http://kariera.mk

Engjëllusha Salihu publikon premierën e këngës ‘Vjehrra e mirë’

para 8 muajve - TV Koha

Këngëtarja Engjëllusha Salihu sapo e ka publikuar projektin e ri muzikor. ”Vjehrra e mirë” mban titullin kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net Para publikimit të këngës Engji...

Vetëm ajo e bën: Engjëllusha Salihu i këndon vjehrrës dhe ja si quhet kënga

para 8 muajve - Prive

Që nga fillimi i karrierës u ka kënduar raporteve familjare. Nënë e bijë, një vajze që shkon nuse, e nëj vajzë e cila ndahet nga i fejuari, pak para martese. Këngëtarja Engjëllusha Salihu, me këngën e...

Engjellusha publikon këngën “Vjehrra e mirë”

para 8 muajve - RTV 21

Engjellusha pas kanagjeqit e fustanit i këndon vjehrrës Këngëtarja Engjellusha Salihu njihet për këngët e saj me tekset interesante dhe unike. Kënga e “Kanagjeqi” me t’u publikuar u shndërrua në hit për...

Engjëllusha Salihu publikon premierën e këngës ‘Vjehrra e mirë’

para 8 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Engjëllusha Salihu sapo e ka publikuar projektin e ri muzikor. ”Vjehrra e mirë” mban titullin kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net Para publikimit të këngës Engji...

Premierë, Engjëllusha Salihu publikon këngën ‘Vjehrra e mirë’

para 8 muajve - Bota Press

Këngëtarja Engjëllusha Salihu sapo e ka publikuar projektin e ri muzikor. ”Vjehrra e mirë” mban titullin kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip, raporton Botapress. Ky projekt premton të ketë...

Po të ishte grua, a do e duronte vjehrrën Blero?

para 8 muajve - Prive

Raporti vjehërr nuse, ishte dhe mbetet gjithnjë ndër marrëdhëniet më të komplikuara dhe më fragjilet. Grindjet nuse e vjehërr janë të njohura, por kjo s’do të thotë se mes tyre s’ka edhe mirëkuptim e nganjëherë...

Shyhretja zbulon një lajm për Engjëllushën

para 8 muajve - Prive

Shyhrete Behluli ka dhënë një lajm për vajzën e saj, Engjëllushën. Përmes një fotografie, këngëtarja tregoi se vajza e saj nesër sjell projektin e ri. Kënga titullohet ‘Vjehrra e mire’ dhe lansohet në...

I keni parë të gjitha, por jo edhe vjehrrën e Engjit!

para 8 muajve - OraInfo

Engjëllusha është vajza e këngëtares së njohur kosovare, Shyhrete Behluli. Edhe ajo tashmë ka realizuar disa këngë të cilat po rezultojnë mjaftë të suksesshme, shkruan ORAvip. Engji është shumë aktive...

Shyhrete Behluli iu fton që të bëni iftar me të

para 8 muajve - OraInfo

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore. Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë, shkruan ORAvip. Shyhretja...

Shyhrete Behluli iu fton që të bëni iftar me të

para 8 muajve - Bota Press

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore. Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë, shkruan ORAvip. Shyhretja...

Shyhretja me bukurin e saj i lë nën hije edhe bijat e saja

para 8 muajve - Infokusi

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli e cila me zërin e saj të ëmbël i bën të gjithë për vete Ajo pëlqehet shumë nga fansat e saj, mirëpo kohen e fundit eshtë edhe vajza e saj Engjellusha e cila po merr...

Shyhretja me bukurin e saj i lë nën hije edhe bijat e saja

para 8 muajve - OraInfo

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli e cila me zërin e saj të ëmbël i bën të gjithë për vete, shkruan ORAinfo Ajo pëlqehet shumë nga fansat e saj, mirëpo kohen e fundit eshtë edhe vajza e saj Engjellusha...

Shyhretja me bukurin e saj i lë nën hije edhe bijat e saja! [Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Ajo pëlqehet shumë nga fansat e saj, mirëpo kohen e fundit eshtë edhe vajza e saj Engjellusha e cila po merr vëmendjen e publikuar. Engji është duke e xhiruar edhe videoklipin e saj te ri, dhe herë pas...

Engjëllusha i këndon vjehrrës

para 8 muajve - RTV 21

Engji gati për projektin e radhës Këngëtarja e mirënjohur, Engjëllusha Salihu ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë këngën e saj të re e cila mban titullin “Vjehrra e mirë”. Kjo këngë do të...

Vajza e Shyhrete Behlulit zbulon ‘vjehrren’, kështu ia qet kafen

para 8 muajve - OraInfo

Engji po përgatit një projekt të ri muzikor. Këngëtarja e re ka befasuar të gjithë me atë se kujt i ka kushtuar këngën e saj të re, përcjell ORAvip. Ende e pamartuar ajo po i këndon vjehrrës së saj, e...

Kështu i këndon Engji vjehrrës së saj

para 8 muajve - Sovrani

Vajza e Shyhretës, Engji po përgatit një këngë të re. Ajo ka treguar në Insta Story se po punon rreth këngë së re dhe ka befasuar me titullin e kësaj kënge, shkruan Sovrani.info. Ende e pamartuar ajo po...

Engjellusha Salihu, si një princeshë e përrallave, dukja e saj thjesht mahnitëse

para 8 muajve - Zhurnal

Këngëtarja e njohur Engjellusha Salihu, cilësohet si vajza me e bukur e skenës shqiptare, shkruan ORAvip. Ajo u be e njohur shumë shpejt pasi qe është edhe vajza e këngëtares Shyhrete Behluli dhe për çdo...

Engjellusha Salihu nuk njihet nga grimi i tepërt

para 8 muajve - Sovrani

Engjellusha Salihu është vajza e këngëtares Shyhrete Behluli, shkruan Sovrani. Ajo është mjaft e përfolur në mediat rozë, sidomos për stilin dhe bukurin e saj. Mirëpo së fundi ajo ka postuar një fotografi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK