘Esmeraldës’. Elhaida është ndjerë...

Shkëlqeu si asnjëherë më parë, Elhaidës i dhuron lule kryeministri i Rusisë

para 11 muajve - Albeu

Kohët e fundit duket se Elhaida Dani po guxon si asnjëherë më parë. Shumicën e kohës jemi fokusuar tek potenciali i zërit dhe i këngëve të saj, por Elhaida po tregon që ka synime më të larta sesa skenat...

FOTO/ Kryeministri rus Medvedev surprizon Elhaida Danin me një tufë lulesh

para 11 muajve - Java News

Elhaida Dani ndodhet në Rusi, ku mbrëmë ka interpretuar rolin e Esmeraldës në pjesën e njohur ‘Katedralja e Parisit’ që u luajt në Pallatin e Kremlinit. Elhaida është ndjerë e nderuar nga kryeministri...

Këngëtarja e njohur shqiptare zbulon çka i dhuroi kryeministri i Rusisë

para 11 muajve - Gazeta Liria

Një buqetë me lule për Elhaida Danin. Dhe jo një buqetë e zakontë. Mesa duket këngëtarja shqiptare ka bërë për vete me zërin e saj edhe kryeministrin e Rusisë Dimitry Medvdev. Këngëtarja ndodhet në Rusi...

Këngëtarja shqiptare surprizohet nga kryeministri i Rusisë

para 11 muajve - GazetaBlic

Sukseset në karrierën muzikore nuk kanë të ndalur për të, shkruan GazetaBlic. Flasim për Elhaida Danin e cila që kur u shpall fituese e “The Voice Of Italy” po realizon projekte vetëm për tregun ndërkombëtar....

Këngëtarja shqiptare surprizohet nga kryeministri i Rusisë

para 11 muajve - GazetaBlic

Sukseset në karrierën muzikore nuk kanë të ndalur për të, shkruan GazetaBlic. Flasim për Elhaida Danin e cila që kur u shpall fituese e “The Voice Of Italy” po realizon projekte vetëm për tregun ndërkombëtar....

Kryeministri i Rusisë surprizon Elhaida Danin

para 11 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Rusi. Ajo është pjesë e shfaqjes ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. Elhajda ka një nga rolet kryesore atë të ‘Esmeraldës’. Elhaida është ndjerë...

Kryeministri i Rusisë surprizon këngëtaren shqiptare! I dhuron një buqetë me trëndafila në prapaskenë

para 11 muajve - Blitz

Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare. Jemi duke folur për Elhaida Danin e cila aktualisht është duke luajtur në teatro të rëndësishme në botë shfaqjen “Katedralja e Parisit” në të cilën...

Kryeministri i Rusisë surprizon Elhaida Danin

para 11 muajve - Infokusi

Këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Rusi. Ajo është pjesë e shfaqjes ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. Elhajda ka një nga rolet kryesore atë të ‘Esmeraldës’. Elhaida është ndjerë...

Këngëtarja e njohur shqiptare zbulon çka i dhuroi kryeministri i Rusisë

para 11 muajve - Sovrani

Një buqetë me lule për Elhaida Danin. Dhe jo një buqetë e zakontë. Mesa duket këngëtarja shqiptare ka bërë për vete me zërin e saj edhe kryeministrin e Rusisë Dimitry Medvdev. Këngëtarja ndodhet në Rusi...

Elhaida Dani surprizohet nga kryeministri i Rusisë. Ai i bën një dhuratë

para 11 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Rusi. Ajo është pjesë e shfaqjes ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. Elhajda ka një nga rolet kryesore atë të ‘Esmeraldës’. Elhaida është ndjerë...

Këngëtarja shqiptare merr dhuratë nga kryeministri i Rusisë

para 11 muajve - Periskopi

Këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Rusi. Ajo është pjesë e shfaqjes ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. Elhajda ka një nga rolet kryesore atë të ‘Esmeraldës’. Elhaida është ndjerë...

Kryeministri i Rusisë surprizon Elhaida Danin

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Rusi. Ajo është pjesë e shfaqjes ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. Elhajda ka një nga rolet kryesore atë të ‘Esmeraldës’. Elhaida është ndjerë...

Kryeministri i Rusisë surprizon Elhaida Danin

para 11 muajve - Republika

Këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Rusi. Ajo është pjesë e shfaqjes ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. Elhajda ka një nga rolet kryesore atë të ‘Esmeraldës’. Elhaida është ndjerë...

Këngëtarja e njohur shqiptare merr dhuratë nga kryeministri i Rusisë

para 11 muajve - Periskopi

Këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Rusi. Ajo është pjesë e shfaqjes ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. Elhajda ka një nga rolet kryesore atë të ‘Esmeraldës’. Elhaida është ndjerë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK