http://kariera.mk

Ja cilët meshkuj zgjedhin gratë për të bërë fëmijë!

para 12 muajve - Tetova Sot

Sipas “Parental Investment Theory” femrat investojnë nëntë muaj në një shtatzëni, kontributi fillestar i një njeriu. Kështu, sipas intv.al femrat duhet të jenë selektive kur bëhet fjalë për zgjedhjen e...

Femrat zgjedhin këtë lloj mashkulli për të krijuar familje

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Sipas “Parental Investment Theory” femrat investojnë nëntë muaj në një shtatzëni, kontributi fillestar i një njeriu. Kështu,  femrat duhet të jenë selektive kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një bashkëshorti....

Ja cilët meshkuj zgjedhin gratë për të bërë fëmijë!

para 12 muajve - Indeks.mk

Sipas “Parental Investment Theory” femrat investojnë nëntë muaj në një shtatzëni, kontributi fillestar i një njeriu. Kështu, sipas intv.al femrat duhet të jenë selektive kur bëhet fjalë për zgjedhjen e...

Ja cilin mashkull zgjedhin femrat për të krijuar një familje

para 12 muajve - NOA

Sipas “Parental Investment Theory” femrat investojnë nëntë muaj në një shtatzëni, kontributi fillestar i një njeriu. Kështu, femrat duhet të jenë selektive kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një bashkëshorti....

Ja cilët meshkuj zgjedhin gratë për të bërë fëmijë!

para 12 muajve - Gazeta Express

Sipas “Parental Investment Theory” femrat investojnë nëntë muaj në një shtatzëni, kontributi fillestar i një njeriu. Kështu, sipas intv.al femrat duhet të jenë selektive kur bëhet fjalë për zgjedhjen e...

Mësoni se cilët janë tipat e meshkujve që zgjedhin femrat për të bërë fëmijë!

para 12 muajve - Java News

Funny couple in bed Sipas “Parental Investment Theory” femrat investojnë nëntë muaj në një shtatzëni, kontributi fillestar i një njeriu. Kështu, sipas intv.al femrat duhet të jenë selektive kur bëhet fjalë...

Femrat zgjedhin këtë lloj mashkulli për të krijuar familje

para 12 muajve - Bota.al

Sipas “Parental Investment Theory” femrat investojnë nëntë muaj në një shtatzëni, kontributi fillestar i një njeriu. Kështu, sipas intv.al femrat duhet të jenë selektive kur bëhet fjalë për zgjedhjen e...

Ja cilët meshkuj zgjedhin gratë për të bërë fëmijë!

para 12 muajve - Sovrani

Kështu, sipas intv.al femrat duhet të jenë selektive kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një bashkëshorti. Studime të shumta kanë gjetur se preferencat e femrave ndryshojnë sipas ciklit të tyre menstrual....

Ja cilët meshkuj zgjedhin gratë për të bërë fëmijë!

para 12 muajve - Lajmi.net

Sipas “Parental Investment Theory” femrat investojnë nëntë muaj në një shtatzëni, kontributi fillestar i një njeriu. Kështu, sipas intv.al femrat duhet të jenë selektive kur bëhet fjalë për zgjedhjen e...

U habitëm! Cilin mashkull zgjedhin femrat për të krijuar një familje

para 12 muajve - Gazeta Express

Sipas “Parental Investment Theory” femrat investojnë nëntë muaj në një shtatzëni, kontributi fillestar i një njeriu. Kështu, sipas intv.al femrat duhet të jenë selektive kur bëhet fjalë për zgjedhjen e...

Ja cilin mashkull zgjedhin femrat për të krijuar familje

para 12 muajve - Lexo

Sipas “Parental Investment Theory” femrat investojnë nëntë muaj në një shtatzëni, kontributi fillestar i një njeriu. Kështu, femrat duhet të jenë selektive kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një bashkëshorti....

U habitëm! Cilin mashkull zgjedhin femrat për të krijuar një familje

para 12 muajve - Republika

Sipas “Parental Investment Theory” femrat investojnë nëntë muaj në një shtatzëni, kontributi fillestar i një njeriu. Kështu, sipas intv.al femrat duhet të jenë selektive kur bëhet fjalë për zgjedhjen e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK