http://kariera.mk

Nora publikon fotografi mahnitëse nga festa madhështore e ditëlindjes së Renee

para 8 muajve - OraInfo

Njëjtë si prindërit e saj Renee është ndër më të komentuarit fëmijë të showbiz-it. Ajo dje festoi ditëlindjen dhe një festë të madhe me personazhet e preferuar të ‘Disney’, përcjell ORAvip. E pamje të...

Tezja Era kaq shumë e do vajzën e Norës, shikoni si e ka zbukuruar për ditëlindje

para 8 muajve - OraInfo

Era Istrefi ka uruar mbesën e saj të vetme për ditëlindjen e saj. E si çdo kush tjetër edhe Era i është përkushtuar e tëra Reneesë për t’ia zbukuruar ditën e saj të veçantë, përcjell ORAvip. Era e ka zbukurar...

Ditëlindje si në perralla në shtëpinë e Norës dhe Robertit, por ku ishin Tuna e Patrisi

para 8 muajve - OraInfo

Renee dje festoi ditëlindjen në mënyrën më të bukur që i organizuan prindërit e saj. Nora e Roberti kanë të ardhura të mira financiare, prandaj edhe një festë e tillë u prit të ndodhte në shtëpinë e tyre,...

Nora dhe Roberti që në mëngjes ja si e surprizojnë voglushen e tyre për ditëlindje

para 8 muajve - InfoShqip

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Ata janë shumë të ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, gjersa pëlqehen shumë edhe për muzikën që bëjnë. Nora dhe Roberti...

Shkoi apo nuk shkoi Tuna me Tianin në ditëlindjen e Rene?

para 8 muajve - Prive

Të martën, në një festë shumë simpatike, Rene, vajza e këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha, celebroi 3 vjetorin e lindjes. Vogëlushja Rene, u kënaq shumë në festën e saj me temë nga Frozen me dekore...

Shkoi a po nuk shkoi Tuna me Tianin në ditëlindjen e Rene?

para 8 muajve - Prive

Të martën, në një festë shumë simpatike, Rene, vajza e këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha, celebroi 3 vjetorin e lindjes. Vogëlushja Rene, u kënaq shumë në festën e saj me temë nga Frozen me dekore...

A ishte Tuna dhe Patris në ditëlindjen e Reene?

para 8 muajve - Albeu

Dita e djeshme në familjen Berisha ishte ditë gëzimi pasi Renne festoi ditëlindjen e saj të tretë. Mirëpo në festën e organizuar nga Nora u vu re mungesa e Tunës me Patrisin. Duket se kjo ishte një "hakmarrje",...

Tuna ia kthen Norës atë që i bëri javë më parë

para 8 muajve - GazetaBlic

Të martën, në një festë shumë simpatike, Rene, vajza e këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha, celebroi 3 vjetorin e lindjes. Vogëlushja Rene, u kënaq shumë në festën e saj me temë nga Frozen me dekore...

Vajza e Norës dhe Robertit feston ditëlindjen, momente nga festa

para 8 muajve - NOA

Këtë të martë vajza e çiftit të njohur të këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha, ka festuar ditëlindjen. Ka qenë Nora ajo që ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, fotografi nga festa. Në...

A ishin të pranishëm Tuna dhe Patrisi në festën e ditëlindjes së Renee?

para 8 muajve - RTV 21

Renee ka festuar ditëlindjen e tretë Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë organizuar sot një festë për vogëlushen e tyre Renee, e cila ka festuar ditëlindjen e tretë. Në rrjetet sociale çifti ka publikuar...

Nora shfaqë pamje të reja nga ditëlindja e vajzës saj, ja çfarë bënë Renne

para 8 muajve - Zhurnal

Sot ka festë te familja Berisha. Vajza e Norës dhe Robertit, Renne sot feston ditëlindjen e tretë përcjell ORAvip. E për ta bërë këtë ditë sa më të veçantë ajo ia ka përgatitur një festë madheshtore. Vetë...

Kështu e ka uruar Era mbesën e saj

para 8 muajve - RTV 21

Vjen edhe urimi nga tezja Vajza e çiftit të njohur, Nora Istrefit dhe Robert Berishës sot ka festuar ditëlindjen e saj të tretë. E për vogëlushen Renee padyshim se nuk ka munguar një urim nga tezja e saj,...

Vjen edhe urimi i ëmbël nga tezja Era, ja çka shkruan për Reneen

para 8 muajve - OraInfo

Vajza e Norës dhe Robertit, Renne sot ka festuar ditëlindjen e tretë , me ç’rast prindërit e saj ia kanë përgatitur një befasi të këndshme përcjell ORAvip. E vogëla Renne e ka festuar ditëlindjen në prani...

Renee feston ditëlindjen, kështu e quan Era

para 8 muajve - Lajmi.net

Sot në familjen e tyre ka festë. Nora dhe Roberti në një ambient përrallor ia kanë festuar ditëlindjen e tretë vajzës së tyre, Renee, shkruan lajmi.net E për bukuroshen e vogël, padyshim që nuk ka munguar...

Nora publikon pamje të reja nga ditëlindja e Rennes, shikoni çka bën ajo

para 8 muajve - OraInfo

Sot ka festë te familja Berisha. Vajza e Norës dhe Robertit, Renne sot feston ditëlindjen e tretë përcjell ORAvip. E për ta bërë këtë ditë sa më të veçantë ajo ia ka përgatitur një festë madheshtore. Vetë...

Festa e organizuar për ditëlindjen e tretë të vajzës së Norës dhe Robertit

para 8 muajve - RTV 21

Një ditë e mbushur plot surpriza për Renee Sot, vajza e çiftit të njohur Nora Istrefit dhe Robert Berishës ka mbushur tre vjet dhe ata kanë ka një arsye të madhe për të festuar. Prindërit janë kujdesur...

Pasi Nora nuk shkoi në ditëlindjen e djalit të saj, shikoni çka bën Tuna derisa Renee feston ditëlindjen

para 8 muajve - OraInfo

Vajza e Norës dhe Robertit, Renne sot feston ditëlindjen e tretë,përcjell ORAvip. Për këtë ditë të veçantë Nora ka përgatitur një festë të madhe pë bijën saj, duke u kujdesur për çdo detaj. Ka ftuar shumë...

Brenda festës përrallore për ditëlindjen e 3 të vajzës së Norës dhe Robertit

para 8 muajve - Lajmi.net

15 Maji është një ditë e rëndësishme për çiftin Nora Istrefi dhe Robert Berisha. Vajza e tyre e vetme, Renee, sot ka mbushur 3 vite jetë, shkruan lajmi.net Me rastin e kësaj dite të veçantë prindërit janë...

Pamje përrallore nga ditëlindja e Renees, ja befasia që ka përgaditur Nora dhe Roberti

para 8 muajve - OraInfo

Renée, vajza e këngëtarëve Nora Istrefi e Robert Berisha mbushë sot plot tre vite në jetë. Kanë qenë prindërit ata që janë treguar të kujdesshëm duke uruar Renée-në përmes postimeve në rrjete sociale por...

Pamje nga festa e madhe që Nora e Roberti ia kanë organizuar vajzës së tyre, Reneesë

para 8 muajve - GazetaBlic

Sot me 15 maj (e martë) vajza e çiftit të njohur, këngëtarëve Nora Istrefi e Robert Berisha, feston plot tre vjet jetë, shkruan GazetaBlic. E për këtë ditë të rëndësishme për vajzën e tyre ata kanë organizuar...

Brenda ditëlindjes së tretë të Renée

para 8 muajve - Prive

Renée, vajza e këngëtarëve Nora Istrefi e Robert Berisha mbushë sot plot tre vite në jetë. Kanë qenë prindërit ata që janë treguar të kujdesshëm duke uruar Renée-në përmes postimeve në rrjete sociale por...

Brenda festës së ditëlindjes të vajzës së Nora Istrefit

para 8 muajve - Gazeta Express

Sot është një ditë e veçantë për çiftin e njohur, këngëtaren Nora Istrefi dhe bashkëshortin e saj Robert Berisha sepse sot feston ditëlindjen e saj vajza e tyre Renee. Renee e vogël sot mbushi 3 vjet....

Ende pa u zgjuar mirë, Nora ia çon në shtrat tortën e ditëlindjes Reneesë

para 8 muajve - Zhurnal

Renne sot me flokë të çrregulluara ka pranuar tortën e ditëlindjes nga prindërit e saj. Nora ka vendosur që qysh në mëngjes t’ia bëjë një dhuratë duke e befasuar të voglën e saj ende pa u kthjellur mirë,...

Nora Istrefi dhe Roberti e befasojnë që në mëngjes të voglën e tyre me rastin e dyvjetorit të lindjes

para 8 muajve - Telegrafi

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Ata janë shumë të ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, gjersa pëlqehen shumë edhe për muzikën që bëjnë. Nora dhe Roberti...

Renee mbush sot dy vite jetë, Nora e Roberti e urojnë me mëngjes

para 8 muajve - GazetaBlic

Janë ndër personat më të pëlqyer në estradën shqiptare, shkruan GazetaBlic. E tash, çifti Nora Istrefi e Robert Berisha e kanë nisur ditën shumë më ndryshe sesa që bëjnë zakonisht. Kjo pasi që pikërisht...

Rene feston ditëlindjen: Nora e Roberti vijnë me urimin special

para 8 muajve - Prive

Vajza e këngëtarëve të famshëm, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, feston ditëlindjen e sa të tretë me 15-të maj. Vogëlushja e famshme dhe simpatike Rene, është një fëmijë i gjallë që i ka shtuar shumë harmoni...

Renee e ka ditëlindjen, shikoni çka i bën Roberti

para 8 muajve - OraInfo

Roberti sot ka gjetur fjalët më të mira për të uruar bijëne tij të vetme që sot mbushi 3 vjet. Ai përmes një postimi në Instagram ka shprehur dashurinë e urimet më të bukura që mund të shpreh një baba,...

Brenda festës së ditëlindjes të vajzës së Nora Istrefit

para 8 muajve - Infokusi

Sot është një ditë e veçantë për çiftin e njohur, këngëtaren Nora Istrefi dhe bashkëshortin e saj Robert Berisha sepse sot feston ditëlindjen e saj vajza e tyre Renee. Renee e vogël sot mbushi 3 vjet....

Brenda festës së ditëlindjes të vajzës së Nora Istrefit

para 8 muajve - Infokusi

Sot është një ditë e veçantë për çiftin e njohur, këngëtaren Nora Istrefi dhe bashkëshortin e saj Robert Berisha sepse sot feston ditëlindjen e saj vajza e tyre Renee. Renee e vogël sot mbushi 3 vjet....

Era uron vajzën e Norës për ditëlindje

para 8 muajve - Sovrani

Vajza e Norës dhe Robertit, Renne sot ka  festuar ditëlindjen e tretë , me ç’rast prindërit e saj ia kanë përgatitur një befasi të këndshme përcjell ORAvip. E vogëla Renne e ka festuar ditëlindjen në prani...

Çika e Norës dhe Robertit feston ditëlindjen, prindërit me urime speciale

para 8 muajve - RTV 21

Nora dhe Roberti e urojnë vajzën me tortë në shtrat Sot në familjen e këngëtarëve, Nora Istrefit dhe Robert Berishës ka festë. Vajza e tyre, Renee sot feston ditëlindjen e saj të 3-të, shkruan rtv21.tv...

Kështu e befasuan prindërit voglushen Renee me rastin e ditëlindjes së tretë

para 8 muajve - Lajmi.net

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës sot ka mbushur 3 vite jetë. Ishte Roberti ai i cili ndau këtë detaj me ndjekësit në Instagram ndërsa më pas Nora ka publikuar imazhe familjare nga mëngjesi i sotëm,...

Renee zgjohet me flokë të çrregulluara, Nora ia dërgon në shtrat tortën e ditëlindjes

para 8 muajve - OraInfo

Renne sot me flokë të çrregulluara ka pranuar tortën e ditëlindjes nga prindërit e saj. Nora ka vendosur që qysh në mëngjes t’ia bëjë një dhuratë duke e befasuar të voglën e saj ende pa u kthjellur mirë,...

‘Bota ime, urime ditëlindjen’, fjalët emocionuese të Robertit për vajzën, Renee

para 8 muajve - GazetaBlic

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë një nga çiftet më të pëlqyera nga publiku shqiptar, shkruan Gazeta Blic. Çifti simpatik ka vite që janë të martuar ku dhe kanë një vajzë të quajtur Renee. E sot është...

Sot ka festë në familjen Berisha

para 8 muajve - Lajmi.net

Para tre vitesh këngëtarja Nora Istrefi dhe burri i saj Robert Berisha i janë gëzuar momentit kur fëmija i tyre i parë erdhi në jetë. Ky fakt i gëzon çdo 15 Maj kur për vajzën e tyre Renee organizojnë...

Nora feston ditëlindjen e vajzës, ndërkaq shikoni se çfarë po bën Tuna

para 8 muajve - Sovrani

Familja Berisha sot janë në festë, pasi vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit, Renne ka sot ditëlindjen. Vogëlushja sot mbush 3 vjet. E për ditëlindjen e saj, Nora është përkujdesur që të ketë festë...

Renee feston 3-vjetorin: Mami Nora dhe babi Robert na mikpresin në dhomën e tyre të gjumit!

para 8 muajve - Blitz

Renee, vogëlushja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit është padyshim një nga fëmijët më të këndshëm të shoëbizit shqiptar, sidomos për faktin që ajo shpesh ka qejf të këndojë dhe të ndjekë tezen e saj...

Sot ka festë në familjen Berisha

para 8 muajve - Sovrani

Para tre vitesh këngëtarja Nora Istrefi dhe burri i saj Robert Berisha i janë gëzuar momentit kur fëmija i tyre i parë erdhi në jetë. Ky fakt i gëzon çdo 15 Maj kur për vajzën e tyre Renee organizojnë...

Sot ka festë në familjen Berisha! / Foto

para 8 muajve - Fakti Ditor

Ky fakt i gëzon çdo 15 Maj kur për vajzën e tyre Renee organizojnë festë për ditëlindje, shkruan lajmi.net Ishte Roberti ai i cili nëpërmjet një imazhi të hedhur në Instagram e ka uruar princeshën e tij...

Tiani bën hapat e parë, reagimi emocionues i Tunës iu lë gojëhapur

para 8 muajve - OraInfo

Ajo shquhet për vokalin e saj të ëmbël, dhe shumë shpejt e ka arritur at që ka dashur, pasi qe ka një zë shumë të bukur, shkruan ORAvip E këngëtarja shkupjane Tuna Sejdi dhe i dashuri i saj Patris Berisha...

Tiani i bënë hapat e parë, Tuna shprehet tejet e emocionuar

para 8 muajve - GazetaBlic

Është ndjesi e papërshkrueshme kur në jetë sjell një fëmijë, shkruan GazetaBlic. E këtë ndjesi e pak pasur rastin ta shijojë këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Altuna Sejdiu (Tuna) e cila ka sjellë në...

Tuna e emocionuar për hapat e parë të Tianit

para 8 muajve - Lajmi.net

Është emër shumë i dashur për publikun. Këngëtarja që prej kohës kur po priste të lindte djalin është shkëputur nga muzika, shkruan lajmi.net. Por, përmes rrjeteve sociale ajo po i mban të informuar fansat...

Tiani i vogël është bërë kaq ‘sherr’, shikoni si reagon Tuna kur ai ‘kapet’ me fëmijë

para 8 muajve - Zhurnal

Tiani i Tunës është rritur sa për të ‘luftuar’ për lodra me fëmijët tjerë. I vogli i këngëtares duket të jetë ‘luftarak’ qysh në këtë moshë dhe nuk lëshon ‘pe’, përcjell ORAvip. Ai shihet me një fëmijë...

Tuna me ndjenjë të papërshkrueshme, Tiani i bënë hapat e parë

para 8 muajve - Sovrani

Ajo shquhet për vokalin e saj të ëmbël, dhe shumë shpejt e ka arritur at që ka dashur, pasi qe ka një zë shumë të bukur, shkruan ORAvip E këngëtarja shkupjane Tuna Sejdi dhe i dashuri i saj Patris Berisha...

Mami Tuna ndan me fansat lajmin më të bukur (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Tuna duket se po i shijon momentet e të qenurit nënë. Ajo ka vendosur që të kalojë kohë me familjen e saj. Por duket se është gëzuar tejmase me të voglin e saj. Patris duket se ka bërë hapat e parë. E...

Nuk është Nora as Renee, ja me kë e fillon ditën Roberti

para 8 muajve - OraInfo

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme, shkruan ORAvip. Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale,...

Tuna ndan me fansat një moment shumë emocionues

para 8 muajve - Sovrani

Para pak ditësh Tuna dhe Patrisi kanë festuar ditëlindjen e djalit të tyre Tian me një festë madhështore. Fotot nga festa këngëtarja i ndau edhe me fansat në Instagram dhe familja dukej më e bukur se kurrë....

Tiani i vogël është bërë kaq ‘sherr’, shikoni si reagon Tuna kur ai ‘kapet’ me fëmijë

para 8 muajve - OraInfo

Tiani i Tunës është rritur sa për të ‘luftuar’ për lodra me fëmijët tjerë. I vogli i këngëtares duket të jetë ‘luftarak’ qysh në këtë moshë dhe nuk lëshon ‘pe’, përcjell ORAvip. Ai shihet me një fëmijë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK