http://kariera.mk

Nokia X6 vjen me prerje në ekran

para 8 muajve - Ina

HMD Global ka prezantuar zyrtarisht telefonin Nokia X6, modelin e parë nga seria e freskuar X. Telefoni është lansuar në Kinë sikurse edhe ishte pritur. Nokia X6 është model nga segmenti i mesëm me shtëpizë...

Nokia X6 vjen me prerje në ekran

para 8 muajve - RTV 21

HMD Global ka prezantuar zyrtarisht telefonin Nokia X6, modelin e parë nga seria e freskuar X Telefoni është lansuar në Kinë sikurse edhe ishte pritur. Nokia X6 është model nga segmenti i mesëm me shtëpizë...

Lansohet Nokia X6

para 8 muajve - Koha.net

HMD Global ka prezantuar zyrtarisht telefonin Nokia X6, modelin e parë nga seria e freskuar X. Telefoni është lansuar në Kinë sikurse edhe ishte pritur. Nokia X6 është model nga segmenti i mesëm. Nokia...

Nokia X6 vjen me prerje në ekran

para 8 muajve - GazetaBlic

HMD Global ka prezantuar zyrtarisht telefonin Nokia X6, modelin e parë nga seria e freskuar X. Telefoni është lansuar në Kinë sikurse edhe ishte pritur. Nokia X6 është model nga segmenti i mesëm me shtëpizë...

Nokia X6 vjen me prerje në ekran

para 8 muajve - Infokusi

HMD Global ka prezantuar zyrtarisht telefonin Nokia X6, modelin e parë nga seria e freskuar X. Telefoni është lansuar në Kinë sikurse edhe ishte pritur. Nokia X6 është model nga segmenti i mesëm me shtëpizë...

Nokia X6 vjen me prerje në ekran

para 8 muajve - KosovaPress

Telefoni është lansuar në Kinë sikurse edhe ishte pritur. Nokia X6 është model nga segmenti i mesëm me shtëpizë premium, transmeton KosovaPress. Nokia X6 ka ekran 5.8 inç FHD+ (1080 x 2280p) dhe xham Corning...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK