http://kariera.mk

Urimi i Getit për ditëlindjen e Marinës: Për botën mund të jesh thjeshtë një person…

para 8 muajve - Ina

Janë qifti më i dashur i estradës dhe më I njohur gjithashtu, nuk ka shumë kohë që dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë. Por sot është një ditë e veçantë për Marinen dhe Getin sepse është ditëlindja...

Geti e dërgon Marinën në këtë vend magjik për ditëlindje, moderatorja vesh rrobat me seksi

para 8 muajve - OraInfo

Geti dhe Marina mbrëmë festuan së bashku. Ishte ditëlindja e Marinës arsyeja që çifti përjetoi disa momente të bukura romantike, përcjell ORAvip. Geti duket të jetë një burrë shumë romantik kur është në...

Urimi i Getit për ditëlindjen e Marinës: Për botën mund të jesh thjeshtë një person...

para 8 muajve - Gazeta Express

Janë qifti më i dashur i estradës dhe më I njohur gjithashtu, nuk ka shumë kohë që dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë. Por sot është një ditë e veçantë për Marinen dhe Getin sepse është ditëlindja...

Urimi i Getit për ditëlindjen e Marinës: Për botën mund të jesh thjeshtë një person...

para 8 muajve - Gazeta Express

Janë qifti më i dashur i estradës dhe më I njohur gjithashtu, nuk ka shumë kohë që dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë. Por sot është një ditë e veçantë për Marinen dhe Getin sepse është ditëlindja...

Geti e dërgon Marinën në këtë vend magjik për ditëlindje

para 8 muajve - Sovrani

Marina dhe Geti mbrëmë kishin një festë. Moderatorja Marina kishte ditëlindjen. Nga ajo festë na dhanë edhe çaste të bukura romantike. E pa dyshim që për ditëlindjen e gruas nuk mund të mungon edhe pjesa...

Urimi i Getit për ditëlindjen e Marinës: Për botën mund të jesh thjeshtë një person…

para 8 muajve - Republika

Janë qifti më i dashur i estradës dhe më I njohur gjithashtu, nuk ka shumë kohë që dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë. Por sot është një ditë e veçantë për Marinen dhe Getin sepse është ditëlindja...

Marina shfaqet për ditëlindje, më e bukur se asnjëherë më parë

para 8 muajve - Periskopi

Moderatorja Marina Vjollca feston gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj Ajo ka marrë urime mjaft të bukura nga njerëzit e saj më të dashur si bashkëshorti Geti, mamaja e saj dhe motrat. Gjithashtu ajo...

Kështu duket Marina ditën e ditëlindjes!

para 8 muajve - Tetova Sot

Moderatorja Marina Vjollca feston gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj Ajo ka marrë urime mjaft të bukura nga njerëzit e saj më të dashur si bashkëshorti Geti, mamaja e saj dhe motrat. Gjithashtu ajo...

Ditëlindja e Marinës, ajo zgjedh ta festojë buzë detit (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Moderatorja simpatike Marina , sot feston ditëlindjen. Ajo ka marrë urime pa fund, nga bashkëshorti i saj Getoari, motra e saj Luana dhe nëna e saj Maria. Ama duket se Marina ka zgjedhur që këtë ditëlindje...

Për ditëlindje, Marina tregon format trupore në këtë veshje

para 8 muajve - Lajmi.net

Është emër shumë i komentuar në titujt rozë. Data 17 maj është shumë e veçantë për moderatoren, Marina Vjollca, kjo ngase në këtë ditë ajo feston ditëlinjden, shkruan lajmi.net. Pas shumë urimeve që ka...

Kështu duket Marina ditën e ditëlindjes!

para 8 muajve - Gazeta Express

Moderatorja Marina Vjollca feston gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj Ajo ka marrë urime mjaft të bukura nga njerëzit e saj më të dashur si bashkëshorti Geti, mamaja e saj dhe motrat. Gjithashtu ajo...

Për ditëlindje, Marina tregon format trupore në këtë veshje

para 8 muajve - Infokusi

Është emër shumë i komentuar në titujt rozë. Data 17 maj është shumë e veçantë për moderatoren, Marina Vjollca, kjo ngase në këtë ditë ajo feston ditëlinjden, shkruan lajmi.net. Pas shumë urimeve që ka...

Kështu i tregon sot format trupore Marina

para 8 muajve - Sovrani

Është emër shumë i komentuar në titujt rozë. Data 17 maj është shumë e veçantë për moderatoren, Marina Vjollca, kjo ngase në këtë ditë ajo feston ditëlinjden, shkruan lajmi.net. Pas shumë urimeve që ka...

Marina merr urimin më të bukur nga nëna: Pasuria ime!

para 8 muajve - Lajmi.net

Për moderatoren Marina Vjollca dita e sotme është shumë e veçantë. Kjo ngase ajo feston 28 vjetorin e lindjes, meqë rast ka pranuar shumë urime si nga familjarët ashtu edhe nga miqtë dhe kolegët, shkruan...

Marina merr urimin më të bukur nga nëna: Pasuria ime!

para 8 muajve - Infokusi

Për moderatoren Marina Vjollca dita e sotme është shumë e veçantë. Kjo ngase ajo feston 28 vjetorin e lindjes, meqë rast ka pranuar shumë urime si nga familjarët ashtu edhe nga miqtë dhe kolegët, shkruan...

"Ti je pasuria ime", emocionon nëna e Marinës (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Moderatorja simpatike Marina, sot feston ditëlindjen. Ajo ka marrë urime pa fund, por një nga më të bukurit ishte nga nëna e saj. "Jam mama ma e lumtur ne bote me nji shpirt te bukur si ti ! Falenderoj...

E ëma i bën dedikimin më të ndjerë Marina Vjollcë krah fotos emocionuese

para 8 muajve - Gazeta Express

Moderatorja e njohur Marina Vjollca sot feston ditëlindjen dhe ka marrë nga njerëzit e zemrës urimet më të ngrohta. Pasi e uroi publikisht bashkëshorti i saj Getoari dhe motra Luana Vjollca, tashmë Marina...

Marina ka ditëlindjen, Getoari i bën urimin më të bukur

para 8 muajve - NOA

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca feston sot ditëlindjen, por sapo ka kaluar mesnata kanë nisur urimet për të. Më të bukurin prej tyre ia ka bërë i shoqi, Getoar Selimi, i cili ka zgjedhur fjalët më...

Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje

para 8 muajve - Mapo

Sot është një ditë gëzimi për moderatoren Marina Vjollca. Ajo feston ditëlindjen dhe ka marrë urimin e parë si të martuar nga bashkëshorti i saj reperi Getoar Selimi. Geti ka qenë i pari që e ka uruar...

Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje

para 8 muajve - Zhurnal

Sot është një ditë gëzimi për moderatoren Marina Vjollca. Ajo feston ditëlindjen dhe ka marrë urimin e parë si të martuar nga bashkëshorti i saj reperi Getoar Selimi. Geti ka qenë i pari që e ka uruar...

Marina ka ditëlindjen, e papritur me çfarë foto e uron Geti gruan e tij

para 8 muajve - OraInfo

Geti ka uruar Marinën për ditëlindjen e saj. Reperi kosovar që bëri bujë me dasmën e tij me moderatoren shqiptare, tani po komentohet shpesh për çdo veprim që bën ndaj saj, përcjell ORAvip. Ai sot ka befasuar...

Marina feston ditëlindjen, Geti e surprizon në mesnatë (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Marina Vjollca ka sot ditëlindjen dhe sigurisht që urimi parë do ti vinte nga bashkëshorti Getoar Selimi. Ai ka pritur orën 00:00 për ti shprehur gjithë dashurinë. “Për botën, ti mund të jesh thjeshtë...

Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje

para 8 muajve - Gazeta Express

Sot është një ditë gëzimi për moderatoren Marina Vjollca. Ajo feston ditëlindjen dhe ka marrë urimin e parë si të martuar nga bashkëshorti i saj reperi Getoar Selimi. Geti ka qenë i pari që e ka uruar...

Marina ka ditëlindjen, e papritur me çfarë foto e uron Geti gruan e tij

para 8 muajve - Sovrani

Marina sot ka ditëlindjen dhe pa dyshim që urimi i Getit nuk do të mungonte. Reperi nga Kosova ka uruar në një mënyrë më ndryshe nusen e tij Marinën për ditëlindje, shkruan Sovrani.infp. Marina shihet...

Marina Vjollca pranon publikisht ndryshimin në jetën e saj

para 8 muajve - Ina

Marina Vjolca është një nga moderatoret më pozitive dhe më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është tërhequr për momentin nga ekrani dhe të gjithë po presin me padurim rikthimin e saj edhe pse ende nuk...

Marina dhe Getoari do t’ju shkrijnë së qeshuri, ja çfarë ndodh në shtëpinë e çiftit

para 8 muajve - Mapo

Marina dhe Getari janë padyshim një nga çiftet më të dashura për shqiptarët. Gjithmonë ka kuriozitet për jetën e tyre private, edhe pse ata nuk para tregojnë shumë. Por ndryshe ka ndodhur kësaj here, ku...

Do të befasoheni, shikoni se si ia përgatit darkën Geti, Marinës

para 8 muajve - OraInfo

​Marina Vjollca është njëra nga prezantueset e cila vitin e kaluar i dha fund beqarisë duke u martuar me reperin kosovar, Getoar Selimi. Në imazhet e fundit të publikuara nga Marina në llogarinë e saj...

Ky postim i Marinës ku ju shkrijë së qeshuri, shikoni çfarë bën Geti!

para 8 muajve - Tetova Sot

Ata janë një nga çiftet më të pëlqyer në showbizin shqiptar dhe duket se po e shijojnë pafund martesën e tyre. Ndonëse shpesh janë të rezervuar sa i përket jetës së tyre private, këtë herë bukuroshja Marina...

Ky postim i Marinës ku ju shkrijë së qeshuri, shikoni çfarë bën Geti!

para 8 muajve - Gazeta Express

Ata janë një nga çiftet më të pëlqyer në showbizin shqiptar dhe duket se po e shijojnë pafund martesën e tyre. Ndonëse shpesh janë të rezervuar sa i përket jetës së tyre private, këtë herë bukuroshja Marina...

Marina tregon se si Geti gatuan për të (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Çifti i njohur i showbizit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tashmë janë të pandarë. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instastory ku tregon sesi gatuan Geti në kohën e tij trë lirë. Në fotografinë...

Ky postim i Marinës ku ju shkrijë së qeshuri, shikoni çfarë bën Geti!

para 8 muajve - Bota Press

Ata janë një nga çiftet më të pëlqyer në showbizin shqiptar dhe duket se po e shijojnë pafund martesën e tyre. Ndonëse shpesh janë të rezervuar sa i përket jetës së tyre private, këtë herë bukuroshja Marina...

Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë

para 8 muajve - Zhurnal

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashur për publikun.Ata u martuan në shtator të vitit të kaluar, gjersa tash e sa vite jetojnë së bashku në Tiranë.Çifti ruajnë një harmoni shumë...

Ja çka po përgatit Getoar Selimi për gruan e tij Marinën

para 8 muajve - Lajmi.net

Getoar Selimi është bërë një kryefamiljar shumë i përkushtuar. Ani në kohë të lirë, herë pas here e ndihmon gruan e tij edhe në kuzhinë, shkruan lajmi.net Së fundmi siç edhe duket në një foto të cilën...

Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë

para 8 muajve - GazetaBlic

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashur për publikun. Ata u martuan në shtator të vitit të kaluar, gjersa tash e sa vite jetojnë së bashku në Tiranë. Çifti ruajnë një harmoni shumë...

Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë

para 8 muajve - Telegrafi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashur për publikun. Ata u martuan në shtator të vitit të kaluar, gjersa tash e sa vite jetojnë së bashku në Tiranë. Foto: Marina Vjollca/Instagram...

Marina zbulon çfarë bën Geti gjatë kohës së lirë

para 8 muajve - Prive

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë çifti më i përfolur në showbizin shqiptar, shpesh herë për postimet e tyre që i bëjnë në rrjete sociale. Së fundmi, prezantuesja e njohur bëri një instastory ku tregoi...

Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë

para 8 muajve - Infokusi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashur për publikun. Ata u martuan në shtator të vitit të kaluar, gjersa tash e sa vite jetojnë së bashku në Tiranë. Çifti ruajnë një harmoni shumë...

Marina Vjollca pranon publikisht ndryshimin në jetën e saj

para 8 muajve - Bota Press

Marina Vjolca është një nga moderatoret më pozitive dhe më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është tërhequr për momentin nga ekrani dhe të gjithë po presin me padurim rikthimin e saj edhe pse ende nuk...

Marina Vjollca pranon publikisht ndryshimin në jetën e saj

para 8 muajve - Gazeta Express

Marina Vjolca është një nga moderatoret më pozitive dhe më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është tërhequr për momentin nga ekrani dhe të gjithë po presin me padurim rikthimin e saj edhe pse ende nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK