http://kariera.mk

Pasi Noizy e ofendoi, Rasheli i bën qejfin në foton e nxehtë, Oriola i kthen këtë përgjigje epike asaj

para 11 muajve - Lajmi.net

Edhe gocat qenkan prekur nga “virusi” i Instagramit! Që në kohën kur Oriola u bë pjesë e OTR, e kemi parë shpesh herë në shoqërinë e Noizyt dhe ata të dy duken si miq shumë të mirë. Kjo kuptohet edhe në...

Noizy ofendon Oriola Marashin: ‘E ke ballin si…’. Por shihni si ja kthen modelja superseksi

para 11 muajve - BalkanWeb

Noizy dhe Oriola Marashi janë dy personazhe tipike që nuk i kursejnë ngacmimet ndaj njëri-tjetrit në rrjetet sociale dhe sidomos në Instagram. Ditën e djeshme ishte modelja e cila publikoi një foto në...

U zu me Encën publikisht, Noizy në sherr edhe me Oriolën?

para 11 muajve - Albeu

Noizy dhe Oriola tashmë prej kohësh janë bërë miq shumë të mirë. Modelja dhe reperi shfaqen kudo bashkë aq sa janë përfolur edhe për një lidhje dashurie. Së fundmi Oriola publikoi një foto në Insta dhe...

Noizy ofendon Oriola Marashin: ‘E ke ballin si…’. Por Ja si ja kthen modelja superseksi

para 11 muajve - Mapo

Noizy dhe Oriola Marashi janë dy personazhe tipike që nuk i kursejnë ngacmimet ndaj njëri-tjetrit në rrjetet sociale dhe sidomos në Instagram. Ditën e djeshme ishte modelja e cila publikoi një foto në...

Noizy ofendon Oriola Marashin: ‘E ke ballin si…’. Por Ja si ja kthen modelja superseksi

para 11 muajve - Tetova Sot

Noizy dhe Oriola Marashi janë dy personazhe tipike që nuk i kursejnë ngacmimet ndaj njëri-tjetrit në rrjetet sociale dhe sidomos në Instagram. Ditën e djeshme ishte modelja e cila publikoi një foto në...

Mendonit se Oriola ishte perfekte, Noizy i nxjerr ‘bojën’ në Instagram

para 11 muajve - Mapo

Noizy dhe Oriola Marashi janë dy personazhe mjaft të afërt me njëri-tjetrin. Oriola Marashi ka ndarë në rrjetet sociale disa foto të reja, ku duket sexy por jo aq shpërthyese sa herët e para. Noizy nuk...

Oriola poston foton me makeup-in më të mirë, Noizyt nuk i pëlqen: “Balli jot si shpullë”

para 11 muajve - Blitz

E kemi vënë re tashmë që Noizy dhe Oriola Marashi e cila është dhe e përkëdhelura e “OTR”-së së fundmi, kanë një komunikim shumë të lirshëm në Instagram, aq sa nuk e kanë problem aspak që të ofendojnë...

Mendonit se Oriola ishte perfekte, Noizy i nxjerr 'bojën' në Instagram

para 11 muajve - Gazeta Express

​ Noizy dhe Oriola Marashi janë dy personazhe mjaft të afërt me njëri-tjetrin. Oriola Marashi ka ndarë në rrjetet sociale disa foto të reja, ku duket sexy por jo aq shpërthyese sa herët e para. Noizy...

Oriola Marashi godet me mëngjes! Nuk lë pa nxjerrë në pah “mollat” gjigante

para 11 muajve - Zhurnal

Ajo është një nga femrat më joshë në shoubizin shqiptar, shkruan GazetaBlic.Flasim për bukuroshen Oriola Marashi e cila që kur u bë pjesë e grupit “OTR”, emri i saj po lakohet shumë në shtypin rozë. Por,...

Upss! Noizy dhe Oriola “kapen” në komente

para 11 muajve - Lajmi.net

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm të estradës sonë. Ai njëherësh është lider i labelit “OTR”, pjesë e të cilit është edhe modelja Oriola Marashi, shkruan lajmi.net. Edhe pse nuk ka publikuar...

U tha se janë në lidhje dashurie, por shikoni si tallet Noizy me Oriola Marashin

para 11 muajve - GazetaBlic

Ditë më parë në media qarkulloi lajmi për lidhjen e Oriola Marashit me reperin Noizy, shkruan GazetaBlic. Por, deri tani asgjë nuk është konfirmuar nga asnjëra palë, edhe pse duke qenë pjesë e grupit “OTR”...

Oriola Marashi godet me mëngjes! Nuk lë pa nxjerrë në pah “mollat” gjigante

para 11 muajve - Ina

Ajo është një nga femrat më joshë në shoubizin shqiptar, shkruan GazetaBlic. Flasim për bukuroshen Oriola Marashi e cila që kur u bë pjesë e grupit “OTR”, emri i saj po lakohet shumë në shtypin rozë. Por,...

Oriola Marashi godet me mëngjes! Nuk lë pa nxjerrë në pah “mollat” gjigante

para 11 muajve - GazetaBlic

Ajo është një nga femrat më joshë në shoubizin shqiptar, shkruan GazetaBlic. Flasim për bukuroshen Oriola Marashi e cila që kur u bë pjesë e grupit “OTR”, emri i saj po lakohet shumë në shtypin rozë. ©...

Noizy dhe Oriola “kapen” në komente

para 11 muajve - Sovrani

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm të estradës sonë. Ai njëherësh është lider i labelit “OTR”, pjesë e të cilit është edhe modelja Oriola Marashi, shkruan lajmi.net. Edhe pse nuk ka publikuar...

Oriola Marashi godet me mëngjes!

para 11 muajve - Sovrani

Ajo është një nga femrat më joshë në shoubizin shqiptar, shkruan GazetaBlic. Flasim për bukuroshen Oriola Marashi e cila që kur u bë pjesë e grupit “OTR”, emri i saj po lakohet shumë në shtypin rozë. ©...

Oriola vjen ndryshe, por shihni si tallet Noizy me të para të gjithëve

para 11 muajve - Periskopi

Oriola Marashi dhe Noizy shpesh herë i bëjnë njëri-tjetrit komente mjaft pikante. Nëse bëni një ‘xhiro’ në Instagram-in e Oriolës do shohni se në të shumtat e fotove te saj ka komente pikante ku herë herë...

Fansja çmend Noizyn, shikoni çfarë bën aii për vajzën sexy

para 11 muajve - Mapo

Noizy është një ndër reperat më të komentuar në mediat shqiptare. Këngëtari i njohur njihet gjithashtu dhe për numrin e madh të fansave dhe vajzave që çmenden pas tij. Në fakt, duket se ka ndodhur krejt...

Noizy ngacmon fansen? (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Reperi nga Shqipëria, Noizy , duket se ka mjaft sukses në këngët e tij. Por duket se ai është "marrosur", nga një fanse. InTv ka publikuar një foto screenshot të një vajze, e cila duket se është lumturuar...

Fansja çmend Noizyn, shikoni çfarë bën aii për vajzën sexy

para 11 muajve - Gazeta Express

​ Noizy është një ndër reperat më të komentuar në mediat shqiptare. Këngëtari i njohur njihet gjithashtu dhe për numrin e madh të fansave dhe vajzave që çmenden pas tij. Në fakt, duket se ka ndodhur...

Noizy ngacmon fansen e tij, s’e priste që mesazhet do publikohen

para 11 muajve - Ina

Noizy mbetet prej vitesh një nga reperët më të suksesshëm, këngët e tij kthehen menjëherë në hite dhe është i shumë komentuar në showbiz Të gjithë e dinë që Noizy-n e kanë fiksim shumë vajza të reja dhe...

Noizy ngacmon fansen e tij, s’e priste që mesazhet do publikohen

para 11 muajve - Periskopi

Noizy mbetet prej vitesh një nga reperët më të suksesshëm, këngët e tij kthehen menjëherë në hite dhe është i shumë komentuar në showbiz Të gjithë e dinë që Noizy-n e kanë fiksim shumë vajza të reja dhe...

Noizy ‘çmendet’ pas fanses dhe i çon mesazh, ajo i bën gjëmën

para 11 muajve - BalkanWeb

Noizy mbetet prej vitesh një nga reperët më të suksesshëm, këngët e tij kthehen menjëherë në hite dhe është i shumë komentuar në showbiz. Të gjithë e dinë që Noizy-n e kanë fiksim shumë vajza të reja dhe...

Noizy ngacmon fansen e tij, s’e priste që mesazhet do publikohen në internet

para 11 muajve - GazetaBlic

Noizy mbetet prej vitesh një nga reperët më të suksesshëm, këngët e tij kthehen menjëherë në hite dhe është i shumë komentuar në showbiz Të gjithë e dinë që Noizy-n e kanë fiksim shumë vajza të reja dhe...

Noizy ngacmon fansen e tij, ai nuk e priste që mesazhet do publikohen në internet!!

para 11 muajve - Tetova Sot

Noizy mbetet prej vitesh një nga reperët më të suksesshëm, këngët e tij kthehen menjëherë në hite dhe është i shumë komentuar në showbiz Të gjithë e dinë që Noizy-n e kanë fiksim shumë vajza të reja dhe...

Noizy ngacmon fansen e tij, s’e priste që mesazhet do publikohen në internet!!

para 11 muajve - Lajmi.net

Noizy mbetet prej vitesh një nga reperët më të suksesshëm, këngët e tij kthehen menjëherë në hite dhe është i shumë komentuar në showbiz Të gjithë e dinë që Noizy-n e kanë fiksim shumë vajza të reja dhe...

Noizy ngacmon fansen e tij, s’e priste që mesazhet do publikohen në internet!!

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Noizy mbetet prej vitesh një nga reperët më të suksesshëm, këngët e tij kthehen menjëherë në hite dhe është i shumë komentuar në showbiz. Të gjithë e dinë që Noizy-n e kanë fiksim shumë vajza të reja dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK