http://kariera.mk

Në prag të martesës së Princit Harry me amerikanen Meghan Markle

para 8 muajve - Zëri i Amerikës

Dita e madhe pothuajse ka mbërritur për Princin Harry të Britanisë dhe Meghan Markle - çifti do të martohet të shtunën në qytetin Windsor, shumë pranë Londrës. Ish-aktorja amerikane konfirmoi këtë javë...

Një ditë para dasmës mbretërore shfaqet videoja e “nxehtë” e Meghan Markle

para 8 muajve - BalkanWeb

BRITANI E MADHE – Pak orë a ndajnë nga dasma mbretërore e Meghan Markle dhe princ Harry-it. Kjo dasmë është quajtur eventi më i rëndësishëm në vitin 2018 dhe do të bashkojë përjetë princin me aktoren amerikane....

Të ftuarit VIP në dasmën mbretërore

para 8 muajve - Alsat-M

Rreth 600 persona janë të ftuar në martesën e princit Harry me aktoren Meghan Markle, të shtunën në Windsor, pranë Londrës. Mes anëtarëve të familjes mbretërore, miqve dhe personaliteteve të larta, ja...

Zyrtare: Princi Charles do ta shoqërojë Meghanin në altar

para 8 muajve - RTV 21

Dje përfundimisht u kuptua se babai i Meghan Markle nuk do të merrte pjesë në dasmën e saj Nga aty lindi pyetja se kush do ta shoqëronte aktoren e njohur drejt altarit, në dasmën e saj me Princin Harry,...

Princi Charles do ta përcjellë Meghan Markle në altar

para 8 muajve - Gazeta Express

Princi i Wellsit do e shoqërojë Meghan Markle në altar në ditën e martesës së saj me Princin Harry, ka njoftuar të shtunën Pallati Kensington. Zonjusha Markle personalisht e ka lutur Princin Charles për...

Pas shumë spekulimesh, zbulohet më në fund kush do ta shoqërojë Meghan Markle (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Pas kaq shumë spekulimeve se kush do ta shoqërojë Meghan Markle drejt altarit , më në fund e kemi një emër. Pallati Kensington njoftoi sot zyrtarisht se, bëhet fjalë për Princin e Uellsit , Charls-in dora...

Dasma Mbretërore; Princi Charles çon Markle në altar

para 8 muajve - Gazeta e re

Princi Charles do të shoqërojë Meghan Markle në altar të shtunën kur ajo të martohet me princin Harry. Lajmi është konfirmuar nga pallati Kensington. Babai i Markle, Thomas, nuk do të marrë pjesë në ceremoni,...

Royal Wedding, princi Carlo do të shoqërojë Meghan Markle në Altar

para 8 muajve - BalkanWeb

Orët e fundit të përgatitjeve, provat gjeneralë dhe më në fund Meghan Markle mund ti thotë ‘Po’ princit Harry të Anglisë, në atë që quhet si martesa e shekullit. Do të jetë princi Carlo që do të shoqërojë...

Royal Wedding, princi Carlo do të shoqërojë Meghan Markle në Altar

para 8 muajve - Medial

Orët e fundit të përgatitjeve, provat gjeneralë dhe më në fund Meghan Markle mund ti thotë ‘Po’ princit Harry të Anglisë, në atë që quhet si martesa e shekullit. Do të jetë princi Carlo që do të shoqërojë...

Meghan Markle do të përcillet në altar nga Princi i Uellsit

para 8 muajve - Sovrani

Princi i Wellsit do e shoqërojë Meghan Markle në altar në ditën e martesës së saj me Princin Harry, ka njoftuar të shtunën Pallati Kensington. Zonjusha Markle personalisht e ka lutur Princin Charles për...

Princi Charles do ta përcjellë Meghan Markle në altar

para 8 muajve - Bota Press

Princi i Wellsit do e shoqërojë Meghan Markle në altar në ditën e martesës së saj me Princin Harry, ka njoftuar të shtunën Pallati Kensington. Zonjusha Markle personalisht e ka lutur Princin Charles për...

Më në fund vendoset shoqëruesi për Meghan Markle

para 8 muajve - GazetaBlic

Princi i Uellsit, do të niset në altar për të luajtur rolin e babait të nuses dhe do e shoqërojë aktoren Meghan Markle për në altar në ditën e dasmës së saj. Princi Charles do të jetë ai që do e shoqërojë...

Princi Charles do ta shoqërojë Meghan në altar

para 8 muajve - TV Koha

Princi Charles do ta shoqërojë Meghan Markle në altar ditën e diel, kur bukuroshja do të martohet me Princin Harry, ka bërë të ditur Pallati Mbretëror Kensington. Babai i Markle nuk do të jetë prezent...

Zgjidhet edhe kjo punë, ja kush e shoqëron Megane Markle

para 8 muajve - Prive

Princi i Uellsit, do të niset në altar për të luajtur rolin e babait të nuses dhe do e shoqërojë aktoren Meghan Markle për në altar në ditën e dasmës së saj. Princi Charles do të jetë ai që do e shoqërojë...

Princi Charles çon Markle në altar

para 8 muajve - Koha.net

Princi Charles do të shoqërojë Meghan Markle në altar të shtunën kur ajo të martohet me princin Harry. Lajmi është konfirmuar nga pallati Kensington. Babai i Markle, Thomas, nuk do të marrë pjesë në ceremoni,...

Zgjidhet problemi, Princi Charles do ta shoqërojë drejt altarit të martesës Meghan Marklen

para 8 muajve - Telegrafi

Meghan Markle dhe Princi Harry gjatë ditës së nesërme do të kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë. Deri më ditën e sotme nuk është ditur se kush do ta shoqërojë bukuroshen drejt altarit të martesës pasi...

Shoqëruesi i Meghan Markle drejt altarit do jetë vjehrri i saj

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Do të jetë princi Charles, i cili do të shoqëroje Meghan Markle drejt altarit ditën e nesërme. Lajmi është bërë i ditur nga vetë Pallati Mbretërorë. “Princi i Uellsit ka kënaqësinë të presë zonjën Markel...

Dasma Mbretërore: Princi Charles vendos ta shoqërojë Meghan Markle drejt altarit

para 8 muajve - Mapo

Princi Charles ka vendosur ta shoqërojë Meghan Markle drejt altarit të shtunën, kur ajo do të martohet me djalin e tij, Princin Harry, njoftoi Kesington Palace, sot. Babai i Meghan,Thomas, nuk është në...

Royal wedding, Meghan Markle: Babai im nuk do të jetë në martesën tonë

para 8 muajve - Medial

‘Babai im nuk mund të jetë në martesën tonë’, shkruan Meghan Markle në një mesazh të shpërndarë në Twitterin e Kensington Palace në të cilën nënkupton që e ka shumë për zemër të atin de shpreson që ai...

U fol shumë për babain e saj, Meghan Markle ka diçka për të thënë përmes një statusi

para 8 muajve - Blitz

Ka disa ditë që në media qarkullojnë shumë lajme se Meghan Markle nuk do ta shoqërojë në altar babi i saj për shkak se është në gjendje jo të mirë shëndetësore. Ai i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale...

Dasma Mbretërore; Princi Charles çon Markle në altar

para 8 muajve - KosovaPress

Babai i Markle, Thomas, nuk do të marrë pjesë në ceremoni, pasi iu nënshtrua një operacioni në zemër. Vetë Meghan publikoi një deklaratë të enjten në të cilën thekson se ajo shpresonte që ai do të kishte...

Dasma Mbretërore: Princi Charles vendos ta shoqërojë Meghan Markle drejt altarit

para 8 muajve - Politiko

Princi Charles ka vendosur ta shoqërojë Meghan Markle drejt altarit të shtunën, kur ajo do të martohet me djalin e tij, Princin Harry, njoftoi Kesington Palace, sot. Babai i Meghan,Thomas, nuk është në...

Dasma Mbretërore; Princi Charles çon Markle në altar

para 8 muajve - Infokusi

Princi Charles do të shoqërojë Meghan Markle në altar të shtunën kur ajo të martohet me princin Harry. Lajmi është konfirmuar nga pallati Kensington. Babai i Markle, Thomas, nuk do të marrë pjesë në ceremoni,...

Princi Charles do ta shoqërojë Meghan në altar

para 8 muajve - Klan Kosova

Princi Charles do ta shoqërojë Meghan Markle në altar ditën e diel, kur bukuroshja do të martohet me Princin Harry, ka bërë të ditur Pallati Mbretëror Kensington. Babai i Markle nuk do të jetë prezent...

Kate Middleton shfaqet për herë të parë pas lindjes

para 8 muajve - Portalb

Dukesha e Cambridge, dhe bashkëshorti i saj Princi William janë fotografuar pranë Kështjellës Windsor, aty ku do të realizohet dasma e Harry-t dhe Meghan Markle. Kjo është hera e parë që Kate fotografohet,...

Konfirmohet më në fund: Nusja mbretërore shkon pa babain në dasmë, kjo është arsyeja

para 8 muajve - Prive

Nusja më e re e familjes mbretërore, e ka konfirmuar se babai i saj nuk do të marrë pjesë, në fakt nuk mundet, që ta shoqërojë vajzën e tij drejt altarit këtë të shtune, kur ajo ta kurorëzojë dashurinë...

Martesa mbretërore, Meghan Markle: Babai im nuk do të jetë në martesën tonë

para 8 muajve - Medial

‘Babai im nuk mund të jetë në martesën tonë’, shkruan Meghan Markle në një mesazh të shpërndarë në Twitterin e Kensington Palace në të cilën nënkupton që e ka shumë për zemër të atin de shpreson që ai...

Martesa mbretërore, Meghan Markle: Babai im nuk do të jetë në martesën tonë

para 8 muajve - BalkanWeb

‘Babai im nuk mund të jetë në martesën tonë’, shkruan Meghan Markle në një mesazh të shpërndarë në Twitterin e Kensington Palace në të cilën nënkupton që e ka shumë për zemër të atin de shpreson që ai...

Askush s'mund të na e prishë dasmën, as familja ime! Meghan le pas dramat e familjes së saj (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Duket se Meghan Markle ka vendosur mbas krahëve, dramën që ndodhi me familjen e saj. Ajo është nisur për të marrë nënën e saj për tu takuar me Mbretëreshën . Pas një sërë pengesash nga familja e saj, duket...

Harry dhe Meghan, gjithçka gati për dasmën mbretërore

para 8 muajve - KosovaPress

Nëna e aktores amerikane ka fluturuar në Angli nga Los Anxhelos për të takuar princin Charles dhe Camilla, një çaj me Mbretëreshën Elisabetta dhe pastaj festa mund të fillojë. Markle do të qëndrojë në...

Sfidat e dasmës mbrëtërore, caktohet kush do ta shoqërojë nusen deri te altari

para 8 muajve - Insajderi

Princi Çarls do ta shoqërojë nusen e re Meghan Markle deri te altari të shtunën kur ajo do të martohet me princin Harry, bëhet e ditur nga Pallati Kensington, raporton BBC, përcjell Insajderi. Babai i...

Dasma Mbretërore; Princi Charles çon Markle në altar

para 8 muajve - Ekonomia Online

Princi Charles do të shoqërojë Meghan Markle në altar të shtunën kur ajo të martohet me princin Harry. Lajmi është konfirmuar nga pallati Kensington. Babai i Markle, Thomas, nuk do të marrë pjesë në ceremoni,...

Një super Mini për dasmën mbretërore

para 8 muajve - Koha.net

Mini ka prodhuar një makinë të veçantë për dasmën mbretërore të Princit Harry dhe Meghan Markle. Kjo makinë do të dalë në ankand dhe të ardhurat që do të fitohen nga blerja e saj do të shkojnë të gjitha...

Gjithçka gati për dasmën mbretërore të Princ Harry me Meghan Markle

para 8 muajve - GazetaBlic

Të shtunën e gjithë Britania do të ketë festë, e rrugët pranë Kështjellës Windsor janë të mbyllura, pasi ushtria, policia dhe shërbimet e tjera emergjente po përgatiten për ditën e madhe. E të shumtë janë...

Dasma pa babin

para 8 muajve - Politiko

A do të shoqërohet Meghan Markle nga babai i saj në altar, apo jo? Kjo ka qenë pikëpyetja më e madhe që ka shoqëruar dasmën mbretërore mes princit Harry dhe bukuroshes amerikane, e planifikuar për këtë...

Mik me princin, zbulohet këngëtari që do këndojë në dasmën e Harry dhe Meghan

para 8 muajve - NOA

Është e konfirmuar, Elton John jo vetëm që do jetë i ftuar në dasmën e princit Harry të Anglisë me Meghan Markle, por do të këndojë këngën “Candle in the wind”, për familjen mbretërore. Mësohet se këngëtari...

“Babai nuk do më shoqërojë në altar”

para 8 muajve - Mapo

A do të shoqërohet Meghan Markle nga babai i saj në altar, apo jo? Kjo ka qenë pikëpyetja më e madhe që ka shoqëruar dasmën mbretërore mes princit Harry dhe bukuroshes amerikane, e planifikuar për këtë...

Meghan Markle konfirmon se babai i saj nuk do të marrë pjesë në martesën mbretërore

para 8 muajve - Bota.al

Thomas Markle  do të humbasë ceremoninë e së shtunës në Windsor sepse ‘ai duhet të përqëndrohet në shëndetin e tij’. Babai i Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në martesën e saj  dhe me Princin Harry,...

Këta do të jenë të ftuarit e famshëm në dasmën mbretërore

para 8 muajve - Lajmi.net

Princ Harry dhe e fejuara e tij, aktorja Meghan Markle kanë filluar t'i numërojnë orët deri në ditën më të rëndësishme të jetës së tyre. Çifti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë të shtunën (19...

Bikini me fytyrat e tyre, deri këtu arrin ekzaltimi për dasmën e Princ Harry-t dhe Meghan Markle

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Tanimë është vetëm çështje ditësh, princ Harry dhe Meghan Markle do e kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë dhe mediet janë mbingarkuar me raportime nga më të ndryshmet për dasmën mbretërore. Duket sikur...

Konfirmohet, artisti (ish-miku i princeshë Dianës) do të perfomojë per dasmën mbretërore

para 8 muajve - Mapo

Sipas raporteve të fundit në lidhjen me përgatitjet e dasmës më të famshme të momentit, Elton John konfirmohet si artisti i cili do perfomojë për çiftin ditën e shtunë. Lajmi vjen 21 vjet pas perfomancës...

Të ftuarit kryesorë në dasmën mbretërore

para 8 muajve - KosovaPress

Mes anëtarëve të familjes mbretërore, miqve dhe personaliteteve të larta, ja një prezantim i të ftuarve kryesorë. Elisabeta II Gjyshja e princit Harry, 92 vjeç mbretëron që nga viti 1952. Mjaft e vlerësuar...

E pikëlluar për mungesën e babait

para 8 muajve - KosovaPress

Në një komunikatë për media, ajo ka thënë se ishte përkujdesur vazhdimisht për babanë e saj dhe është shprehur e pikëlluar për mungesën e tij. Ka pasur dyshime se Thomas Markle do të marrë pjesë në ceremoninë...

Meghan e pikëlluar për mungesën e babait në dasmë

para 8 muajve - RTV 21

Meghan Markle ka deklaruar se babai i saj nuk do të marrë pjesë në dasmën e saj me Princin Harry të shtunën Në një deklaratë të saj thuhet se ajo gjithmonë e ka dashur babanë e saj, dhe ka shpresuar se...

Meghan Markle konfirmon: Shkaku i sëmundjes, babai nuk do të më dërgojë drejt altarit

para 8 muajve - Telegrafi

Meghan Markle ka konfirmuar se babai i saj nuk do të përcjell drejt altarit të martesës. E gjithë kjo pasi që Thomas Markle është në spital pas operacionit në zemër dhe ka shkaktuar një skandal të madh...

Elton John, jo vetëm i ftuar në dasmën mbretërore

para 8 muajve - KosovaPress

Dhe prania e tij, ka një domethënie të madhe, veçanërisht për Harry, 21 vite më parë, pikërisht ai, mik i madh i Lady Diana, këndoi një version të paharrueshëm të «Candle in the wind», gjatë ceremonisë...

Legjenda e muzikës do të këndojë në dasmën mbretërore

para 8 muajve - GazetaBlic

Më datë 19 maj, e gjithë bota do t’i ketë sytë në Britani, ku do të zhvillohet martesa e Princit Harry dhe Meghan Markle. Një pjesë të detajeve të kësaj ceremonie të rëndësishme janë zbuluar, ndërsa të...

E konfirmon Meghan Markle, babai i saj nuk merr pjesë në dasmën mbretërore

para 8 muajve - Klan Kosova

Meghan Markle ka konfirmuar se babai i saj s’do mund të jetë pjesë e ceremonisë së dasmës mbretërore në të cilën ajo do të martohet me Princin Harry. Dje TMZ raportoi se babai i Meghan, jo zyrtarisht ka...

Elton John do të këndojë në martesën mbretërore të Harry dhe Meghan

para 8 muajve - BalkanWeb

Konfirmohet, sipas asaj që shkruan TMZ, që Elton John nuk do të jetë vetëm i ftuar në dasmën e Harry dhe Meghan Markle, por edhe do të performojë, 21 vjet pas “Candle in the Wind”, per familjen mbretërore....

Elton John do të këndojë në dasmën mbretërore

para 8 muajve - Koha.net

Elton John do të këndojë në dasmën e Harry dhe Meghan Markle. Lajmi është bërë i ditur nga sajti TMZ. Nuk është e qartë nëse do të këndojë gjatë ceremonisë në kishë apo gjatë pritjes, por do të jetë atje....

Vetëm pak ditë para dasmës së Meghan, motra e saj përfundon në spital

para 8 muajve - GazetaBlic

Dramat në familjen e Meghan Markle si duket nuk kanë të ndalur! Gjysmë motra e Meghan Markle, Samantha, është në spital pasi ka thyer kyçin e këmbës pas një konfrontimi me paparacët, mëson TMZ, përcjell...

Do të kemi apo jo dasmë mbretërore? I ati i Meghan Markle, kërkon të shtyhet dasma! (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Babai i Meghan Markle është "i vetëm dhe i mërzitur" në spital pas operacionit në zemër dhe pranon se nuk mund të shkoj në dasmën e vajzës së tij. Thomas Markle po rimëkëmbet pasi kishte tre stentë të...

Pak para dasmës, babai i Meghan shtrohet në spital në gjendje të rëndë

para 8 muajve - Mapo

Babai i Meghan Markle, Thomas nuk do të jetë i pranishëm në dasmën mbretërore, pasi do t’i nënshtrohet një operacioni ne zemër.Kjo periudhë përpara dasmës të së bijës ka qenë shumë stresuese për Thomas,...

3 ditë para dasmës babai i Meghan Markle operohet nga zemra

para 8 muajve - Blitz

Babai i nuses së ardhshme të familjes mbretërore i është nënshtruar ditën e djeshme një operacione tejet të vështirë në zemër. Bëhet fjalë për babain e Meghan Markle e cila do të martohet me Princin Harry...

Zbulohet kush do të performojë në dasmën mbretërore

para 8 muajve - Prive

Elton John do të performojë në dasmën e Princit Harry dhe Meghan Markle. Kjo duket një zgjidhje e duhur, nëse marrim parasysh historinë e këngëtarit me Princin Harry, Princeshën Diana dhe familjen mbretërore....

Pak para dasmës, babai i Meghan shtrohet në spital në gjendje të rëndë

para 8 muajve - Gazeta Express

Babai i Meghan Markle, Thomas nuk do të jetë i pranishëm në dasmën mbretërore, pasi do t’i nënshtrohet një operacioni ne zemër.Kjo periudhë përpara dasmës të së bijës ka qenë shumë stresuese për Thomas,...

Elton John do të performojë në dasmën mbretërore

para 8 muajve - Klan Kosova

Elton John do të performojë në dasmën e Princit Harry dhe Meghan Markle. Kjo duket një zgjidhje e duhur, nëse marrim parasysh historinë e këngëtarit me Princin Harry, Princeshën Diana dhe familjen mbretërore....

Elton John, jo vetëm i ftuar në dasmën mbretërore

para 8 muajve - Infokusi

Elton John do të këndojë në dasmën e Harry dhe Meghan Markle. Lajmi është bërë i ditur nga sajti TMZ. Nuk është e qartë nëse do të këndojë gjatë ceremonisë në kishë apo gjatë pritjes, por do të jetë atje....

Pak para dasmës, babai i Meghan shtrihet në spital në gjendje të rëndë

para 8 muajve - Lajmi.net

Babai i Meghan Markle, Thomas nuk do të jetë i pranishëm në dasmën mbretërore, pasi do t’i nënshtrohet një operacioni ne zemër. Kjo periudhë përpara dasmës të së bijës ka qenë shumë stresuese për Thomas,...

Dasma mbretërore të shtunën, përgatitje mahnitëse e anglezëve për këtë ngjarje

para 8 muajve - GazetaBlic

Kapuçinot me imazhin e Harry dhe Meghan që dominojnë mbi shkumë; flamujt anglezë me dy bashkëshortët e ardhshëm të qeshur në qendër. Por, edhe ëmbëlsira, maska për t’u vendosur në fytyrë për ditën e madhe,...

Elton John do të performojë në dasmën mbretërore

para 8 muajve - Ekonomia Online

Elton John do të performojë në dasmën e Princit Harry dhe Meghan Markle. Kjo duket një zgjidhje e duhur, nëse marrim parasysh historinë e këngëtarit me Princin Harry, Princeshën Diana dhe familjen mbretërore....

Dasma mbretërore: Babai braktis Meghan Markle në ditën e saj më të rëndësishme!

para 8 muajve - Blitz

Teksa të gjithë po përgatitemi për dasmën e madhe mbretërore, një lajm jo i mirë vjen për Meghan Markle pas letrës ofenduese të të vëllait. Këtë herë është i ati, ai që ka lënduar të bijën duke vendosur...

Nga ëmbëlsirat, te maskat, gjithçka për dasmën mbretërore

para 8 muajve - Mapo

Kapuçinot me imazhin e Harry dhe Meghan që dominojnë mbi shkumë; flamujt anglezë me dy bashkëshortët e ardhshëm të qeshur në qendër. Por, edhe ëmbëlsira, maska për t’u vendosur në fytyrë për ditën e madhe,...

FOTO/ Nga ëmbëlsirat, te maskat, gjithçka për dasmën mbretërore

para 8 muajve - BalkanWeb

Kapuçinot me imazhin e Harry dhe Meghan që dominojnë mbi shkumë; flamujt anglezë me dy bashkëshortët e ardhshëm të qeshur në qendër. Por, edhe ëmbëlsira, maska për t’u vendosur në fytyrë për ditën e madhe,...

Nga kapuçinot tek maskat, mësoni gjithçka mbi dasmën mbretërore

para 8 muajve - Albeu

Kapuçinot me imazhin e Harry dhe Meghan që dominojnë mbi shkumë; flamujt anglezë me dy bashkëshortët e ardhshëm të qeshur në qendër. Por, edhe ëmbëlsira, maska për t’u vendosur në fytyrë për ditën e madhe,...

Motra e Meghan Markle: Ajo nuk ka të drejtë të më tregojë kur duhet të flas

para 8 muajve - GazetaBlic

Gjysmë motra e Meghan Markle thotë se princesha e re e Anglisë nuk ka të drejtë t’i tregojë asaj kur duhet të flasë, apo çfarë të themi, ‘sepse kjo është Amerika, shkruan TMZ, përcjellë Gazeta Blic TMZ...

Të ftuarit VIP në dasmën mbretërore të Princ Harry-t me Meghan Markle

para 8 muajve - GazetaBlic

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë vendosur të thonë “PO” përpara mysafirëve që kanë zgjedhur të jenë pjesë e dasmës së tyre të shtunën në Londër, Angli. Edhe pse lista e të ftuarve nuk u konfirmua kurrë,...

Të ftuarit VIP në dasmën mbretërore të Princ Harry me Meghan Markle

para 8 muajve - GazetaBlic

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë vendosur të thonë “PO” përpara mysafirëve që kanë zgjedhur të jenë pjesë e dasmës së tyre të shtunën në Londër, Angli. Edhe pse lista e të ftuarve nuk u konfirmua kurrë,...

Nga ëmbëlsirat tek maskat, gjithçka për dasmën mbretërore

para 8 muajve - KosovaPress

Por, edhe ëmbëlsira, maska për t’u vendosur në fytyrë për ditën e madhe, lodra prej pellushi dhe deri tek lojërat Lego që riprodhojnë të gjithë kështjellën Windsor me të gjithë protagonistët e saj. Në...

Nëna e Meghan Markle drejt Britanisë për dasmën mbretërore

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Nëna e Meghan Markle është fotografuar dje duke u larguar nga shtëpia e saj në Los Angeles dhe ka marrë avionin për t’u nisur drejt Britanisë, ku do marrë pjesë në dasmën mbretërore. E veshur thjesht dhe...

Babai i Meghan Markle shtrohet në spital, s'do të jetë pjesë e dasmës

para 8 muajve - Albeu

Babai i Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në martesën e saj me Princin Harry e cila është pas tri ditëve, sepse ai duhet të bëjë një operacion, sot në zemër dhe kjo është pohuar nga ai vetë. Thomas Markle...

Nëna e Meghan Markle niset për në Britani

para 8 muajve - Klan Kosova

Shoqërimi i Meghan Markle në altar për t’u martuar me Princin Harry vjen me disa privilegje. E nëna e Markle është duke shijuar disa prej tyre aktualisht, pasi u nis për të udhëtuar për në Britani, që...

Motra e Meghan Markle: Babai ka pësuar atak, shpresoj të rikuperohet për dasmë

para 8 muajve - KosovaPress

Bëhet fjalë për babain e saj, Thomas, për të cilin mediat ndërkombëtare kanë qenë shpesh herë kontradiktore nëse do të marrë pjesë apo jo në dasmën mbretërore për të shoqëruar drejt altarit vajzën e tij...

Motra e Meghan Markle: Babai ka pësuar atak kardiak, shpresoj të rikuperohet për dasmë

para 8 muajve - Telegrafi

Bota po përgatitet për dasmën më të madhe të vitit, atë të Princit Harry dhe Meghan Markle. Gjersa po bëhen përgatitjet e fundit, duket se një ndër personat më të rëndësishëm, nuk do të jetë prezentë në...

Babai i Megan Markle mund të mos e shoqërojë atë në dasmë

para 8 muajve - RTV 21

Babai i nusës së ardhshme të princit Harry mund të mos e shoqërojë bijën e tij në ditën e dasmës Ky lajm erdhi pasi u sugjerua se Thomas Markle kishte përgatitur fotografi të tija duke u përgatitur që...

Meghan Markle braktiset vetëm 4 ditë para vetes

para 8 muajve - Albeu

Meghan Markle dhe princi Harry do të martohen pas katër ditësh dhe ai që ka çuditur të gjithë është luhatja e babit të Markle , i cili edhe njëherë e la në baltë të bijën. Edhe ‘Kensington Palace’ ka bërë...

Krizë familjare pak ditë nga dasma mbretërore

para 8 muajve - KosovaPress

Këto zbulime kanë penguar komunikimin perfekt të familjes mbretërore, katër ditë nga kjo ngjarje shumë e ndjekur në Britaninë e Madhe. Ato zunë faqet e para të gazetave britanike që pyesnin se kush do...

E bija martohet me princin, babai refuzon të shkojë në dasmë

para 8 muajve - KosovaPress

Gjithsesi babai i Meghan, Thomas duket se ka vendosur të mos marrë pjesë në këtë event madhështor dhe ditë të shënuar për vajzën e tij. Nga shtëpia e tij në Meksiko, mësohet se babai i Meghan u ka thënë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK