http://kariera.mk

Rita Ora kërkon falje

para 8 muajve - Mapo

Rita Ora ka kërkuar falje pas kritikave të këngës së saj Girls (Vajzat) nga disa muzikantë LGBTQ. Këngëtarët duke përfshirë Kehlani dhe Hayley Kiyo thanë se tekstet ishin “të dëmshme” dhe akuzuan se kënga...

Pasi tha se kishte marrëdhënie dhe me vajzat, reagon i dashuri i Rita Orës

para 8 muajve - GazetaBlic

Disa gjëra duhen thënë! Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, u ka kërkuar falje fansave të saj duke thënëse nuk ka menduar të fyejë askënd me këngën e re “Girls”, që shërbeu për të treguar biseksualitetin...

Pasi tha se kishte marrëdhënie dhe me vajzat, reagon i dashuri i Rita Orës

para 8 muajve - Tetova Sot

Disa gjëra duhen thënë! Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, u ka kërkuar falje fansave të saj duke thënëse nuk ka menduar të fyejë askënd me këngën e re “Girls”, që shërbeu për të treguar biseksualitetin...

Pasi tha se kishte marrëdhënie dhe me vajzat, reagon i dashuri i Rita Orës

para 8 muajve - Infokusi

Disa gjëra duhen thënë! Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, u ka kërkuar falje fansave të saj duke thënëse nuk ka menduar të fyejë askënd me këngën e re “Girls”, që shërbeu për të treguar biseksualitetin...

Ylli britanez na prezanton me gjyshen e saj

para 8 muajve - GazetaBlic

Merita Sahatçiu, e njohur në mbarë botën si Rita Ora, është vajza nga Kosova e cila çdo ditë na bën krenarë me arritjet në arenën ndërkombëtare. Çdo projekt i saj është shndërruar në hit dhe tashmë emri...

Ylli britanik na prezanton me gjyshen e saj

para 8 muajve - GazetaBlic

Merita Sahatçiu, e njohur në mbarë botën si Rita Ora, është vajza nga Kosova e cila çdo ditë na bën krenarë me arritjet në arenën ndërkombëtare. Çdo projekt i saj është shndërruar në hit dhe tashmë emri...

Rita Ora na prezanton me gjyshen

para 8 muajve - Periskopi

Merita Sahatçiu, e njohur në mbarë botën si Rita Ora, është vajza nga Kosova e cila çdo ditë na bën krenarë me arritjet në arenën ndërkombëtare. Çdo projekt i saj është shndërruar në hit dhe tashmë emri...

Njihuni me gjyshën bukuroshe të Rita Orës

para 8 muajve - OraInfo

Merita Sahatçiu, e njohur në mbarë botën si Rita Ora, është vajza nga Kosova e cila çdo ditë na bën krenarë me arritjet në arenën ndërkombëtare. Çdo projekt i saj është shndërruar në hit dhe tashmë emri...

Rita Ora prezanton gjyshen

para 8 muajve - Lajmi.net

Merita Sahatçiu, e njohur në mbarë botën si Rita Ora, është vajza nga Kosova e cila çdo ditë na bën krenarë me arritjet në arenën ndërkombëtare. Çdo projekt i saj është shndërruar në hit dhe tashmë emri...

Pas publikimit të këngës së re, Rita kërkon falje

para 8 muajve - Lajmi.net

Vetëm pak ditë më parë, Rita Ora ka sjellë projektin e saj më të ri i cili titullohet “Girls” dhe është një bashkëpunim me Cardi B, Bebe Rexha dhe Charli XCX. Por siç duket ajo nuk e ka pritur që kjo këngë...

Pas publikimit të këngës së re,Rita kërkon falje

para 8 muajve - Lajmi.net

Vetëm pak ditë më parë, Rita Ora ka sjellë projektin e saj më të ri i cili titullohet “Girls” dhe është një bashkëpunim me Cardi B, Bebe Rexha dhe Charli XCX. Por siç duket ajo nuk e ka pritur që kjo këngë...

Rita Ora kërkon falje për tekstin e këngës “Girls”

para 8 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja e famshmem me prejardhje nga Kosova, Rita Ora ka kërkuar falje duke thënëse nuk ka menduar të fyejë askënd me këngën e saj të re “Girls”, që shërbeu për publikim të informatës se ajo është biseksuale,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK