http://kariera.mk

Kujtime me Michael Jackson…

para 8 muajve - Prive

Janet Jackson në prag të Billboard Music Awards, me ç’rast do të nderohet me çmimin “Ikonë”, ka folur në lidhje me raportet e saj me Michael Jackson. Ajo ka dhënë detaje të një kujtimi që kishte me vëllanë,...

Janet kujton momente të lumtura me Michal Jackson

para 8 muajve - TV Koha

Janet Jackson në prag të Billboard Music Awards, me ç’rast do të nderohet me çmimin “Ikonë”, ka folur në lidhje me raportet e saj me Michael Jackson. Ajo ka dhënë detaje të një kujtimi që kishte me vëllanë,...

Janet kujton momente të lumtura me Michal Jackson

para 8 muajve - Klan Kosova

Janet Jackson në prag të Billboard Music Awards, me ç’rast do të nderohet me çmimin “Ikonë”, ka folur në lidhje me raportet e saj me Michael Jackson. Ajo ka dhënë detaje të një kujtimi që kishte me vëllanë,...

Janet Jackson kujton momente të lumtura me vëllanë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Janet Jackson në prag të Billboard Music Awards, me ç’rast do të nderohet me çmimin “Ikonë”, ka folur në lidhje me raportet e saj me Michael Jackson. Ajo ka dhënë detaje të një kujtimi që kishte me vëllanë,...

Janet kujton momente të lumtura me Michal Jackson

para 8 muajve - Ekonomia Online

Janet Jackson në prag të Billboard Music Awards, me ç’rast do të nderohet me çmimin “Ikonë”, ka folur në lidhje me raportet e saj me Michael Jackson. Ajo ka dhënë detaje të një kujtimi që kishte me vëllanë,...

Janet Jackson feston 52 vjetorin e lindjes

para 8 muajve - Mapo

Këngëtarja e njohur Janet Jackson ka festuar 52 vjetorin e lindjes, shkruan arbresh.info. Ylli i muzikës pop ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të falënderuar fansat e saj për të gjithë dashurinë dhe përkrahjen...

Kujt i uron ditëlindjen Dafina Zeqiri?

para 8 muajve - Klan Kosova

Janet Jackson sot e ka ditëlindjen. Këngëtarja amerikane dhe motra e ikonës së muzikës Michael Jackson, sot mbush 52 vjet,dhe fansat e saj anembanë botës janë treguar të kujdesshëm duke i shprehur urime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK