http://kariera.mk

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë, Meta: Duhet reflektim ndaj raporteve të DASH dhe BE për drogën

para 8 muajve - Gazeta Express

Presidenca ka zbardhur diskutimet që janë bërë ditën e sotme në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare. Në një njoftim për mediat, Presidenca sqaron se në këtë mbledhje janë diskutuar çështjet si...

Zbardhet mbledhja e Këshillit të Sigurisë, çfarë diskutoi Meta me kabinetin qeveritar

para 8 muajve - NOA

Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u mblodh Këshilli i Sigurisë Kombëtare. Çështjet e diskutuara ishin: Gjendja e sigurisë kombëtare dhe direktiva vjetore e sigurisë së Republikës së...

Zbardhet mbledhja e Këshillit të Sigurisë/ Meta: Duhet reflektim ndaj raporteve të DASH dhe BE për drogën

para 8 muajve - Albeu

Nën drejtimin e Presidentit Ilir Meta u mblodh Këshilli i Sigurisë Kombëtare . Çështjet e diskutuara ishin: gjendja e sigurisë kombëtare dhe direktiva vjetore e sigurisë së Republikës së Shqipërisë për...

Zbardhet mbledhja me dyer të mbyllura e Këshillit të Sigurisë, qëndrimi që mbajti Meta dhe Rama

para 8 muajve - Mapo

Sot nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u mblodh Këshilli i Sigurisë Kombëtare. Çështjet e diskutuara ishin: Gjendja e sigurisë kombëtare dhe direktiva vjetore e sigurisë së Republikës...

Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurisë, Rama u largua para kohe

para 8 muajve - NOA

Fillimisht u raportua si një takim i Presidentin Meta me ministrin Xhafaj dhe Kryeministrin Rama, por më vonë rezultoi se në presidencë u zhvillua mbledhja e Këshillit të Sigurisë. Nën drejtimin e kreut...

LAJMI I FUNDIT/ Kryeministri Rama dhe ministri Xhafaj takim me Metën në Presidencë

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Në ambientet e presidencës po zhvillohet mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare i lenë në axhende dy javë më parë. Në këtë mbledhje marrin pjesë kryeministri Edi Rama bashkë me ministrin e...

Përfundon Këshilli i Sigurisë, Rama largohet pa mbaruar mbledhja

para 8 muajve - Mapo

Më pak se një orë ka zgjatur takimi në Presidenti i anëtarëve të Këshillit Kombëtar të Sigurisë. Mësohet se kryeministri Rama u largua nga mbledhja para përfundimit të takimit. I pranishëm në mbledhjen...

Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurisë në Presidencë, Rama largohet përpara

para 8 muajve - Sot News

Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurisë në Presidencë. Kjo mbledhje ka qenë e planifikuar 2 javë më parë, dhe të pranishëm kanë qenë ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, kryeprokurorja Arta Marku, po...

Rama në mbledhjen e Sigurisë Kombëtare injoroi Nishanin… por jo Metën

para 8 muajve - Mapo

Presidenti Ilir Meta, thirri sot mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare ku po marrin pjesë kryeministri Edi Rama, Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj,drejtues të SHISH dhe institucioneve të tjera shtetërore....

Meta mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare, Rama e Xhafaj në Presidencë

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Pas mbledhjes së Grupit parlamentar socialist biseduan për 45 minuta kokë më kokë në Kryeministri dhe më pas mediat u njoftuan për një konferencë urgjente të ministrit të Brendshëm, për të sqaruar pozicionin...

Presidenti Ilir Meta mbledh Këshillin e Sigurisë

para 8 muajve - Albeu

Presidenti Ilir Meta ka mbledhur Këshillin e Sigurisë. Kryeministri Edi Rama, ministri i Brendshëm , Fatmir Xhafaj , Olta Xhaçka, Damian Xhiknuri, Arben Ahmetaj, kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu...

Rama dhe Xhafaj shkojnë në presidencë, takim me Metën

para 8 muajve - NOA

Ministri i Brendshëm dhe Kryeministri po zhvillojnë një takim me Presidentin e Republikës, Ilir Meta. Nuk dihet tema e bisedës mes të treve, por vjen në një situatë të nxehtë politike, ku Xhafaj akuzohet...

Mblidhet Këshilli i Sigurisë, merr pjesë Rama dhe Xhafaj

para 8 muajve - Gazeta Express

Presidenti Ilir Meta ka mbledhur ditën e sotme Këshillin e Sigurisë. Në këtë mbledhje janë të pranishëm, kryeministri Edi Rama dhe ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Mbledhja ishte parashikuar 2 javë...

LAJMI I FUNDIT/ Kryeministri Rama dhe ministri Xhafaj takim me Metën në Presidencë

para 8 muajve - Medial

TIRANE- Në ambientet e presidencës po zhvillohet mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare i lenë në axhende dy javë më parë. Në këtë mbledhje marrin pjesë kryeministri Edi Rama bashkë me ministrin e...

Presidenti Meta mbledh Këshillin e Sigurisë, Rama e Xhafaj takim në zyrën e tij…

para 8 muajve - Mapo

Kryeministri Edi Rama dhe ministri Fatmir Xahfaj po zhvillojnë një takim me presidentin Ilri Meta, në ambientet e presidencës, në kuadër edhe të mbledhjes së radhës së Këshillit të Sigurisë Kombëtare....

Rama dhe Xhafaj takim me Presidentin Meta

para 8 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me presidentin Ilir Meta.

Mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare, Rama e Xhafaj në Presidencë

para 8 muajve - Java News

Pak minuta më parë mësohet se është mbledhur këshilli i Siogurisë Kombëtare në Presidencë. të pranishëm në këtë mbledhje është edhe Kryeministri Edi Rama dhe Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj. Takimi...

Mblidhet Këshilli i Sigurisë, merr pjesë Rama dhe Xhafaj

para 8 muajve - AlbPress

Share This Tags Mblidhet Këshilli i Sigurisë merr pjesë Rama dhe Xhafaj Presidenti Ilir Meta ka mbledhur ditën e sotme Këshillin e Sigurisë. Në këtë mbledhje janë të pranishëm, kryeministri Edi Rama dhe...

Mblidhet Këshilli i Sigurisë, merr pjesë Rama dhe Xhafaj

para 8 muajve - Sovrani

Presidenti Ilir Meta ka mbledhur ditën e sotme Këshillin e Sigurisë. Në këtë mbledhje janë të pranishëm, kryeministri Edi Rama dhe ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Po ashtu, të pranishëm janë edhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK