http://kariera.mk

Hetimet: Sulmi i shkurtit në Siri mund të ketë përfshirë gaz klorin

para 8 muajve - Zëri i Amerikës

Organizata për Ndalimin e Armëve Kimike tha sot se ka gjasa që në sulmin e ndodhur në muajin shkurt në Saraqeb të provincës së Idlibit, të jetë përdorur klori. Organizata e bazonte raportin tek intervistat...

Gazi i klorit ka gjasa të jetë përdorur në një sulm në Idlib

para 8 muajve - Portalb

Municionet e ndaluara të klorit me gjasë janë përdorur gjatë një sulmi në muajin shkurt në një lagje në provincën Idlib të Sirisë, ka thënë trupi ndërkombëtar për armë kimike, pasi testet laboratorike...

Gazi i klorit ka gjasa të jetë përdorur në një sulm në Idlib

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Municionet e ndaluara të klorit me gjasë janë përdorur gjatë një sulmi në muajin shkurt në një lagje në provincën Idlib të Sirisë, ka thënë trupi ndërkombëtar për armë kimike, pasi testet laboratorike...

Gazi i klorit ka gjasa të jetë përdorur në një sulm në Idlib

para 8 muajve - Lajmi.net

Municionet e ndaluara të klorit me gjasë janë përdorur gjatë një sulmi në muajin shkurt në një lagje në provincën Idlib të Sirisë, ka thënë trupi ndërkombëtar për armë kimike, pasi testet laboratorike...

Gazi i klorit ka gjasa të jetë përdorur në një sulm në Idlib

para 8 muajve - Ekonomia Online

Municionet e ndaluara të klorit me gjasë janë përdorur gjatë një sulmi në muajin shkurt në një lagje në provincën Idlib të Sirisë, ka thënë trupi ndërkombëtar për armë kimike, pasi testet laboratorike...

Mbikqyrësi i armëve kimike konfirmon sulmin me gaz në Siri

para 8 muajve - Lajmi.net

Organizata për Parandalimin e Armëve Kimike ka thënë se mostrat tregojnë një probabilitet të lartë se gazi i klorit është përdorur në një sulm të muajit shkurt në Siri. Mbikëqyrësi nuk tha se kush i kishte...

Organizata për Ndalimin e Armëve Kimike: Në Siri është përdorur klor ndaj civilëve

para 8 muajve - Medial

HAGË- Organizata për Ndalimin e Armëve Kimike (OPCW) konfirmoi sot se klori ishte përdorur si armë kimike në muajin shkurt, gjatë një sulmi kundër civilëve në qytetin sirian të Saraqebit. Një mision hetimor...

Mbikqyrësi i armëve kimike konfirmon sulmin me gaz në Siri

para 8 muajve - Klan Kosova

Organizata për Parandalimin e Armëve Kimike ka thënë se mostrat tregojnë një probabilitet të lartë se gazi i klorit është përdorur në një sulm të muajit shkurt në Siri. Mbikëqyrësi nuk tha se kush i kishte...

Organizata për Ndalimin e Armëve Kimike: Në Siri është përdorur klor ndaj civilëve

para 8 muajve - BalkanWeb

HAGË- Organizata për Ndalimin e Armëve Kimike (OPCW) konfirmoi sot se klori ishte përdorur si armë kimike në muajin shkurt, gjatë një sulmi kundër civilëve në qytetin sirian të Saraqebit. Një mision hetimor...

Mbikqyrësi i armëve kimike konfirmon sulmin me gaz në Siri

para 8 muajve - Gazeta Liria

Organizata për Parandalimin e Armëve Kimike ka thënë se mostrat tregojnë një probabilitet të lartë se gazi i klorit është përdorur në një sulm të muajit shkurt në Siri. Mbikëqyrësi nuk tha se kush i kishte...

Mbikqyrësi i armëve kimike konfirmon sulmin me gaz në Siri

para 8 muajve - Ekonomia Online

Organizata për Parandalimin e Armëve Kimike ka thënë se mostrat tregojnë një probabilitet të lartë se gazi i klorit është përdorur në një sulm të muajit shkurt në Siri. Mbikëqyrësi nuk tha se kush i kishte...

OPCW: Në Siri është përdorur klor ndaj civilëve

para 8 muajve - KosovaPress

Një mision hetimor i OIAC-së përcaktoi se klori u çlirua në sipërfaqe nga cilindra me piston, në Al Talil, në Saraqeb’’, u bë e ditur në një deklaratë të OPCW-së. Temat: Klor

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK