http://kariera.mk

Zyrtare: Moyes largohet nga West Ham United

para 8 muajve - Portalb

West Ham United e ka konfirmuar largimin e David Moyes nga posti i trajnerit. Trajneri 55-vjeçar kishte ardhur në nëntor te klubi londinez me marrëveshje deri në  fund të edicionit. Klubi po ashtu e ka...

Evertoni shkarkon trainerin e njohur Allardyce

para 8 muajve - Java News

Evertoni ka konfirmuar se Sam Allardyce është larguar nga roli i menaxherit të klubit. Anglezi erdhi si zëvendësim i të shkarkuarit tjetër, Ronald Koeman ndërsa edhe ky i fundit është shkarkuar me arsyetimin...

Zyrtare: Moyes largohet nga West Ham United

para 8 muajve - Telegrafi

West Ham United e ka konfirmuar largimin e David Moyes nga posti i trajnerit. Trajneri 55-vjeçar kishte ardhur në nëntor te klubi londinez me marrëveshje deri në  fund të edicionit. Klubi po ashtu e ka...

Klubi vendos mos t’i rinovojë kontratën, Moyes largohet nga West Ham

para 8 muajve - Telesport

David Moyes është larguar nga West Ham pasi klubi vendosi të mos i rinovojë kontratën. Ish-trajneri i Everton dhe Manchester United është emëruar në vend të Slaven Bilic gjatë nëntorit duke nënshkruar...

Moyes largohet nga West Ham

para 8 muajve - Klan Kosova

Tekniku ka lënë Çekanët pasi i udhëhoqi drejt mesit të tabelës, duke i shpëtuar nga rënia një shkallë më poshtë prej të cilës rrezikoheshin kur mori detyrën David Moyes është larguar nga posti i menaxherit...

Zyrtare: David Moyes largohet nga West Hami

para 8 muajve - RTV 21

Moyes kishte kontratë afatshkurtër më klubin londinez West Ham United kanë konfirmuar se trajneri David Moyes është larguar nga klubi pasi që kontrata e tij ka përfunduar. 55-vjeçari kishte arritur në...

Edhe një klub tjetër nga Premierliga mbetet pa trajner

para 8 muajve - Gazeta Express

David Moyes e ka braktisur pozitën e trajnerit në West Ham United, pasi ia doli ta mbante klubin në Premierligë pas një sezonit shumë të vështirë 2017/18. Ish-trajneri i Manchester Unitedit, ishte emëruar...

ZYRTARE: Moyes largohet nga West Ham

para 8 muajve - Lajmi.net

David Moyes nuk është më menaxher i ekipit të West Ham United. David Moyes është larguar nga West Ham United pas kontratës gjashtë muajshe në klub. West Ham ka konfirmuar se asistentët e tij, Alan Irvine,...

David Moyesi largohet nga West Hami

para 8 muajve - Koha.net

Pas shkarkimit të Sam Allardyce nga Evertoni, një klub tjetër ka vendosur për largimin e menaxherit. Edhe pse ia siguroi mbijetesën në Premier Ligë, David Moyes është larguar nga posti i menaxherit të...

Moyes largohet nga West Hami

para 8 muajve - GazetaBlic

David Moyes ka vendosur të largohet nga West Ham përkundër se udhëhoqi klubin në luftën për mbijetesë në Premier League. Moyes mori drejtimin e West Ham në nëntor kur klubi ishte në pozitat e fundit të...

Everton shkarkon trajnerin, paguan 6 milionë paundë dëmshpërblim…

para 8 muajve - Telesport

Sam Allardyce është shkarkuar nga posti i trajnerit të Everton, pas vetëm gjashtë muajsh punë në “Goodison Park”. Ka pasur shumë pakënaqësi mes tifozëve të këtij ekipi për lojën e shprehur nga “blutë”...

Moyes largohet nga West Ham

para 8 muajve - KosovaPress

David Moyes edhe zyrtarisht ka njoftuar se nuk është më trajner i West Ham United. Ish-trajneri i Manchester United, kishte marrë drejtimin e skuadrës në mesin e sezonit dhe arriti ta shpëtonte nga rënia...

LAJMI I FUNDIT: Gjiganti anglez shkarkon trajnerin e njohur

para 8 muajve - OraInfo

Evertoni ka konfirmuar se Sam Allardyce është larguar nga roli i trajnerit të klubit. Në një komunikatë për media, Evertoni e ka falënderuar Allardycen për punën e tij në klub, duke theksuar se ai nuk...

LAJMI I FUNDIT: Gjiganti anglze shkarkon trajnerin e njohur

para 8 muajve - OraInfo

Evertoni ka konfirmuar se Sam Allardyce është larguar nga roli i trajnerit të klubit. Në një komunikatë për media, Evertoni e ka falënderuar Allardycen për punën e tij në klub, duke theksuar se ai nuk...

Shkarkohet Sam Allardyce

para 8 muajve - Klan Kosova

“Në emër të Bordit të Drejtorëve dua ta falënderoj për punën e bërë. Ai u soll në skuadër për të na dhënë stabilitet dhe deri diku e bëri këtë”., ka thënë zëvendësdrejtorja e skuadrës, pa treguar arsyet...

Everton shkarkon trajnerin, Sam Allardycen

para 8 muajve - Albeu

Klubi i Evertonit në Premier League ka zyrtarizuar vendimin mbi shkarkimin e trajnerit të tyre, Sam Allardycen . Ky vendim ishte marrë disa ditë më parë, por vetëm ditën e sotme klubi i Evrtonit ka zyrtarizuar...

Zyrtare: Evertoni e shkarkoi Sam Allardycen

para 8 muajve - Zhurnal

Everton ka shkarkuar nga posti i trajnerit Sam Allardycen. Strategu anglez ka qëndruar vetëm gjashtë muaj në krye të klubit dhe u largua pas pakënaqësive të shumta të tifozëve. Allardyce u soll në nëntorin...

Zyrtare: Evertoni e shkarkoi Sam Allardycen

para 8 muajve - Telegrafi

Everton ka shkarkuar nga posti i trajnerit Sam Allardycen. Strategu anglez ka qëndruar vetëm gjashtë muaj në krye të klubit dhe u largua pas pakënaqësive të shumta të tifozëve. Allardyce u soll në nëntorin...

Moyes largohet nga West Ham United

para 8 muajve - Ekonomia Online

West Ham United e ka konfirmuar largimin e David Moyes nga posti i trajnerit. Trajneri 55-vjeçar kishte ardhur në nëntor te klubi londinez me marrëveshje deri në fund të edicionit. Klubi po ashtu e ka...

Nuk e pëlqejnë tifozët, Evertoni shkarkon Sam Allardyce

para 8 muajve - SuperSport

Sam Allardyce nuk është trajner i Evertonit në Premier League. Ish-trajneri i Kombëtarës së Anglisë qëndroi vetëm 6 muaj në këtë detyrë, pasi zëvendësoi holandezin Ronald Koeman në nëntor të vitit të kaluar....

Zyrtare: Shkarkohet trajneri i skuadrës së madhe të Premierligës

para 8 muajve - GazetaBlic

Sam Allardyce është larguar nga pozita e trajnerit të Evertonit pas gjashtë muajsh në klub. 63-vjeçari nënshkroi një kontratë deri në qershor të vitit 2019, kur mori drejtimin e skuadrës në nëntor pas...

Zyrtare: Jep dorëheqje trajneri i skuadrës angleze

para 8 muajve - RTV 21

Allardyce largohet nga pozita e trajnerit në Everton Klubi anglez i futbollit, Everton ka konfirmuar se trajneri i skuadrës, Sam Allardyce ka lënë pozitën e tij në klub. Pronarët e Evertoni e ka falënderuar,...

ZYRTARE: Allardyce shkarkohet nga Everton

para 8 muajve - Lajmi.net

Sam Allardyce është larguar nga roli i menaxherit të klubit të Evertonit. Evertoni ka konfirmuar se Sam Allardyce është larguar nga roli i menaxherit të klubit. Ai erdhi si zëvendësim i të shkarkuarit...

Zyrtare: Gjiganti i Premierligës e shkarkon trajnerin

para 8 muajve - Gazeta Express

Evertoni ka konfirmuar se Sam Allardyce është larguar nga roli i trajnerit të klubit. Në një komunikatë për media, Evertoni e ka falënderuar Allardycen për punën e tij në klub, duke theksuar se ai nuk...

Evertoni shkarkon Allardycen

para 8 muajve - Koha.net

Evertoni ka konfirmuar se Sam Allardyce është larguar nga roli i menaxherit të klubit. Anglezi erdhi si zëvendësim i të shkarkuarit tjetër, Ronald Koeman ndërsa edhe ky i fundit është shkarkuar me arsyetimin...

Moyes largohet nga West Ham

para 8 muajve - Ekonomia Online

Tekniku ka lënë Çekanët pasi i udhëhoqi drejt mesit të tabelës, duke i shpëtuar nga rënia një shkallë më poshtë prej të cilës rrezikoheshin kur mori detyrën. David Moyes është larguar nga posti i menaxherit...

Zyrtare: Tjetër skuadër nga Premierliga shkarkon trajnerin

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Pas Evertonit që shkarkoi “Big Sam”, edhe skuadra e West Ham e ka marr vendimin që ta largoj nga stoli trajnerin, David Moyes. Skuadra e West Hamit e ka konfirmuar lajmin se kanë larguar trajnerin e njohur,...

Zyrtare: Vjen edhe një tjetër shkarkim i madh në Premier League

para 8 muajve - Sovrani

Pas Evertonit që shkarkoi “Big Sam”, edhe skuadra e West Ham e ka marr vendimin që ta largoj nga stoli trajnerin, David Moyes. Skuadra e West Hamit e ka konfirmuar lajmin se kanë larguar trajnerin e njohur,...

Sam Allardyce shkarkohet nga Evertoni

para 8 muajve - Periskopi

Klubi anglez ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin. Sam Allardyce nuk është më trajner i Evertoni. Ish-trajneri i shumë skuadrave angleze, qëndroi vetëm gjashtë muaj në stolin e ekipit nga Liverpuli,...

Sam Allardyce shkarkohet nga Evertoni

para 8 muajve - KosovaPress

Sam Allardyce nuk është më trajner i Evertoni. Ish-trajneri i shumë skuadrave angleze, qëndroi vetëm gjashtë muaj në stolin e ekipit nga Liverpuli, pasi zëvendësoi holandezin Ronald Koeman në nëntor të...

Evertoni shkarkon Allardycen

para 8 muajve - Ekonomia Online

Evertoni ka konfirmuar se Sam Allardyce është larguar nga roli i menaxherit të klubit. Anglezi erdhi si zëvendësim i të shkarkuarit tjetër, Ronald Koeman ndërsa edhe ky i fundit është shkarkuar me arsyetimin...

ZYRTARE/ Shkarkohet trajneri i njohur, klubi i  Premier Leagues merr vendimin përfundimtar

para 8 muajve - Newsport

Pak minuta më parë, drejtuesit e klubit të Evertonit në Premier League kanë marrë vendimin për shkarkimin e trajnerit, Sam Allardycen. Vendimi është marrë pak ditë më parë, ndërkohë që vetëm pak minuta...

Gjiganti i Premierligës e shkarkon trajnerin

para 8 muajve - Ekonomia Online

Evertoni ka konfirmuar se Sam Allardyce është larguar nga roli i trajnerit të klubit. Në një komunikatë për media, Evertoni e ka falënderuar Allardycen për punën e tij në klub, duke theksuar se ai nuk...

Zyrtare: Gjiganti i Premier Leagues shkarkon trajnerin

para 8 muajve - Sovrani

Evertoni ka konfirmuar se Sam Allardyce është larguar nga roli i trajnerit të klubit. Në një komunikatë për media, Evertoni e ka falënderuar Allardycen për punën e tij në klub, duke theksuar se ai nuk...

Evertoni në kërkim të trajnerit të ri, shkarkon Allardyce

para 8 muajve - Insajderi

Trajneri anglez, Allardyce erdhi si zëvendësim i Ronald Koeman ndërsa që të dy menxherët janë shkarkuar me arsyetimin se klubi synon një plan më afatgjatë sa i përket menaxherit… vazhdo Evertoni në kërkim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK