http://kariera.mk

?Do të të jap një dru të mirë?, plas sherri në ditëlindjen e Marinës

para 8 muajve - Albeu

Marina e ka festuar ditëlindjen e saj buzë detit ditën e djeshme. Ajo ndodhej atje jo vetëm me Getin, por edhe me Luanën. Kjo e fundit ka publikuar një fotografi me të motrën ku shkruan me humor: "Mu rrit...

Marina e kritikon për imazhet provokuese Luanën

para 8 muajve - Infokusi

Ato njihet si dy motrat seksi të televizioneve shqiptare dhe janë shumë të dashura për publikun. Bëhet fjalë për Marina Vjollcën dhe Luana Vjollcën, të cilat janë pjesë e rubrikave rozë shqiptare. Por,...

Urimi i Getit për ditëlindjen e Marinës: Për botën mund të jesh thjeshtë një person…

para 8 muajve - Ina

Janë qifti më i dashur i estradës dhe më I njohur gjithashtu, nuk ka shumë kohë që dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë. Por sot është një ditë e veçantë për Marinen dhe Getin sepse është ditëlindja...

Geti e dërgon Marinën në këtë vend magjik për ditëlindje, moderatorja vesh rrobat me seksi

para 8 muajve - OraInfo

Geti dhe Marina mbrëmë festuan së bashku. Ishte ditëlindja e Marinës arsyeja që çifti përjetoi disa momente të bukura romantike, përcjell ORAvip. Geti duket të jetë një burrë shumë romantik kur është në...

Luana nuk reziston dot pa bërë shaka me Marinën: Mu rrit motra…

para 8 muajve - Mapo

Motrat Vjollca janë shquar gjithnjë për lidhjen e afërt që kanë me njëra-tjetrën si dhe për shakatë që bëjnë në rrjete sociale. Dita e sotme për to është festë, pasi Marina ka ditëlindjen. Megjithatë Luana...

Urimi i Getit për ditëlindjen e Marinës: Për botën mund të jesh thjeshtë një person...

para 8 muajve - Gazeta Express

Janë qifti më i dashur i estradës dhe më I njohur gjithashtu, nuk ka shumë kohë që dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë. Por sot është një ditë e veçantë për Marinen dhe Getin sepse është ditëlindja...

Urimi i Getit për ditëlindjen e Marinës: Për botën mund të jesh thjeshtë një person...

para 8 muajve - Gazeta Express

Janë qifti më i dashur i estradës dhe më I njohur gjithashtu, nuk ka shumë kohë që dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë. Por sot është një ditë e veçantë për Marinen dhe Getin sepse është ditëlindja...

Festuan nën perëndimin e diellit, Getin dhe Marinën i shoqëroi edhe dikush

para 8 muajve - Lajmi.net

Marina Vjollca dje mbushi 28 vite jetë. Ditën e saj më të rëndësishme ajo e ka kaluar me personat e saj më të dashur, shkruan lajmi.net Nën perëndimin e diellit Marina ka festuar me burrin e saj, Getoar...

Geti e dërgon Marinën në këtë vend magjik për ditëlindje

para 8 muajve - Sovrani

Marina dhe Geti mbrëmë kishin një festë. Moderatorja Marina kishte ditëlindjen. Nga ajo festë na dhanë edhe çaste të bukura romantike. E pa dyshim që për ditëlindjen e gruas nuk mund të mungon edhe pjesa...

Urimi i Getit për ditëlindjen e Marinës: Për botën mund të jesh thjeshtë një person…

para 8 muajve - Republika

Janë qifti më i dashur i estradës dhe më I njohur gjithashtu, nuk ka shumë kohë që dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë. Por sot është një ditë e veçantë për Marinen dhe Getin sepse është ditëlindja...

Ku po e kalon ditëlindjen Marina Vjollca? Motrat zbulojnë fotot nga festa e veçantë

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Sot, Marina Vjollca feston 28-vjetorin dhe e gjithë familja është angazhuar maksimalisht për t’i dhuruar asaj një festë sa më më speciale. Natyrisht, organizatori kryesor është bashkëshorti, Geti,...

Marina shfaqet atraktive teksa po feston ditëlindjen

para 8 muajve - GazetaBlic

Marina Vjollca po feston ditëlindjen e saj dhe ajo duket më e bukur se asnjëherë tjetër. Bukuroshja shqiptare është shfaqur më atraktive, edhe pse nuk është zhveshur. #birthdaygirl 🎂 A post shared by...

Marina shfaqet atraktive teksa po feston ditëlindjen

para 8 muajve - Telegrafi

Marina Vjollca po feston ditëlindjen e saj dhe ajo duket më e bukur se asnjëherë tjetër. Bukuroshja shqiptare është shfaqur më atraktive, edhe pse nuk është zhveshur. #birthdaygirl 🎂 A post shared by...

Luana Vjollca nuk reziston dot pa bërë shaka me Marinën: Mu rrit Motra, mu bo burrë

para 8 muajve - Mapo

Motrat Vjollca janë shquar gjithnjë për lidhjen e afërt që kanë me njëra-tjetrën si dhe për shakatë që bëjnë në rrjete sociale. Dita e sotme për to është festë, pasi Marina ka ditëlindjen. Megjithatë Luana...

Marina shfaqet për ditëlindje, më e bukur se asnjëherë më parë

para 8 muajve - Periskopi

Moderatorja Marina Vjollca feston gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj Ajo ka marrë urime mjaft të bukura nga njerëzit e saj më të dashur si bashkëshorti Geti, mamaja e saj dhe motrat. Gjithashtu ajo...

Si po e feston ditëlindjen Marina?

para 8 muajve - Prive

Prezantuesja Marina Vjollca sot shënon ditëlindjen, sic është bërë e ditur menjëherë pas mesnate me urimet e shumta nga rrethi i ngushtë e fansat. Bukuroshja e ekranit mbushë plot 28 pranvera dhe normalisht,...

Luana nuk reziston dot pa bërë shaka me Marinën: Mu rrit motra…

para 8 muajve - Tetova Sot

Motrat Vjollca janë shquar gjithnjë për lidhjen e afërt që kanë me njëra-tjetrën si dhe për shakatë që bëjnë në rrjete sociale. Dita e sotme për to është festë, pasi Marina ka ditëlindjen. Megjithatë Luana...

Kështu duket Marina ditën e ditëlindjes!

para 8 muajve - Tetova Sot

Moderatorja Marina Vjollca feston gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj Ajo ka marrë urime mjaft të bukura nga njerëzit e saj më të dashur si bashkëshorti Geti, mamaja e saj dhe motrat. Gjithashtu ajo...

Luana nuk reziston dot pa bërë shaka me Marinën: Mu rrit motra...

para 8 muajve - Gazeta Express

Motrat Vjollca janë shquar gjithnjë për lidhjen e afërt që kanë me njëra-tjetrën si dhe për shakatë që bëjnë në rrjete sociale. Dita e sotme për to është festë, pasi Marina ka ditëlindjen. Megjithatë Luana...

Imazhe të reja nga ditëlindja e Marinës, Luana: Mu rrit motra mu bo burrë!

para 8 muajve - Lajmi.net

Motrat Vjollca janë dy prej emrave më të njohur të ekranit shqiptar. Marina sot feston ditëlindjen, meqë rast ka pranuar shumë urime nga të gjitha anët, shkruan lajmi.net. E një urim të veçantë, asaj ia...

Luana nuk reziston dot pa bërë shaka me Marinën: Mu rrit motra…

para 8 muajve - Republika

Motrat Vjollca janë shquar gjithnjë për lidhjen e afërt që kanë me njëra-tjetrën si dhe për shakatë që bëjnë në rrjete sociale. Dita e sotme për to është festë, pasi Marina ka ditëlindjen. Megjithatë Luana...

Për ditëlindje, Marina tregon format trupore në këtë veshje

para 8 muajve - Lajmi.net

Është emër shumë i komentuar në titujt rozë. Data 17 maj është shumë e veçantë për moderatoren, Marina Vjollca, kjo ngase në këtë ditë ajo feston ditëlinjden, shkruan lajmi.net. Pas shumë urimeve që ka...

Kështu duket Marina ditën e ditëlindjes!

para 8 muajve - Gazeta Express

Moderatorja Marina Vjollca feston gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj Ajo ka marrë urime mjaft të bukura nga njerëzit e saj më të dashur si bashkëshorti Geti, mamaja e saj dhe motrat. Gjithashtu ajo...

Luana “e bën” burrë Marinën… kështu bën shaka ajo me motrën

para 8 muajve - Gazeta Monitor

​Motrat Vjollca janë shquar gjithnjë për lidhjen e afërt që kanë me njëra-tjetrën si dhe për shakatë që bëjnë në rrjete sociale. Dita e sotme për to është festë, pasi Marina ka ditëlindjen. Megjithatë...

Luana Vjollca nuk durohet pa bërë shaka me Marinën: Mu rrit Motra, mu bo burrë

para 8 muajve - Periskopi

Motrat Vjollca janë shquar gjithnjë për lidhjen e afërt që kanë me njëra-tjetrën si dhe për shakatë që bëjnë në rrjete sociale. Dita e sotme për to është festë, pasi Marina ka ditëlindjen. Megjithatë Luana...

Për ditëlindje, Marina tregon format trupore në këtë veshje

para 8 muajve - Infokusi

Është emër shumë i komentuar në titujt rozë. Data 17 maj është shumë e veçantë për moderatoren, Marina Vjollca, kjo ngase në këtë ditë ajo feston ditëlinjden, shkruan lajmi.net. Pas shumë urimeve që ka...

Imazhe të reja nga ditëlindja e Marinës, Luana: Mu rrit motra mu bo burrë!

para 8 muajve - Sovrani

Motrat Vjollca janë dy prej emrave më të njohur të ekranit shqiptar. Marina sot feston ditëlindjen, meqë rast ka pranuar shumë urime nga të gjitha anët, shkruan lajmi.net. E një urim të veçantë, asaj ia...

Kështu i tregon sot format trupore Marina

para 8 muajve - Sovrani

Është emër shumë i komentuar në titujt rozë. Data 17 maj është shumë e veçantë për moderatoren, Marina Vjollca, kjo ngase në këtë ditë ajo feston ditëlinjden, shkruan lajmi.net. Pas shumë urimeve që ka...

Marina merr urimin më të bukur nga nëna: Pasuria ime!

para 8 muajve - Lajmi.net

Për moderatoren Marina Vjollca dita e sotme është shumë e veçantë. Kjo ngase ajo feston 28 vjetorin e lindjes, meqë rast ka pranuar shumë urime si nga familjarët ashtu edhe nga miqtë dhe kolegët, shkruan...

Marina merr urimin më të bukur nga nëna: Pasuria ime!

para 8 muajve - Infokusi

Për moderatoren Marina Vjollca dita e sotme është shumë e veçantë. Kjo ngase ajo feston 28 vjetorin e lindjes, meqë rast ka pranuar shumë urime si nga familjarët ashtu edhe nga miqtë dhe kolegët, shkruan...

"Ti je pasuria ime", emocionon nëna e Marinës (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Moderatorja simpatike Marina, sot feston ditëlindjen. Ajo ka marrë urime pa fund, por një nga më të bukurit ishte nga nëna e saj. "Jam mama ma e lumtur ne bote me nji shpirt te bukur si ti ! Falenderoj...

Nëna e Marina Vjollcës do t’ju emocionojë me fjalët drejtuar së bijës

para 8 muajve - GazetaBlic

Moderatorja e njohur Marina Vjollca sot feston ditëlindjen e saj të 28-të, shkruan Gazeta Blic. Urimet kanë qenë të shumta që ajo ka marrë nga ndjekësit e saj, e qysh në orët e para padyshim se ka ardhur...

E ëma i bën dedikimin më të ndjerë Marina Vjollcë krah fotos emocionuese

para 8 muajve - Gazeta Express

Moderatorja e njohur Marina Vjollca sot feston ditëlindjen dhe ka marrë nga njerëzit e zemrës urimet më të ngrohta. Pasi e uroi publikisht bashkëshorti i saj Getoari dhe motra Luana Vjollca, tashmë Marina...

Luana Vjollca bën një super urim për Marinën, publikon dhe videon gazmore

para 8 muajve - Politiko

Pas urimit të Getoarit, Marina Vjollca surprizohet nga gjysma e sja tjetër më e mirë . Luan Vjollca ka zgjedhur një urim mjaft special për t’i shprehur gjithë dashurinë që ka për motrën e saj. Këtë 17...

Marina ka ditëlindjen, Getoari i bën urimin më të bukur

para 8 muajve - NOA

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca feston sot ditëlindjen, por sapo ka kaluar mesnata kanë nisur urimet për të. Më të bukurin prej tyre ia ka bërë i shoqi, Getoar Selimi, i cili ka zgjedhur fjalët më...

Luana Vjollca bën një super urim për Marinën, publikon dhe videon gazmore

para 8 muajve - Tetova Sot

Pas urimit të Getoarit, Marina Vjollca surprizohet nga gjysma e sja tjetër më e mirë . Luan Vjollca ka zgjedhur një urim mjaft special për t’i shprehur gjithë dashurinë që ka për motrën e saj. Këtë 17...

Kështu e uron Luana për ditëlindje motrën e saj Marinën

para 8 muajve - Albeu

Sot janë dy moderatore mjaft të dashura dhe pa asnjë dyshim motrat më joshëse në Shqipëri. Bëhet fjalë për Marinën dhe Luanën. Marina sot ka ditëlindjen dhe s'mund të mungonte urimi i motrës së saj. "Nuk...

Luana Vjollca bën një super urim për Marinën, publikon dhe videon gazmore

para 8 muajve - Mapo

Pas urimit të Getoarit, Marina Vjollca surprizohet nga gjysma e sja tjetër më e mirë . Luan Vjollca ka zgjedhur një urim mjaft special për t’i shprehur gjithë dashurinë që ka për motrën e saj. Këtë 17...

Gjysma e saj ka ditëlindjen, Luana e uron Marinën me videon qe nuk e priste askush

para 8 muajve - OraInfo

Janë dy motrat më provokuese që njohu ekrani shqiptar dhe që të dyja depërtuan si moderatore ‘seksi’ në media. Luana e Marina Vjollca vazhdimisht janë të komentuara për çdo veprim që bëjnë, përcjell ORAvip....

Luana Vjollca uron Marinën: Nuk dua ta imagjinojë jetën pa ty

para 8 muajve - GazetaBlic

Moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur, Luana Vjollca me fjalët më të mira i ka uruar ditëlindjen motrës së saj, Marinës e cila sot mbush 28 vjet. Luana ka thënë se nuk dëshiron as të imagjinoj se si...

Marina feston ditëlindjen, kështu e uron Luana

para 8 muajve - RTV 21

Luana me një urim për gjysmën e saj Moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur, Luana Vjollca me fjalët më të mira i ka uruar ditëlindjen motrës së saj, Marinës e cila sot mbush 28 vjet. Luana ka thënë se...

Luana Vjollca bën një super urim për Marinën, publikon dhe videon gazmore

para 8 muajve - Gazeta Express

Pas urimit të Getoarit, Marina Vjollca surprizohet nga gjysma e sja tjetër më e mirë . Luan Vjollca ka zgjedhur një urim mjaft special për t'i shprehur gjithë dashurinë që ka për motrën e saj. Këtë 17...

Luana me fjalë zemre për Marinën me rastin e 28 vjetorit të lindjes

para 8 muajve - Lajmi.net

Marina Vjollca sot feston 28 vjetorin e lindjes. E 17 Maji është datë e rëndësishme edhe për njerëzit që e rrethojnë prezantuesen seksi, shkruan lajmi.net Pas urimit të Getit, ishte motra e saj Luana ajo...

Luana zgjedh fjalët më unike për ta uruar Marinën

para 8 muajve - Prive

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, sot feston ditëlindjen e saj. Përveç urimit që mori nga bashkëshorti I saj Getoar Selimi, I cili e qujti mbretëreshë, një urim shumë special I erdhi edhe...

Kështu uron Luana Vjollca motrën për ditëlindje

para 8 muajve - RTV 21

Luana me një urim për gjysmën e saj Moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur, Luana Vjollca me fjalët më të mira i ka uruar ditëlindjen motrës së saj, Marinës e cila sot mbush 28 vjet. Luana ka thënë se...

Me një super video dhe me disa fjalë nga shpirti Luana Vjollca uron Marinën

para 8 muajve - Blitz

Pas urimit shumë të veçantë nga bashkëshorti i saj Getoari ka ardhur edhe urimi i Luanës me rastin e ditëlindjes së moderators Marina Vjollca e cila mbush sot 28-vjeç. Edhe motra e saj ka zgjedhur një...

Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje

para 8 muajve - Mapo

Sot është një ditë gëzimi për moderatoren Marina Vjollca. Ajo feston ditëlindjen dhe ka marrë urimin e parë si të martuar nga bashkëshorti i saj reperi Getoar Selimi. Geti ka qenë i pari që e ka uruar...

Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje

para 8 muajve - Zhurnal

Sot është një ditë gëzimi për moderatoren Marina Vjollca. Ajo feston ditëlindjen dhe ka marrë urimin e parë si të martuar nga bashkëshorti i saj reperi Getoar Selimi. Geti ka qenë i pari që e ka uruar...

Luana me fjalë zemre për Marinën me rastin e 28 vjetorit të lindjes

para 8 muajve - Sovrani

Marina Vjollca sot feston 28 vjetorin e lindjes. E 17 Maji është datë e rëndësishme edhe për njerëzit që e rrethojnë prezantuesen seksi, shkruan lajmi.net Pas urimit të Getit, ishte motra e saj Luana ajo...

Geti në urimin për ditëlindjen e Marinës: Për mua, ti je bota

para 8 muajve - Lajmi.net

Me rastin e 28 vjetorit të lindjes, Marina Vjollca ka pranuar urime të shumta. Por, ai që bëri që zemra e saj të rrah sërish fort sigurisht se ka qenë i burrit të saj, Getoar Selimit, i cili është treguar...

Luana me fjalë zemre për Marinën me rastin e 28 vjetorit të lindjes! / Foto

para 8 muajve - Fakti Ditor

E 17 Maji është datë e rëndësishme edhe për njerëzit që e rrethojnë prezantuesen seksi, shkruan lajmi.net Pas urimit të Getit, ishte motra e saj Luana ajo e cila e ka uruar publikisht atë. ‘’Nuk e di si...

Marina ka ditëlindjen, e papritur me çfarë foto e uron Geti gruan e tij

para 8 muajve - OraInfo

Geti ka uruar Marinën për ditëlindjen e saj. Reperi kosovar që bëri bujë me dasmën e tij me moderatoren shqiptare, tani po komentohet shpesh për çdo veprim që bën ndaj saj, përcjell ORAvip. Ai sot ka befasuar...

Marina Vjollca feston ditëlindjen, urimi plot dashuri nga gjysma e saj, Geti

para 8 muajve - GazetaBlic

Dashuria që ata kanë për njëri-tjetrin mesa shihet në rrjetet sociale është e madhe. Po flasim për një nga çiftet më të dashura të showbiz-it shqiptar, Marina Vjollcën dhe Getoar Selimin. Çifti simpatik...

Marina feston ditëlindjen, Geti e surprizon në mesnatë (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Marina Vjollca ka sot ditëlindjen dhe sigurisht që urimi parë do ti vinte nga bashkëshorti Getoar Selimi. Ai ka pritur orën 00:00 për ti shprehur gjithë dashurinë. “Për botën, ti mund të jesh thjeshtë...

Marina Vjollca e ka ditëlindjen, Geti përzgjedh fjalët më të bukura për urim

para 8 muajve - Telegrafi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi vitin e kaluar kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë. Dyshja vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së rubrikave rozë të mediave shqiptare. Çifti ruajnë një harmoni...

Marina feston ditëlindjen, e Getoar Selimi e trajton si mbretëreshë

para 8 muajve - Prive

Moderatorja e famshme shqiptare, Marina Vjollca, këtë të enjte u bë 28 vjeçare. Në këtë ditë të veçantë, bashkëshorti i saj i njohur Getoar Selimi, ka bërë urimin më romantik të mundshëm për gruan e tij....

Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje

para 8 muajve - Gazeta Express

Sot është një ditë gëzimi për moderatoren Marina Vjollca. Ajo feston ditëlindjen dhe ka marrë urimin e parë si të martuar nga bashkëshorti i saj reperi Getoar Selimi. Geti ka qenë i pari që e ka uruar...

Një shprehje e shkurtër por me peshë të madhe, ky është urimi i Getoarit për Marina Vjollcën

para 8 muajve - Blitz

Sot një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar Marina Vjollca feston ditëlindjen. Sigurisht që urimet do të jena të shumta dhe nuk do të mungojnë gjithë ditën, por urimi që erdhi në 00:00...

Marina ka ditëlindjen, e papritur me çfarë foto e uron Geti gruan e tij

para 8 muajve - Sovrani

Marina sot ka ditëlindjen dhe pa dyshim që urimi i Getit nuk do të mungonte. Reperi nga Kosova ka uruar në një mënyrë më ndryshe nusen e tij Marinën për ditëlindje, shkruan Sovrani.infp. Marina shihet...

Marina dhe Getoari do t’ju shkrijnë së qeshuri, ja çfarë ndodh në shtëpinë e çiftit

para 8 muajve - Mapo

Marina dhe Getari janë padyshim një nga çiftet më të dashura për shqiptarët. Gjithmonë ka kuriozitet për jetën e tyre private, edhe pse ata nuk para tregojnë shumë. Por ndryshe ka ndodhur kësaj here, ku...

Do të befasoheni, shikoni se si ia përgatit darkën Geti, Marinës

para 8 muajve - OraInfo

​Marina Vjollca është njëra nga prezantueset e cila vitin e kaluar i dha fund beqarisë duke u martuar me reperin kosovar, Getoar Selimi. Në imazhet e fundit të publikuara nga Marina në llogarinë e saj...

Ky postim i Marinës ku ju shkrijë së qeshuri, shikoni çfarë bën Geti!

para 8 muajve - Tetova Sot

Ata janë një nga çiftet më të pëlqyer në showbizin shqiptar dhe duket se po e shijojnë pafund martesën e tyre. Ndonëse shpesh janë të rezervuar sa i përket jetës së tyre private, këtë herë bukuroshja Marina...

Ky postim i Marinës ku ju shkrijë së qeshuri, shikoni çfarë bën Geti!

para 8 muajve - Gazeta Express

Ata janë një nga çiftet më të pëlqyer në showbizin shqiptar dhe duket se po e shijojnë pafund martesën e tyre. Ndonëse shpesh janë të rezervuar sa i përket jetës së tyre private, këtë herë bukuroshja Marina...

Marina tregon se si Geti gatuan për të (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Çifti i njohur i showbizit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tashmë janë të pandarë. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instastory ku tregon sesi gatuan Geti në kohën e tij trë lirë. Në fotografinë...

Ky postim i Marinës ku ju shkrijë së qeshuri, shikoni çfarë bën Geti!

para 8 muajve - Bota Press

Ata janë një nga çiftet më të pëlqyer në showbizin shqiptar dhe duket se po e shijojnë pafund martesën e tyre. Ndonëse shpesh janë të rezervuar sa i përket jetës së tyre private, këtë herë bukuroshja Marina...

Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë

para 8 muajve - Zhurnal

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashur për publikun.Ata u martuan në shtator të vitit të kaluar, gjersa tash e sa vite jetojnë së bashku në Tiranë.Çifti ruajnë një harmoni shumë...

Ja çka po përgatit Getoar Selimi për gruan e tij Marinën

para 8 muajve - Lajmi.net

Getoar Selimi është bërë një kryefamiljar shumë i përkushtuar. Ani në kohë të lirë, herë pas here e ndihmon gruan e tij edhe në kuzhinë, shkruan lajmi.net Së fundmi siç edhe duket në një foto të cilën...

Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë

para 8 muajve - GazetaBlic

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashur për publikun. Ata u martuan në shtator të vitit të kaluar, gjersa tash e sa vite jetojnë së bashku në Tiranë. Çifti ruajnë një harmoni shumë...

Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë

para 8 muajve - Telegrafi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashur për publikun. Ata u martuan në shtator të vitit të kaluar, gjersa tash e sa vite jetojnë së bashku në Tiranë. Foto: Marina Vjollca/Instagram...

Marina zbulon çfarë bën Geti gjatë kohës së lirë

para 8 muajve - Prive

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë çifti më i përfolur në showbizin shqiptar, shpesh herë për postimet e tyre që i bëjnë në rrjete sociale. Së fundmi, prezantuesja e njohur bëri një instastory ku tregoi...

Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë

para 8 muajve - Infokusi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashur për publikun. Ata u martuan në shtator të vitit të kaluar, gjersa tash e sa vite jetojnë së bashku në Tiranë. Çifti ruajnë një harmoni shumë...

Në Instagram ‘bëhen copë’, por ja si e quan Marina motrën e saj Luanën në një tjetër vend

para 8 muajve - Tetova Sot

Janë shpesh temë e medieve rozë. Marina e motra e saj Luana tërheqin vëmendjen e publikut dhe medieve rozë, kur i komentojnë njëra-tjetrës në rrjetet sociale, pasi shpesh ‘zihen’ mes tyre. Këto komente,...

Në Instagram “bëhen copë” por ja si e quan Marina motrën e saj Luanën në një tjetër vend

para 8 muajve - Lajmi.net

Janë shpesh temë e medieve rozë. Marina e motra e saj Luana tërheqin vëmendjen e publikut dhe medieve rozë kur i komentojnë njëra-tjetrës në rrjetet sociale, pasi shpesh ‘zihen’ mes tyre, shkruan lajmi.net...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK