http://kariera.mk

Varros babain brenda BMW-s 66 mijë dollarëshe

para 12 muajve - Gazeta e re

Një djalë nigerian e ka varrosur babanë e tij, duke e futur trupin e të ndjerit brenda një BMW-je, në vend të një arkivoli. Djali i pasur, i identifikuar vetëm si Azubuike, humbi babanë e tij, por sipas...

Ceromoni mortore e çuditshme, i biri varros të atin brenda BMW-s

para 12 muajve - Lexo

Një pasanik nga Nigeria ka bërë një veprim shumë të çuditshëm. Azubuike, për të nderuar babain e tij i cili ndërroi jetë, e varros atë brenda makine luksoze një BMW. Pasi ai vdiq në fshatin e largët të...

Në vend se në arkivol, varros babain brenda BMW-s 66 mijë dollarësh

para 12 muajve - Koha.net

Një djalë nigerian e ka varrosur babanë e tij, duke e futur trupin e të ndjerit brenda një BMW-je, në vend të një arkivoli. Djali i pasur, i identifikuar vetëm si Azubuike, humbi babanë e tij, por sipas...

FOTO/ Varrimi më i çuditshëm, i biri varros të jatin brenda BMW-s

para 12 muajve - Java News

Një pasanik nga Nigeria ka bërë një veprim shumë të çuditshëm. Azubuike, për të nderuar babain e tij i cili ndërroi jetë, e varros atë brenda makine luksoze një BMë. Pasi ai vdiq në fshatin e largët të...

Në vend se në arkivol, varros babain brenda BMW-s

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Një djalë nigerian e ka varrosur babanë e tij, duke e futur trupin e të ndjerit brenda një BMW-je, në vend të një arkivoli. Djali i pasur, i identifikuar vetëm si Azubuike, humbi babanë e tij, por sipas...

Varros babain brenda BMW-s 66 mijë dollarëshe

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Një djalë nigerian e ka varrosur babanë e tij, duke e futur trupin e të ndjerit brenda një BMW-je, në vend të një arkivoli. Djali i pasur, i identifikuar vetëm si Azubuike, humbi babanë e tij, por sipas...

E çuditshme në Nigeri, i riu varros të atin brenda një BMW-je

para 12 muajve - Mapo

Një pasanik nga Nigeria ka bërë një veprim shumë të çuditshëm. Azubuike, për të nderuar babain e tij i cili ndërroi jetë, e varros atë brenda makine luksoze një “BMW”. Pasi ai vdiq në fshatin e largët...

FOTO/ E çuditshme në Nigeri, i riu varros të atin brenda një BMW-je

para 12 muajve - BalkanWeb

Një pasanik nga Nigeria ka bërë një veprim shumë të çuditshëm. Azubuike, për të nderuar babain e tij i cili ndërroi jetë, e varros atë brenda makine luksoze një BMW. Pasi ai vdiq në fshatin e largët të...

Për ta nderuar, i biri varros babanë në një BMW të re!

para 12 muajve - Tetova Sot

Një pasanik ka bërë një veprim shumë të çuditshëm. Azubuike, i cili humbi babanë e tij, vendosi që për të nderuar babanë e ndjerë, ai duhej ta varroste atë në një makinë luksoze të cilën e përdori në vend...

E çuditshme por e vërtetë, i riu varros të atin brenda një… BMW-je

para 12 muajve - Gazeta Tema

Një pasanik nga Nigeria ka bërë një veprim shumë të çuditshëm. Azubuike, për të nderuar babain e tij i cili ndërroi jetë, e varros atë brenda makine luksoze një BMW. Pasi ai vdiq në fshatin e largët të...

Për ta nderuar, i biri varros babanë në një BMW të re!

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Një pasanik ka bërë një veprim shumë të çuditshëm. Azubuike, i cili humbi babanë e tij, vendosi që për të nderuar babanë e ndjerë, ai duhej ta varroste atë në një makinë luksoze të cilën e përdori në vend...

Ndodh edhe kjo! Për ta nderuar, i biri varros babain në një BMW të re!

para 12 muajve - Sovrani

Një pasanik ka bërë një veprim shumë të çuditshëm. Azubuike, i cili humbi babanë e tij, vendosi që për të nderuar babain e ndjerë, ai duhej ta varroste atë në një makinë luksoze të cilën e përdori në vend...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK