http://kariera.mk

Thaçi pas takimit me Vuçiqin: Edhe Kosova edhe Serbia do të përfitojnë nga përfundimi i procesit

para 8 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka konfirmuar se sot në Sofje e ka zhvilluar një takim me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiq me ndërmjetësimin e Shefes për Politikë të Jashtme të BE-së, Federica...

Jabllanoviq përplaset me Gjuriq, e quan gënjeshtar

para 8 muajve - Telegrafi

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksander Jabllanoviq, e ka quajtur deklaratën e fundit të shefit të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq si provokuese dhe hedhje të pluhurit në sytë...

Thaçi pas takimit me Vuçiqin: Edhe Kosova edhe Serbia do të përfitojnë nga përfundimi i procesit

para 8 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka konfirmuar se sot në Sofje e ka zhvilluar një takim me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiq me ndërmjetësimin e Shefes për Politikë të Jashtme të BE-së, Federica...

Përplasen ashpër Jabllanoviq me Gjuriqin, e quan gënjeshtar

para 8 muajve - Ina

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksander Jabllanoviq, e ka quajtur deklaratën e fundit të shefit të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq si provokuese dhe hedhje të pluhurit në sytë...

Jabllanoviq kërkon që serbët në Kosovë të pajisen me pasaporta të Serbisë

para 8 muajve - Koha.net

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksander Jabllanoviq, e ka quajtur deklaratën e fundit të shefit të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq si provokuese dhe hedhje të pluhurit në sytë...

Përplasen ashpër Jabllanoviq me Gjuriqin, e quan gënjeshtar

para 8 muajve - OraInfo

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksander Jabllanoviq, e ka quajtur deklaratën e fundit të shefit të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq si provokuese dhe hedhje të pluhurit në sytë...

Jabllanoviq e quan gënjeshtar Gjuriqin

para 8 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksandar Jabllanoviq, e ka quajtur deklaratën e fundit të shefit të Zyrës për Kosovën, Marko Gjuriq si provokuese dhe hedhje të pluhurit në sytë e serbëve dhe...

Jabllanoviq e quan gënjeshtar Gjuriqin

para 8 muajve - Kallxo

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksandar Jabllanoviq, e ka quajtur deklaratën e fundit të shefit të Zyrës për Kosovën, Marko Gjuriq si provokuese dhe hedhje të pluhurit në sytë e serbëve dhe...

Jabllanoviq përplaset me Gjuriqin, e quan gënjeshtar

para 8 muajve - RTV 21

“Gënjeshtrat tuaja, z. Djuric dhe gënjeshtrat e Hashim Thaçit, për ne serbët në Kosovë janë pjesë e të njëjtës gënjeshtër” Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksander Jabllanoviq, e ka quajtur...

Edhe serbët e Kosovës kthehen kundër Gjuriqit

para 8 muajve - Klan Kosova

Pas kundërpërgjigjes që Gjuriqi ia dha Thaçit në lidhje me çështjen e pajisjes me pasaportë të Kosovës, tani ndaj qeverisë së Serbisë kanë reaguar serbët e shtetit tonë. Kjo erdhi pas deklaratës që shefi...

Jabllanoviq përplaset me Gjuriq, e quan gënjeshtar

para 8 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksander Jabllanoviq, e ka quajtur deklaratën e fundit të shefit të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq si provokuese dhe hedhje të pluhurit në sytë...

Serbët e Kosovës kthehen kundër Gjuriqit

para 8 muajve - GazetaBlic

Pas kundërpërgjigjes që Gjuriqi ia dha Thaçit në lidhje me çështjen e pajisjes me pasaportë të Kosovës, tani ndaj qeverisë së Serbisë kanë reaguar serbët e shtetit tonë. Kjo erdhi pas deklaratës që shefi...

Jabllanoviq përplaset me Gjuriq, e quan gënjeshtar

para 8 muajve - Infokusi

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksander Jabllanoviq, e ka quajtur deklaratën e fundit të shefit të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq si provokuese dhe hedhje të pluhurit në sytë...

Thaçi pas takimit me Vuçiqin: Edhe Kosova edhe Serbia do të përfitojnë nga përfundimi i procesit

para 8 muajve - Gazeta Liria

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka konfirmuar se sot në Sofje e ka zhvilluar një takim me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiq me ndërmjetësimin e Shefes për Politikë të Jashtme të BE-së, Federica...

Edhe serbët e Kosovës kthehen kundër Gjuriqit

para 8 muajve - Tetova Sot

Pas kundërpërgjigjes që Gjuriqi ia dha Thaçit në lidhje me çështjen e pajisjes me pasaportë të Kosovës, tani ndaj qeverisë së Serbisë kanë reaguar serbët e shtetit tonë. Kjo erdhi pas deklaratës që shefi...

Jabllanoviq përplaset me Gjuriqin: Ju jeni gënjeshtar

para 8 muajve - Insajderi

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksander Jabllanoviq, e ka quajtur deklaratën e fundit të shefit të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq si provokuese dhe hedhje të pluhurit në sytë...

Jabllanoviq përplaset me Gjuriqin, e quan gënjeshtar

para 8 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksander Jabllanoviq, e ka quajtur deklaratën e fundit të shefit të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq si provokuese dhe hedhje të pluhurit në sytë...

Lluka në Sofje: Kosova ka luajtur rol kryesor në lidhjen mes vendeve

para 8 muajve - Gazeta Liria

Në këtë forum, Ministri Lluka bashkë me homologët e rajonit, kanë diskutuar për rëndësinë e bashkëpunimit drejtë zhvillimit të rajonit. “Kosova, duke qenë në mes të vendeve të Ballkanit Perëndimor, ka...

Përplasje: Jabllanoviq e shan Gjuriqin, e quan gënjeshtar

para 8 muajve - Bota Press

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksander Jabllanoviq, e ka quajtur deklaratën e fundit të shefit të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq si provokuese dhe hedhje të pluhurit në sytë...

Jabllanoviq përplaset keq me Gjuriqin, e quan gënjeshtar

para 8 muajve - Periskopi

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksander Jabllanoviq, e ka quajtur deklaratën e fundit të shefit të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq si provokuese dhe hedhje të pluhurit në sytë...

Edhe serbët e Kosovës kthehen kundër Gjuriqit

para 8 muajve - Gazeta Liria

Pas kundërpërgjigjes që Gjuriqi ia dha Thaçit në lidhje me çështjen e pajisjes me pasaportë të Kosovës, tani ndaj qeverisë së Serbisë kanë reaguar serbët e shtetit tonë. Kjo erdhi pas deklaratës që shefi...

Jabllanoviq përplaset me Gjuriq, e quan gënjeshtar

para 8 muajve - KosovaPress

“Gënjeshtrat tuaja, z. Djuric dhe gënjeshtrat e Hashim Thaçit, për ne serbët në Kosovë janë pjesë e të njëjtës gënjeshtër, gjithnjë derisa një pasaportë e tillë nuk ua mundëson të njëjtat serbëve. Serbët...

Edhe serbët e Kosovës kthehen kundër Gjuriqit

para 8 muajve - Sovrani

Pas kundërpërgjigjes që Gjuriqi ia dha Thaçit në lidhje me çështjen e pajisjes me pasaportë të Kosovës, tani ndaj qeverisë së Serbisë kanë reaguar serbët e shtetit tonë. Kjo erdhi pas deklaratës që shefi...

Gjuriq: S’më duhet pasaporta e një shteti të rremë siç është Kosova

para 8 muajve - Koha.net

Shefi i zyrës për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka refuzuar ftesën e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për t’u pajisur me pasaportë të Kosovës. Ai tha se nuk i duhen “dokumente të rreme...

Serbët e Kosovës dalin haptas kundër Gjuriqit: “Lehtë për ty në Serbi por…!”

para 8 muajve - Bota Press

Botapress, 16 Maj – Pas kundërpërgjigjes që Gjuriqi ia dha Thaçit në lidhje me çështjen e pajisjes me pasaportë të Kosovës, tani ndaj qeverisë së Serbisë kanë reaguar serbët e shtetit tonë. Kjo erdhi pas...

Serbët e Kosovës kthehen kundër Gjuriqit

para 8 muajve - Bota Press

Pas kundërpërgjigjes që Gjuriqi ia dha Thaçit në lidhje me çështjen e pajisjes me pasaportë të Kosovës, tani ndaj qeverisë së Serbisë kanë reaguar serbët e shtetit tonë. Kjo erdhi pas deklaratës që shefi...

Gjuriq: S’më duhet pasaporta e një shteti të rremë siç është Kosova

para 8 muajve - RTV 21

Gjuriqi tha se Thaçi i ka ofruar në “mënyrë cinike një shtetësi joekzistuese” Shefi i zyrës për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq ka refuzuar ftesën e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për...

Gjuriq: S’më duhet pasaporta e një shteti të rremë siç është Kosova

para 8 muajve - Koha.net

Shefi i zyrës për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka refuzuar ftesën e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për t’u pajisur me pasaportë të Kosovës. Ai tha se nuk i duhen “dokumente të rreme...

Gjuriqit nuk i pëlqen oferta e Thaçit

para 8 muajve - Politiko

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi para disa ditësh i bëri kërkesë drejtorit të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e  Serbisë, Marko Gjuriq, që të pajiset me dokumente të Kosovës, pasi ky i...

Gjuriçin nuk e josh oferta e Thaçit

para 8 muajve - Albeu

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi para disa ditësh i bëri kërkesë drejtorit të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, që të pajiset me dokumente të Kosovës , pasi ky i...

Gjuriqit nuk i pëlqen oferta e Thaçit

para 8 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi para disa ditësh i bëri kërkesë drejtorit të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e  Serbisë, Marko Gjuriq, që të pajiset me dokumente të Kosovës, pasi ky i...

Gjuriq-Thaçit: Skam nevojë për dokumente kosovare

para 8 muajve - GazetaBlic

‘Zënkat’ dhe ‘thumbimet’  nga largësia në mes të presidentit të Kosovës Hashim Thaçit dhe drejtorit të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq po vazhdojnë ende. Presidenti...

Kosova synon njohjen, Serbia ndarje

para 8 muajve - Gazeta Liria

Në fazën përmbyllëse të dialogut Prishtina dhe Beogradi po shkojnë me qëndrime diametralisht të kundërta. Analistët vlerësojnë se pala kosovare duhet të përqendrohet te marrëveshja finale për normalizim...

Gjuriqit nuk i pëlqen oferta e Thaçit

para 8 muajve - Gazeta Liria

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi para disa ditësh i bëri kërkesë drejtorit të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, që të pajiset me dokumente të Kosovës, pasi ky i...

Gjuriq nuk e pranon ofertën e Thaçit, dokumentet e Kosovës i quan të rreme

para 8 muajve - Infokusi

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi para disa ditësh i bëri kërkesë drejtorit të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, që të pajiset me dokumente të Kosovës, pasi ky i...

Finalja e dialogut: Serbia për ndarje e Kosova për njohje

para 8 muajve - Gazeta Liria

Analistët vlerësojnë se pala kosovare duhet të përqendrohet te marrëveshja finale për normalizim të marrëdhënieve dhe në njohjen reciproke, përderisa eksponentë të lartë të Qeverisë serbe haptazi po e...

Djuric refuzon ofertën nga Thaçi: S’kam nevojë për dokumente të cilat janë të rreme

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi para disa ditësh i bëri kërkesë drejtorit të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, që të pajiset me dokumente të Kosovës, pasi ky i...

Gjuriqi nuk e pranon ofertën e Thaçit

para 8 muajve - Insajderi

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi, para disa ditësh i bëri kërkesë drejtorit të të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, që të pajiset me dokumente të Kosovës, pasi ky...

Gjuriqit nuk i pëlqen oferta e Thaçit

para 8 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi para disa ditësh i bëri kërkesë drejtorit të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, që të pajiset me dokumente të Kosovës, pasi ky i...

Gjuriq: Thaçi nuk ka nevojë të më ofrojë dokumente të udhëtimit të cilat janë të rreme

para 8 muajve - Periskopi

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi para disa ditësh i bëri kërkesë drejtorit të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e  Serbisë, Marko Gjuriq, që të pajiset me dokumente të Kosovës, pasi ky i...

Gjuriq-Thaçit: S’kam nevojë për dokumenta kosovare- Pse t’i i ke dy pasaporta?

para 8 muajve - Bota Press

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi para disa ditësh i bëri kërkesë drejtorit të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, që të pajiset me dokumente të Kosovës, pasi ky i...

A flet me Thaçin?- Vuçiq tregon gjithçka

para 8 muajve - OraInfo

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka folur edhe për raportet e tij me presidentin e Republikës së Kosovës, Hashim Thaçin. Vuçiq në një intervistë për Klan Kosova, ka treguar se qysh pas rastit të...

Thaçi: Norvegjia është ndër eksportuesit më të mëdhenj të paqes në botë

para 8 muajve - Koha.net

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në festimet e Ditës Kombëtare të Norvegjisë, të organizuar nga Ambasada e Norvegjisë në Prishtinë, njofotn kumtesa presidenciale, transmeton...

Thaçi: Norvegjia është ndër eksportuesit më të mëdhenj të paqes në botë

para 8 muajve - Telegrafi

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në festimet e Ditës Kombëtare të Norvegjisë, të organizuar nga Ambasada e Norvegjisë në Prishtinë. Para përfaqësuesve diplomatikë dhe shtetërorë,...

Thaçi në Ditën Kombëtare të Norvegjisë: Ju jemi mirënjohës për mbështetjen

para 8 muajve - Klan Kosova

Presidenti, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në festimet e  Ditës Kombëtare të Norvegjisë, të organizuar nga Ambasada e Norvegjisë në Prishtinë. Para përfaqësuesve diplomatikë dhe shtetërorë, Thaçi ka thënë...

Thaçi në Ditën Kombëtare të Norvegjisë: Ju jemi mirënjohës për mbështetjen

para 8 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në festimet e Ditës Kombëtare të Norvegjisë, të organizuar nga Ambasada e Norvegjisë në Prishtinë. Thaçi: Norvegjia është ndër eksportuesit më të mëdhenj...

Presidenti Thaçi: Norvegjia është ndër eksportuesit më të mëdhenj të paqes në botë

para 8 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në festimet e Ditës Kombëtare të Norvegjisë, të organizuar nga Ambasada e Norvegjisë në Prishtinë. Para përfaqësuesve diplomatikë dhe shtetërorë,...

Thaçi: Norvegjia është ndër eksportuesit më të mëdhenj të paqes në botë

para 8 muajve - RTV 21

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në festimet e  Ditës Kombëtare të Norvegjisë Para përfaqësuesve diplomatikë dhe shtetërorë, presidenti Thaçi ka thënë se historia e Norvegjisë...

Presidenti Thaçi: Norvegjia është ndër eksportuesit më të mëdhenj të paqes në botë

para 8 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në festimet e  Ditës Kombëtare të Norvegjisë, të organizuar nga Ambasada e Norvegjisë në Prishtinë. Para përfaqësuesve diplomatikë dhe shtetërorë,...

Presidenti Thaçi: Norvegjia është ndër eksportuesit më të mëdhenj të paqes në botë

para 8 muajve - Gazeta Liria

Para përfaqësuesve diplomatikë dhe shtetërorë, presidenti Thaçi ka thënë se historia e Norvegjisë është dëshmia më e mirë se procesi i shtetndërtimit të suksesshëm dhe i krijimit të një shoqërie moderne...

Thaçi: Norvegjia është ndër eksportuesit më të mëdhenj të paqes në botë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në festimet e Ditës Kombëtare të Norvegjisë, të organizuar nga Ambasada e Norvegjisë në Prishtinë. Para përfaqësuesve diplomatikë dhe shtetërorë, presidenti...

Presidenti Thaçi: Norvegjia është ndër eksportuesit më të mëdhenj të paqes në botë

para 8 muajve - KosovaLive360

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në festimet e  Ditës Kombëtare të Norvegjisë, të organizuar nga Ambasada e Norvegjisë në Prishtinë. Para përfaqësuesve diplomatikë dhe shtetërorë,...

Presidenti Thaçi: Norvegjia është ndër eksportuesit më të mëdhenj të paqes në botë

para 8 muajve - KosovaPress

Para përfaqësuesve diplomatikë dhe shtetërorë, presidenti Thaçi ka thënë se historia e Norvegjisë është dëshmia më e mirë se procesi i shtetndërtimit të suksesshëm dhe i krijimit të një shoqërie moderne...

Thaçi: Kemi infrastrukturën arsimore më të mirën në rajon, të punojmë në përmirësimin e cilësisë

para 8 muajve - Gazeta Liria

Kreu i shtetit në konferencën kombëtare vjetore të shkencës “Java e Shkencës 2018”, organizuar nga Ministria e Arsimit, Shkencës dhe e Teknologjisë (MAShT), shtoi se Kosova ka infrastrukturën arsimore...

Thaçi tregon çfarë i tha Kancelares Merkel për arrestimin e Gjuriç

para 8 muajve - Klan

Aleksandër Vuçiç në takimin e tij me Kancelaren gjermane, Angela Merkel, është ankuar shumë për arrestimin e Marko Gjuriç nga institucionet e Kosovës. Madje këtë e ka konfirmuar edhe Presidenti i Kosovës,...

Thaçi tregon çfarë i tha Merkelit për arrestimin e Gjuriqit

para 8 muajve - Gazeta Liria

“I kam thënë edhe Merkelit, nëse ai (Marko Gjuriq) është aq shumë i interesuar të vijë në Kosovë, ia japim edhe shtetësinë e Kosovës”. Aleksandër Vuçiq në takimin e tij me kancelaren gjermane, Angela Merkel,...

Thaçi: E kam ftuar Merkelin për vizitë në Kosovë

para 8 muajve - Gazeta Liria

Presidenti, Hashim Thaçi, më 9 maj ka qëndruar në Gjermani me ftesë të Kancelares, Angela Markel. Këtë vizitë ai e ka shfrytëzuar, që ta ftojë edhe Merkelin që ta vizitojë Kosovën. “E kam ftuar dhe ka...

Thaçi tregon çfarë i tha Merkelit për arrestimin e Gjuriqit

para 8 muajve - Klan Kosova

“I kam thënë edhe Merkelit, nëse ai (Marko Gjuriq) është aq shumë i interesuar të vijë në Kosovë, ia japim edhe shtetësinë e Kosovës”. Aleksandër Vuçiq në takimin e tij me kancelaren gjermane, Angela Merkel,...

Thaçi tregon çfarë i tha Merkelit për arrestimin e Gjuriqit

para 8 muajve - Politiko

Madje këtë e ka konfirmuar edhe presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, pas takimit që pati me Merkel në Berlin. “Ne jemi liderë të Ballkanit Perëndimor dhe mbi supe bartim probleme të shumta. Nganjëherë nuk...

Thaçi tregon çfarë i tha kancelares Merkel për arrestimin e Gjuriqit

para 8 muajve - Telegrafi

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq në takimin e tij me kancelaren gjermane, Angela Merkel, është ankuar shumë për arrestimin e Marko Gjuriq nga institucionet e Kosovës. Këtë e ka konfirmuar edhe presidenti...

Thaçi tregon çfarë i tha Merkelit për arrestimin e Gjuriqit

para 8 muajve - Klan Kosova

“I kam thënë edhe Merkel-it, nëse ai (Marko Gjuriq) është aq shumë i interesuar të vijë në Kosovë, ia japim edhe shtetësinë e Kosovës”. Aleksandër Vuçiq në takimin e tij me kancelaren gjermane, Angela...

Thaçi tregon çfarë i tha Merkelit për arrestimin e Gjuriqit

para 8 muajve - Gazeta Express

Aleksandër Vuçiq në takimin e tij me kancelaren gjermane, Angela Merkel, është ankuar shumë për arrestimin e Marko Gjuriq nga institucionet e Kosovës. Madje këtë e ka konfirmuar edhe presidenti i Kosovës,...

Thaçi tregon çfarë i tha Merkelit për arrestimin e Gjuriqit

para 8 muajve - Tetova Sot

Aleksandër Vuçiq në takimin e tij me kancelaren gjermane, Angela Merkel, është ankuar shumë për arrestimin e Marko Gjuriq nga institucionet e Kosovës. Madje këtë e ka konfirmuar edhe presidenti i Kosovës,...

Thaçi tregon çfarë i tha Merkelit për arrestimin e Gjuriqit

para 8 muajve - Gazeta e re

Aleksandër Vuçiq në takimin e tij me kancelaren gjermane, Angela Merkel, është ankuar shumë për arrestimin e Marko Gjuriq nga institucionet e Kosovës. Madje këtë e ka konfirmuar edhe presidenti i Kosovës,...

Thaçi tregon çfarë i tha Merkelit për arrestimin e Gjuriqit

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Aleksandër Vuçiq në takimin e tij me kancelaren gjermane, Angela Merkel, është ankuar shumë për arrestimin e Marko Gjuriq nga institucionet e Kosovës. Madje këtë e ka konfirmuar edhe presidenti i Kosovës,...

Thaçi tregon çfarë i tha Merkelit për arrestimin e Gjuriqit

para 8 muajve - Sovrani

Aleksandër Vuçiq në takimin e tij me kancelaren gjermane, Angela Merkel, është ankuar shumë për arrestimin e Marko Gjuriq nga institucionet e Kosovës. Madje këtë e ka konfirmuar edhe presidenti i Kosovës,...

Negociatat mes Kosovës dhe Serbisë një dështim total për Kosovën!

para 8 muajve - Gazeta Liria

Letër e hapur drejtuar Qeverisë së Kosovës dhe Qeverisë së SHBA nga Republikanët e Kosovës, REK. Në të gjitha bisedimet e deritanishme mes të Kosovës dhe Serbisë në Bruksel – qeveria e Kosovës pati një...

Negociatat mes Kosovës dhe Serbisë një dështim total për Kosovën!

para 8 muajve - Bota Press

Letër e hapur drejtuar Qeverisë së Kosovës dhe Qeverisë së SHBA nga Republikanët e Kosovës, REK. Në të gjitha bisedimet e deritanishme  mes të Kosovës dhe Serbisë në Bruksel – qeveria e Kosovës pati një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK