http://kariera.mk

Sonte finalja në Europa League, Marseille – Atletico Madrid

para 8 muajve - Ina

Sot në mbrëmje në Lyon do të luhet finala e madhe e Europa Leagues ndërmjet Marseilles dhe Atletico Madridit. Finalen e Lyonit do ta shikojë nga tribuna, por kjo nuk e shqetëson aspak Diego Simeonen, që...

Zidane tifoz me Marsellen: Shpresoj se mund ta mposhtin Atleticon

para 8 muajve - Albeu

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane , thotë se do të bëj tifo për Marsellen sot në finalen e Europa Leagues kundër Atletico Madrid. Francezi u rrit duke mbështetur klubin nga Ligue 1 dhe shpreson...

Simeone pret një finale të bukur

para 8 muajve - Klan Kosova

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, pret që finalja e sontme e Ligës së Evropës mes klubit të tij dhe Olympique Marseille të jetë një finale e bukur. Ai do të mungojë në stol shkaku i suspendimit,...

Luhet finalja e Europa League, Atletiko përballë Marsejës

para 8 muajve - NOA

Përballje e madhe pritet të jetë ajo mes Atletikos së Madridit dhe Olimpik Marsejës, finalja e Europa League. Madrilenët duan të shpëtojnë një sezon të tërë për të mos dalë pa asnjë trofe, ndërsa francezët...

Zinedine Zidane mund ta merr drejtimin e Francës

para 8 muajve - Telegrafi

Didier Deschamps ka një kontratë të vlefshme me Francën deri në Kampionatin Evropian të vitit 2020. Megjithatë, ekipi francez tashmë ka nisur ta imagjinon të ardhme pa të gjersa El Confidencial shkruan...

Ky është super stadiumi ku do të luhet finalja e “Europa League” sonte

para 8 muajve - GazetaBlic

Sonte me fillim prej orës 20-45, do të luhet finalja e Europa League në mes të skuadrës franceze Olimpiuqe Marseille dhe skuadrës spanjolle Atletico Madrid. Kjo ndeshje finale zhvillohet në qytetin e Lyon...

Griezmann: Po e pres me padurim finalen e Europa League

para 8 muajve - GazetaBlic

Antoine Griezmann pranon se nuk mund të presë për finalen e Europa League që luhet sonte kundër Marseille. Stadiumi i Lyon është vetëm 70 kilometra larg nga qyteti i Griezmanit në Macon, dhe ai thotë se...

​Federata Franceze e Futbollit e dëshiron Zinedine Zidane për trajner

para 8 muajve - GazetaBlic

Ekipi kombëtar francez tashmë e imagjinon të ardhmen pa të dhe “El Confidencial” thotë se Zinedine Zidane do të ishte një nga trajnerët, që Federatës Franceze të Futbollit i pëlqen më së shumti. Gjithmonë...

Statistika, analizë dhe parashikim: Marseille – Atletico Madrid

para 8 muajve - Zhurnal

Sot, të gjithë sytë e futbolldashësve do të shikojnë kah Franca. Miliona njerëz do të jenë nën ethet e një ndeshje të madhe. Marseille dhe Atletico Madrid do të ballafaqohen për trofeun e Ligës së Evropës....

Marseille – Atl. Madrid, kjo është atmosfera para ndeshjes

para 8 muajve - Infokusi

Atletico Madrid dhe Marseille do të përballen sonte në finalen e Ligës së Evropës, shkruan infokusi. Derisa kanë mbetur vetëm edhe pak orë deri te fillimi i kësaj sfide atmosfera në qytetin e Lyon, duket...

Federata Franceze e Futbollit e dëshiron Zinedine Zidane për trajner

para 8 muajve - Telesport

Didier Deschamps ka një kontratë me Francën deri në Kampionatin Europian të vitit 2020. Megjithatë, ekipi kombëtar francez tashmë e imagjinon të ardhmen pa të dhe “El Confidencial” thotë se Zinedine Zidane...

Statistika, analizë dhe parashikim: Marseille – Atletico Madrid

para 8 muajve - Telegrafi

Sot, të gjithë sytë e futbolldashësve do të shikojnë kah Franca. Miliona njerëz do të jenë nën ethet e një ndeshje të madhe. Marseille dhe Atletico Madrid do të ballafaqohen për trofeun e Ligës së Evropës....

Marseille – Atletico Madrid, formacionet e mundshme

para 8 muajve - RTV 21

Marseille dhe Atletico Madrid do të luajnë sonte finalen e madhe të Ligës së Europës Ndeshja do të zhvillohet në Lyon të Francës dhe fillon nga ora 20:45. Te dy trajnerët kanë të gjithë lojtarët në dispozicion...

Marseille – Atl. Madrid, formacionet e finales

para 8 muajve - Infokusi

Sonte (e merkurë) në mbrëmje zhvillohet finalja e madhe e Ligës së Evropës, shkruan infokusi. Skuadra franceze Marsej do të përballet me atë spanjolle Atletico Madrid. LEXO EDHE: Prishtina – Drita, statistikat...

Liga Europa, Atletiko dhe Olimpik kërkojnë fitore

para 8 muajve - Alsat-M

Mbrëmjen e sotme në Lyon do të luhet finalja e Europa Leagues, kompeticionit të dytë më të rëndësishëm për klube, në kontinentin e vjetër. Kjo do jetë finalja e nëntë e cila vë përballë Atletiko Madridin,...

Finalja e Championsit në “Anfield”

para 8 muajve - Insajderi

Interesimi për ndeshjen finale të Champions League ndërmjet Real Madridit dhe Liverpoolit është tepër i madh. Tifozët e skuadrës angleze, të cilët nuk do të kenë… vazhdo

Marseille – Atletico, kjo ndodh për herë të parë pas 14 vitesh

para 8 muajve - Insajderi

Marseille – Atletico, do të luajnë sonte në Lyon për të përcaktuar fituesin e edicionit 2017/18 në Europa League. Marseille dhe Atletico Madridi do të ndeshen në “Parc Olympique Lyonnais” të Lyonit, për...

Finalja në Lyon: Për Torres dhe të tjerët

para 8 muajve - Klan Kosova

Të përzgjedhurit e Diego Simeone do të mundohen ta fitojnë me patjetër këtë finale, edhe nëse sulmuesi veteran nuk është në formën më të mirë, nëse i jepet rasti të luajë I vetmi trofe që Fernando Torres...

Simeone flet për finalen me Marseille, ka këtë paralajmërim

para 8 muajve - Insajderi

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, pret që finalja e sontme e Ligës së Evropës mes klubit të tij dhe Olympique Marseille të jetë një finale e bukur. Ai do të mungojë në stol shkaku i suspendimit,...

Zinedine Zidane mund ta merr drejtimin e Francës

para 8 muajve - Tetova Sot

Didier Deschamps ka një kontratë të vlefshme me Francën deri në Kampionatin Evropian të vitit 2020. Megjithatë, ekipi francez tashmë ka nisur ta imagjinon të ardhme pa të gjersa El Confidencial shkruan...

Atletico Madrid-Marseille, në Lyon vendoset njëri nga titujt e Europës

para 8 muajve - Telesport

E nisi në Champions, por e shikon veten në “stacionin” e fundit të Ligës së Europës. Aty ku nuk pritej, Europa do të përfundojë sot për Atletico Madridin: në Lyon, 2500 kilometra larg nga Kievi. Skuadra...

Finalja e Europa League, MARSEILLE - ATLETICO MADRID

para 8 muajve - Albeu

Mbrëmjen e sotme do të luhet në Lyon të Francës finalja e kompeticionit të dytë më të rëndësishëm për klubet e futbollit në europë. Atletico i Madridit dhe Marseille do të përballen sonte me njëra-tjetrën...

​Marseille – Atletico Madrid, formacionet e mundshme

para 8 muajve - GazetaBlic

Marseille dhe Atletico Madrid do të luajnë sonte finalen e madhe të Ligës së Europës. Ndeshja do të zhvillohet në Lyon të Francës dhe fillon nga ora 21:00. Te dy trajnerët kanë të gjithë lojtarët në dispozicion...

Cili është lojtari që Zidane do t’a vëzhgojë sonte në finalen e Ligës së Evropës

para 8 muajve - Infokusi

Zinedine Zidane sonte do të përkrah Olympique Marseille në finalen e Europa League ndaj Atleticos. Por Zidane do të ketë edhe një vëzhgim të vecantë për lojtarët që do të dalin në fushën e Lyonit. Lojtari...

Griezmann e pret me padurim finalen

para 8 muajve - Ekonomia Online

Antoine Griezmann pranon se nuk mund të presë për finalen e Europa League që luhet sonte kundër Marseille. Stadiumi i Lyonit është vetëm 70 kilometra larg nga qyteti i Griezmanit në Macon, dhe ai thotë...

SONTE FINALJA E EUROPA LEAGUE, MARSEILLE – ATLETICO MADRID

para 8 muajve - TV21

Mbrëmjen e sotme në Lyon do të luhet finalja e Europa Leagues, ndeshjes së dytë më të rëndësishëm për klube, në kontinentin e vjetër. Atletico e Madridit dhe Marseille janë dy skuadrat që kanë arritur...

Atletico Madrid – Olympique Marseille, gjithçka që duhet të dini për finalen e Europa League

para 8 muajve - Lajmi.net

Atletico Madridi përfaqëson një ndër skuadrat me më shumë eksperiencë në Kupat e Evropës në dekadën e fundit. Finalja e nëntë e Europa League-s përfaqëson një ndër finalet më të veçanta në histori, teksa...

Griezmann e pret me padurim finalen

para 8 muajve - Insajderi

Antoine Griezmann pranon se nuk mund të presë për finalen e Europa League që luhet sonte kundër Marseille. Stadiumi i Lyonit është vetëm 70 kilometra larg nga qyteti i Griezmanit në Macon… vazhdo

Zbulohen formacionet e finales: Marseille – Atletico Madrid

para 8 muajve - Mapo

Sot në mbrëmje në Lyon do të luhet finala e madhe e Europa Leagues ndërmjet Marseilles dhe Atletico Madridit. “Sky” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave: Olympique Marseille (4-2-3-1): Pelé;...

Federata Franceze e Futbollit e dëshiron Zinedine Zidane për trajner

para 8 muajve - Periskopi

Ekipi kombëtar francez tashmë e imagjinon të ardhmen pa të dhe “El Confidencial” thotë se Zinedine Zidane do të ishte një nga trajnerët, që Federatës Franceze të Futbollit i pëlqen më së shumti. Gjithmonë...

Finalja e Europa League: Marseille për të thyer tabunë, Atletico për të shpëtuar sezonin

para 8 muajve - Mapo

Mbrëmjen e sotme në Lyon do të luhet finalja e Europa Leagues, kompeticionit të dytë më të rëndësishëm për klube, në kontinentin e vjetër. Atletico e Madridit dhe Marseille janë dy skuadrat që kanë arritur...

Sonte finalja e Europa League, Marseille – Atletico Madrid

para 8 muajve - Aktuale

Mbrëmjen e sotme në Lyon do të luhet finalja e Europa Leagues, kompeticionit të dytë më të rëndësishëm për klube, në kontinentin e vjetër. Atletico e Madridit dhe Marseille janë dy skuadrat që kanë arritur...

Kaq para do të arkëtojë fituesi i Europa League

para 8 muajve - Ekonomia Online

Ngjarja më e madhe sportive sot do të jetë finalja e Europa League, ndërmjet Marseille dhe Atletico Madridit. Kjo event sportiv do të organizohe në Parc Olympique Lyonnais në qytetin e Lyonit në Francë....

Sonte finalja e Evropa Ligë, Marseille vs Atletico Madrid

para 8 muajve - Gazeta Express

Finalja e nëntë e Europa League-s përfaqëson një ndër finalet më të veçanta në histori, teksa vë përballë në Lyon Atletiko Madridin, skuadrën që në vitin 2010 ka fituar edicionin hapës të këtij kompeticioni...

Federata Franceze e Futbollit e dëshiron Zinedine Zidane për trajner

para 8 muajve - KosovaPress

Gjithmonë sipas këtij informacioni, Zidane do të ndiejë se kohës së tij te Real Madridi po i vjen fundi dhe, pas kontakteve të para, trajneri francez do të ishte i vetëdijshëm se kombëtarja për të cilën...

Fakti i çuditshëm që shkon në dëm të Atletico Madrid për finalen e sotme

para 8 muajve - Insajderi

Finalja e Europa League e cila zhvillohet sonte mbrëma më fillim në ora 20:45 në stadiumin e Lyon, do të ketë përball njëra tjetrës në një ndeshje interesante, spanjollët e Atletico Madrid dhe francezët...

Marseille – Atletico Madrid: Formacionet e mundshme të finales së Ligës së Evropës

para 8 muajve - Telegrafi

Marseille dhe Atletico Madrid do të mundohen të fitojnë trofeun e parë sezonal. Francezët dhe spanjollët do të takohen sonte në finalen e Ligës së Evropës, e cila është e para pas shumë sezoneve mes klubeve...

Finalja në orën 20:45, Marseille vs Atl. Madrid, për Championsin dhe titullin

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Finalja e nëntë e Europa League-s përfaqëson një ndër finalet më të veçanta në histori, teksa vë përballë në Lyon Atletiko Madridin, skuadrën që në vitin 2010 ka fituar edicionin hapës të këtij kompeticioni...

Simeone: Jam i qetë dhe i bindur se do të fitojmë

para 8 muajve - Klan Kosova

“Natyrisht, më trishton fakti që nuk mund të jem pranë skuadrës, por ndaj Arsenal e pashë që ata mund të bëjnë edhe pa mua”, deklaroi Simeone para finales të Ligës të Europës Diego Simeone do ta përcjellë...

Hulumtim: Kaq para do të arkëtojë fituesi i Europa League

para 8 muajve - Insajderi

Ngjarja më e madhe sportive sot do të jetë finalja e Europa League, ndërmjet Marseille dhe Atletico Madridit. Kjo event sportiv do të organizohe në Parc Olympique Lyonnais në qytetin e Lyonit në Francë....

Sonte finalja e Europa League, Marseille – Atletico Madrid

para 8 muajve - RTV 21

Skuadra e Rudi Garcias kërkon të thyejë një tabu Mbrëmjen e sotme në Lyon do të luhet finalja e Europa Leagues, ndeshjes së dytë më të rëndësishëm për klube, në kontinentin e vjetër. Atletico e Madridit...

Atletico po kërkon “hat-trickun” në Ligën e Evropës

para 8 muajve - Koha.net

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, nuk do të jetë në gjendje ta ndihmojë skuadrën e tij nga vija anësore të mërkurën, në finalen e Ligës së Evropës me Olympique Marseillen. Mirëpo ai ka besim...

Finalja në orën 20:45, Marseille vs Atl. Madrid, për Championsin dhe titullin

para 8 muajve - Gazeta e re

Finalja e nëntë e Europa League-s përfaqëson një ndër finalet më të veçanta në histori, teksa vë përballë në Lyon Atletiko Madridin, skuadrën që në vitin 2010 ka fituar edicionin hapës të këtij kompeticioni...

Sonte zhvillohet finalja e madhe e Ligës së Evropës

para 8 muajve - Infokusi

Sonte (e merkurë)  në mbrëmje zhvillohet finalja e madhe e Ligës së Evropës, shkruan infokusi. Skuadra franceze Marsej do të përballet me atë spanjolle Atletico Madrid. LEXO EDHE: Prishtina-Drita, për...

Zidane: shpresoj që kjo skuadër të fitoj, për këtë arsye

para 8 muajve - Insajderi

Marseille – Atletico Madrid, është finalja e Europa League që do të zhvillohet në stadiumin e Lyon, në Francë. Marseille njihet që në radhët e tyre kanë pasur lojtarë të shquar të historisë së futbollit,...

Sonte finalja e madhe Marseille – Atletico Madrid

para 8 muajve - GazetaBlic

Finalja e nëntë e Europa League-s përfaqëson një ndër finalet më të veçanta në histori, teksa vë përballë në Lyon Atletiko Madridin, skuadrën që në vitin 2010 ka fituar edicionin hapës të këtij kompeticioni...

Sot finaja e Europa League – formacionet e mundshme dhe detajet tjera

para 8 muajve - Ekonomia Online

Sot në ora 20:45 zhvillohet ndeshja finale e Europa Ligës ku takohen Atletico Madrid dhe Olympique Marseille. Finalja zhvillohet në stadiumin e Lyonit dhe paraqet dilnin ndërmjet dy prej ekipeve që janë...

Nuk do të jetë në bankë, por mund të thyejë rekord – tregimi i Simeones në Europa League

para 8 muajve - Insajderi

Trajneri i Atletico Madridit Diego Simeone e ka marrë përsipër udhëheqjen e këtij ekipi më 2011 dhe që nga ajo kohë, ekipi kuq e bardh nga kryeqyteti i Spanjës e ka fituar një herë Europa Ligën (2012)...

Finalja në orën 20:45, Marseille vs Atl. Madrid, për Championsin dhe titullin

para 8 muajve - SuperSport

Finalja e nëntë e Europa League-s përfaqëson një ndër finalet më të veçanta në histori, teksa vë përballë në Lyon Atletiko Madridin, skuadrën që në vitin 2010 ka fituar edicionin hapës të këtij kompeticioni...

Finaja e Europa League – formacionet e mundshme dhe detajet tjera

para 8 muajve - Insajderi

Sot në ora 20:45 zhvillohet ndeshja finale e Europa Ligës ku takohen Atletico Madrid dhe Olympique Marseille. Finalja zhvillohet në stadiumin e Lyonit dhe paraqet dilnin ndërmjet dy prej ekipeve që janë...

Simeone synon trofeun e Europa League, nga tribunat e Lyonit

para 8 muajve - Lajmi.net

Diego Simeone nuk do të jetë në bankinën e Atletico Madridit për finalen e Europa League ndaj Olympique Marseille. Finalen e Lyonit do ta shikojë nga tribuna, por kjo nuk e shqetëson aspak Diego Simeonen,...

Olympique Marseille – Atletico Madrid, formacionet e finales në Europa League

para 8 muajve - Lajmi.net

Finalja e Europa League zhvillohet sonte mes Olympique Marseille dhe Atletico Madrid. Olympique Marseille dhe Atletico Madrid takohen sonte në finalen e Europa League. Ekipi francez dhe ai spanjoll ndeshen...

Finalja e Europa League: Marselle – Atletico Madrid, formacionet e mundshme

para 8 muajve - Sovrani

Marseille dhe Atletico Madrid do të mundohen të fitojnë trofeun e parë sezonal. Francezët dhe spanjollët do të takohen sonte në finalen e Ligës së Evropës, e cila është e para pas shumë sezoneve mes klubeve...

Atletico po kërkon “hat-trickun” në Ligën e Evropës

para 8 muajve - Ekonomia Online

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, nuk do të jetë në gjendje ta ndihmojë skuadrën e tij nga vija anësore të mërkurën, në finalen e Ligës së Evropës me Olympique Marseillen. Mirëpo ai ka besim...

Marseille – Atletico Madrid, formacionet e mundshme

para 8 muajve - KosovaPress

Ndeshja do të zhvillohet në Lyon të Francës dhe fillon nga ora 21:00. Te dy trajnerët kanë të gjithë lojtarët në dispozicion dhe nuk pritet ndonjë munges e madhe në të dy taborët. Formacionet e mundshme...

Sonte finalja e Europa League, Marseille - Atletico Madrid

para 8 muajve - KosovaPress

Atletico e Madridit dhe Marseille janë dy skuadrat që kanë arritur deri në finalen e amdhe dhe do të përballen me njëra-tjetrën, me synimin për të ngritur lart këtë trofe. Për madrilenët nuk është hera...

Simeone sheh finalen nga tribuna: Besoj te Burgos dhe skuadra

para 8 muajve - SuperSport

Finalen e Lyonit do ta shikojë nga tribuna, por kjo nuk e shqetëson aspak Diego Simeonen, që është i pezulluar me 4 takime nga UEFA. Trajneri i Atleticos së Madridit është i bindur për mundësinë që ka...

Portieri i Marseille: Griezmann është shumë i rrezikshëm

para 8 muajve - GazetaBlic

Portieri i Marseille, Steve Mandanda ka folur për media para finales së madhe të Europa Leagues. Ai ka theksuar se rreziku kryesor për portën e tij vjen nga sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann,...

Rudi Garcia: Duam të fitojmë dhe të bëjmë historinë

para 8 muajve - SuperSport

Mbrëmjen e të mërkurës në Lyon do të luhet finalja e Europa Leagues, mes Atleticos së madridit dhe Marseilles. Në konferencën për shtyp të para ndeshjes, tekniku i skuadrës franceze, Rudi Garcia shprehu...

Rudi Garcia: Do të ha çokollatë, gjatë kohës që luajmë për historinë…

para 8 muajve - Telesport

Olympique Marseille luan në finalen e Europa League kundër Atletico Madrid mundësinë për t’u bërë klubi i parë francez që triumfon në këtë veprimtari. “Mes nesh dhe historisë qëndron një mision i vështirë,...

25 fakte që nuk i dini për finalet e Europa League

para 8 muajve - GazetaBlic

Finalja e Europa Legaues zhvillohet nesër mes Atletico Madridit dhe Marseille. Atletico Madrid dhe Marseille takohen në Lyon me fillim nga ora 20:45, në kuadër të finales së madhe të kompeticionit evropian....

Griezmann flet për finalen, Simeone dhe Diego Costa…

para 8 muajve - Telesport

Në moshën 27-vjeçare, Antoine Griezmann, ka reputacionin e një prej sulmuesve më të mirë në qarkullim, edhe pse nuk ka fituar asnjë trofe europian! Finalja kundër Marseille përbën mundësinë më të mirë...

“Kupa e vogël” në ethet e finales…

para 8 muajve - Telesport

Veprimtaria e dytë në Kupa e Europës për nga rëndësia do të luajë aktin e fundit kur Marseille do të ndeshet me Atletico Madrid në finalen e Europa League, që do të zhvillohet në “Parc Olympique Lyonnais”...

Gjithçka çfarë duhet të dini për finalen e madhe të Europa Leagues

para 8 muajve - GazetaBlic

Finalja e këtij sezoni në Europa League do të zhvillohet nesër më 16 maj, mes Atletico Madridit dhe Marseille në Lyon (Grounpama Stadium). Europa League është kompeticioni i dytë më i rëndësishëm në Evropë...

Atletico Madrid vendoset në hotel, gjithçka gati për finalen e Europa Leagues

para 8 muajve - GazetaBlic

Lojtarët e Atletico Madrid kanë mbërritur në hotel në Francë, ku edhe do të qëndrojnë gjatë udhëtimit të tyre në Lyon përpara finales së Europa League. Atletico Madrid do të zhvillojë finalen e Europa...

Griezmann: Simeone është sikur Alex Ferguson, e dua patjetër titullin e Europa Leagues

para 8 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann ka dhënë një intervistë për UEFA përpara finales së madhe të Europa League. Finalja e madhe zhvillohet mes Atletico Madridit dhe Marseille në Lyon, shkruan...

Zidane: Besoj në shanset e Marseille ndaj Atletico Madrid

para 8 muajve - Telesport

Zinedine Zidane nuk e ka fshehur kurrë se është një tifoz i Olympique Marseille, ekipi i vendlindjes së tij. Megjithëse nuk mundi të luante kurrë me të, ngjyrat e këtij ekipi janë ato, që ai ndien në zemër....

EUROPA LIGË: NESËR FINALJA MARSEILLE - ATLETICO

para 8 muajve - TV Art

Ndeshja luhet në “Stade de Lyon”– Lyon, në orën 20:45 Nesër në “Stade de Lyon” në Lyon do të zhvillohet finalja e Europa ligës ndërmjet Atletiko Madridit dhe Marsejës. Nga njëra anë Marseja e drejtuar...

Ja kur do të zhvillohet finalja e Ligës së Evropës

para 8 muajve - Infokusi

Nesër (e merkurë)  në mbrëmje zhvillohet finalja e madhe e Ligës së Evropës, shkruan infokusi. Skuadra franceze Marsej do të përballet me atë spanjolle Atletico Madrid. LEXO EDHE: ZYRTARE: Ja kur do të...

Gabi: Kjo ndeshje do ta vendos të ardhmen e Griezmannit në Atletico Madrid

para 8 muajve - Lajmi.net

Gabi beson se e ardhmja e Antoine Griezmann do të përcaktohet nga finalja e Europa League. Kapiteni i Atletico Madridit, Gabi beson se e ardhmja e Antoine Griezmann do të përcaktohet nga finalja e Europa...

Zidane tregon fituesin e Ligës së Evropës

para 8 muajve - Infokusi

Skuadra franceze Marsej dhe ajo spanjolle, Atl Madrid do të përballen nesër në finalen e Ligës së Evropës me fillim nga ora 20:45, shkruan infokusi. Trajneri i Real Madridit,  Zinedine Zidane beson se...

Zidane parashikon fituesin në finalen e Europa League

para 8 muajve - Insajderi

Finalja e Europa League për këtë sezon, zhvillohet nesër (e mërkure) 16 maj në stadiumin e Lyon në Francë, në mes skuadrës franceze Olympique Marseille dhe asaj spanjolle Atletico Madrid. …. Trajneri i...

Kapiteni i Atleticos: Kjo ndeshje do ta vendos të ardhmen e Griezmannit

para 8 muajve - Sovrani

Gabi beson se e ardhmja e Antoine Griezmann do të përcaktohet nga finalja e Europa League. Kapiteni i Atletico Madridit, Gabi beson se e ardhmja e Antoine Griezmann do të përcaktohet nga finalja e Europa...

Paradoksi, Marseille mund të kualifikohet në Champions edhe po humbi Europa League

para 8 muajve - Telesport

Finalja e Europa League do të luhet mes Atletico Madrid dhe Marseille, që do të përballen 19 majin e ardhshëm në Lyon. Kujtojmë se, siç parashikon rregullorja, skuadra që do të fitojë trofeun, fiton edhe...

Gjithçka gati për finalen e Europa Ligë

para 8 muajve - Aktuale

Për kupën më të vogël të futbollit kontinental, që do të dorëzohet mbrëmjen e së mërkurës në stadiumin e Lionit, ka nisur numërimi mbrapsht. Nga njëra anë Marseja e drejtuar nga trajneri Rudi Garcia, e...

Gjithçka gati për finalen e Europa Ligë

para 8 muajve - GazetaBlic

Për kupën më të vogël të futbollit kontinental, që do të dorëzohet mbrëmjen e së mërkurës në stadiumin e Lionit, ka nisur numërimi mbrapsht. Nga njëra anë Marseja e drejtuar nga trajneri Rudi Garcia, e...

Gjithçka gati për finalen e Europa Ligë

para 8 muajve - Gazeta Express

Për kupën më të vogël të futbollit kontinental, që do të dorëzohet mbrëmjen e së mërkurës në stadiumin e Lionit, ka nisur numërimi mbrapsht. Nga njëra anë Marseja e drejtuar nga trajneri Rudi Garcia, e...

Afron finalja e Europa League, Marsejë-Atletico në Lion

para 8 muajve - Portalb

Për kupën më të vogël të futbollit kontinental, që do të dorëzohet mbrëmjen e së mërkurës në stadiumin e Lionit, ka nisur numërimi mbrapsht. Nga njëra anë Marseja e drejtuar nga trajneri Rudi Garcia, e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK