http://kariera.mk

Urimi i veçantë i Ardit Gjebreas për ditëlindjen e djalit

para 8 muajve - Lajmi.net

Në ditëlindjen e Ardit Gjebreas sot një arsye më shumë për të festuar. Djali i moderatorit, Joni sot feston ditëlindjen, meqë rast ka pranuar urime të shumta nga miqtë dhe familjarët, shkruan lajmi.net....

Djali i Ardit Gjebreas feston ditëlindjen, publikon foton e fëmijërisë (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Djali i moderatorit Ardit Gjebrea është kthyer në një nga personazhet më të njohura të shoëbizit shqiptar. Joni aktualisht është në Amerikë ku jeton bashkë me të fejuarën e tij, Merlinin. Por ditën e sotme...

Urimi i veçantë i Ardit Gjebreas për ditëlindjen e djalit

para 8 muajve - Infokusi

Në ditëlindjen e Ardit Gjebreas sot një arsye më shumë për të festuar. Djali i moderatorit, Joni sot feston ditëlindjen, meqë rast ka pranuar urime të shumta nga miqtë dhe familjarët, shkruan lajmi.net....

Jon Gjebrea feston ditëlindjen, urimin më të veçantë e merr nga i ati dhe e fejuara

para 8 muajve - Mapo

Djali i moderatorit të njohur, Ardit Gjebrea ditën e sotme feston ditëlindjen e 27-të. Kjo ditë është e veçantë jo vetëm për të, por për të gjithë familjen, ndaj edhe festimet i kanë nisur që në orët e...

Joni e feston ditëlindjen larg të dashurve të tij, familja Gjebrea i bën surprizën më të ëmbël

para 8 muajve - Blitz

Djali i Ardit Gjebreas, Joni, i cili prej kohësh tashmë është kthyer në personazh të shoëbizit sidomos që prej fejesës së tij disa muaj më parë, feston sot ditëlindjen. Joni së bashku me partneren kanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK