http://kariera.mk

Polici më i gjatë në botë, të gjithë i frikësohen në trafik

para 12 muajve - Lajmi.net

Jagdeep Singh është polici më i gjatë në botë. Në fakt, nëse do të donit të bënit selfie me të, duhet të merrni shkallë, sepse ai është më shumë se dy metra i gjatë. Njerëzit në Punjab, Indi, e kanë më...

Polici më i gjatë në botë, të gjithë i frikësohen në trafik

para 12 muajve - Gazeta Express

Jagdeep Singh është polici më i gjatë në botë. Në fakt, nëse do të donit të bënit selfie me të, duhet të merrni shkallë, sepse ai është më shumë se dy metra i gjatë. Njerëzit në Punjab, Indi, e kanë më...

Polici më i gjatë në botë të cilit i frikësohen të gjithë

para 12 muajve - Periskopi

Jagdeep Singh është polici më i gjatë në botë. Në fakt, nëse do të donit të bënit selfie me të, duhet të merrni shkallë, sepse ai është më shumë se dy metra i gjatë. Njerëzit në Punjab, Indi, e kanë më...

Polici më i gjatë në botë, të gjithë i frikësohen në trafik

para 12 muajve - Sovrani

Jagdeep Singh është polici më i gjatë në botë. Në fakt, nëse do të donit të bënit selfie me të, duhet të merrni shkallë, sepse ai është më shumë se dy metra i gjatë. Njerëzit në Punjab, Indi, e kanë më...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK