http://kariera.mk

Ronaldo shijon pushimet para finales së madhe me gruan e tij , a sa bukur duken

para 8 muajve - GazetaBlic

Ndërkohë që finalja e madhe e Champions-it është vetëm nëntë ditë larg, Cristiano Ronaldo kopjon Firminon. Ylli i Realit po kalon disa ditë pushime nën shoqërinë e bashkëshortes Georgina Rodriugez. Mësohet...

Ronaldo shijon pushimet para finales së madhe me familjen

para 8 muajve - Tetova Sot

Ndërkohë që finalja e madhe e Champions-it është vetëm nëntë ditë larg, Cristiano Ronaldo kopjon Firminon. Ylli i Realit po kalon disa ditë pushime nën shoqërinë e bashkëshortes Georgina Rodriugez. Mësohet...

Cristiano Ronaldo, notë 10 më të përsosur nuk mund të ketë

para 8 muajve - Telesport

Ka shumë mënyra për të arritur notën 10 në futboll. Por, rezultati i shumës, që Cristiano Ronaldo mund të bëjë në pak më shumë se një javë, do të ishte “10” e përsosur: pesë “Topa të Artë” dhe pesë Champions....

Cristiano Ronaldo “harron” Champions League

para 8 muajve - Infokusi

Ndërkohë që finalja e madhe e “Champions League” është vetëm nëntë ditë larg, Cristiano Ronaldo ka gjetur kohë të pushojë me të dashurën e tij Georgina Rodriguez Revista “Diez Minutos” ka publikuar disa...

Cristiano Ronaldo “harron” Champions League, pushime romantike me të dashurën në Ibiza

para 8 muajve - BalkanWeb

Cristiano Ronaldo së bashku me të dashurën e tij Georgina Rodriguez kanë gjetur pak kohë dhe janë duke shijuar disa ditë pushime në Ibiza. Ndërkohë që finalja e madhe e “Champions League” është vetëm nëntë...

Vetëm nëntë ditë para finales, Ronaldo relaksohet në plazh me Georginan

para 8 muajve - GazetaBlic

Duket se Cristiano Ronaldo preferon pushimin para shkëlqimit. Ndërkohë që finalja e madhe e “Champions League” është vetëm nëntë ditë larg, Cristiano Ronaldo ka gjetur kohë të pushojë me të dashurën e...

Ronaldo relaksohet në plazh me Georginan vetëm nëntë ditë para finales

para 8 muajve - Telegrafi

Duket se Cristiano Ronaldo preferon pushimin para shkëlqimit. Ndërkohë që finalja e madhe e “Champions League” është vetëm nëntë ditë larg, Cristiano Ronaldo ka gjetur kohë të pushojë me të dashurën e...

Cristiano Ronaldo “harron” Champions League

para 8 muajve - Mapo

Ndërkohë që finalja e madhe e “Champions League” është vetëm nëntë ditë larg, Cristiano Ronaldo ka gjetur kohë të pushojë më të dashurën e tij Georgina Rodriguez. Revista “Diez Minutos” ka publikuar disa...

FOTOT: CR7 relaksohet para finales së “Champions League”, pushime me patneren seksi

para 8 muajve - Gazeta Tema

Teksa finalja e madhe e “Champions League” është vetëm nëntë ditë larg, Cristiano Ronaldo ka zgjedhur të pushojë. I shoqëruar nga patnerja e tij Georgina Rodriguez, ylli portugez ka kaluar momente romantike...

Cristiano Ronaldo “harron” Champions League

para 8 muajve - KosovaPress

Revista “Diez Minutos” ka publikuar disa foto ekskluzive të çiftit të famshëm duke kaluar momente romantike në një plazh në Ibiza. Sipas të përjavshmes spanjolle portugezi dhe modelja bukuroshe kanë marrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK