http://kariera.mk

Zanfina Ismaili diplomon në Fakultetin e Drejtësisë

para 8 muajve - Bota Press

Zanfina Ismaili ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor në tregun shqiptar. Por, duket se këngëtarja ka qenë e angazhuar shumë në shkollimin, ku ka përfunduar sot edhe fakultetin. Këngëtarja ka...

Zanfina Ismaili diplomohet në Fakultetin e Drejtësisë, Adelina ndihet krenare me të motrën

para 8 muajve - Telegrafi

Zanfina Ismaili ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor në tregun shqiptar. Por, duket se këngëtarja ka qenë e angazhuar shumë në shkollimin, ku ka përfunduar sot edhe fakultetin. Këngëtarja ka...

Zanfina Ismaili diplomon në Fakultetin e Drejtësisë

para 8 muajve - Insajderi

Zanfina Ismaili ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor në tregun shqiptar. Por, duket se këngëtarja ka qenë e angazhuar shumë në shkollimin, ku ka përfunduar sot edhe fakultetin. Këngëtarja ka...

Zanfina Ismaili diplomohet në Fakultetin e Drejtësisë, Adelina ndihet krenare me të motrën

para 8 muajve - Infokusi

Zanfina Ismaili ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor në tregun shqiptar. Por, duket se këngëtarja ka qenë e angazhuar shumë në shkollimin, ku ka përfunduar sot edhe fakultetin. Këngëtarja ka...

Zanfina Ismaili diplomohet në Fakultetin e Drejtësisë, Adelina ndihet krenare me të motrën! [Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Zanfina Ismaili ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor në tregun shqiptar. Por, duket se këngëtarja ka qenë e angazhuar shumë në shkollimin, ku ka përfunduar sot edhe fakultetin. Këngëtarja ka...

Zanfina del në mbrëmje, por vëmendja shkon te veshja e saj

para 8 muajve - OraInfo

Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë. Në fillim ajo u njoh si motra e Adelina Ismailit, e pastaj fal punën së saj të vazhdueshme vazhdojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK