http://kariera.mk

Hetimet e Senatit thonë se Rusia ndihmoi Donald Trumpin në zgjedhje

para 8 muajve - Telegrafi

Një komitet i fuqishëm i Senatit amerikan ka arritur në përfundimin se Rusia ka ndërhyrë në zgjedhjet e 2016 për të ndihmuar Donald Trump për tu bërë president i SHBA-së. “Nuk ka dyshim se Rusia ndërmori...

Hetimet e Senatit thonë se Rusia ndihmoi Donald Trumpin në zgjedhje

para 8 muajve - GazetaBlic

Një komitet i fuqishëm i Senatit amerikan ka arritur në përfundimin se Rusia ka ndërhyrë në zgjedhjet e 2016 për të ndihmuar Donald Trump për tu bërë president I SHBA-së. “Nuk ka dyshim se Rusia ndërmori...

Komiteti i Senatit amerikan: Rusia ka favorizuar zgjedhjen e Trumpit

para 8 muajve - MRT

Komiteti i Shërbimeve Sekrete në Senatin amerikan ka dalë në përfundimin se komuniteti i spiunëve ka pasur të drejtë kur vlerësoi se Rusia... Komiteti i Shërbimeve Sekrete në Senatin amerikan ka dalë në...

Senati lëshon dokumente për takimet në “Trump Tower” dhe ndërhyrjen ruse në fushatën presidenciale

para 8 muajve - Gazeta Tema

Një panel i Senatit amerikan ka lëshuar dokumente të reja për takimin e qershorit 2016 midis ndihmësve të fushatës së Trump dhe një delegacioni rus që premton të ndihmojë fushatën e tyre. 2.500 faqe të...

Publikohet transkripti i takimit të ndihmësve të Trumpit me delegacionin rus

para 8 muajve - Portalb

Një panel i Senatit amerikan ka publikuar dokumente të takimit në mes të ndihmësve të fushatës së Trumpit dhe delegacionit rus në qershor të vitit 2016. Transkripti me 2,500 faqe konfirmon se Donald Trump...

Publikohet transkripti i takimit të ndihmësve të Trumpit me delegacionin rus

para 8 muajve - Koha.net

Një panel i Senatit amerikan ka publikuar dokumente të takimit në mes të ndihmësve të fushatës së Trumpit dhe delegacionit rus në qershor të vitit 2016. Transkripti me 2,500 faqe konfirmon se Donald Trump...

Publikohen intervistat e Donald Trump Jr për takimin me avokaten ruse

para 8 muajve - Zëri i Amerikës

Donald Trump Jr. i tha Komisionit Juridik të Senatit se nuk i kujtohej nëse kishte diskutuar me të atin për hetimin mbi Rusinë, sipas intervistës së zbardhur të tij me këtë komision vitin e kaluar. Komisioni...

Publikohet transkripti i takimit të ndihmësve të Trumpit me delegacionin rus

para 8 muajve - Portalb

Një panel i Senatit amerikan ka publikuar dokumente të takimit në mes të ndihmësve të fushatës së Trumpit dhe delegacionit rus në qershor të vitit 2016. Transkripti me 2,500 faqe konfirmon se Donald Trump...

Publikohen dokumente që dëshmojnë se delegacioni rus ndihmoi fushatën presidenciale të Trump

para 8 muajve - Klan Kosova

Një panel i Senatit ka lëshuar dokumente në një takim të qershorit 2016 midis ndihmësve të fushatës Trump dhe një delegacioni rus që premton të ndihmojë fushatën e tyre. 2.500 faqe të transkripteve konfirmojnë...

Publikohet transkripti i takimit të ndihmësve të Trumpit me delegacionin rus

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Një panel i Senatit amerikan ka publikuar dokumente të takimit në mes të ndihmësve të fushatës së Trumpit dhe delegacionit rus në qershor të vitit 2016. Transkripti me 2,500 faqe konfirmon se Donald Trump...

Publikohet transkripti i takimit të ndihmësve të Trumpit me delegacionin rus

para 8 muajve - Lajmi.net

Një panel i Senatit amerikan ka publikuar dokumente të takimit në mes të ndihmësve të fushatës së Trumpit dhe delegacionit rus në qershor të vitit 2016. Transkripti me 2,500 faqe konfirmon se Donald Trump...

Hetimet e Senatit thonë se Rusia ndihmoi Donald Trumpin në zgjedhje

para 8 muajve - KosovaPress

"Nuk ka dyshim se Rusia ndërmori një përpjekje të paparë për të ndërhyrë në zgjedhjet e 2016", tha senatori Richard Burr, kryetari republikan i Komitetit të Inteligjencës së Senatit, në një deklaratë të...

Publikohet transkripti i takimit të ndihmësve të Trumpit me delegacionin rus

para 8 muajve - Insajderi

Një panel i Senatit amerikan ka publikuar dokumente të takimit në mes të ndihmësve të fushatës së Trumpit dhe delegacionit rus në qershor të vitit 2016. Transkripti me 2,500 faqe konfirmon se Donald Trump...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK