http://kariera.mk

Leonora Jakupi lexon Kur’an gjatë muajit të Ramazanit

para 8 muajve - Aktuale

Shumë fytyra publike kanë nisur agjërimin e muajit të shenjtë të Ramazanit. Edhe këngëtarja e pëlqyer kosovare Leonora Jakupi thuhet se është një besimtare e devotshme, prandaj çdo vit agjëron. Vet ajo...

Leonora Jakupi një besimtare e devotshme, publikon foto teksa po lexon Kur’anin

para 8 muajve - GazetaBlic

Ajo është një besimtare e devotshme, e cila edhe i uroi myslimanët për fillimin e muajit të Ramazanit. Këngëtarja Leonora Jakupi, ka nisur të lexojë edhe librin e shenjtë të myslimanëve Kur’anin, dhe ka...

Leonora Jakupi po lexon Kur’anin, ndanë me fansat një pjesë të tij

para 8 muajve - Gazeta Express

Ajo është një besimtare e devotshme, e cila edhe i uroi myslimanët për fillimin e muajit të Ramazanit. Këngëtarja Leonora Jakupi, ka nisur të lexojë edhe librin e shenjtë të myslimanëve Kur’anin, dhe...

Leonora Jakupi po lexon Kur’anin, ndanë me fansat një pjesë të tij

para 8 muajve - Prive

Ajo është një besimtare e devotshme, e cila edhe i uroi myslimanët për fillimin e  muajit të Ramazanit. Këngëtarja Leonora Jakupi, ka nisur të lexojë edhe librin e shenjtë të myslimanëve Kur’anin, dhe...

Leonora Jakupi lexon Kuran

para 8 muajve - Telegrafi

Thuhet se leximi i librit të shenjtë të Kuranit shtohet në muajin e Ramazanit. Me rastin e fillimit të këtij muaji, emra të njohur të estradës muzikore kanë uruar për agjërim të lehtë gjatë këtij muaji....

Leonora Jakupi po e agjëron Ramazanin, shikoni si lexon Kur-an në syfyr

para 8 muajve - OraInfo

Mbrëmë pas mesnate këngëtarja Leonora Jakupi e ka publikuar një imazh i cili flet shumë. Aty këngëtarja e ka publikuar një faqe të librit të shenjtë Kur-anit dhe në veçanti e ka ndarë një ajet, shkruan...

Leonora Jakupi në syfyr lexon Kur-an

para 8 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë pas mesnate këngëtarja Leonora Jakupi e ka publikuar një imazh i cili flet shumë. Aty këngëtarja e ka publikuar një faqe të librit të shenjtë Kur-anit dhe në veçanti e ka ndarë një ajet, shkruan...

Leonora Jakupi lexon Ku’ranin

para 8 muajve - RTV 21

Leximi i Ku’ranit është një nga veprat më të mira në Ramazan Me rastin e fillimit të muajit të shenjtë për muslimanët-Ramazanit, emra të njohur kanë uruar për agjërim të lehtë gjatë këtij muaji. Në mesin...

Leonora Jakupi në syfyr lexon Kur-an! [Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Aty këngëtarja e ka publikuar një faqe të librit të shenjtë Kur-anit dhe në veçanti e ka ndarë një ajet, shkruan lajmi.net ”Të xhennetit janë.Edhe ata që pendohen, ata që sinqerisht adhurojn, ata falënderojnë,...

Leonora Jakupi po lexon Kur’anin, ndanë me fansat një pjesë të tij

para 8 muajve - Bota Press

Ajo është një besimtare e devotshme, e cila edhe i uroi myslimanët për fillimin e muajit të Ramazanit. Këngëtarja Leonora Jakupi, ka nisur të lexojë edhe librin e shenjtë të myslimanëve Kur’anin, dhe ka...

Leonora Jakupi po e agjëron Ramazanin, shikoni si lexon Kur-an në syfyr

para 8 muajve - Periskopi

Mbrëmë pas mesnate këngëtarja Leonora Jakupi e ka publikuar një imazh i cili flet shumë. Aty këngëtarja e ka publikuar një faqe të librit të shenjtë Kur-anit dhe në veçanti e ka ndarë një ajet, shkruan....

Nuk do ta besoni se çfarë bën në syfyr Leonora Jakupi

para 8 muajve - Sovrani

Mbrëmë pas mesnate këngëtarja Leonora Jakupi e ka publikuar një imazh i cili flet shumë. Aty këngëtarja e ka publikuar një faqe të librit të shenjtë Kur-anit dhe në veçanti e ka ndarë një ajet, shkruan...

Dita e parë e agjërimit të muajit të shenjtë të Ramazanit

para 8 muajve - Tetova1

Sot është dita e parë e muajit të madhërishëm të Ramazanit, muajit të mëshirës, të faljes, të bereqetit dhe të mirësisë. Ramazani është muaji në të cilin Allahu i Gjithëmëshirshëm e filloi zbritjen e Kuranit-udhëzuesit...

Këta janë VIP-at shqiptarë që agjerojnë muajin e Ramazanit!

para 8 muajve - Fakti Ditor

Mund të duken njerëzit më të pabesueshëm për të ndjekur një regjim të fortë, siç është agjërimi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, por gjatë këtij muaji besimtarë të çfarëdo profesioni qofshin i nënshtrohen...

Këta janë VIP-at shqiptarë që agjerojnë muajin e Ramazanit

para 8 muajve - Infokusi

Mund të duken njerëzit më të pabesueshëm për të ndjekur një regjim të fortë, siç është agjërimi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, por gjatë këtij muaji besimtarë të çfarëdo profesioni qofshin i nënshtrohen...

Këta janë VIP-at shqiptarë që agjerojnë muajin e Ramazanit

para 8 muajve - Tetova1

Mund të duken njerëzit më të pabesueshëm për të ndjekur një regjim të fortë, siç është agjërimi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, por gjatë këtij muaji besimtarë të çfarëdo profesioni qofshin i nënshtrohen...

Këta janë VIP-at shqiptarë që agjerojnë muajin e Ramazanit

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Mund të duken njerëzit më të pabesueshëm për të ndjekur një regjim të fortë, siç është agjërimi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, por gjatë këtij muaji besimtarë të çfarëdo profesioni qofshin i nënshtrohen...

Dita e parë e agjërimit të muajit të shenjtë të Ramazanit

para 8 muajve - Republika

Sot është dita e parë e muajit të madhërishëm të Ramazanit, muajit të mëshirës, të faljes, të bereqetit dhe të mirësisë. Ramazani është muaji në të cilin Allahu i Gjithëmëshirshëm e filloi zbritjen e Kuranit-udhëzuesit...

Këta janë VIP-at shqiptarë që agjerojnë muajin e Ramazanit

para 8 muajve - Ina

Mund të duken njerëzit më të pabesueshëm për të ndjekur një regjim të fortë, siç është agjërimi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, por gjatë këtij muaji besimtarë të çfarëdo profesioni qofshin i nënshtrohen...

Leonora uron Ramazanin!

para 8 muajve - Prive

Sot ka nisur muaji i shenjtë i Ramazanit. Besimtarët myslimanë agjërojnë gjatë këtij muaji për të festuar me pas Kurban Bajramin. Këngëtarja Leonora Jakupi ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram për...

Këta janë VIP-at shqiptarë që agjerojnë muajin e Ramazanit

para 8 muajve - Gazeta Express

Mund të duken njerëzit më të pabesueshëm për të ndjekur një regjim të fortë, siç është agjërimi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, por gjatë këtij muaji besimtarë të çfarëdo profesioni qofshin i nënshtrohen...

Leonora Jakupi, besimtare e devotshme, do të agjëroj Ramazanin

para 8 muajve - OraInfo

Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje, shkruan ORAvip. Leonora tashmë ka deklaruar se është në një...

Këta janë VIP-at shqiptarë që agjërojnë muajin e Ramazanit

para 8 muajve - Periskopi

Mund të duken njerëzit më të pabesueshëm për të ndjekur një regjim të fortë, siç është agjërimi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, por gjatë këtij muaji besimtarë të çfarëdo profesioni qofshin i nënshtrohen...

Këta janë VIP-at shqiptarë që agjerojnë muajin e Ramazanit

para 8 muajve - Bota Press

Mund të duken njerëzit më të pabesueshëm për të ndjekur një regjim të fortë, siç është agjërimi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, por gjatë këtij muaji besimtarë të çfarëdo profesioni qofshin i nënshtrohen...

Këta janë VIP-at shqiptarë që agjerojnë muajin e Ramazanit

para 8 muajve - Republika

Mund të duken njerëzit më të pabesueshëm për të ndjekur një regjim të fortë, siç është agjërimi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, por gjatë këtij muaji besimtarë të çfarëdo profesioni qofshin i nënshtrohen...

Këta janë VIP-at shqiptarë që agjërojnë muajin e Ramazanit

para 8 muajve - Sovrani

Mund të duken njerëzit më të pabesueshëm për të ndjekur një regjim të fortë, siç është agjërimi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, por gjatë këtij muaji besimtarë të çfarëdo profesioni qofshin i nënshtrohen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK