http://kariera.mk

PDK dhe NISMA, në koalicion dhe në “luftë të vazhdueshme” me njëra-tjetrën

para 8 muajve - Lajmi.net

Nisma Socialdemokrate dhe Partia Demokratike e Kosovës, ani pse të dyja në koalicionin qeverisës, ende nuk i kanë mbaruar akuzat ndaj njëra-tjetrës. E gjitha filloi me themelimin e partisë së re, dikur...

Ramiz Lladrovci i kundërpërgjigjet Milaim Zekës: I kam edhe dy fjalë me të

para 8 muajve - OraInfo

Ramiz Lladrovci sërish ka reaguar ndaj deputetit Milaim Zeka. Ai thotë se pretendimet e tij për padi ndaj Zekës, kanë nxitur vrer tek ky i fundit. Postimi i plotë i Lladrovcit: Reagim ndaj shpifjeve të...

Zeka: Kam dëshmi, Lladrovci e ka akuzuar Hashim Thaçin, Xhavit Halitin, Rexhep Selimin se ia kanë zënë pritën për ta vrarë

para 8 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 16 maj - Deputeti Milaim Zeka i është kundërpërgjigjur Kryetarit të Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovcit pasi që ai përmes një statusi në “Facebook” e ka akuzuar Zekën se është gazetar udbash...

PDK dhe NISMA, në koalicion dhe në “luftë të vazhdueshme” me njëra-tjetrën

para 8 muajve - Gazeta Liria

E gjitha filloi me themelimin e partisë së re, dikur Nisma për Kosovën, nën udhëheqjen e Fatmir Limajt dhe Jakup Krasniqit, i pari ish-deputet i Kuvendit të Kosovës nga rradhët e PDK-së, e i dyti ish-kryetar...

Përsëri Lladrovci reagon ndaj Zekës, tregon nëse ka shantazhuar Thaçin

para 8 muajve - Albeu

Ramiz Lladrovci ka reaguar për të dytën herë ndaj Milaim Zekës . Kryetari i Drenasit, i cili ndër tjerash e quan Zekën 'Radio Mila", e ka paralajmëruar atë se do t'i ngrejë padi. Lladrovci ka shtuar se...

Ramiz Lladrovci i reagon Milaim Zekës: “Radio Mila” me shpifje të reja, tellall që s’ka të ndalur

para 8 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Drenasit i cili ndër tjerash e quan Zekën 'Radio Mila" e ka paralajmëruar atë se do t'i ngris padi. Lladrovci ka shtuar se Zeka, me metodat e njohura, përpiqet të njollos secilin. “E gjithë...

Vjen reagimi i ri, Lladrovci e quan "Radio Mila" Milaim Zekën

para 8 muajve - Gazeta Express

Ramiz Lladrovci i ka reaguar për të dytën herë Milaim Zekës. Kryetari i Drenasit i cili ndër tjerash e quan Zekën 'Radio Mila" e ka paralajmëruar atë se do t'i ngris padi. Lladrovci ka shtuar se Zeka,...

Lladrovci reagon sërish: Kur të ndalet, Radio Mila, i kam edhe dy fjalë me të!

para 8 muajve - GazetaBlic

Zënka mes kryetarit të Drenasit dhe Mialim Zekës nuk po përfundon. Ladrovci mëngjesin  sotëm paralajmëroj padi për shpifje ndaj Milaim Zekës, duke thënë se ai po shpifte në akuzat që thoshin se Lladrovci...

Zeka: Kam dëshmi, Lladrovci e ka akuzuar Hashim Thaçin, Xhavit Halitin, Rexhep Selimin se ia kanë zënë pritën për ta vrarë

para 8 muajve - Lajmi.net

Deputeti Milaim Zeka i është kundërpërgjigjur Kryetarit të Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovcit pasi që ai përmes një statusi në “Facebook” e ka akuzuar Zekën se është gazetar udbash duke paralajmëruar...

Asamblisti i Drenasit, Mulaj: Milaim Zeka është rrenc, këtë e di krejt komuna e Drenasit

para 8 muajve - Lajmi.net

Qëndrim Mulaj, një nga asamblistët më të votuar në asamblenë e Drenasit, ka reaguar ndaj Milaim Zekës, pas intervistës së mbrëmshme. Z. Mulaj, në një postim, ka thënë se rasti i shënimit të Përvjetorit...

Zeka i kundërpërgjigjet Lladrovcit, ia përmend Azem Sylën, Xhavit Halitin, Rexhep Selimin

para 8 muajve - Gazeta Express

Deputeti Milaim Zeka i është kundërpërgjigjur Kryetarit të Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovcit pasi që ai përmes një statusi në “Facebook” e ka akuzuar Zekën se është gazetar udbash duke paralajmëruar...

Ramiz Lladrovci paralajmëron padi ndaj Milaim Zekës

para 8 muajve - Kallxo

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka paralajmëruar padi ndaj deputetit të Nismës Socialdemokrate, Milaim Zekës. Lladrovci me anë të një postimi të publikuar në Facebook e ka quajtur Zekën...

Lladrovci e quan rrenc Milaim Zekën, ja me kë e krahason atë

para 8 muajve - Medial

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar ndaj deklaratave të deputetit Milaim Zeka, pasi ky i fundit në një emision televiz tha se ekzistojnë tri letra me nënshkrimin e Lladrovcit ku i njëjti kishte...

Zeka ia kthen Ramizit: Nëse une jam UDB-ash atëherë është edhe vëllai jot

para 8 muajve - Albeu

Deklarata e deputetit Milaim Zeka e dhënë gjatë ditës së djeshme në një medium kosovar, se posedon tri dokumente të nënshkruara nga Ramiz Lladrovci e në të cilat Hashim Thaçi akuzohet për vrasjen e Behadin...

Ramiz Lladrovci paralajmëron padi ndaj Milaim Zekës

para 8 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka reaguar ndaj disa deklarimeve, akuza në drejtim të tij nga Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismas, Milaim Zeka. Përmes llogarisë së tij zyrtare...

Ramiz Lladrovci i reagon Milaim Zekës: “Radio Mila” me shpifje të reja, tellall që s’ka të ndalur

para 8 muajve - Gazeta Liria

“E gjithë kjo, bëhet aktuale, me qëllim të kriminalizimit dhe mjegullimit të situatës, përpjekje për njollosje të liderëve tanë, uljen e kredibilitetit të udhëheqësve shtetëror, madje edhe të familjeve...

Zeka: Kam dëshmi, Lladrovci e ka akuzuar Hashim Thaçin, Xhavit Halitin, Rexhep Selimin se ia kanë zënë pritën për ta vrarë

para 8 muajve - Gazeta Liria

Deputeti Milaim Zeka i është kundërpërgjigjur Kryetarit të Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovcit pasi që ai përmes një statusi në “Facebook” e ka akuzuar Zekën se është gazetar udbash duke paralajmëruar...

Asamblisti i Drenasit, Mulaj: Milaim Zeka është rrenc, këtë e di krejt komuna e Drenasit

para 8 muajve - Gazeta Liria

Z. Mulaj, në një postim, ka thënë se rasti i shënimit të Përvjetorit të Betejës së Llapushnikut, përshkrimi që ka bërë mbrëmë, Milaim Zeka ka gënjyer. Ja postimi i tij në rrjetin social: Milaim Zeka është...

Dy drenicas që ngrehin padi ndaj njëri tjetrit, për të njëjtat akuza, flasin Lladrovi e Zeka

para 8 muajve - GazetaBlic

Janë të dy nga Drenica, e partitë politike të cilave ata u përkasin janë bashkë në qeverisje, të lidhura në një koalicion që udhëheq vendin që nga shtatori i 2017-ës. Por kjo nuk i ka ndaluar ata që të...

Lladrovci paralajmëron padi ndaj Milaim Zekës

para 8 muajve - RTV 21

Lladrovci e quan rrenc deputetin e Nismës Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka paralajmëruar padi ndaj deputetit të Nismës Socialdemokrate, Milaim Zekës. Lladrovci me anë të një postimi të...

Ramiz Lladrovci e Milaim Zeka shpërthejnë kundër njëri-tjetrit, përmenden edhe vrasje

para 8 muajve - Ina

Ramiz Lladrovci ka reaguar ashpër ndaj Milaim Zekës për akuzat e këtij të fundit se kryetari i Drenasit e ka akuzuar Hashim Thaçin për një vrasje të rëndë. Lladrovci e ka quajtur Zekën shpifës. Zeka ka...

Lladrovci paralajmëron padi ndaj deputetit Milaim Zeka, e quan rrenc

para 8 muajve - Koha.net

Kryetari i Drenasit Ramiz Lladrovci ka paralajmëruar padi ndaj deputetit të Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka. Lladrovci me anë të një postimi në Facebook e ka quajtur Zekën gënjeshtar dhe shpifës. Deputeti...

Lladrovci, Zekës: “Deri kur gazetarucat dhe ish udbasht do të vazhdojnë punën e dreqit”

para 8 muajve - Telegrafi

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar pas deklaratave të deputetit të Nisma, Milaim Zeka. Lladrovci përmes profilit të tij në Facebook nuk ka nguruar ta quaj Zekën si “gazetaruc” dhe...

Vazhdon ‘lufta’ mes Ramiz Lladrovcit e Milaim Zekës

para 8 muajve - Sovrani

Ramiz Lladrovci ka reaguar për të dytën herë ndaj Milaim Zekës. Kryetari i Drenasit, i cili ndër tjerash e quan Zekën ‘Radio Mila”, e ka paralajmëruar atë se do t’i ngrejë padi. Lladrovci ka shtuar se...

Lladrovci e quan gazetaruc Milaim Zekën, i paralajmëron padi për shpifje

para 8 muajve - Politiko

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz LLadrovci i ka reaguar  deputetit të Nismës Social Demokrate të Kosovës, Milaim Zekës. Deputeti Zeka mbrëmë ka thënë se Lladrovci ka akuzuar presidentin Hashim Thaçi...

Goditja e dytë e Ramiz Lladrovcit ndaj Milaim Zekës

para 8 muajve - Insajderi

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka vazhduar të ngre akuza në drejtim të deputetit të Nismës, Milaim Zeka, duke thënë se ai është “tellall që s’ka të ndalur”. “Reagim ndaj shpifjeve të...

Ramiz Lladrovci: Kur të ndalet Radio Mila, i kam edhe dy fjalë me të

para 8 muajve - Periskopi

Ramiz Lladrovci sërish ka reaguar ndaj deputetit Milaim Zeka. Ai thotë se pretendimet e tij për padi ndaj Zekës, kanë nxitur vrer tek ky i fundit. Postimi i plotë i Lladrovcit: Reagim ndaj shpifjeve të...

Lladrovci reagon sërish: Kur të ndalet, Radio Mila, i kam edhe dy fjalë me të!

para 8 muajve - Bota Press

Zënka mes kryetarit të Drenasit dhe Mialim Zekës nuk po përfundon. Ladrovci mëngjesin  sotëm paralajmëroj padi për shpifje ndaj Milaim Zekës, duke thënë se ai po shpifte në akuzat që thoshin se Lladrovci...

Shpërthen debati mes Milaim Zekës dhe Ramiz Lladrovcit, përmenden edhe vrasje!

para 8 muajve - OraInfo

Ramiz Lladrovci i ka reaguar ashpër Milaim Zekës për akuzat e këtij të fundit se kryetari i Drenasit e ka akuzuar Hashim Thaçin për një vrasje të rëndë. Lladrovci e ka quajtur Zekën shpifës. Zeka ka thënë...

Lladrovci e quan gazetaruc Milaim Zekën, i paralajmëron padi për shpifje

para 8 muajve - Lajmi.net

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz LLadrovci i ka reaguar  deputetit të Nismës Social Demokrate të Kosovës, Milaim Zekës. Deputeti Zeka mbrëmë ka thënë se Lladrovci ka akuzuar presidentin Hashim Thaçi...

Lladrovci e quan rrenc Milaim Zekën, ja me kë e krahason ai

para 8 muajve - Medial

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar ndaj deklaratave të deputetit Milaim Zeka, pasi ky i fundit në një emision televiz tha se ekzistojnë tri letra me nënshkrimin e Lladrovcit ku i njëjti kishte...

Ramiz Lladrovci e Milaim Zeka shpërthejnë kundër njëri-tjetrit, përmenden edhe vrasje

para 8 muajve - Gazeta Express

Ramiz Lladrovci i ka reaguar ashpër Milaim Zekës për akuzat e këtij të fundit se kryetari i Drenasit e ka akuzuar Hashim Thaçin për një vrasje të rëndë. Lladrovci e ka quajtur Zekën'udbasht' dhe shpifës....

Ramiz Lladrovci padit Milaim Zekën për shpifje, e quan ‘rrenc’ e udbash

para 8 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Drenasit Ramiz Lladrovi i ka reaguar deputetit të Nismës SocialDemokrate Milaim Zekës, për akuzat që një ditë më parë Zeka i drejtoj Lladrovcit, duke thënë se Ramiz Lladrovci e ka akuzuar Hashim...

Ramiz Lladrovci padit Milaim Zekën për shpifje, e quan ‘rrenc’ e udbash

para 8 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Drenasit Ramiz Lladrovi i ka reaguar deputetit të Nismës SocialDemokrate Milaim Zekës, për akuzat që një ditë më parë Zeka i drejtoj Lladrovcit, duke thënë se Ramiz Lladrovci e ka akuzuar Hashim...

Lladrovci nxehet me Milaim Zekën, do ta padisë në gjyq

para 8 muajve - Albeu

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar ndaj deklaratave të deputetit Milaim Zeka , pasi ky i fundit në një emision televiz tha se ekzistojnë tri letra me nënshkrimin e Lladrovcit ku i njëjti kishte...

Milaim Zeka thotë se ka dëshmi që e komprometojnë Ramiz Lladrovcin

para 8 muajve - Sovrani

Deputeti Milaim Zeka i është kundërpërgjigjur Kryetarit të Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovcit pasi që ai përmes një statusi në “Facebook” e ka akuzuar Zekën se është gazetar udbash duke paralajmëruar...

Ramiz Lladrovci paralajmëron padi ndaj Milaim Zekës

para 8 muajve - Gazeta Liria

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka reaguar ndaj disa deklarimeve, akuza në drejtim të tij nga Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismas, Milaim Zeka. Përmes llogarisë së tij zyrtare...

Asamblisti i Drenasit, Mulaj: Milaim Zeka është rrenc, këtë e di krejt komuna e Drenasit

para 8 muajve - Bota Press

Qëndrim Mulaj, një nga asamblistët më të votuar në asamblenë e Drenasit, ka reaguar ndaj Milaim Zekës, pas intervistës së mbrëmshme. Mulaj, në një postim, ka thënë se rasti i shënimit të Përvjetorit të...

Zeka i kundërpërgjigjet Lladrovcit, ia përmend Azem Sylën, Xhavit Halitin, Rexhep Selimin …

para 8 muajve - Bota Press

Deputeti Milaim Zeka i është kundërpërgjigjur Kryetarit të Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovcit pasi që ai përmes një statusi në “Facebook” e ka akuzuar Zekën se është gazetar udbash duke paralajmëruar...

Lladrovci-Zekës: Mos rrej, do të padis

para 8 muajve - Infokusi

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga Nisma, Milaim Zeka të martën ka deklaruar se  Ramiz Lladrovci u propozuar për kryetar të Drenasit pas kërcënimeve që i bëri presidentit, Hashim Thaçi. E Lladrovci ka...

Lladrovci paralajmëron padi ndaj deputetit Milaim Zeka, e quan rrenc

para 8 muajve - Gazeta Liria

Kryetari i Drenasit Ramiz Lladrovci ka paralajmëruar padi ndaj deputetit të Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka. Lladrovci me anë të një postimi në Facebook e ka quajtur Zekën gënjeshtar dhe shpifës. Deputeti...

Lladrovci paralajmëron padi ndaj deputetit Milaim Zeka, e quan rrenc

para 8 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Drenasit Ramiz Lladrovci ka paralajmëruar padi ndaj deputetit të Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka. Lladrovci me anë të një postimi në Facebook e ka quajtur Zekën gënjeshtar dhe shpifës. Deputeti...

Zeka i kthen përgjigje Ramiz Lladrovcit: Nëse unë jam UDB-ash, atëherë i tillë ishte edhe Fehmi Lladrovci

para 8 muajve - Periskopi

Deklarata e deputetit Milaim Zeka e dhënë gjatë ditës së djeshme në një medium kosovar, se posedon tri dokumente të nënshkruara nga Ramiz Lladrovci e në të cilat Hashim Thaçi akuzohet për vrasjen e Behadin...

Lladrovci paralajmëron padi për deputetin e Nismës

para 8 muajve - KosovaPress

Lladrovci me anë të një postimi në Facebook e ka quajtuar Zekën gënjeshtar dhe shpifës. Deputeti Zeka mbrëmë në një emision televiziv ka dhënë arsyet e tij për ardhjen e Lladrovcit në krye të komunës së...

Lladrovci paralajmëron padi ndaj Milaim Zekës, e quan gazetaruc dhe ish-UDB

para 8 muajve - Insajderi

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka ngre një sërë akuzash ndaj deputetit të Nismës, Milaim Zeka, i cili kohë më parë ka qenë gazetar. Lladrovci e ka quajtur Zekën si gazetaruc dhe ish-UDB-ash,...

Ramiz Lladrovcvi e Milaim Zeka shpërthejnë kundër njëri-tjetrit, përmenden edhe vrasje

para 8 muajve - Bota Press

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar ndaj deklaratave të deputetit Milaim Zeka, pasi ky i fundit në një emision televiz tha se ekzistojnë tri letra me nënshkrimin e Lladrovcit ku i njëjti kishte...

Lladrovci e quan rrenc Milaim Zekën, ja me kë e krahason ai

para 8 muajve - Sovrani

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar ndaj deklaratave të deputetit Milaim Zeka, pasi ky i fundit në një emision televiz tha se ekzistojnë tri letra me nënshkrimin e Lladrovcit ku i njëjti kishte...

Lladrovci i kundërpërgjigjet Milaim Zekës: Je rrenc e gazetaruc

para 8 muajve - Periskopi

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, i është përgjigjur deputetit Milaim Zeka, lidhur me deklaratat e këtij të fundit dhënë mbrëmë në Tv Dukagjini, i cili ka thënë se Lladrovci ka nënshkruar disa dokumente...

Lladrovci i reagon ashpër Zekës: Boll rrejte, je në linjë të UDB-ashëve!

para 8 muajve - Bota Press

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar ndaj deklaratave të deputetit Milaim Zeka, pasi ky i fundit në një emision televiz tha se ekzistojnë tri letra me nënshkrimin e Lladrovcit ku i njëjti kishte...

Milaim Zeka: Ramiz Lladrovci e ka akuzuar Hashim Thaçin për një vrasje të rëndë

para 8 muajve - Telegrafi

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka deklaruar se Ramiz Lladrovci është propozuar për kryetar të Drenasit përmes shantazheve që ia ka bërë drejtpërdrejt Presidentit Hashim Thaçi. Zeka, në...

Drenori kritikon Lladrovcin: Po sillet si mbret në Drenas, kjo është shqetësuese

para 8 muajve - Telegrafi

Ish-kandidati për kryetar të Drenasit, Xhavit Drenori ka thënë se në këtë komunë është duke ndodhur një ndërrim dalëngadalë i një keqqeverisje, por fatkeqësisht jo ajo e pritura. Drenori në “Debat Plus”...

“Ramiz Lladrovci e ka akuzuar Hashim Thaçin për një vrasje të rëndë”

para 8 muajve - OraInfo

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka deklaruar se Ramiz Lladrovci është propozuar për kryetar të Drenasit përmes shantazheve që ia ka bërë drejtpërdrejt Presidentit Hashim Thaçi. Zeka, në...

Zeka thotë që Lladrovci e ka akuzuar për krime të rënda Hashim Thaçin

para 8 muajve - GazetaBlic

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka deklaruar se Ramiz Lladrovci është propozuar për kryetar të Drenasit përmes shantazheve që ia ka bërë drejtpërdrejt Presidentit Hashim Thaçi. Zeka, në...

Drenori kritikon Lladrovcin: Po sillet si mbret në Drenas, kjo është shqetësuese

para 8 muajve - GazetaBlic

Ish-kandidati për kryetar të Drenasit, Xhavit Drenori ka thënë se në këtë komunë është duke ndodhur një ndërrim dalëngadalë i një keqqeverisje, por fatkeqësisht jo ajo e pritura. Drenori në “Debat Plus”...

Zeka thotë që Lladrovci e ka akuzuar për krime të rënda Hashim Thaçin

para 8 muajve - Infokusi

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka deklaruar se Ramiz Lladrovci është propozuar për kryetar të Drenasit përmes shantazheve që ia ka bërë drejtpërdrejt Presidentit Hashim Thaçi. Zeka, në...

Milaim Zeka: Ramiz Lladrovci e ka akuzuar Hashim Thaçin për një vrasje të rëndë

para 8 muajve - Bota Press

Botapress, 15 Maj – Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka deklaruar se Ramiz Lladrovci është propozuar për kryetar të Drenasit përmes shantazheve që ia ka bërë drejtpërdrejt Presidentit Hashim...

Zeka: Ekzistojnë tri letra me nënshkrimin e Lladrovcit ku ai e akuzon Thaçin për vrasje

para 8 muajve - Periskopi

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka deklaruar se Ramiz Lladrovci është propozuar për kryetar të Drenasit përmes shantazheve që ia ka bërë drejtpërdrejt Presidentit Hashim Thaçi.Zeka, në...

Xhavit Drenori e lë politikën dhe i hy gazetarisë

para 8 muajve - Sovrani

Ndonëse, një muaj më parë ka lënë postin e asamblisti në Kuvendit Komunal të Drenasit, Xhavit Drenori tani paralajmëron të lë tërësisht politikën. Kjo pas Drenori do t’i futet profesionit të gazetarisë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK