http://kariera.mk

A iu kujtohet kjo fotografi dhe për çfarë ka shërbyer?

para 8 muajve - Zhurnal

Sigurisht se gjeneratat e vjetra e kanë shumë të njohur këtë pamje, e cila shfaqej kur humbte sinjali dhe kishte ndërprerje të programit. Gjeneratat e reja këtë nuk e kanë shumë të njohur, por ekrani me...

A iu kujtohet kjo fotografi dhe për çfarë ka shërbyer?

para 8 muajve - Gazeta Express

Sigurisht se gjeneratat e vjetra e kanë shumë të njohur këtë pamje, e cila shfaqej kur humbte sinjali dhe kishte ndërprerje të programit. Gjeneratat e reja këtë nuk e kanë shumë të njohur, por ekrani me...

A iu kujtohet kjo fotografi dhe për çfarë ka shërbyer?

para 8 muajve - Mapo

Sigurisht se gjeneratat e vjetra e kanë shumë të njohur këtë pamje, e cila shfaqej kur humbte sinjali dhe kishte ndërprerje të programit. Gjeneratat e reja këtë nuk e kanë shumë të njohur, por ekrani me...

A ju kujtohet kjo figurë? Për çfarë ka shërbyer

para 8 muajve - GazetaBlic

Sigurisht se gjeneratat e vjetra e kanë shumë të njohur këtë pamje, e cila shfaqej kur humbte sinjali dhe kishte ndërprerje të programit. Gjeneratat e reja këtë nuk e kanë shumë të njohur, por ekrani me...

A ju kujtohet kjo fotografi ? Ja për çfarë ka shërbyer

para 8 muajve - Bota.al

Brezat e rinj këtë nuk e kanë shumë të njohur, por ekrani me ngjyra shpeshherë ka qenë një moment nervoze për të gjithë ata që mbajnë mend televizorët e serive të vjetra. Por a e keni pyetur veten se për...

A i’u kujtohet kjo fotografi e dini për çfarë ka shërbyer?

para 8 muajve - InfoShqip

Sigurisht se gjeneratat e vjetra e kanë shumë të njohur këtë pamje, e cila shfaqej kur humbte sinjali dhe kishte ndërprerje të programit. Gjeneratat e reja këtë nuk e kanë shumë të njohur, por ekrani me...

A iu kujtohet kjo fotografi dhe për çfarë ka shërbyer?

para 8 muajve - Periskopi

Sigurisht se gjeneratat e vjetra e kanë shumë të njohur këtë pamje, e cila shfaqej kur humbte sinjali dhe kishte ndërprerje të programit. Gjeneratat e reja këtë nuk e kanë shumë të njohur, por ekrani me...

A iu kujtohet kjo fotografi dhe për çfarë ka shërbyer?

para 8 muajve - Gazeta e re

Sigurisht se gjeneratat e vjetra e kanë shumë të njohur këtë pamje, e cila shfaqej kur humbte sinjali dhe kishte ndërprerje të programit. Gjeneratat e reja këtë nuk e kanë shumë të njohur, por ekrani me...

A iu kujtohet kjo fotografi dhe për çfarë ka shërbyer?

para 8 muajve - Republika

Sigurisht se gjeneratat e vjetra e kanë shumë të njohur këtë pamje, e cila shfaqej kur humbte sinjali dhe kishte ndërprerje të programit. Gjeneratat e reja këtë nuk e kanë shumë të njohur, por ekrani me...

A iu kujtohet kjo fotografi dhe për çfarë ka shërbyer?

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Sigurisht se gjeneratat e vjetra e kanë shumë të njohur këtë pamje, e cila shfaqej kur humbte sinjali dhe kishte ndërprerje të programit. Gjeneratat e reja këtë nuk e kanë shumë të njohur, por ekrani me...

Ju kujtohet kjo figurë? Shikoni se për çfarë ka shërbyer

para 8 muajve - Sovrani

Sigurisht se gjeneratat e vjetra e kanë shumë të njohur këtë pamje, e cila shfaqej kur humbte sinjali dhe kishte ndërprerje të programit. Gjeneratat e reja këtë nuk e kanë shumë të njohur, por ekrani me...

A ju kujtohet kjo figurë? Për çfarë ka shërbyer

para 8 muajve - Albeu

Sigurisht se gjeneratat e vjetra e kanë shumë të njohur këtë pamje , e cila shfaqej kur humbte sinjali dhe kishte ndërprerje të programit. Gjeneratat e reja këtë nuk e kanë shumë të njohur , por ekrani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK