http://kariera.mk

Rita po relaksohet në Francë! Zhvishet në bikini dhe rrëmben sërish të gjithë vëmendjen

para 11 muajve - Gazeta Liria

Këngëtarja Rita Ora po vazhdon turneun e saj nëpër botë. Aktualisht ndodhet në Nice të Francën atje edhe ku ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar, shkruan lajmi.net Gjysmë e zhveshur në bikini, Rita ka...

U bën të famshe në Euro 2016, por vënë në siklet trajnerin e Tiranës

para 11 muajve - Albeu

Ato morën famë botërore gjatë Euro 2016-s, teksa Irid Oksa dhe Rike Roci po ndiqnin një ndeshje të kombëtares shqiptare në Francë. Por mbrëmjen e së hënës ato kanë qenë të ftuarat speciale në emisionin...

Tifozet seksi të Evropianit, vënë në siklet trajnerin e ekipit shqiptar

para 11 muajve - Gazeta Liria

Një ngjarje interesante ndodhi në emisionin Procesi Sportiv. Ato morën famë botërore gjatë Euro 2016-s, teksa Irid Oksa dhe Rike Roci po ndiqnin një ndeshje të kombëtares shqiptare në Francë. Por mbrëmjen...

Tifozet atraktive të evropianit vënë në siklet edhe trajnerin Ze Maria

para 11 muajve - Zhurnal

Ato morën famë botërore gjatë Euro 2016, teksa Irid Oksa dhe Rike Roci po ndiqnin një ndeshje të kombëtares shqiptare në Francë. Por, mbrëmjen e së hënës ato kanë qenë të ftuarat speciale në emisionin...

Tifozet seksi të Europianit, vënë në siklet edhe Ze Marian

para 11 muajve - Gazeta Express

Ato morën famë botërore gjatë Euro 2016-s, teksa Irid Oksa dhe Rike Roci po ndiqnin një ndeshje të kombëtares shqiptare në Francë. Por mbrëmjen e së hënës ato kanë qenë të ftuarat speciale në emisionin...

Raporti i Progresit kritikon Vetëvendosjen për gazin lotësjellës në Kuvend

para 11 muajve - Gazeta Liria

Sot Komisioni Evropian ka publikuar Raportin e Progresit për Kosovën. Në mesin e shumë problemeve në raport është theksuar edhe hedhja e gazit lotsjellës në Kuvend. Për këtë është kritikuar Lëvizja Vetëvendosje,...

Tifozet atraktive të evropianit vënë në siklet edhe trajnerin Ze Maria

para 11 muajve - Telegrafi

Ato morën famë botërore gjatë Euro 2016, teksa Irid Oksa dhe Rike Roci po ndiqnin një ndeshje të kombëtares shqiptare në Francë. Por, mbrëmjen e së hënës ato kanë qenë të ftuarat speciale në emisionin...

Raportuesi i Parlamentit Europian për Kosovën: Të vazhdohet dialogu Prishtinë-Beograd

para 11 muajve - Gazeta Liria

Raportuesi i Parlamentit Europian për Kosovën, Igor Soltes, ka komentuar paraqitjen e raportit vjetor të progresit për gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor dhe Turqinë. Soltes në reagimin e tij ka thënë...

Tifozet seksi të Evropianit, vënë në siklet trajnerin e ekipit shqiptar

para 11 muajve - Lajmi.net

. Ato morën famë botërore gjatë Euro 2016-s, teksa Irid Oksa dhe Rike Roci po ndiqnin një ndeshje të kombëtares shqiptare në Francë. Por mbrëmjen e së hënës ato kanë qenë të ftuarat speciale në emisionin...

Tifozet seksi të Europianit, vënë në siklet edhe Ze Marian

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Ato morën famë botërore gjatë Euro 2016-s, teksa Irid Oksa dhe Rike Roci po ndiqnin një ndeshje të kombëtares shqiptare në Francë Por mbrëmjen e së hënës ato kanë qenë të ftuarat speciale në emisionin...

Tifozet atraktive të evropianit vënë në siklet edhe trajnerin Ze Maria

para 11 muajve - Almakos

Ato morën famë botërore gjatë Euro 2016, teksa Irid Oksa dhe Rike Roci po ndiqnin një ndeshje të kombëtares shqiptare në Francë. Por, mbrëmjen e së hënës ato kanë qenë të ftuarat speciale në emisionin...

Kombëtarja shqiptare cakton miqësore kundër Italisë

para 11 muajve - Gazeta Liria

Kuqezinjtë pikërisht në muajin shtator kanë të programuar edhe një ndeshje të vlefshme për eliminatoret, Spanjë – Shqipëri me 6 shtator. Kombëtarja shqiptarja e futbollit mosha U-21 e drejtuar nga trajneri...

Ahmetaj: Kosova duhet ta avancojë procesin e integrimit

para 11 muajve - Gazeta Liria

Ish-ministrja e Integrimit Evropian, Mimoza Ahmetaj, ka thënë se Raporti i Progresit do t’i evidentojë të arriturat dhe sfidat që e presin Kosovën. Ajo ka theksuar se në këtë raport do të kërkohet angazhim...

Motrat Ora vishen njësoj në festival

para 11 muajve - Gazeta Liria

Rita Ora shoqërohet nga motra e saj, Elena në çdo vend që shkon. Së fundi, Rita ka qenë pjesë e festivalit të njohur që mbahet çdo vit në Los Angeles, “Coachella”, shkruan lajmi.net. Natyrisht, edhe këtë...

Shpend Ahmeti ka një lajm të mirë për qytetarët e Prishtinës

para 11 muajve - Gazeta Liria

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se ka kaluar projekti I parkingut të madh nëntokësorë te Fakulteti Filologjik. “Sot, në Komitetin Ndërministror për Partneritet Publiko Privat...

Motrat Ora vishen njësoj në festival

para 11 muajve - Lajmi.net

Rita Ora shoqërohet nga motra e saj, Elena në çdo vend që shkon. Së fundi, Rita ka qenë pjesë e festivalit të njohur që mbahet çdo vit në Los Angeles, “Coachella”, shkruan lajmi.net. Natyrisht, edhe këtë...

Punonjësit largohen nga Facebook për shkak të shqetësimeve etike

para 12 muajve - Gazeta Liria

Skandali i të dhënave dhe kritikat e vazhdueshme nuk i lënë punonjësit e Facebook të qetë. Disa programues në Facebook aktualisht po përpiqen të ndryshojnë departamentet. Ata duan të punojnë në Instagram...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK