http://kariera.mk

Pas publikimit të faturës së paguar nga produksioni, Almeda Abazi merr vendimin drastik

para 9 muajve - Mapo

Pas përfundimit të “Dancing with the stars”, Almeda Abazi ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave pas statusit të saj në Instastory ku shpërtheu kundër produksionit për faktin se kur kishte...

Olti Curri degjeneron Almeda Abazin pas ankesave për ujin: Mësohu ti pish ilaçet pa…

para 9 muajve - Mapo

Almeda Abazi, prej një periudhe 3 mujore ishte pjesë e prouksionit në spektatkilion Danc With Me, në rolin e moderatores. Gjatë finales së spektakilit në Shqipëri erdhi dhe bashkëshëshorti i saj aktori...

Produksioni i DWTS publikon faturat, nxjerrë zbuluar Almeda Abazin

para 9 muajve - GazetaBlic

Për më shumë se 12 javë, Almeda Abazi udhëtoi drejt Tiranës, për të moderuar spektaklin “Dancing With The Stars Albania”. Në fillim publikoi, bashkë me videon e valsit me bashkëshortin e saj në “Dancing...

Pas publikimit të faturës së paguar nga produksioni, Almeda Abazi merr vendimin drastik

para 9 muajve - OraInfo

Pas përfundimit të “Dancing with the stars”, Almeda Abazi ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave. Pas statusit të saj në Instastory ku shpërtheu kundër produksionit për faktin se kur kishte...

Produksionin i ?DWTS? i nxjerrin faturat, Almeda Abazi merr vendimin drastik (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Almeda Abazi, moderatorja e këtij viti në “DWTS” nëpërmjet një postimi në Instagram, tregoi gjithë acarimin e saj me produksionin e “DWTS. E kjo për shkak se ajo kishte paguar me paratë e saj shishet e...

Almeda e pa kënaqur me trajtimin që iu bë në Shqipëri! Olti Curri i ‘kapet’ keq

para 9 muajve - Lajmi.net

Para pak ditësh, ish-Miss Shqipëria u largua nga vendlindja e saj bashkë me burrin Tolgahan i cili kishe ardhur si mysafir nderi në njërin prej spektakleve ku mori pjesë gruaja e tij. Mirëpo përveç valixheve,...

Produksion i DWTSA përgënjeshtron akuzat e Almeda Abazit, publikon faturat

para 9 muajve - Lexo

Para disa ditësh modelja e njohur, Almeda Abazi ndau me ndjekësit e saj pakënaqësitë që kishte ndaj produksionit të DWTSA. Ajo rrëfeu që çdo shpenzim gjatë kohës së qëndrimit të saj në Shqipëri i kishte...

Pas publikimit të faturës së paguar nga produksioni, Almeda Abazi merr vendimin drastik

para 9 muajve - Gazeta Express

Pas përfundimit të "Dancing with the stars", Almeda Abazi ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave pas statusit të saj në Instastory ku shpërtheu kundër produksionit për faktin se kur kishte...

Almeda Abazi ia nxorri të palarat produksionit të DWTS, por Olti Curri tallet rëndë me të

para 9 muajve - GazetaBlic

Pas përfundimit të Dancing With the Stars të gjithë u habitëm nga Instastory që postoi Almeda Abazi ku shprehej se pasi kishte bërë check-out nga hoteli ku kishte qëndruar edhe ujin e kishte paguar vetë...

Pas publikimit të faturës së paguar nga produksioni, Almeda Abazi merr vendimin drastik

para 9 muajve - Sovrani

Pas përfundimit të “Dancing with the stars”, Almeda Abazi ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave pas statusit të saj në Instastory ku shpërtheu kundër produksionit për faktin se kur kishte...

Pas publikimit të faturës së paguar nga produksioni, Almeda Abazi merr vendimin drastik

para 9 muajve - Bota Press

Pas përfundimit të “Dancing with the stars”, Almeda Abazi ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave. Pas statusit të saj në Instastory ku shpërtheu kundër produksionit për faktin se kur kishte...

Almeda e pa kënaqur me trajtimin që iu bë në Shqipëri! Olti Curri i ‘kapet’ keq

para 9 muajve - Sovrani

Para pak ditësh, ish-Miss Shqipëria u largua nga vendlindja e saj bashkë me burrin Tolgahan i cili kishe ardhur si mysafir nderi në njërin prej spektakleve ku mori pjesë gruaja e tij. Mirëpo përveç valixheve,...

Almeda bëhet nostalgjike! Publikon foto nga dasma

para 9 muajve - Lajmi.net

Almeda Abazi është aktorja dhe prezantuesja më e pëlqyer shqiptare. Ajo së fundmi ka përfunduar shoun televiziv “Dancing with the stars Albania”, e që tani është kthyer në Turqi, shkruan lajmi net. Me...

Almeda Abazi akuzoi produksionin e “DWTS” për pagesën, vjen reagimi i tyre

para 9 muajve - Lajmi.net

Almeda Abazi ka qenë nikoqire e shout televiziv "Dancing with the stars Albania". Ajo për 3 muaj rresht ka qëndruar në një hotel në Shqipëri pasi punonte si prezantuese tek shou i lartpërmendur, shkruan...

Almeda bëhet nostalgjike! Publikon foto nga dasma

para 9 muajve - Sovrani

Almeda Abazi është aktorja dhe prezantuesja më e pëlqyer shqiptare. Ajo së fundmi ka përfunduar shoun televiziv “Dancing with the stars Albania”, e që tani është kthyer në Turqi, shkruan lajmi net. Me...

Almeda Abazi akuzoi produksionin e “DWTS” për pagesën, këta të fundit i nxjerrin faturat që kanë paguar

para 9 muajve - OraInfo

Siç dhe e keni lexuar në portale ditën e djeshme, Almeda Abazi, moderatorja e këtij viti në “DWTS” nëpërmjet një postimi në Instagram, tregoi gjithë acarimin e saj me produksionin e “DWTS. E kjo për shkak...

Almeda Abazi akuzoi DWTS, por deklarata e Tolgahan Sayisman na la pa fjalë

para 9 muajve - Standard

Almeda Abazi shpërtheu ndaj produksionit të “Dancing With The Stars”, pasi jo vetëm që u detyrua të paguante shpenzimet ekstra në hotelin ku qëndroi për tre muaj, por edhe për faktin se bashkëshorti i...

Almeda Abazi akuzoi produksionin e “DWTS” për pagesën, vjen reagimi i tyre [Foto]

para 9 muajve - Fakti Ditor

Ajo për 3 muaj rresht ka qëndruar në një hotel në Shqipëri pasi punonte si prezantuese tek shou i lartpërmendur, shkruan lajmi net. Mirëpo pas përfundimit, ajo nuk ka qenë e lumtur me trajtimin që i kanë...

Almeda Abazi akuzoi produksionin e “DWTS” për pagesën, vjen reagimi i tyre

para 9 muajve - Infokusi

Almeda Abazi ka qenë nikoqire e shout televiziv “Dancing with the stars Albania”. Ajo për 3 muaj rresht ka qëndruar në një hotel në Shqipëri pasi punonte si prezantuese tek shou i lartpërmendur, shkruan...

Vizion Plus i përgjigjet Almedës, publikohen faturat (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Bëri bujë deklarata e Almeda Abazit kundër produksionit të "Dancing With the stars". Ish-missi shqiptar tha se ishte ndjerë keq për faktin se kur kishte bërë check-out nga hoteli, ajo dhe Tolgahani ishin...

Almeda Abazi akuzoi produksionin e “DWTS” për pagesën, vjen reagimi i tyre

para 9 muajve - Sovrani

Almeda Abazi ka qenë nikoqire e shout televiziv “Dancing with the stars Albania”. Ajo për 3 muaj rresht ka qëndruar në një hotel në Shqipëri pasi punonte si prezantuese tek shou i lartpërmendur, shkruan...

Mashtrimi i Almeda Abazit, dalin fotot që e nxjerrin zbuluar

para 9 muajve - Vizion Plus

Për më shumë se 12 javë, Almeda Abazi udhëtoi drejt Tiranës, për të moderuar spektaklin “Dancing With The Stars Albania”. Në fillim publikoi, bashkë me videon e valsit me bashkëshortin e saj në “Dancing...

Pak pasi Almeda akuzoi produksionin, Tolga habit me deklaratën

para 9 muajve - Albeu

Bëri bujë deklarata e Almeda Abazit kundër produksionit të "Dancing With the stars". Ish-missi shqiptar tha se ishte ndjerë keq për faktin se kur kishte bërë check-out nga hoteli, ajo dhe Tolgahani ishin...

SHPËRTHEN ALMEDA: EDHE UJIN E PAGOVA VETË

para 9 muajve - TV21

Bukuroshja shqiptare  Almeda Abazi ka udhëhequr suksesshëm spektaklin e vallëzimit “Dancing With The Stars Albania 7”, duke qëndruar kështu për disa muaj në Shqipëri. Në finalen e këtij spektakli ishte...

Almeda Abazi akuzoi produksionin e “DWTS” për pagesën, këta të fundit i nxjerrin faturat që kanë paguar

para 9 muajve - Bota Press

Siç dhe e keni lexuar në portale ditën e djeshme, Almeda Abazi, moderatorja e këtij viti në “DWTS” nëpërmjet një postimi në Instagram, tregoi gjithë acarimin e saj me produksionin e “DWTS. E kjo për shkak...

Almeda Abazi akuzoi produksionin e “DWTS” për pagesën, këta të fundit i nxjerrin faturat që kanë paguar

para 9 muajve - Blitz

Siç dhe e keni lexuar në portale ditën e djeshme, Almeda Abazi, moderatorja e këtij viti në “DWTS” nëpërmjet një postimi në Instagram, tregoi gjithë acarimin e saj me produksionin e “DWTS” për shkak se...

‘Në Shqipëri, ndihem si në shtëpinë time’ intervista e Tolgës dhe Almedës pas përfundimit të Dancing

para 9 muajve - Tetova Sot

Prej 12 javësh, Almeda Abazi ishte çdo të premte në ekranin e Vizion Plus në “Dancing with the stars”. Bukuroshja shqiptare ka treguar në një intervistë për “Vizioni i pasdites” se ky ishte një projekt...

Almeda e pakënaqur me trajtimin që iu bë në Shqipëri, këto ishin fjalët e ‘Çënarit’

para 9 muajve - OraInfo

Ditën e djeshme, Almeda Abazi dhe burri i saj turk Tolgahan Sayışman janë larguar nga hoteli në të cilin ish-Miss Shqipëria qëndroi për 3 muaj. Natën finale të ‘Dancing’ kishte shkuar edhe burri i saj...

Almeda e pakënaqur me trajtimin që iu bë në Shqipëri, këto ishin fjalët e ‘Çënarit’

para 9 muajve - Lajmi.net

Ditën e djeshme, Almeda Abazi dhe burri i saj turk Tolgahan Sayışman janë larguar nga hoteli në të cilin ish-Miss Shqipëria qëndroi për 3 muaj. Natën finale të ‘Dancing’ kishte shkuar edhe burri i saj...

Tolga i Almeda Abazit, i mrekulluar nga mikpritja shqiptare

para 9 muajve - Vizion Plus

Prej 12 javësh, Almeda Abazi ishte çdo të premte në ekranin e Vizion Plus në “Dancing with the stars”. Bukuroshja shqiptare ka treguar në një intervistë për “Vizioni i pasdites” se ky ishte një projekt...

Almeda e zhgënjyer nga produksioni i spektaklit: Edhe ujin e pagova vetë

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Almeda Abazi, për 3 muaj me radhë prezantoi spektaklin ‘Dancing with the stars’, duke qëndruar në Shqipëri gjithë këtë periudhë. Në natën finale të spektaklit në Shqipëri erdhi dhe bashkëshkëshorti...

Almeda Abazi shpërthen ndaj “Dancing with the stars”: Edhe ujin që piva, e pagova vetë

para 9 muajve - NOA

Almeda Abazi, ishte e përzgjedhura për të drejtuar spektaklin e kërcimit “Dancing with the stars”. Për këtë arsye për afro tre muaj ajo qëndroi larg të shoqit, aktorit turk Tolgahan Sayisman. Por në finalen...

“Çënarin” nuk e pritën mirë në Shqipëri, ja si reagoi Almeda

para 9 muajve - Sovrani

Ditën e djeshme, Almeda Abazi dhe burri i saj turk Tolgahan Sayışman janë larguar nga hoteli në të cilin ish-Miss Shqipëria qëndroi për 3 muaj. Natën finale të ‘Dancing’ kishte shkuar edhe burri i saj...

Almeda Abazi e zhgënjyer nga ‘DWTS’, ka disa fjalë drejtuar produksionit

para 9 muajve - GazetaBlic

Është ndër personazhet më të preferuar në Turqi, por Shqipëeria dhe shqiptarët kanë treguar se duan dhe pëlqejnë aktoren e njohur, Almeda Abazi. Prej disa muajsh ajo prezantoi spektaklin ‘Dancing with...

Almeda Abazi lëshon një deklaratë të fortë kundër produksionit të “DWTS”, ja pse u zhgënjye aktorja

para 9 muajve - Lexo

Është ndër personazhet më të preferuar në Turqi, por Shqipëeria dhe shqiptarët kanë treguar se duan dhe pëlqejnë aktoren e njohur, Almeda Abazi. Prej disa muajsh ajo prezantoi spektaklin ‘Dancing with...

Almeda Abazi shpërthen ndaj “Dancing with the stars”: Edhe ujin që piva, e pagova vetë

para 9 muajve - Infokusi

Almeda Abazi, ishte e përzgjedhura për të drejtuar spektaklin e kërcimit “Dancing with the stars”. Për këtë arsye për afro tre muaj ajo qëndroi larg të shoqit, aktorit turk Tolgahan Sayisman. Por në finalen...

Nuk u prit mirë në Shqipëri, ja çka bëri më pas gruaja e ‘Çënarit’

para 9 muajve - Lajmi.net

Ka qënduar 3 muaj në një hotel në Shqipëri pasi po punonte si prezantuese e 'Dancing'. Mirëpo jo çdo fund është i lumtur dhe kështu ka ndodhur edhe me Almedën e cila nga vendlindja ka dalë e zhgënyer,...

Shpërthen Almeda: Edhe ujin e pagova vetë

para 9 muajve - RTV 21

Almeda tregon për shpenzimet ekstra që ka paguar Bukuroshja shqiptare e cila jeton në Turqi, Almeda Abazi ka udhëhequr suksesshëm spektaklin e vallëzimit “Dancing With The Stars Albania 7”, duke qëndruar...

Almeda e zhgënjyer nga Dancing With The Stars: Më turpëruan me Tolgën

para 9 muajve - Albeu

Almeda Abazi, vajza bukuroshe shqiptare e cila prej vitesh jeton në Turqi, ishte prezantuesja e edicionit të “Dancing With the Stars”. E ëmbël dhe shumë e dashur, Almeda bëri për vete publikun shqiptar,...

Almeda e ‘Çënari’ të pa kënaqur me trajtimin që iu bë në Shqipëri

para 9 muajve - Lajmi.net

Ditë më parë Almeda Abazi dhe burri i saj Tolgahan Saysiman ishin vendosur me punë në Tiranë. Kjo pasi Almeda ishte pjesë e ‘Dancing with the stars’ dhe burri i saj turk e ka shoqëruar me një vallëzim,...

Almeda Abazi revoltohet, e pakënaqur me trajtimin që iu bë në Shqipëri

para 9 muajve - Prive

Ish Miss Shqipëria Almeda Abazi, këtë vit ishte e ftuara e nderit në spektaklin “Dancing With The Stars”, të cilin edhe e udhëhoqi për tre muaj rresht. Por Abazi nuk është ndarë e pakënaqur me atë që i...

Almeda Abazi e “Çënari” të pakënaqur me trajtimin që iu bërën në Shqipëri

para 9 muajve - Telegrafi

Almeda Abazi u bë edhe më e njohur te shqiptarët në saje të martesës me aktorin e njohur turk, Tolgahan Saysiman. Në fakt, ish Miss Shqipëria e vitit 2008 ka qenë e ftuar këtë edicion në talent shoun e...

Almeda Abazi revoltohet, e pakënaqur me trajtimin që iu bë në Shëipëri

para 9 muajve - Prive

Ish Miss Shqipëria Almeda Abazi, këtë vit ishte e ftuara e nderit në spektaklin “Dancing With The Stars”, të cilin edhe e udhëhoqi për tre muaj rresht. Por Abazi nuk është ndarë e pakënaqur me atë që i...

Almeda largohet e pakënaqur nga produksioni i “Dancing”: Jam pa fjalë!

para 9 muajve - Gazeta Express

Ndonëse spektakli i kërcimit “Dancing With The Stars” ka mbyllur edicionin e tij special “polemikat” vijojnë ende. Këtë herë pakënaqësi ka shprehur moderatorja e këtij spektakli, aktorja Almeda Abazi....

Almeda largohet e pakënaqur nga produksioni i “Dancing”: Jam pa fjalë!

para 9 muajve - Republika

Ndonëse spektakli i kërcimit “Dancing With The Stars” ka mbyllur edicionin e tij special “polemikat” vijojnë ende. Këtë herë pakënaqësi ka shprehur moderatorja e këtij spektakli, aktorja Almeda Abazi....

Almeda Abazi e “Çënari” të pakënaqur me trajtimin që iu bërën në Shqipëri [Foto]

para 9 muajve - Fakti Ditor

Almeda Abazi u bë edhe më e njohur te shqiptarët në saje të martesës me aktorin e njohur turk, Tolgahan Saysiman. Në fakt, ish Miss Shqipëria e vitit 2008 ka qenë e ftuar këtë edicion në talent shoun e...

Almeda e pakënaqur nga produksioni i DWTS: “Edhe ujin që kam pirë e kam paguar vetë. Mua dhe Tolgën na përcollën si të huaj!”

para 9 muajve - Blitz

Edhe pas përfundimit të “Dancing With The Stars Albania”, zhurma për kompeticionin vazhdon. Këtë herë është moderatorja e spektaklit, Almeda Abazi ajo që ka shprehu pakënaqësitë e saj ndaj produksionit....

Almeda largohet e pakënaqur nga produksioni i “Dancing”: Jam pa fjalë!

para 9 muajve - Sovrani

Ndonëse spektakli i kërcimit “Dancing With The Stars” ka mbyllur edicionin e tij special “polemikat” vijojnë ende. Këtë herë pakënaqësi ka shprehur moderatorja e këtij spektakli, aktorja Almeda Abazi....

Almeda dhe aktori i njohur turk realizojnë fotosesion në Shqipëri

para 9 muajve - Tetova Sot

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë çift shumë i dashur për publikun. Kohën e fundit, bukuroshja shqiptare ka qenë më shumë e pranishme në Shqipëri sesa në Turqi. Kjo për shkak se ka qenë e angazhuar...

Almeda dhe Tolgahan realizojnë fotosesion në Shqipëri

para 9 muajve - RTV 21

Duken kaq bukur pranë njëri-tjetrit Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ishte i ftuar special në spektaklin e vallëzimit “Dancing with the stars Albania 7”, ku ka vallëzuar me bashkëshorten e tij,...

Almeda dhe Tolgahan realizojnë fotosesion në Shqipëri

para 9 muajve - Lajmi.net

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë çift shumë i dashur për publikun. Kohën e fundit, bukuroshja shqiptare ka qenë më shumë e pranishme në Shqipëri sesa në Turqi, shkruan lajmi.net. Kjo për shkak se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK