http://kariera.mk

FOTO/ Nga ëmbëlsirat, te maskat, gjithçka për dasmën mbretërore

para 8 muajve - BalkanWeb

Kapuçinot me imazhin e Harry dhe Meghan që dominojnë mbi shkumë; flamujt anglezë me dy bashkëshortët e ardhshëm të qeshur në qendër. Por, edhe ëmbëlsira, maska për t’u vendosur në fytyrë për ditën e madhe,...

Nga ëmbëlsirat, te maskat, gjithçka për dasmën mbretërore

para 8 muajve - Mapo

Kapuçinot me imazhin e Harry dhe Meghan që dominojnë mbi shkumë; flamujt anglezë me dy bashkëshortët e ardhshëm të qeshur në qendër. Por, edhe ëmbëlsira, maska për t’u vendosur në fytyrë për ditën e madhe,...

Nga kapuçinot tek maskat, mësoni gjithçka mbi dasmën mbretërore

para 8 muajve - Albeu

Kapuçinot me imazhin e Harry dhe Meghan që dominojnë mbi shkumë; flamujt anglezë me dy bashkëshortët e ardhshëm të qeshur në qendër. Por, edhe ëmbëlsira, maska për t’u vendosur në fytyrë për ditën e madhe,...

Motra e Meghan Markle: Ajo nuk ka të drejtë të më tregojë kur duhet të flas

para 8 muajve - GazetaBlic

Gjysmë motra e Meghan Markle thotë se princesha e re e Anglisë nuk ka të drejtë t’i tregojë asaj kur duhet të flasë, apo çfarë të themi, ‘sepse kjo është Amerika, shkruan TMZ, përcjellë Gazeta Blic TMZ...

Të ftuarit VIP në dasmën mbretërore të Princ Harry-t me Meghan Markle

para 8 muajve - GazetaBlic

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë vendosur të thonë “PO” përpara mysafirëve që kanë zgjedhur të jenë pjesë e dasmës së tyre të shtunën në Londër, Angli. Edhe pse lista e të ftuarve nuk u konfirmua kurrë,...

Të ftuarit VIP në dasmën mbretërore të Princ Harry me Meghan Markle

para 8 muajve - GazetaBlic

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë vendosur të thonë “PO” përpara mysafirëve që kanë zgjedhur të jenë pjesë e dasmës së tyre të shtunën në Londër, Angli. Edhe pse lista e të ftuarve nuk u konfirmua kurrë,...

Nëna e Meghan Markle drejt Britanisë për dasmën mbretërore

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Nëna e Meghan Markle është fotografuar dje duke u larguar nga shtëpia e saj në Los Angeles dhe ka marrë avionin për t’u nisur drejt Britanisë, ku do marrë pjesë në dasmën mbretërore. E veshur thjesht dhe...

Babai i Meghan Markle nuk do ta shoqërojë të bijën në altar për një arsye madhore

para 8 muajve - Gazeta e re

Babai i Meghan Markle, Thomas nuk do të jetë i pranishëm në dasmën mbretërore, pasi do t’i nënshtrohet një operacioni ne zemër. Kjo periudhë përpara dasmës të së bijës ka qenë shumë stresuese për Thomas,...

Nga ëmbëlsirat tek maskat, gjithçka për dasmën mbretërore

para 8 muajve - KosovaPress

Por, edhe ëmbëlsira, maska për t’u vendosur në fytyrë për ditën e madhe, lodra prej pellushi dhe deri tek lojërat Lego që riprodhojnë të gjithë kështjellën Windsor me të gjithë protagonistët e saj. Në...

Nëna e Meghan Markle niset për në Britani

para 8 muajve - Klan Kosova

Shoqërimi i Meghan Markle në altar për t’u martuar me Princin Harry vjen me disa privilegje. E nëna e Markle është duke shijuar disa prej tyre aktualisht, pasi u nis për të udhëtuar për në Britani, që...

Babai i Meghan Markle shtrohet në spital, s'do të jetë pjesë e dasmës

para 8 muajve - Albeu

Babai i Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në martesën e saj me Princin Harry e cila është pas tri ditëve, sepse ai duhet të bëjë një operacion, sot në zemër dhe kjo është pohuar nga ai vetë. Thomas Markle...

Motra e Meghan Markle: Babai ka pësuar atak, shpresoj të rikuperohet për dasmë

para 8 muajve - KosovaPress

Bëhet fjalë për babain e saj, Thomas, për të cilin mediat ndërkombëtare kanë qenë shpesh herë kontradiktore nëse do të marrë pjesë apo jo në dasmën mbretërore për të shoqëruar drejt altarit vajzën e tij...

Motra e Meghan Markle: Babai ka pësuar atak kardiak, shpresoj të rikuperohet për dasmë

para 8 muajve - Telegrafi

Bota po përgatitet për dasmën më të madhe të vitit, atë të Princit Harry dhe Meghan Markle. Gjersa po bëhen përgatitjet e fundit, duket se një ndër personat më të rëndësishëm, nuk do të jetë prezentë në...

Motra e Meghan Markle: Babai ka pësuar atak, shpresoj të rikuperohet për dasmë

para 8 muajve - TV Koha

Teksa Britania përgatitet për dasmën e vitit këtë të shtunë, duket se një prej personave më të rëndësishëm nuk do të marrë pjesë në ceremoni. Bëhet fjalë për babain e saj, Thomas, për të cilin mediat ndërkombëtare...

‘Sigurisht që do të doja të bëhesha pjesë e historisë’, babai i Meghan Markle flet pas skandalit…

para 8 muajve - Mapo

Babai i Meghan Markle ka bërë të ditur sot se ka ndryshuar mendje dhe ka vendosur që të marrë pjesë në dasmën e së bijës me Princin Harry, vetëm nëse doktorët do ta lejojnë të fluturojë në Angli. Ditën...

Babai i Megan Markle mund të mos e shoqërojë atë në dasmë

para 8 muajve - RTV 21

Babai i nusës së ardhshme të princit Harry mund të mos e shoqërojë bijën e tij në ditën e dasmës Ky lajm erdhi pasi u sugjerua se Thomas Markle kishte përgatitur fotografi të tija duke u përgatitur që...

REPORTAZHI: Në qytetin e lindjes së Meghan Markle

para 8 muajve - Gazeta Tema

Njerëzit në qytetin e saj të lindjes në Los Anxhelos e kujtojnë aktoren Meghan Markle si një vajzë bamirëse e cila shkëlqeu në skenë. Javën e ardhshme, e gjithë bota do ta shohë atë të lidhë zyrtarisht...

Dasma mbretërore: I ati i Meghan nuk pranon ta shoqërojë në altar

para 8 muajve - Gazeta Express

Kur kanë mbetur dhe pak ditë nga dasma e shumëpritur mbretërore në Britani, ka ndodhur e papritura. Babai i Meghan Markle nuk pranon ta shoqërojë atë në altar. Mediat e cilësojnë këtë si turpërim për Pallatin...

Dasma mbretërore: I ati i Meghan nuk pranon ta shoqërojë në altar

para 8 muajve - Tetova Sot

Kur kanë mbetur dhe pak ditë nga dasma e shumëpritur mbretërore në Britani, ka ndodhur e papritura. Babai i Meghan Markle nuk pranon ta shoqërojë atë në altar. Mediat e cilësojnë këtë si turpërim për Pallatin...

Meghan Markle braktiset vetëm 4 ditë para vetes

para 8 muajve - Albeu

Meghan Markle dhe princi Harry do të martohen pas katër ditësh dhe ai që ka çuditur të gjithë është luhatja e babit të Markle , i cili edhe njëherë e la në baltë të bijën. Edhe ‘Kensington Palace’ ka bërë...

Dasma mbretërore: I ati i Meghan nuk pranon ta shoqërojë në altar

para 8 muajve - Republika

Kur kanë mbetur dhe pak ditë nga dasma e shumëpritur mbretërore në Britani, ka ndodhur e papritura. Babai i Meghan Markle nuk pranon ta shoqërojë atë në altar. Mediat e cilësojnë këtë si turpërim për Pallatin...

Qyteti i lindjes së Meghan Markle

para 8 muajve - Zëri i Amerikës

Njerëzit në qytetin e saj të lindjes në Los Anxhelos e kujtojnë aktoren Meghan Markle si një vajzë bamirëse e cila shkëlqeu në skenë. Javën e ardhshme, e gjithë bota do ta shohë atë të lidhë zyrtarisht...

Londër, krizë familjare, babai i Meghan Markle mund të mos jetë i pranishëm në dasmë

para 8 muajve - BalkanWeb

Babai i Meghan Markle mund të mos jetë i pranishëm në dasmën e vajzës së tij me princin Harry, që do të zhvillohet të shtunën, për shkak të një seance fotosh të diskutuara, një situatë e vështirë për çiftin...

Meghan Markle i lutet babait të saj që ta shoqërojë në altar

para 8 muajve - GazetaBlic

Të shtunën, Britania e Madhe do martojë princin e dytë, Harry. Europa është përfshirë nga ethet e kësaj dasme mbretërore, aq më tepër kur protagoniste është Meghan Markle, aktorja amerikane, e cila do...

Lutja prekëse: Babi të lutem, eja në dasmë

para 8 muajve - Mapo

Të shtunën, Britania e Madhe do martojë princin e dytë, Harry. Europa është përfshirë nga ethet e kësaj dasme mbretërore, aq më tepër kur protagoniste është Meghan Markle, aktorja amerikane, e cila do...

Dasma mbretërore, Meghan Markle në altar pa babain

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Në prag të dasmës mbretërore në Britani, nuk mungojnë të papriturat. Mediat britanike raportojnë se babai i Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në ceremoninë martesore të së bijës. Thomas Markle Sr nuk...

Meghan Marklen nuk ka kush ta dërgojë drejt altarit të martesës

para 8 muajve - Telegrafi

Sipas informacioneve të fundit nga Britania e Madhe, babai i Meghan Markle nuk do të vijë në martesën e vajzës pasi që kishte shitur imazhe false të çiftit. Tashmë është raportuar se ka probleme shëndetësore...

Babai i Meghan Marke përfundon në spital, nuk do jetë prezent në dasmën e vajzës

para 8 muajve - Zhurnal

Babai i Meghan Markle ka përfunduar në spital ditën e hënë.Thomas Markle i ka thënë TMZ-së, se ai po përjeton dhimbje të forta gjoks, kjo vetëm 6 ditë pas sulmit në zemër. Ai thotë se dhimbjet janë shkaktuar...

Krizë familjare pak ditë nga dasma mbretërore

para 8 muajve - KosovaPress

Këto zbulime kanë penguar komunikimin perfekt të familjes mbretërore, katër ditë nga kjo ngjarje shumë e ndjekur në Britaninë e Madhe. Ato zunë faqet e para të gazetave britanike që pyesnin se kush do...

Babai i Meghan Marke përfundon në spital, nuk do jetë prezent në dasmën e vajzës

para 8 muajve - GazetaBlic

Babai i Meghan Markle ka përfunduar në spital ditën e hënë. Thomas Markle i ka thënë TMZ-së, se ai po përjeton dhimbje të forta gjoks, kjo vetëm 6 ditë pas sulmit në zemër. Ai thotë se dhimbjet janë shkaktuar...

Babai i Meghan Markle në spital

para 8 muajve - Klan Kosova

Babai i Meghan Markle është dërguar në spital ditën e hënë. Sipas burimeve të TMZ, Thomas Markle ka përjetuar dhimbje në kraharor, kjo vetëm gjashtë ditë pasi pati një arrest kardiak. Gjithë kjo gjendje...

E bija martohet me princin, babai refuzon të shkojë në dasmë

para 8 muajve - Gazeta Express

Princi Harry dhe Meghan Markle do të ngjiten në altar këtë të shtunë, në atë që cilësohet edhe si dasma e vitit. Gjithsesi babai i Meghan, Thomas duket se ka vendosur të mos marrë pjesë në këtë event madhështor...

E bija martohet me princin, babai refuzon të shkojë në dasmë

para 8 muajve - Infokusi

Princi Harry dhe Meghan Markle do të ngjiten në altar këtë të shtunë, në atë që cilësohet edhe si dasma e vitit. Gjithsesi babai i Meghan, Thomas duket se ka vendosur të mos marrë pjesë në këtë event madhështor...

E bija martohet me princin, babai refuzon të shkojë në dasmë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Princi Harry dhe Meghan Markle do të ngjiten në altar këtë të shtunë, në atë që cilësohet edhe si dasma e vitit. Gjithsesi babai i Meghan, Thomas duket se ka vendosur të mos marrë pjesë në këtë event madhështor...

E bija martohet me princin, babai refuzon të shkojë në dasmë

para 8 muajve - KosovaPress

Gjithsesi babai i Meghan, Thomas duket se ka vendosur të mos marrë pjesë në këtë event madhështor dhe ditë të shënuar për vajzën e tij. Nga shtëpia e tij në Meksiko, mësohet se babai i Meghan u ka thënë...

Brenda kuzhinës së dasmës mbretërore, çfarë po gatuhet për drekën e madhe në Kështjellë?

para 8 muajve - Gazeta Express

Janë zbuluar detaje të tjera nga dasma e Princ Harryt dhe të fejuarës së tij, Megan Markle. Pallati Kensington ka postuar sot foto brenda kuzhinës ku do të gatuhet dreka e dasmës së vitit në Kështjellën...

Brenda kuzhinës së dasmës mbretërore, çfarë po gatuhet për drekën e madhe në Kështjellë?

para 8 muajve - Tetova Sot

Janë zbuluar detaje të tjera nga dasma e Princ Harryt dhe të fejuarës së tij, Megan Markle. Pallati Kensington ka postuar sot foto brenda kuzhinës ku do të gatuhet dreka e dasmës së vitit në Kështjellën...

Foto brenda kuzhinës, detaje të reja nga dasma e Princ Harryt

para 8 muajve - Java News

Janë zbuluar detaje të tjera nga dasma e Princ Harryt dhe të fejuarës së tij, Megan Markle. Pallati Kensington ka postuar sot foto brenda kuzhinës ku do të gatuhet dreka e dasmës së vitit në Kështjellën...

Në kuzhinën e dasmës mbretërore

para 8 muajve - KosovaPress

Më 19 maj stafi i kuzhinës me në krye shefin Mark Flanagan, do të gatuajnë ushqimin e dasmës së shumëpritur mbretërore e cila do të mbahet në këtë kështjellë. Menuja nuk bëhet e ditur, por Pallati Kensington...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK