http://kariera.mk

Zyrtare: Filipo Inzaghi trajner i Bolognas

para 8 muajve - Albeu

Filippo Inzaghi zyrtarisht është trajner i Bolognas, duke nënshkruar kontratë dy-vjeçare, duke zërë vendin e Roberto Donadonit. “Bologna FC 1909 lajmëron që Filippo Inzaghit i është besuar posti i trajnerit...

Pippo do të bashkohet me Simone Inzaghi-n në “Seria A”, merr drejtimin e Bologna-s

para 8 muajve - BalkanWeb

Para pak ditësh Pippo Inzaghi nuk ia doli të ngjitej me Venezia-n në “Seria A” pasi u eliminuan në gjysmëfinale nga Palermo, por gjithsesi ish-futbollisti i Milanit ka gjetur mundësinë sesi të bashkohet...

ZYRTARE: Inzaghi rikthehet në Serie A, tani si trajner i kësaj skuadreje

para 8 muajve - OraInfo

Ish-sulmuesi i njohur i Milanit, Pippo Inzaghi, është zyrtarizuar më krye të skuadrës së Bolognas në Serinë A. Ai e pason Roberto Donadonin. Lajmi është konfirmuar nga Bologna. Pas dy sezoneve të Venezia...

ZYRTARE: Edhe skuadra tjetër italiane befason me trajnerin e ri

para 8 muajve - Lajmi.net

De Zerbi, që do të prezantohet në ditët në vijim ka firmosur kontratë 2-vjeçare. Pas Pippo Inzaghit, në Serinë A vjen një tjetër zyrtarizim. Roberto De Zerbi merr drejtimin e Sassuolos, duke konfirmuar...

ZYRTARE: Inzaghi, trajner i klubit të vjetër italian

para 8 muajve - Lajmi.net

Ai e pason Roberto Donadonin. Ish-sulmuesi i njohur i Milanit, Pippo Inzaghi, është zyrtarizuar më krye të skuadrës së Bolognas në Serinë A. Ai e pason Roberto Donadonin. Lajmi është konfirmuar nga Bologna....

Zyrtare: Inzaghi trajner i Bolognas

para 8 muajve - Gazeta Express

Filippo Inzaghi zyrtarisht është trajner i Bolognas, duke nënshkruar kontratë dy-vjeçare, kështu duke zërë vendin e Roberto Donadonit. “Bologna FC 1909 lajmëron që Filippo Inzaghit i është besuar posti...

Zyrtare, Inzaghi rikthehet trajner në Serie A…

para 8 muajve - Telesport

Pippo Inzaghi është trajneri i ri i Bologna. Pas dy sezoneve me Venezia, një kampionat i fituar në Serie C dhe një “play off” në Serie B, ish-sulmuesi i Milan ka vendosur të firmosë për klubin emilian....

Pippo Inzaghi merr drejtimin e Bolognas

para 8 muajve - Koha.net

Filippo Inzaghi është zyrtarisht trajner i ri i Bolognas, pasi ka nënshkruar kontratë dyvjeçare për të zëvendësuar Roberto Donadonin. Ish-sulmuesi i njohur u largua nga Venezia pasi humbi në play-offin...

Zyrtare, Pipo Inzaghi trajner i Bolognas, De Zerbi i Sassuolos

para 8 muajve - SuperSport

Pippo Inzaghi është zyrtarizuar më krye të skuadrës së Bolognas në Serinë A, ku pason Roberto Donadonin. Pas dy sezoneve të Venezia në Serinë B, skuadër me të cilin nuk shkoi më shumë se faza gjysmëfinale...

Zyrtare: Inzaghi merr drejtimin e klubit të njohur të Serie A

para 8 muajve - GazetaBlic

Filippo Inzaghi edhe zyrtarisht është trajneri i ri i Bolongnas. Ish lojtari i Milanit ka nënshkruar një kontratë dyvjeçare dhe do të zëvendësojë Roberto Donadonin, shkruan GazetaBlic Inzaghi u largua...

Zyrtare: Inzaghi trajner i skuadrës së njohur

para 8 muajve - Infokusi

Filippo Inzaghi zyrtarisht është trajner i Bolognas, duke nënshkruar kontratë dy-vjeçare, kështu duke zërë vendin e Roberto Donadonit. “Bologna FC 1909 lajmëron që Filippo Inzaghit i është besuar posti...

Inzaghi trajner i Bolognas

para 8 muajve - Ekonomia Online

Filippo Inzaghi zyrtarisht është trajner i Bolognas, duke nënshkruar kontratë dy-vjeçare, kështu duke zërë vendin e Roberto Donadonit. “Bologna FC 1909 lajmëron që Filippo Inzaghit i është besuar posti...

Zyrtare: Inzaghi merr drejtimin e skuadrës nga Serie A

para 8 muajve - Sovrani

Legjenda italiane, Filippo Inzaghi është bërë me skuadër të re. 44-vjeçari është emëruar trajner i klubit nga Serie A, Bologna, shkruan IndeksOnline. Lajmin e ka konfirmuar klubi përmes rrjeteve sociale....

Zyrtare: Filippo Inzaghi merr drejtimin e klubit italian

para 8 muajve - Periskopi

Filippo Inzaghi është trajner i ri i Bolognas Inzaghi ka nënshkruar kotnratë dyvjeçare me Bolognan duke e zëvendësuar Roberto Donadonin, shkruan Periskopi. “Bologna njofton që Filippo Inzaghi do të jetë...

Filippo Inzaghi trajneri i skuadrës në Serie A

para 8 muajve - Albeu

Ish-sulmuesi i Milanit, Filippo Inzaghi , arriti sot në qendrën stërvitore të Bolognas para zyrtarizimit si trajner i saj. 44-vjeçari u largua nga Venezia të hënën, pas eleminimit në gjysmëfinale të playoff...

Seria A/Inzaghi rikthehet si trajner i Bologna-s

para 8 muajve - Java News

Ish-sulmuesi i Milanit dhe përfaqësueses së Italisë, Filippo Inzaghi, arriti sot në qendrën stërvitore të Bolognas para zyrtarizimit si trajner i saj. 44-vjeçari u largua nga Venezia të hënën, pas eleminimit...

Inzaghi rikthehet në Serie A si trajner

para 8 muajve - Gazeta Express

Ish-sulmuesi i Milanit dhe përfaqësueses së Italisë, Filippo Inzaghi, arriti sot në qendrën stërvitore të Bolognas para zyrtarizimit si trajner i saj. 44-vjeçari u largua nga Venezia të hënën, pas eleminimit...

Inzaghi rikthehet në Serie A si trajner

para 8 muajve - Tetova Sot

Ish-sulmuesi i Milanit dhe përfaqësueses së Italisë, Filippo Inzaghi, arriti sot në qendrën stërvitore të Bolognas para zyrtarizimit si trajner i saj. 44-vjeçari u largua nga Venezia të hënën, pas eleminimit...

Inzaghi bëhet trajner te ekipi i njohur nga Serie A

para 8 muajve - Lajmi.net

. Sezonin e ardhshëm në Serinë A, përveç ndeshjeve derbi mes skuadrave të të njëjtit qytet, do të mund të shohim edhe përballje derbi mes dy vëllezërve trajnerë. Kjo pasi Filippo Inzaghi është shumë pranë...

Inzaghi te Bologna, kampionati italian me një tjetër derbi

para 8 muajve - SuperSport

Sezonin e ardhshëm në Serinë A, përveç ndeshjeve derbi mes skuadrave të të njëjtit qytet, do të mund të shohim edhe përballje derbi mes dy vëllezërve trajnerë. Kjo pasi Filippo Inzaghi është shumë pranë...

Filippo Inzaghi bëhet trajner i skuadrës në Seria A

para 8 muajve - OraInfo

Ish sulmuesi i Milanit dhe Italisë, Filippo Inzaghi ka arritur në fushën e trajnimit të Bolonjës përpara se të bëhet trajneri i ardhshëm i klubit,përcjell ORAinfo. Webfaqja e Gianluca Di Marzio raporton...

Inzaghi rikthehet në Serie A si trajner

para 8 muajve - Ekonomia Online

Ish-sulmuesi i Milanit dhe përfaqësueses së Italisë, Filippo Inzaghi, arriti sot në qendrën stërvitore të Bolognas para zyrtarizimit si trajner i saj. 44-vjeçari u largua nga Venezia të hënën, pas eleminimit...

Inzagi pranë zyrtarizimit, legjenda e Milanit bëhet trajner skuadrës së Seria A

para 8 muajve - Newsport

Filipo Inzagi do të jetë trajneri i ri i Bolognas. Ish-sulmuesi i Milanit është shfaqur sot në qendrën stërvitore të ekipit italian. Ai u largua nga Venezia të hënën, pasi u eleminua në gjysmëfinale të...

Ky fakt interesant pritet të ndodhë në Serie A

para 8 muajve - Insajderi

Në edicionin e ri të futbollit italian mund të jemi dëshmitarë të një fakti interesant. Filippo Inzaghi është shumë pranë nënshkrimit me skuadrën e Bolognas. më tepër

Gjimshiti merr ofertë nga klubi i madh i Serie A

para 8 muajve - GazetaBlic

Pasi mbylli eksperiencën me Beneventon, pa mundur të mbijetojë në Serinë A, Berat Gjimshiti është në kërkim të një destinacioni të ri për të ardhmen. Kartoni i mbrojtësit 25-vjeçar është në pronësi të...

Gjimshiti mbetet në Serie A, ky është klubi i ri

para 8 muajve - Ina

Berat Gjimshiti është në kërkim të një destinacioni të ri për të ardhmen.Pasi mbylli eksperiencën me Beneventon, pa mundur të mbijetojë në Serinë A, Berat Gjimshiti është në kërkim të një destinacioni...

Gjimshiti mbetet në Serie A, ky është klubi i ri

para 8 muajve - Lajmi.net

Berat Gjimshiti është në kërkim të një destinacioni të ri për të ardhmen. Pasi mbylli eksperiencën me Beneventon, pa mundur të mbijetojë në Serinë A, Berat Gjimshiti është në kërkim të një destinacioni...

Sassuolo kërkon Berat Gjimshitin, shqiptari mbetet në Serinë A

para 8 muajve - SuperSport

Pasi mbylli eksperiencën me Beneventon, pa mundur të mbijetojë në Serinë A, Berat Gjimshiti është në kërkim të një destinacioni të ri për të ardhmen. Kartoni i mbrojtësit 25-vjeçar është në pronësi të...

Xhimshiti gjen “shtëpi” të re, bashkohet me trajnerin e tij te Sassuolo

para 8 muajve - Newsport

Futbollisti kombëtares shqiptare Berat Xhimshiti do të ndërrojë sërish ekip. 25-vjeccari që luan prej 3 vitesh në Itali është kërkuar nga tekniku i Beneventos Roberto de Zerbi. Të dy njihen mirë me njëri...

Gjimshiti mbetet në Serie A, ky është klubi i ri

para 8 muajve - Sovrani

Pasi mbylli eksperiencën me Beneventon, pa mundur të mbijetojë në Serinë A, Berat Gjimshiti është në kërkim të një destinacioni të ri për të ardhmen. Kartoni i mbrojtësit 25-vjeçar është në pronësi të...

Inzaghi nuk arrin objektivin dhe jep dorëheqjen

para 8 muajve - SuperSport

Ndeshja në “Renzo Barbera” ndaj Palermos, ishte e fundit e Philippo Inzaghit në stolin e Venezias. Ish sulmuesi i njohur vendosi të japë dorëheqjen nga drejtimi i skuadrës, me pengun që nuk arriti ta ngrejë...

Jep dorëheqje Pippo Inzaghi

para 8 muajve - Lajmi.net

Ndeshja në “Renzo Barbera” ndaj Palermos, ishte e fundit e Philippo Inzaghit në stolin e Venezias. Ish sulmuesi i njohur vendosi të japë dorëheqjen nga drejtimi i skuadrës, me pengun që nuk arriti ta ngrejë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK