http://kariera.mk

FOTO/ Dua Lipa tregon tradhëtinë e Isaac Carew

para 9 muajve - Lexo

Edhe pse i’u këndon rregullave në këngën e saj ‘Rules’, Dua Lipa i theu ato duke u rikthyer me ish të dashurin, Isaac Carew. Por vetëm tani është publikuar lajmi se Carew e ka tradhëtuar këngëtaren shqiptare...

I dashuri i Dua Lipës kapet mat duke e tradhtuar me një femër tjetër në klub

para 9 muajve - Mapo

I dashuri i këngëtares që po kryeson në top lista plot 8 javë radhazi me “One Kiss”, është fotografua me një femër tjetër në klub nate, teksa në sfond po luante pikërisht kënga hit e Dua Lipës, shkruan...

Dua Lipa flet për herë të parë pas tradhtisë që i bëri i dashuri britanik

para 9 muajve - GazetaBlic

Isaac Carew gjatë ditës së sotme është raportuar prej mediave britanike se ka tradhtuar Dua Lipën. Dyshja gjatë javës së kaluar kishin konfirmuar se janë rilidhur dhe se janë të lumtur në krah të njëri-tjetrit....

Dua Lipa flet për herë të parë pas tradhtisë së të dashurit britanik

para 9 muajve - Lajmi.net

Isaac Carew gjatë ditës së sotme është raportuar prej mediave britanike se ka tradhtuar Dua Lipën. Dyshja gjatë javës së kaluar kishin konfirmuar se janë rilidhur dhe se janë të lumtur në krah të njëri-tjetrit....

I dashuri e tradhtoi Dua Lipën? Dalin fotografitë e tij me një tjetër vajzë

para 9 muajve - Prive

Dua Lipa ka fituar me miliona fansa këtë verë me kënën One Kiss në bashkëpunim me Calvin Harris, e edhe më shumë me këngën New Rules. Por përderisa karrierën e ka në top, nuk është dashuria ajo që po i...

I dashuri i Dua Lipës kapet me një vajzë tjetër, këngëtarja ka një mesazh për të

para 9 muajve - NOA

Shtypi rozë i ka dhënë jehonë disa fotografive ku i dashuri i këngëtares Dua Lipa shfaqet në shoqërinë e një vajze tjetër. Isaac Careë është kapur mat duke u puthur dhe kërcyer me një vajzë tjetër, ndërkohë...

I dashuri kapet duke tradhtuar Dua Lipën (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Këngëtarja shqiptare me famë botërore , Dua Lipa po vazhdon të jetë në qendrën e mediave botërore për sukseset në muzikë. Por duket se i dashuri e ka tradhëtuar. Disa foto të publikuara nga “The Sun” e...

Dua Lipa flet për herë të parë pas tradhtisë së të dashurit britanik

para 9 muajve - Telegrafi

Isaac Carew gjatë ditës së sotme është raportuar prej mediave britanike se ka tradhtuar Dua Lipën. Dyshja gjatë javës së kaluar kishin konfirmuar se janë rilidhur dhe se janë të lumtur në krah të njëri-tjetrit....

I dashuri i Dua Lipës kapet mat duke e tradhtuar me një femër tjetër në klub

para 9 muajve - Iliria News

I dashuri i këngëtares që po kryeson në top lista plot 8 javë radhazi me “One Kiss”, është fotografua me një femër tjetër në klub nate, teksa në sfond po luante pikërisht kënga hit e Dua Lipës, shkruan...

I dashuri kapet duke tradhtuar Dua Lipën

para 9 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të jetë në qendrën e mediave botërore për sukseset në muzikë. Por duket se i dashuri e ka tradhëtuar. Disa foto të publikuara nga “The Sun” e...

Rikthim te rregullat e reja: Isaac tradhëton sërish Dua Lipën!

para 9 muajve - Blitz

Duket se marrëdhënia e Dua Lipës dhe (ish) të dashurit Isaac Careë po merr një tjetër trajtë. Isaac është fotografuar këtë fundjavë duke u puthur me një vazjë të panjohur dhe sipas dëshmitarëve në club,...

I dashuri i Dua Lipës kapet mat duke e tradhtuar me një femër tjetër në klub

para 9 muajve - Gazeta Express

I dashuri i këngëtares që po kryeson në top lista plot 8 javë radhazi me “One Kiss”, është fotografua me një femër tjetër në klub nate, teksa në sfond po luante pikërisht kënga hit e Dua Lipës, shkruan...

Dua Lipa me mesazhe të koduara për tradhtinë e të dashurit

para 9 muajve - Infokusi

Dua Lipa ka postuar mesazhe për “t’i besuar instinkteve” pasi i dashuri i saj Isaac Carew besohet se e ka tradhtuar në një klub nate në të cilin po këndohej kënga e saj “One Kiss”. Lipa dhe Carew rinisën...

I dashuri i Dua Lipës kapet mat duke e tradhtuar me një femër tjetër në klub

para 9 muajve - GazetaBlic

I dashuri i këngëtares që po kryeson në top lista plot 8 javë radhazi me “One Kiss”, është fotografua me një femër tjetër në klub nate, teksa në sfond po luante pikërisht kënga hit e Dua Lipës, shkruan...

I dashuri i Dua Lipës kapet mat duke e tradhtuar me një femër tjetër në klub

para 9 muajve - Republika

I dashuri i këngëtares që po kryeson në top lista plot 8 javë radhazi me “One Kiss”, është fotografua me një femër tjetër në klub nate, teksa në sfond po luante pikërisht kënga hit e Dua Lipës, shkruan...

Dua Lipa shkëlqen në Miami

para 9 muajve - Ekonomia Online

Këngëtarja me famë botërore me origjinë kosovare Dua Lipa, ka mbajtur një koncert madhështor në SHBA. Ajo në Florida ka përformuar para mijërave fansave të saj. Dua Lipa si çdoherë edhe kësaj radhe ka...

Dua Lipa me mesazhe të koduara për tradhtinë e të dashurit

para 9 muajve - Koha.net

Dua Lipa ka postuar mesazhe për “t’i besuar instinkteve” pasi i dashuri i saj Isaac Carew besohet se e ka tradhtuar në një klub nate në të cilin po këndohej kënga e saj “One Kiss”. Tabloidi britanik “The...

Dua Lipa tradhtohet nga i dashuri, shfaqet pamjet “intime”me një femër tjetër

para 9 muajve - Bota Press

Por përkundër sukseseve në karrierë, duket se jeta private e Duas nuk po shkon edhe aq mirë dhe qetë. Sipas, “The Sun”, i dashuri i saj britanik Isaac Carew ka tradhtuar 22-vjeçaren me vajzë tjetër në...

Dua Lipa me mesazhe të koduara tregon për tradhëtinë e të dashurit

para 9 muajve - Periskopi

Dua Lipa ka postuar mesazhe për “t’i besuar instinkteve” pasi i dashuri i saj Isaac Carew besohet se e ka tradhtuar në një klub nate në të cilin po këndohej kënga e saj “One Kiss”. Tabloidi britanik “The...

Dua Lipa me mesazhe të koduara për tradhtinë e të dashurit

para 9 muajve - Ekonomia Online

Dua Lipa ka postuar mesazhe për “t’i besuar instinkteve” pasi i dashuri i saj Isaac Carew besohet se e ka tradhtuar në një klub nate në të cilin po këndohej kënga e saj “One Kiss”. Tabloidi britanik “The...

I dashuri e tradhton Dua Lipën me një zeshkane

para 9 muajve - Telegrafi

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon me sukses të shfaqet në koncerte të ndryshme si dhe të punojë në projekte të reja muzikore....

I dashuri e tradhton Dua Lipën me një zeshkane

para 9 muajve - Ekonomia Online

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon me sukses të shfaqet në koncerte të ndryshme si dhe të punojë në projekte të reja muzikore....

I dashuri e tradhton Dua Lipën gjersa dëgjohet kënga e saj “One Kiss”

para 9 muajve - Koha.net

Isaac Carew, ish-modeli i shndërruar në kuzhinier, siç raporton tabolidi britanik “The Sun”, ka tradhtuar këngëtaren me prejardhje nga Kosova, Dua Lipën. Në një video të cilën e ka siguruar ky tabolid,...

Dua Lipa e rrethuar nga fansat, paralajmëron koncertin e radhës

para 9 muajve - Lajmi.net

Një ndër artistet më të suksesshme shqiptare, padyshim që është Dua Lipa. Ajo tash e sa kohë ka filluar turneun e saj në vende të ndryshme të botës ku së shpejti do jetë edhe në Kosovë, shkruan lajmi net...

Dua Lipa në lidhje me Isaac Carew dhe publikon foto të ishit?

para 9 muajve - Lajmi.net

Krahas jetës profesionale, Dua Lipa vazhdimisht është e përfolur edhe për jetën private. Këngëtarja pasi ishte ndarë nga i dashuri Isaac Carew ishte lidhur me muzikantin, Paul Klein, shkruan lajmi.net....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK