http://kariera.mk

Elita blen veturë të re, por kush qëndron mbrapa saj?

para 8 muajve - OraInfo

Më pak për emisionin e saj, e më shumë për lidhjen e saj me reperin Gjiko, Elita është pjesë e mediave të shkruara gjatë gjithë kohës. Në Instagramin e saj para pak minutash ajo ka publikuar një fotografi...

Elita Rudi blen veturë të re

para 8 muajve - RTV 21

Moderatorja gjatë tërë kohës është në vëmendjen e publikut Më pak për emisionin e saj, e më shumë për lidhjen e saj me reperin Gjiko, Elita është pjesë e mediave të shkruara gjatë gjithë kohës, shkruan...

Elita Rudi bëhet me veturë të re

para 8 muajve - Lajmi.net

Elita Rudi është bërë me veturë të re. Ishte vetë ajo që e bëri të ditur këtë nëprmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net Prezantuesja seksi ka zgjedhur t’a...

Mahnitëse vetura e re e Elita Rudit, por kush ia bleu?

para 8 muajve - Sovrani

Më pak për emisionin e saj, e më shumë për lidhjen e saj me reperin Gjiko, Elita është pjesë e mediave të shkruara gjatë gjithë kohës. Në Instagramin e saj para pak minutash ajo ka publikuar një fotografi...

Elita Rudi bëhet me veturë të re! [Foto]

para 8 muajve - Fakti Ditor

Ishte vetë ajo që e bëri të ditur këtë nëprmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net Prezantuesja seksi ka zgjedhur t’a blejë një makinë të tipit ‘Mini Cooper’...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK