http://kariera.mk

Vdekja e gruas në minierën e vdekjes, reagon sindikata: Prokuroria të mos bëj sehir

para 8 muajve - Sot News

Pas vdekjes së 50 vjeçares në minierën e Bulqizës ka reaguar edhe Konfederata e Sindikatave të Shqipërisë. Shpresa Rami vdiq pasi u shtyp nga një kamion teksa po mblidhte krom në minierën e vdekjes. “Nuk...

Vdekja e gruas në minierën e vdekjes, reagon sindikata: Prokuroria të mos bëj sehir

para 8 muajve - Sot News

Pas vdekjes së 50 vjeçares në minierën e Bulqizës ka reaguar edhe Konfederata e Sindikatave të Shqipërisë. Shpresa Rami vdiq pasi u shtyp nga një kamion teksa po mblidhte krom në minierën e vdekjes. “Nuk...

LAJM I FUNDIT/ Aksident në minierën e Bulqizës, humb jetën 50-vjeçarja që mblidhte krom

para 8 muajve - BalkanWeb

BULQIZË- Një aksident me vdekje ka ndodhur sot në zonën D të minierës së Bulqizës. Sipas të dhënave të para një grua është aksidentuar dhe ka humbur jetën. Ajo është identifikuar si Shpresa Rami, 50 vjeçe....

Goditet nga kamioni në shesh grumbullimin e minierës, vdes punëtorja

para 8 muajve - Mapo

Një punonjëse e minierës së Bulqizës ka humbur jetën si pasojë e një goditje fatale nga një kamion i tonazhit të rëndë. Informacionet paraprake të policisë bëjnë të ditur se: “Rreth orës 14.20, Policia...

NË MINIERËN E BULQIZËZ/ Zbardhen detajet: 50 vjeçaren që vdiq, e shtypi fadroma teksa…

para 8 muajve - Standard

Një aksident me vdekje ka ndodhur sot në zonën D të minierës së Bulqizës. Sipas të dhënave të para një grua është aksidentuar dhe ka humbur jetën. Ajo është identifikuar si Shpresa Rami, 50 vjeçe. Mësohet...

Aksident në minieren e Bulqizës/ Humb jetën teksa ishte duke mbledhur krom 50 vjeçarja… (EMRI)

para 8 muajve - Standard

Serish Aksident me vdekje në Bulqizë. Ka humbur jeten 50 vjeçarja Shpresa Rami. Ajo është aksidentuar teksa po seleksiononte mineralin e kromit. Ngjarja ka ndihur në zonen D të minierës kur ajo po punonte...

E shtyp kamioni teksa mblidhte krom në minierë, vdes 50-vjeçarja

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Një punonjëse e minierës së Bulqizës ka humbur jetën si pasojë e një goditje fatale nga një kamion i tonazhit të rëndë. Informacionet paraprake të policisë bëjnë të ditur se: “Rreth orës 14.20, Policia...

Goditet nga kamioni në shesh grumbullimin e minierës, vdes punëtorja

para 8 muajve - Lajmi.net

Një punonjëse e minierës së Bulqizës ka humbur jetën si pasojë e një goditje fatale nga një kamion i tonazhit të rëndë. Informacionet paraprake të policisë bëjnë të ditur se: “Rreth orës 14.20, Policia...

LAJM I FUNDIT/ Aksident në minierën e Bulqizës, humb jetën 50-vjeçarja që mblidhte krom

para 8 muajve - Medial

BULQIZË- Një aksident me vdekje ka ndodhur sot në zonën D të minierës së Bulqizës. Sipas të dhënave të para një grua është aksidentuar dhe ka humbur jetën. Ajo është identifikuar si Shpresa Rami, 50 vjeçe....

Tjetër tragjedi në minierën e Bulqizës, vdes 50 vjeçarja

para 8 muajve - Lajmi.net

Serish aksident me vdekje në Bulqizë. Ka humbur jetën 50 vjeçarja Shpresa Rami. Ajo është aksidentuar teksa po seleksiononte mineralin e kromit. Ngjarja ka ndihur në zonën D të minierës kur ajo po punonte...

Vdes një grua në Bulqizë, e shtypi fadroma

para 8 muajve - Albeu

Miniera e Bulqizë s vazhdon të jetë makth dhe tmerr për banorët. Vetëm pas disa ditësh serish Aksident me vdekje në Bulqizë. Ka humbur jetën 50 vjeçarja Shpresa Rami. Ajo është aksidentuar teksa po seleksiononte...

Aksident me vdekje në minierë, humb jetën një grua

para 8 muajve - NOA

Një person ka humbur jetën në mënyrë tragjike në zonën D,  të minierës në Bulqizë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, teksa viktimë mbeti një grua 50-vjeçare, e identifikuar vetëm me inicialet Sh.R....

Bulqizë, vdes duke mbledhur krom jashtë minierës

para 8 muajve - Vizion Plus

Një tjeter viktimë është shënuar në zonën D të minierës se Bulqizës mesditën e kësaj të mërkurë. Bëhet e ditur se ka gjetur vdekjen Shpresa Rami 50 vjece. Aksidenti ndodhi teksa viktima ishte duke mbledhur...

Sërish ditë e zezë në minierat e Bulqizës! Kësaj here humb jetën një grua

para 8 muajve - Gazeta Express

Një aksident tragjik i ka kushtuar jetën një gruaje, e cila ka mbetur e vdekur në minierën e Bulqizës. Ngjarja ka ndodhur këtë pasdite në zonën D të minierës. Fjala është për 50 vjeçaren e identifikuar...

Aksident në minierën e Bulqizës, humb jetën 50-vjeçarja që mblidhte krom

para 8 muajve - Sot News

Një aksident me vdekje ka ndodhur sot në zonën D të minierës së Bulqizës. Sipas të dhënave të para një grua është aksidentuar dhe ka humbur jetën. Ajo është identifikuar si Shpresa Rami, 50 vjeçe. Mësohet...

Aksident në minierën e Bulqizës, humb jetën gruaja 50-vjeçare

para 8 muajve - Blitz

Një tjetër punëtore e minierës ka humbur jetën si pasojë e një goditje fatale nga një kamion i tonazhit të rëndë. Një aksident me vdekje ka ndodhur sot në zonën D të minierës së Bulqizës. Sipas të dhënave...

Goditet nga kamioni në shesh grumbullimin e minierës, vdes punëtorja

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Një punonjëse e minierës së Bulqizës ka humbur jetën si pasojë e një goditje fatale nga një kamion i tonazhit të rëndë. Informacionet paraprake të policisë bëjnë të ditur se: “Rreth orës 14.20, Policia...

Bulqizë, aksident me pasojë vdekjen, fadroma shtyp 50 vjeçaren

para 8 muajve - Java News

Një tjetër person ka humbur jetën pak minuta me pare në minierën e Bulqizës. Një grua është shtypur nga fadroma gjatë kohës që po seleksiononte kromin. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30 minuta të ditës...

Automjeti humb kontrollin, aksidentohet vajza 18-vjeçare nga Bulqiza. Shoqërohet shoferi

para 8 muajve - BalkanWeb

BULQIZË -Një 18-vjeçare ka mbetur e plagosur, pasi është përplasur nga një automjet. Ngjarja në fjalë ndodhi sot rreth orës 15:45 në aksin rrugorë Bulqizë-Fushë Bulqizë. Burime zyrtare nga policia bënë...

Aksident në Bulqizë, makina përplas këmbësoren

para 8 muajve - Albeu

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë ku një autormjet ka përplasur një këmbësore . Ajo është dërguar me urgjencë në Spital ku edhe ka marrë ndihmën e nevojshme, dhe fatmirësisht ndodhet jashtë...

Aksident në Dibër, i riu merr përpara 18-vjeçaren

para 8 muajve - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugorë Bulqizë-Fushë Bulqizë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore. 19-vjeçari me iniciale R.M, duke drejtuar automjetin tip 'Mercedez Benz', ka humbur...

Aksident në Dibër, i riu merr përpara 18-vjeçaren

para 8 muajve - Sovrani

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugorë Bulqizë-Fushë Bulqizë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore. 19-vjeçari me iniciale R.M, duke drejtuar automjetin tip ‘Mercedez Benz’, ka humbur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK