http://kariera.mk

Plagosje me armë në një lokal në Vlorë

para 8 muajve - Vizion Plus

Roland Banaj 36 vjec mbeti pasi u qëllua me armë jashtë një lokali në lagjen “Pavarësia” në Vlorë. Ai u qëllua me armë në kokë pas një konflikti që pati me një tjeter person. Policia mori në pyetje personelin...

Detaje nga plagosja e 33-vjeçarit në Vlorë, si nisi sherri brenda lokalit

para 8 muajve - BalkanWeb

VLORE – Detaje të reja kanë dalë në dritë aps plagosjes me armë zjarri të një të riu, paraditen e sotme në qytetin e Vlorë. Sipas bluve të qytetit bregdetar, ngjarja ka ndodhur në abmientet e një lokali...

Atentat vlonjatit teksa pinte kafe në lokal, tronditen dëshmitarët (Emri)

para 8 muajve - BalkanWeb

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur paraditen e sotme në lagjen “Pavarësia” në qytetin e Vlorës. Mësohet se nga të shtënat ka mbetur i plagosur shtetasi Roland Banaj 33 vjeç. Ngjarja ka ndodhur rreth...

Detaje nga plagosja e 33-vjeçarit në Vlorë, si nisi sherri brenda lokalit

para 8 muajve - Medial

VLORE – Detaje të reja kanë dalë në dritë aps plagosjes me armë zjarri të një të riu, paraditen e sotme në qytetin e Vlorë. Sipas bluve të qytetit bregdetar, ngjarja ka ndodhur në abmientet e një lokali...

Qëlloi mbi 30-vjeçarin dhe u zhduk, zbardhen detajet e sherrit në Vlorë

para 8 muajve - Albeu

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë ku mbeti i plagosur një shtetas. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen Pavarësia në abmientet e një lokali...

Detaje, plagoset me armë zjarri 33 vjeçari në Vlorë

para 8 muajve - Sot News

Një plagosje e rëndë ka ndodhur në Vlorë ku si pasojë një 33-vjeçar ka marrë plumba në këmbë. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në ambientet e jashtme të një lokali, në lagjen ‘Pavarësia’ në Vlorë ku...

Plagosen me kaçavidë dy vëllezër

para 8 muajve - Klan

Dy vëllezër kanë mbetur të plagosur të martën në Vlorë, pas një konflikti banal. Në një njoftim për mediat, autoritetet policore sqarojnë se ngjarja në fjalë ndodhi në lagjen “Pavarësia”, pranë shkollës...

Plagosje me armë zjarri në Vlorë

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar sot në qytetin e Vlorës. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në ambientet e jashtme të një lokali, në lagjen “Pavarësia”. Mësohet se ka mbetur i plagosur 33-vjeçari...

Atentat vlonjatit teksa pinte kafe në lokal, tronditen dëshmitarët

para 8 muajve - Mapo

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur paraditen e sotme në lagjen “Pavarësia” në qytetin e Vlorës. Mësohet se nga të shtënat ka mbetur i plagosur shtetasi Roland Banaj 33 vjeç. I ru i cili ka marrë një...

Vlorë, plagoset me armë zjarri një person

para 8 muajve - NOA

Një person ka mbetur i plagosur ditën e sotme në qytetin e Vlorës. I plagosuri ëhstë 33-vjeçari Roland Banaj. Ai u qëllua me armë zjarri në ambientet e jashtme të një lokali në lagjen “Pavarësia”. Banaj...

E FUNDIT/ Plas kallashi në Vlorë, plagoset rëndë një shtetas

para 8 muajve - Albeu

Një përleshje me armë zjarri ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Vlorë. Nga raportimet e para mësohet se është plagosur një person me armë zjarri . Ngjarja ka ndodhur në orën 11:45 në lagjen ‘Pavarësia’...

Të shtëna me armë në Vlorë, plagoset një person

para 8 muajve - Gazeta Express

Të shtëna më armë zjarri tronditën qytetin e Vlorës mesditën e sotme. Nga informacionet e para bëhet me dije se një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 'Pavarësia' në një lokal. Vijon...

Luftë më thika në Vlorë, plagosen dy vëllezer

para 8 muajve - Ina

Dy vëllezër në Vlorë kanë mbetur të plagosur pas një konflikti me tre persona të tjerë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia”, pranë shkollës së mesme profesionale. Vëllezërit N.A dhe E.A të moshës...

Rrahje masive, therren me thikë dy vëllezër

para 8 muajve - OraInfo

Dy vëllezër në Vlorë kanë mbetur të plagosur pas një konflikti me tre persona të tjerë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia”, pranë shkollës së mesme profesionale. Vëllezërit N.A dhe E.A të moshës...

Vlorë, plagosen dy vëllezër

para 8 muajve - Lajmi.net

Dy vëllezër në Vlorë kanë mbetur të plagosur pas një konflikti me tre persona të tjerë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia”, pranë shkollës së mesme profesionale. Vëllezërit N.A dhe E.A të moshës...

Luftë më thika në Vlorë, plagosen dy vëllezër

para 8 muajve - Klan Kosova

Dy vëllezër në Vlorë kanë mbetur të plagosur pas një konflikti me tre persona të tjerë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia”, pranë shkollës së mesme profesionale. Vëllezërit N.A dhe E.A të moshës...

Vlorë: Plagosen me kaçavidë dy vëllezër

para 8 muajve - Mapo

Dy vëllezër kanë mbetur të plagosur të martën në Vlorë, pas një konflikti banal. Në një njoftim për mediat, autoritetet policore sqarojnë se ngjarja në fjalë ndodhi në lagjen “Pavarësia”, pranë shkollës...

Luftë më thika në Vlorë, plagosen dy vëllezër

para 8 muajve - Lajmi.net

Dy vëllezër në Vlorë kanë mbetur të plagosur pas një konflikti me tre persona të tjerë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia”, pranë shkollës së mesme profesionale. Vëllezërit N.A dhe E.A të moshës...

Sherr me kaçavida pranë shkollës profesionale në Vlorë, plagosen dy vëllezër

para 8 muajve - BalkanWeb

VLORË- Një sherr mes të rinjve ka ndodhur pranë shkollës Profesionale në Vlorë ku kanë mbetur të plagosur dy vëllezër. Sipas të dhënave zyrtare, është arrestuar në flagrancë një 23-vjeçar dhe është shpallur...

Sherr mes të rinjve, plagosen me kaçavidë dy vëllezërit

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Dy vëllezër janë goditur me kaçavidë mbrëmjen e të martës, teksa është arrestuar autori dhe është shpallur një tjetër në kërkim. Serxhjo Bedinaj, 23 vjeç është vënë në pranga pasi në lagjen “Pavarësia”...

Sherr i përgjakshëm në Vlorë, plagosen me kaçavidë dy vëllezër

para 8 muajve - NOA

Dy vëllezër në Vlorë janë plagosur me kaçavidë, pas një sherri me tre persona të tjerë. Si i dyshuar për ngjarjen e ndodhur pasditen e djeshme, e martë, u arrestua Serxhjo Bedinaj, 23 vjeç, banues në Vlorë,...

Sherr me thika e kaçavida në Vlorë, plagosen rëndë dy vëllezërit

para 8 muajve - Albeu

Policia ka vënë në pranga një shtetas dhe ka shpallur në kërkim një tjetër pasi akuzohen se kanë plagosur rëndë dy shtetas, vëllezër. Në pranga është vënë shtetasi Serxhjo Bedinaj, 23 vjeç, banues në Vlorë....

Thika e kaçavida kundër adoleshentëve në Vlorë

para 8 muajve - Gazeta Express

Dy vëllezër të moshës 18 vjeçare janë përplasur fizikisht në Vlorë me tre persona dhe kanë mbetur të plagosur pasi janë goditur me mjete shpuese. Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës së mesme profesionale...

Sherr me thika në Vlorë, plagosen dy vëllezer

para 8 muajve - Vizion Plus

Një konflikt mes disa personave në lagjen :”Pavarësia” të Vlorës ka sjellë plagosjen e dy vëllezerve. Vëllezërit N.A dhe E.A të moshës 18-vjeçare janë plagosur me mjete shpuese. Policia thotë se kanë marrë...

Vlorë, sherr me kaçavida, plagosen dy vëllezër pranë shkollës profesionale

para 8 muajve - Sot News

Një sherr mes të rinjve ka ndodhur pranë shkollës Profesionale në Vlorë ku kanë mbetur të plagosur dy vëllezër. Sipas të dhënave zyrtare, është arrestuar në flagrancë një 23-vjeçar dhe është shpallur në...

EMRI/ Të shtëna me armë në Vlorë, plagoset në lokal 30-vjeçari

para 8 muajve - Java News

VLORE- Një person është plagosur pas të shtënave me armë zjarri rreth orës 11:45 minuta. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Pavarësia’ në një lokal. I plagosuri është Eraldo Lazaj rreth 30-vjeç, ndërsa është...

Plagosje me armë zjarri në Vlorë

para 8 muajve - Fakti Ditor

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar sot në qytetin e Vlorës. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në ambientet e jashtme të një lokali, në lagjen “Pavarësia”. Mësohet se ka mbetur i plagosur 33-vjeçari...

Një i plagosur në Vlorë

para 8 muajve - KosovaPress

Mësohet se plagosja ka ndodhur në një lokal. I plagosur ka mbetur shtetasi Eraldo Lazaj, 32 vjeç, i cili është qëlluar me pistoletë në këmbë dhe është shoqëruar më pas në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut...

Emri/ Plagosje me armë zjarri në qendër të qytetit. Ja ku ka ndodhur ngjarja

para 8 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Sot nisi muaji i Ramazanit, Meta uron: Më shumë dashuri për njëri-tjetrin, paqe sociale dhe besim 13 hours ago Lotaria Amerikane, ja ku mund të kontrolloni nëse jeni fitues… 14 hours...

Sherr mes të rinjve në Vlorë, dy vëllezër plagosen me kaçavidë

para 8 muajve - Java News

Dy vëllezër janë goditur me kaçavidë mbrëmjen e të martës, teksa është arrestuar autori dhe është shpallur një tjetër në kërkim. Serxhjo Bedinaj, 23 vjeç është vënë në pranga pasi në lagjen “Pavarësia”...

Luftë me thika në Vlorë, plagosen dy vëllezër

para 8 muajve - Ekonomia Online

Dy vëllezër në Vlorë kanë mbetur të plagosur pas një konflikti me tre persona të tjerë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia”, pranë shkollës së mesme profesionale. Vëllezërit N.A dhe E.A të moshës...

Dy vëllezër therren me thika në Vlorë

para 8 muajve - Sovrani

Dy vëllezër në Vlorë kanë mbetur të plagosur pas një konflikti me tre persona të tjerë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia”, pranë shkollës së mesme profesionale. Vëllezërit N.A dhe E.A të moshës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK