http://kariera.mk

Peshku misterioz me ‘kokë zogu’ habit njohësit e gjallesave ujore

para 9 muajve - Telegrafi

Një peshkatar nga Kina, e ka kapur një peshk misterioz që e ka kokën sikur të zogut. Madje, disa e kanë krahasuar edhe me pinguin apo delfin, por nuk ka të bëjë me asnjë prej tyre, përcjell Telegrafi....

Video/ Filmohet në Kinë peshku me ‘kokë zogu’

para 9 muajve - Mapo

Një peshk i çuditshëm është bërë viral në internet për shkak të kokës së pazakontë që e ka si të “zogut”. Disa thanë se koka e peshkut duket si një kokë e një pëllumbi ose një papagalli, ndërsa të tjerë...

Kapet peshku me kokë zogu

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Një peshk i çuditshëm ka rënë në grep në Kinë. Peshku është bërë “i famshëm” në internet për shkak të kokës së tij të pazakontë me formën e ‘zogut’. Disa thonë se koka e peshkut duket si një kokë pëllumbash...

Krijesa e rrallë, peshku me kokë zogu / VIDEO

para 9 muajve - Lajmi.net

Një peshk i çuditshëm po bën xhiron e rrjetit shkak të kokës së pazakontë që ai ka si të “zogut”. Disa thanë se koka e peshkut duket si një kokë e një pëllumb ose një papagall, ndërsa të tjerë argumentuan...

Gjysmë peshk dhe gjysmë zog, peshkatari kap krijesën misterioze-VIDEO

para 9 muajve - Infokusi

Një peshkatar i cili kishte dalë si zakonisht për peshkim, gjeti në rrjetën e tij një peshk që nuk e kishte parë më herët. Dukej një përzierje mes peshkut dhe zogut, siç mund ta shihni në fotografi. Pamjet...

Gjysmë peshk dhe gjysmë zog, peshkatari kap krijesën misterioze

para 9 muajve - NOA

Një peshkatar i cili kishte dalë si zakonisht për peshkim, gjeti në rrjetën e tij një peshk që nuk e kishte parë më herët. Dukej një përzierje mes peshkut dhe zogut, siç mund ta shihni në fotografi. Pamjet...

VIDEO/ Krijesa e rrallë, peshku me kokë zogu

para 9 muajve - Java News

Një peshk i çuditshëm po bën xhiron e rrjetit shkak të kokës së pazakontë që ai ka si të “zogut”. Disa thanë se koka e peshkut duket si një kokë e një pëllumb ose një papagall, ndërsa të tjerë argumentuan...

Peshku i çuditshëm me kokë zogu habit ekspertët

para 9 muajve - Periskopi

Një peshk me pamje të çuditshme ka marrë vëmendjen e internetit në Kinë pasi koka i ngjante të një ‘zogut’. Disa thanë se koka e peshkut duket si një kokë e një pëllumbit ose të një papagallit; ndërsa,...

Krijesa e rrallë, peshku me kokë zogu [Video]

para 9 muajve - Fakti Ditor

Një peshk i çuditshëm po bën xhiron e rrjetit shkak të kokës së pazakontë që ai ka si të “zogut”.Disa thanë se koka e peshkut duket si një kokë e një pëllumb ose një papagall, ndërsa të tjerë argumentuan...

Kapet peshku me kokë zogu

para 9 muajve - Gazeta e re

Një peshk i çuditshëm ka rënë në grep në Kinë. Peshku është bërë “i famshëm” në internet për shkak të kokës së tij të pazakontë me formën e ‘zogut’. Disa thonë se koka e peshkut duket si një kokë pëllumbash...

Peshku misterioz me ‘kokë zogu’ habit njohësit e gjallesave ujore

para 9 muajve - Indeks.mk

Një peshkatar nga Kina, e ka kapur një peshk misterioz që e ka kokën sikur të zogut. Madje, disa e kanë krahasuar edhe me pinguin apo delfin, por nuk ka të bëjë me asnjë prej tyre, përcjell Telegrafi....

Filmohet në Kinë peshku me ‘kokë zogu

para 9 muajve - Tetova Sot

Një peshk i çuditshëm është bërë viral në internet për shkak të kokës së pazakontë që e ka si të “zogut”. Disa thanë se koka e peshkut duket si një kokë e një pëllumbi ose një papagalli, ndërsa të tjerë...

Peshku i çuditshëm me “kokë zogu”, çmendet rrjeti

para 9 muajve - Gazeta Tema

Një peshk i çuditshëm është bërë viral në internet për shkak të kokës së pazakontë që ai ka si të “zogut”. Disa thanë se koka e peshkut duket si një kokë e një pëllumb ose një papagall, ndërsa të tjerë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK