http://kariera.mk

Vajza e deputetit shqiptar shpallet maturantja më e bukur e këtij viti, ja si ishte veshur

para 8 muajve - Mapo

Ai na i ka prezantuar vajzën e tij edhe më herët me një foto në “Facebook”, por kush e mendonte se vajza e deputetit Lutfi Haziri do kthehej sërish në vëmendjen e mediave e këtë herë si maturantja më e...

Gruaja e Lutfi Hazirit i ‘tranoi’ të gjithë maturantët me veshjen e saj

para 8 muajve - OraInfo

Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka përcjellë vajzën e tij, Mimasin si maturante. Veshur në një fustan të zi, e thjeshtë në dukje dhe grim ajo thjeshtë mahnit me bukurinë e saj. Ndryshe Mimi...

Vajza e Lutfi Hazirit mahniti të gjithë në mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - GazetaBlic

Vajza e Lutfi Hazirit, kreut të Komunës së Gjilanit, Mima Haziri po cilësohet si njëra prej maturanteve më të bukura. Ajo në mbrëmjen e maturës ka veshur një fustan të zi përderisa ka bërë fotografi profesionale...

Vajza e Lutfi Hazirit shkëlqeu në mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - Lajmi.net

Cilësohen si vajzat më të bukura të politikanëve shqiptar. Mimas Haziri, është vajza e vogël e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri e cila edhe kësaj radhe ka rrëmbyer vëmendjen e shtypit rozë, shkruan...

A është vajza e Lutfi Hazirit maturantja më e bukur?

para 8 muajve - Gazeta Express

Vajza e Lutfi Hazirit, kreut të Komunës së Gjilanit, Mima Haziri po cilësohet si njëra prej maturanteve më të bukura. Ajo në mbrëmjen e maturës ka veshur një fustan të zi përderisa ka bërë fotografi profesionale...

Gruaja e Lutfi Hazirit i ‘tranoi’ të gjithë maturantët me veshjen e saj

para 8 muajve - Bota Press

Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka përcjellë vajzën e tij, Mimasin si maturante. Veshur në një fustan të zi, e thjeshtë në dukje dhe grim ajo thjeshtë mahnit me bukurinë e saj. Ndryshe Mimi...

I patë të gjitha maturantet, por si vajza e Lutfi Hazirit asnjë

para 8 muajve - Sovrani

Matura po na sjell fotografi të ndryshme, të femrave dhe meshkujve që pa dyshim po shkëlqejnë në mbrëmjet e tyre. Kështu ka postuar edhe Mimas Haziri, e cila është vajza e vogël e kryetarit të Gjilanit,...

Mbesa e Adem Jashari tejet elegante në mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - GazetaBlic

Rrjetet sociale ditëve të fundit janë ‘vërshuar’ nga fotografi të shumta të maturantëve. Në këto mbrëmje të rinjtë, veçmas vajzat i kushtojnë rëndësi të veçantë dukjes së tyre. Këtë vit edhe mbesa e komandantit...

A është vajza e Lutfi Hazirit maturantja më e bukur?

para 8 muajve - Bota Press

Vajza e Lutfi Hazirit, kreut të Komunës së Gjilanit, Mima Haziri po cilësohet si njëra prej maturanteve më të bukura. Ajo në mbrëmjen e maturës ka veshur një fustan të zi përderisa ka bërë fotografi profesionale...

Mbesa e Adem Jasharit maturante, shfaqet elegante

para 8 muajve - Iliria News

Rrjetet sociale ditëve të fundit janë ‘vërshuar’ nga fotografi të shumta të maturantëve. Në këto mbrëmje të rinjtë, veçmas vajzat i kushtojnë rëndësi të veçantë dukjes së tyre. Këtë vit edhe mbesa e komandantit...

Mbesa e Adem Jasharit maturante, shfaqet elegante

para 8 muajve - Mapo

Rrjetet sociale ditëve të fundit janë ‘vërshuar’ nga fotografi të shumta të maturantëve. Në këto mbrëmje të rinjtë, veçmas vajzat i kushtojnë rëndësi të veçantë dukjes së tyre. Këtë vit edhe mbesa e komandantit...

Mbesa e Adem Jasharit maturante, shfaqet elegante

para 8 muajve - Tetova Sot

Rrjetet sociale ditëve të fundit janë ‘vërshuar’ nga fotografi të shumta të maturantëve. Në këto mbrëmje të rinjtë, veçmas vajzat i kushtojnë rëndësi të veçantë dukjes së tyre. Këtë vit edhe mbesa e komandantit...

Mbesa e Adem Jasharit maturante, shfaqet elegante

para 8 muajve - Gazeta Express

Rrjetet sociale ditëve të fundit janë ‘vërshuar’ nga fotografi të shumta të maturantëve. Në këto mbrëmje të rinjtë, veçmas vajzat i kushtojnë rëndësi të veçantë dukjes së tyre. Këtë vit edhe mbesa e komandantit...

Mbesa e Adem Jashari tejet elegante në mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - Sovrani

Rrjetet sociale ditëve të fundit janë ‘vërshuar’ nga fotografi të shumta të maturantëve.Në këto mbrëmje të rinjtë, veçmas vajzat i kushtojnë rëndësi të veçantë dukjes së tyre. Këtë vit edhe mbesa e komandantit...

Mbesa e Adem Jasharit maturante, shfaqet elegante

para 8 muajve - Bota Press

Rrjetet sociale ditëve të fundit janë ‘vërshuar’ nga fotografi të shumta të maturantëve. Në këto mbrëmje të rinjtë, veçmas vajzat i kushtojnë rëndësi të veçantë dukjes së tyre. Këtë vit edhe mbesa e komandantit...

A është ky maturanti më me stil për këtë vit

para 8 muajve - Sovrani

Muaji maj padyshim që është muaji i maturës, shkruan sovrani. Të rinjë e të reja rregullohen për natën më speciale të jetës së tyre. Kështu edhe maturanti nga Prizreni, Ylli Bakaj, është veshur për mbrëmjen...

Mbesa e Adem Jasharit maturante, shfaqet elegante

para 8 muajve - TV Koha

Rrjetet sociale ditëve të fundit janë ‘vërshuar’ nga fotografi të shumta të maturantëve. Në këto mbrëmje të rinjtë, veçmas vajzat i kushtojnë rëndësi të veçantë dukjes së tyre. Këtë vit edhe mbesa e komandantit...

Pa koment, kaq bukur është dukur mbesa e Adem Jasharit mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - OraInfo

Rrjetet sociale ditëve të fundit janë ‘vërshuar’ nga fotografi të shumta të maturantëve. Në këto mbrëmje të rinjtë, veçmas vajzat i kushtojnë rëndësi të veçantë dukjes së tyre. Këtë vit edhe mbesa e komandantit...

Mbesa e Adem Jasharit maturante, shfaqet elegante

para 8 muajve - Tetova1

Rrjetet sociale ditëve të fundit janë ‘vërshuar’ nga fotografi të shumta të maturantëve. Në këto mbrëmje të rinjtë, veçmas vajzat i kushtojnë rëndësi të veçantë dukjes së tyre. Këtë vit edhe mbesa e komandantit...

Pa koment, kaq bukur është dukur mbesa e Adem Jasharit mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Rrjetet sociale ditëve të fundit janë ‘vërshuar’ nga fotografi të shumta të maturantëve. Në këto mbrëmje të rinjtë, veçmas vajzat i kushtojnë rëndësi të veçantë dukjes së tyre. Këtë vit edhe mbesa e komandantit...

Mbesa e Adem Jasharit maturante, shfaqet elegante

para 8 muajve - Periskopi

Rrjetet sociale ditëve të fundit janë ‘vërshuar’ nga fotografi të shumta të maturantëve. Në këto mbrëmje të rinjtë, veçmas vajzat i kushtojnë rëndësi të veçantë dukjes së tyre. Këtë vit edhe mbesa e komandantit...

Mbesa e Adem Jasharit maturante, duket e mrekullueshme

para 8 muajve - Sovrani

Rrjetet sociale ditëve të fundit janë ‘vërshuar’ nga fotografi të shumta të maturantëve. Në këto mbrëmje të rinjtë, veçmas vajzat i kushtojnë rëndësi të veçantë dukjes së tyre. Këtë vit edhe mbesa e komandantit...

I patë të gjitha maturantët, por jo edhe këtë maturante që ngjason me Gylserenin

para 8 muajve - Sovrani

Mbrëmja e maturës është njëra ndër mbrëmjet më të rëndësishme. Të rinjë e të reja zbukurohen për këtë natë speciale, shkruan Sovrani.info. Kështu edhe vajza nga Peja Eduarda Kelmendi, është rregulluar...

I çuditi të gjithë, ky maturant shkoi me kalë në mbrëmje të maturës

para 8 muajve - Sovrani

Mbrëmja e maturës është njëra ndër mbrëmjet më të rëndësishme në jetë, shkruan Sovrani. Për këtë mbrëmje maturantët blejnë rrobat nga më të shtrenjtat, si dhe organizojnë vetura të ndryshme të shtrenjta...

Ndodh edhe kjo në maturë, maturanti hyn me kalë në mbrëmje

para 8 muajve - TV Koha

Idetë që të jesh më ndryshe shpesh shkojnë edhe në ekstrem. E ky trend u bë mjaft i përdorur tek maturantët të cilët janë ende në një fazë para pjekurisë, Ndonëse femrat tërheqin vëmendje me veshjet e...

Ndodh edhe kjo në maturë, maturanti hyn me kalë në mbrëmje

para 8 muajve - OraInfo

Idetë që të jesh më ndryshe shpesh shkojnë edhe në ekstrem. E ky trend u bë mjaft i përdorur tek maturantët të cilët janë ende në një fazë para pjekurisë, përcjell ORAvip. Ndonëse femrat tërheqin vëmendje...

I lë në hije edhe yjet e estradës, kjo ishte maturantja që ‘bëri dritë’ në mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - OraInfo

Secili maturat ne mënyrë të vete rregullohet për atë nate, shkruan ORAvip. Dhe qe pa dyshim te gjithë arrijnë atë që e dojn dhe shfaqen shumë bukur. Mirëpo kështu ka bërë edhe kjo maturante. Flokët e grimi...

Ju kujtohen pesënjakët, kështu u dukën ata për mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - Gazeta Express

Tash është sezoni kur te gjitha shkollat festojnë mbarimin e shkollës se mesme, dhe çdo vit organizohen mbrëmjet e maturave Të gjithë me mënyrë të tyre zgjedhin për veshjen dhe stilin e tyre se si do te...

I mbani mend pesënjakët, kaq bukur janë veshur në mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - OraInfo

Tash është sezoni kur te gjitha shkollat festojnë mbarimin e shkollës se mesme, dhe çdo vit organizohen mbrëmjet e maturave, shkruan ORAvip. Të gjithë me mënyrë të tyre zgjedhin për veshjen dhe stilin...

I lë në hije edhe yjet e estradës, kjo ishte maturantja që ‘bëri dritë’ në mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - Bota Press

Secili maturat ne mënyrë të vete rregullohet për atë nate, shkruan ORAvip. Dhe qe pa dyshim te gjithë arrijnë atë që e dojn dhe shfaqen shumë bukur. Mirëpo kështu ka bërë edhe kjo maturante. Flokët e grimi...

Vajza maturante e Lutfi Hazirit i ‘deklason’ të gjitha me fustanin e saj

para 8 muajve - OraInfo

Vajza e nënkryetarit të LDK’së dhe kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri ka shëlqyer vitin e kaluar në mbrëmjen e saj të maturës. Është koha e përfundimit të maturave por këto mbrëmje janë edhe ana tjetër...

Vajza maturante e Lutfi Hazirit i ‘deklason’ të gjitha me fustanin e saj

para 8 muajve - Bota Press

Vajza e nënkryetarit të LDK’së dhe kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri ka shëlqyer vitin e kaluar në mbrëmjen e saj të maturës. Është koha e përfundimit të maturave por këto mbrëmje janë edhe ana tjetër...

I mbani mend pesënjakët, kaq bukur janë veshur në mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - Bota Press

Tash është sezoni kur te gjitha shkollat festojnë mbarimin e shkollës se mesme, dhe çdo vit organizohen mbrëmjet e maturave, shkruan ORAvip. Të gjithë me mënyrë të tyre zgjedhin për veshjen dhe stilin...

Maturanti nga Vushtrria që habiti të gjithë, shkoi me kalë në mbrëmje të maturës

para 8 muajve - Periskopi

Muaji maj njihet si muaji i sezonit të mbrëmjeve të maturës. Kjo pasi që në Kosovë nxënësit e shkollave të mesme, qoftë ata që kanë vijuar mësimet në gjimnaz e qoftë ata që i kanë vijuar mësimet në Shkollat...

Maturantja nga Prishtina që po i ‘çmend’ të gjithë me bukurin e saj

para 8 muajve - OraInfo

Në mesin e shumë vajzave simpatike që kanë marrë vëmendjen në mbrëmjen e maturës këtë vit ishte edhe bukuroshja Elmedina Jashari. Ajo ka përfunduar shkollimin e mesëm në Gjimazin “Sami Frashëri” në Prishtinë...

Kjo maturante nga Prishtina do t`iu mahnisë me bukurinë dhe fustanin e saj

para 8 muajve - Infokusi

Në mesin e shumë vajzave simpatike që kanë marrë vëmendjen në mbrëmjen e maturës këtë vit ishte edhe bukuroshja Elmedina Jashari. Ajo ka përfunduar shkollimin e mesëm në Gjimazin “Sami Frashëri” në Prishtinë...

Maturantja nga Prishtina që po i ‘çmend’ të gjithë me bukurin e saj

para 8 muajve - Sovrani

Në mesin e shumë vajzave simpatike që kanë marrë vëmendjen në mbrëmjen e maturës këtë vit ishte edhe bukuroshja Elmedina Jashari. Ajo ka përfunduar shkollimin e mesëm në Gjimazin “Sami Frashëri” në Prishtinë...

Kjo maturante mahnit me thjeshtësinë dhe bukurinë e saj

para 8 muajve - Sovrani

Mbrëmja e maturës është njëra nga mbrëmjet më të rëndësishme në jetë. Aty përfundon një nga kapitujt më të mirë të jetës, shkruan Sovrani.info. Pa dyshim që përfundimi i një kaptillu kryesor në jetë duhet...

Maturanti nga Vushtrria shkon me kali në mbrëmjen e maturës

para 8 muajve - GazetaBlic

Muaji maj njihet si muaji i sezonit të mbrëmjeve të maturës, shkruan GazetaBlic. Kjo pasi që në Kosovë nxënësit e shkollave të mesme, qoftë ata që kanë vijuar mësimet në gjimnaz e qoftë ata që i kanë vijuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK