http://kariera.mk

Kapet gomonia në Karaburun, gati për trafik hashashi drejt Italisë

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Një gomone me lëndë narkotike është gjetur mesditën e sotme në Karaburun falë bashkëpunimit të Policisë së Vlorës me Delta Force. Mësohet se gomonia është e gjatë 7 metra dhe me dy motorë. Brenda mjetit...

LAJM I FUNDIT/ Kapet një gomone me drogë në Karaburun, policia në kërkim të trafikantëve

para 8 muajve - BalkanWeb

VLORE- Policia e Vlorës ka bllokuar sot një gomone në Karaburun, brenda të cilës kishte disa pako me drogë. “BalkanWeb” mëson se mjeti i lundrimit 7 metra i gjatë ishte i braktisur. Ndërkohë po punohet...

Kapet gomonia me drogë në Vlorë

para 8 muajve - Tetova Sot

Një gomone me drogë është kapur pasditen e sotme në Gjirin e Petullës, në Karaburun të Vlorës. Raportohet se në gomone janë gjetur disa bidonë me benzinë dhe një sasi kanabisi. Mjeti lundrues është rreth...

Gjendet drogë në një gomone të braktisur, dyshime se do të trafikohej

para 8 muajve - NOA

Policia ka gjetur dy pako me drogë në një gomone të braktisur në afërsi të Karaburunit. Noa ka mësuar se policia ka qenë në patrullim normal kur është konstatuar gomonia. Nuk dihet ende sasia e lëndës...

Kapet gomonia me drogë në Vlorë, policia në kërkim të trafikantëve

para 8 muajve - Gazeta Express

Një gomone me drogë është sekuestruar ditën e sotme nga policia në afërsi të Karaburunit. Mësohet se gomonia është e gjatë 7.5 metra e gjatë si dhe ka dy motorë të fuqishëm. Në gomone policia ka gjetur...

Kapet një gomone me drogë në Vlorë

para 8 muajve - Albeu

Një gomone me drogë është kapur pasditen e sotme në Gjirin e Petullës, në Karaburun të Vlorës. Raportohet se në gomone janë gjetur disa bidonë me benzinë dhe një sasi kanabisi. Mjeti lundrues është rreth...

Sekuestrohet gomonia në Vlorë, gjenden drogë e bidonë me benzinë

para 8 muajve - Mapo

Policia ka kryer një aksion të gjerë në Vlorë, ku ka kapur një gomone, drogë dhe disa bidonë me benzinë. Mjeti lundrues 7 metra i gjatë është kapur në Gjirin e Petullës, në Vlorë. G jatë kontrollit të...

Vlorë, gjendet një gomone me drogë në Karaburun

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Foto ilustruese Një gomone me lëndë narkotike është gjetur mesditën e sotme nga Policia e Vlorës në brigjet e Karaburunit. Mësohet se gomonia është e gjatë 7 metra dhe me dy motorë. Brenda mjetit lundrues...

Vlorë, drogë brenda gomones, dyshimet e para të policisë

para 8 muajve - Sot News

Policia kufitare e Vlorës ka gjetur në gomone dy pako me drogë, ende nuk dihet sasia, edhe disa bidona me benzinë. Mësohet se policia ka sekuestruar edhe gomonen 7.5 metra me motor të fuqishëm në afërsi të Karaburunit.

Policia kap një gomone me drogë në Karaburun, nis kërkimi i trafikantëve

para 8 muajve - Java News

Policia e Vlorës ka bllokuar sot një gomone në Karaburun, brenda të cilës kishte disa pako me drogë. Mjeti i lundrimit eshte 7 metra i gjatë dhe ishte i braktisur. Policia ka qenë në patrullim normal kur...

Kapet gomonia me drogë në Vlorë, policia në kërkim të trafikantëve

para 8 muajve - Sovrani

Një gomone me drogë është sekuestruar ditën e sotme nga policia në afërsi të Karaburunit. Mësohet se gomonia është e gjatë 7.5 metra e gjatë si dhe ka dy motorë të fuqishëm. Në gomone policia ka gjetur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK