http://kariera.mk

Sondazhi tronditës i KE: Shqiptarët më të pakënaqurit në Europë me jetën e tyre

para 8 muajve - Albeu

Shqipëria është vendi ku qytetarët e saj perceptojnë që kanë cilësinë më të ulët të jetesës në Europë janë gjithashtu më të palumturit, kanë një opinion shumë të dobët për cilësinë e edukimit dhe standardet...

Sondazhi i KE: Shqiptarët, më të pakënaqurit dhe më të palumturit në Europë me jetën e tyre

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Shqipëria është vendi ku qytetarët e saj perceptojnë që kanë cilësinë më të ulët të jetesës në Europë janë gjithashtu më të palumturit, kanë një opinion shumë të dobët për cilësinë e edukimit dhe standardet...

Sondazhi i KE: Shqiptarët, më të pakënaqurit dhe më të palumturit në Europë me jetën e tyre

para 8 muajve - Gazeta Tema

Shqipëria është vendi ku qytetarët e saj perceptojnë që kanë cilësinë më të ulët të jetesës në Europë janë gjithashtu më të palumturit, kanë një opinion shumë të dobët për cilësinë e edukimit dhe standardet...

Sondazhi i KE: Shqiptarët, më të pakënaqurit dhe më të palumturit në Europë, me jetën e tyre

para 8 muajve - BalkanWeb

Shqipëria është vendi ku qytetarët e saj perceptojnë që kanë cilësinë më të ulët të jetesës në Europë janë gjithashtu më të palumturit, kanë një opinion shumë të dobët për cilësinë e edukimit dhe standardet...

KE: Shqiptarët, me cilësinë më të ulët të jetës, më të palumturit në Europë

para 8 muajve - Mapo

Shqipëria është vendi ku qytetarët e saj perceptojnë që kanë cilësinë më të ulët të jetesës në Europë janë gjithashtu më të palumturit, kanë një opinion shumë të dobët për cilësinë e edukimit dhe standardet...

Shqiptarët, më të pakënaqurit dhe më të palumturit në Europë

para 8 muajve - Gazeta Express

Shqipëria është vendi ku qytetarët e saj perceptojnë që kanë cilësinë më të ulët të jetesës në Europë janë gjithashtu më të palumturit, kanë një opinion shumë të dobët për cilësinë e edukimit dhe standardet...

Sondazhi i europianëve: Shqiptarët, më të pakënaqurit me jetën që kanë

para 8 muajve - Java News

Shqipëria është vendi ku qytetarët e saj perceptojnë që kanë cilësinë më të ulët të jetesës në Europë janë gjithashtu më të palumturit, kanë një opinion shumë të dobët për cilësinë e edukimit dhe standardet...

Shqiptarët me cilësinë më të ulët të jetesës në Evropë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Shqipëria është vendi ku qytetarët e saj perceptojnë që kanë cilësinë më të ulët të jetesës në Evropë janë gjithashtu më të palumturit, kanë një opinion shumë të dobët për cilësinë e edukimit dhe standardet...

Shqiptarët, me cilësinë më të ulët të jetesës në Evropë

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Shqipëria është vendi ku qytetarët e saj perceptojnë që kanë cilësinë më të ulët të jetesës në Evropë janë gjithashtu më të palumturit, kanë një opinion shumë të dobët për cilësinë e edukimit dhe standardet...

Sondazhi: Shqiptarët, me cilësinë më të ulët të jetës në Evropë

para 8 muajve - Insajderi

Shqipëria është vendi ku qytetarët e saj perceptojnë që kanë cilësinë më të ulët të jetesës në Evropë janë gjithashtu më të palumturit, kanë një opinion shumë të dobët për cilësinë e edukimit dhe standardet...

Shqiptarët, më të pakënaqurit dhe më të palumturit në Europë

para 8 muajve - Fol

Shqipëria është vendi ku qytetarët e saj perceptojnë që kanë cilësinë më të ulët të jetesës në Europë janë gjithashtu më të palumturit, kanë një opinion shumë të dobët për cilësinë e edukimit dhe standardet...

Shqiptarët, më të pakënaqurit dhe më të palumturit në Europë

para 8 muajve - Sovrani

Shqipëria është vendi ku qytetarët e saj perceptojnë që kanë cilësinë më të ulët të jetesës në Europë janë gjithashtu më të palumturit, kanë një opinion shumë të dobët për cilësinë e edukimit dhe standardet...

Sondazhi i KE: Shqiptarët, më të pakënaqurit dhe më të palumturit në Europë, me jetën e tyre

para 8 muajve - Medial

Shqipëria është vendi ku qytetarët e saj perceptojnë që kanë cilësinë më të ulët të jetesës në Europë janë gjithashtu më të palumturit, kanë një opinion shumë të dobët për cilësinë e edukimit dhe standardet...

Sondazhi i KE: Shqiptarët më të pakënaqurit dhe më të palumturit në Europë, me jetën e tyre

para 8 muajve - Medial

Shqipëria është vendi ku qytetarët e saj perceptojnë që kanë cilësinë më të ulët të jetesës në Europëjanë gjithashtu më të palumturit, kanë një opinion shumë të dobët për cilësinë e edukimit dhe standardet...

Tërboi Europën me performancën e zjarrtë, sa i kushtoi gjithçka Elenit

para 8 muajve - Albeu

Eleni Foureira përfaqësoi Qipron këtë vit në Eurovision dhe doli në vend të dytë duke shkëlqyer pafund. Së fundmi, mediat greke kanë zbuluar çdo detaj në lidhje me koston që ajo ka shpenzuar për pjesëmarrjen...

Shpenzime të ‘çmendura’, ja sa i ka kushtuar Elenit pjesëmarrja në Eurovision

para 8 muajve - BalkanWeb

Pjesëmarrja e saj në Eurovision shkaktoi mjaft debate në vendin qe përfaqësonte, për shkak edhe të simbolit të shqiponjës që bëri së bashku më Eugent Bushepepën që përfaqësonte Shqipërinë. Bëhet fjalë...

Plot 120 mijë euro kushtoi pjesëmarrja e Eleni Foureira në Eurovision

para 8 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare, Eleni Foureira, e cila përfaqësoi Qipron në Eurovision dhe arriti të dilte në vend të dytë, u bë një prej personazheve më të përfolur në showbiz. Përveç performancës, këngëtarja u...

Shpenzime të çmendura, Pjesëmarrja në Eurovision i ka kushtuar një pasuri të tërë Elenit

para 8 muajve - Zhurnal

Këngëtarja shqiptare, Eleni Foureira, e cila përfaqësoi Qipron në Eurovision dhe arriti të dilte në vend të dytë, u bë një prej personazheve më të përfolur në showbiz. Përveç performancës, këngëtarja u...

Flet Eleni Foureira: Ja pse Shqipëria nuk më vlerësoi me 12 pikë

para 8 muajve - Lajmi.net

Eleni Foureira është shqiptarja e cila ka përfaqësuar Qipron në festivalin e këngës evropiane "Eurovizion". Këngëtarja u paraqit në skenën e “Eurovizionit” me këngën “Fuego”, e cila ishte një ndër favoritet...

“Eurovision”-i i kushtoi shumë Eleni Foureira-s! Shifra marramendëse që shpenzoi këngëtarja për performancën e saj…

para 8 muajve - Blitz

Të gjithë e vumë re se këngëtarja me origjinë shqiptare që përfaqësonte Qipron në “Eurovision”, Eleini Foureira kishte përgtitur një performancë shumë të mirë dhe ishtë kujdesur deri në detaje. Por qëndrimi...

Shpenzime të çmendura, Pjesëmarrja në Eurovision i ka kushtuar një pasuri të tërë Elenit

para 8 muajve - Gazeta Express

​ Këngëtarja shqiptare, Eleni Foureira, e cila përfaqësoi Qipron në Eurovision dhe arriti të dilte në vend të dytë, u bë një prej personazheve më të përfolur në showbiz. Përveç performancës, këngëtarja...

Eleni Foureira: Ja pse Shqipëria nuk më dha 12 pikë

para 8 muajve - Ina

Eleni Foureira bëri që e gjithë Evropa të brohortiste dhe të kërcente nën ritmin e këngës së saj “Fuego”, duke fituar vendin e dytë në Qipro, në garën e 63-të të Eurovision. Këngëtarja u kthye mbrëmë në...

Çmenduria e shpenzimeve të Eleni Foureira në Eurovision

para 8 muajve - NOA

Këngëtarja shqiptare Eleni Foireira e cila në festivalin europian të muzikës, Eurovision përfaqësoi Qipron dhe u rendit e dyta, ka bërë shpenzime marramendëse për pjesëmarrjen e saj. Bëhet fjalë për një...

Eleni Foureira: Ja pse Shqipëria nuk më dha 12 pikë

para 8 muajve - Lajmi.net

Eleni Foureira bëri që e gjithë Evropa të brohortiste dhe të kërcente nën ritmin e këngës së saj “Fuego”, duke fituar vendin e dytë në Qipro, në garën e 63-të të Eurovision. Këngëtarja u kthye mbrëmë në...

Eleni Foureira: Ja pse Shqipëria nuk më dha 12 pikë

para 8 muajve - Prive

Eleni Foureira bëri që e gjithë Evropa të brohortiste dhe të kërcente nën ritmin e këngës së saj “Fuego”, duke fituar vendin e dytë në Qipro, në garën e 63-të të Eurovision. Këngëtarja u kthye mbrëmë në...

Eleni Foureira: Shqipëria nuk më dha 12 pikë sepse…

para 8 muajve - Tetova Sot

Përfaqësuesja e Qipros në Eurovision, Eleni Foureira u kthye mbrëmë në Athinë, ku në aeroport u prit nga shumë fansa. Gazetarët që ishin të stacionuar aty, e pyetën edhe për faktin se si ka mundësi që...

Flet Eleni Foureira: Shqipëria nuk më dha 12 pikë sepse…

para 8 muajve - Klan

Përfaqësuesja e Qipros në Eurovision, Eleni Foureira u kthye mbrëmë në Athinë, ku në aeroport u prit nga shumë fansa. Gazetarët që ishin të stacionuar aty, e pyetën edhe për faktin se si ka mundësi që...

Media greke akuzon Shqipërinë për pikët e dhëna, Eleni del në mbrojtje

para 8 muajve - Telegrafi

Edhe pse ethet e Eurovisioni-t mbaruan të shtunën, polemikat vazhdojnë ende… Një ndër temat më të diskutuara është padyshim ajo e tre shqiptarëve, të cilët konkurruan nën flamuj të ndryshëm. Pavarësisht...

Eleni Foureira: Ja pse Shqipëria nuk më dha 12 pikë

para 8 muajve - Klan Kosova

Eleni Foureira bëri që e gjithë Evropa të brohortiste dhe të kërcente nën ritmin e këngës së saj “Fuego”, duke fituar vendin e dytë në Qipro, në garën e 63-të të Eurovision. Këngëtarja u kthye mbrëmë në...

Shqipëria nuk ia dha pikët maksimale, ja çfarë thotë Eleni Fouriera

para 8 muajve - Zhurnal

Këngëtarja shqiptare Eleni Foureira e cila u pozicionua në vendin e dytë në festivalin Europian, ka falënderuar Shqipërinë për 10 pikët që i dhuroi. E pyetur nga gazetarët pse Shqipëria nuk i dha asaj...

Mediat greke provokojnë Elenin për pikët e Shqipërisë, përgjigjia e saj lë pa fjalë!

para 8 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira është rikthyer në Athinë pas pjesëmarrjes së saj në Eurovizion, ku u rendit e dyta si përfaqësuese e Qipros. Pak ditë më parë në mediat greke kanë qarkulluar...

Akuzat e e mediave greke, Eleni i del në mbrojtje Shqipërisë

para 8 muajve - Sot News

Pikët e dhëna nga Shqipëria këtë Eurovizion, shkuan për Ermalin(12 pikë) dhe Elenin (10 pikë). Në mediat greke u përfol se nëse Shqipëria do t'i jepte ELenit 12 pikë ajo do të kishte fituar. Në një intervistë...

A e dinit se Butrint Imeri kishte një këngë me pjesëmarrësen e Eurovisionit, Eleni Foureira?

para 8 muajve - Zhurnal

Eleni Foureira është nga Fieri i Shqipërisë. Këngëtarja shqiptare, ishte përfaqësuesja e Qipros në edicionin e 63-të të festivalit evropian të këngës, “Eurovision 2018”, shkruan lajmi.net. Ajo ishte e...

Media greke akuzon Shqipërinë për pikët e dhëna, Eleni del në mbrojtje

para 8 muajve - Almakos

Edhe pse ethet e Eurovisioni-t mbaruan të shtunën, polemikat vazhdojnë ende… Një ndër temat më të diskutuara është padyshim ajo e tre shqiptarëve, të cilët konkurruan nën flamuj të ndryshëm. Pavarësisht...

Akuzat e e mediave greke, Eleni i del në mbrojtje Shqipërisë

para 8 muajve - Albeu

Pikë t e dhëna nga Shqipëria këtë Eurovizion, shkuan për Ermalin(12 pikë) dhe Elenin(10 pikë). Ama në mediat greke u përfol se nëse Shqipëria do t'i jepte ELenit 12 pikë ajo do të kishte fituar. Në një...

Mediat greke provokojnë Elenin për pikët e Shqipërisë, përgjigjia e saj lë pa fjalë!

para 8 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira është rikthyer në Athinë pas pjesëmarrjes së saj në Eurovizion, ku u rendit e dyta si përfaqësuese e Qipros. Pak ditë më parë në mediat greke kanë qarkulluar...

“Humbe për faj të Shqipërisë”, këngëtarja që “pushtoi” Eurovizionin u përgjigjet grekëve: Ja pse i falenderoj nga zemra shqiptarët

para 8 muajve - Gazeta Tema

Këngëtarja me origjinë nga Fieri Eleni Foureira, sapo ka mbërritur në Athinë ka treguar disa prej detajeve nga Eurovizion. Nisur nga akuzat e mediave greke ku u përfol se arsyeja që Qipro nuk arriti të...

Mediat greke fajësojnë shqiptarët për mosfitoren e Eleni Foureirës por këngëtarja u mbyll gojën të gjithëve

para 8 muajve - Blitz

Mbrëmjen e së shtunës është mbajtur finalja e Eurovision 2018 ku fitues u shpall Izraeli me përfaqësuesen e tij Netta me këngën “Toy”. Eleni Foureira, shqiptarja që përfaqësonte Qipron u pozicionua në...

A e dinit se Butrint Imeri kishte një këngë me pjesëmarrësen e Eurovisionit, Eleni Foureira?

para 8 muajve - Lajmi.net

Eleni Foureira është nga Fieri i Shqipërisë. Këngëtarja shqiptare, ishte përfaqësuesja e Qipros në edicionin e 63-të të festivalit evropian të këngës, “Eurovision 2018”, shkruan lajmi.net. Ajo ishte e...

Eleni Fureira falenderon Shqiperine per piket ne Eurovizion

para 8 muajve - Vizion Plus

Këngëtarja shqiptare Eleni Fureira e cila u pozicionua në vendin e dytë në festivalin Europian, ka falenderuar Shqipërinë për 10 pikët që I dhuroi. E pyetur nga gazetarët pse Shqipëria nuk I dha asaj 12...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK