http://kariera.mk

I ndërron emrin djalit, pas gabimit në tatuazh

para 8 muajve - Telegrafi

Janë të shumta nënat që bëjnë tatuazhe emrat, inicialet, apo imazhe të ndryshme për të kujtuar gjithnjë fëmijët e tyre. Por ka raste kur personi që të bën tatuazhin të gabojë në realizimin e asaj që nëna...

I ndërron emrin djalit, pas gabimit në tatuazh

para 8 muajve - Infokusi

Janë të shumta nënat që bëjnë tatuazhe emrat, inicialet, apo imazhe të ndryshme për të kujtuar gjithnjë fëmijët e tyre. Por ka raste kur personi që të bën tatuazhin të gabojë në realizimin e asaj që nëna...

Pas gabimit në tatuazh, i ndërron emrin djalit

para 8 muajve - Koha.net

Janë të shumta nënat që bëjnë tatuazhe emrat, inicialet, apo imazhe të ndryshme për të kujtuar gjithnjë fëmijët e tyre. Por ka raste kur personi që të bën tatuazhin të gabojë në realizimin e asaj që nëna...

Ndryshon emrin djalit, sepse e gaboi në tatuazh

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Janë të shumta nënat që bëjnë tatuazhe emrat, inicialet, apo imazhe të ndryshme për të kujtuar gjithnjë fëmijët e tyre. Por ka raste kur personi që të bën tatuazhin të gabojë në realizimin e asaj që nëna...

I ndërron emrin djalit, pas gabimit në tatuazh

para 8 muajve - Mapo

Janë të shumta nënat që bëjnë tatuazhe emrat, inicialet, apo imazhe të ndryshme për të kujtuar gjithnjë fëmijët e tyre. Por ka raste kur personi që të bën tatuazhin të gabojë në realizimin e asaj që nëna...

I ndërron emrin djalit, pas gabimit në tatuazh

para 8 muajve - Ina

Janë të shumta nënat që bëjnë tatuazhe emrat, inicialet, apo imazhe të ndryshme për të kujtuar gjithnjë fëmijët e tyre. Por ka raste kur personi që të bën tatuazhin të gabojë në realizimin e asaj që nëna...

Pas gabimit në tatuazh, i ndërron emrin djalit

para 8 muajve - Ekonomia Online

Janë të shumta nënat që bëjnë tatuazhe emrat, inicialet, apo imazhe të ndryshme për të kujtuar gjithnjë fëmijët e tyre. Por ka raste kur personi që të bën tatuazhin të gabojë në realizimin e asaj që nëna...

I ndërron emrin djalit, pas gabimit në tatuazh

para 8 muajve - Infokusi

Janë të shumta nënat që bëjnë tatuazhe emrat, inicialet, apo imazhe të ndryshme për të kujtuar gjithnjë fëmijët e tyre. Por ka raste kur personi që të bën tatuazhin të gabojë në realizimin e asaj që nëna...

Tatuazhi bëri që të ndryshojë emrin e djalit

para 8 muajve - Mapo

Një nënë nga Suedia ka marrë hapa drastikë kur një tatuazh i emrit të djalit të saj Kevin ishte shkruar gabimisht. Për t’u siguruar që tatuazhi i saj ishte i saktë, mamaja (që u bë publike vetëm me emrin...

Shkruajti gabim emrin e djalit në tatuazh, detyrohet të ndryshojë emrin e të birit!

para 8 muajve - Blitz

Një nënë nga Suedia na ka habitur të gjithëve me veprimin e saj pas bërjes tatuazh të emrit të djalit të saj. Djali i saj 5 vjeçar para disa ditësh quhej thjesht Kevin, por tanimë e ka emrin Kelvin. Kjo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK