http://kariera.mk

Prodhimet bujqësore, Rama: Asnjë produkt i eksportuar këtë vit, nuk ka rezultuar mbi normën e lejuar

më 6.2018 - Sot News

Kryeministri Edi Rama në një postim në Facebook citon eksportet dhe sipas tij analizat e kryera nga BE, për të kundërshtuar akuzat se prodhimet shqiptare bujqësore rriten e piqen artificialisht dhe krejtësisht...

Prodhime me pesticide? Reagon Rama: Ju tregoj shembullin e eksporteve në BE dhe analizat e kryera

më 6.2018 - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama shprehet se prodhimet bujqësore shqiptare nuk janë problematike. Duke marrë shkas nga raportimet e fundit, shefi i qeverisë gjykon se vendi eksporton me tonelata prodhime bujqësore...

Prodhimet bujqësore, Rama e pranon: Pesticidi i rrezikshëm ekziston

më 6.2018 - Gazeta Shqip

Kryeministri Edi Rama citon eksportet dhe sipas tij analizat e kryera nga BE, për të kundërshtuar akuzat se prodhimet shqiptare bujqësore rriten e piqen artificialisht dhe krejtësisht jashtë standardeve...

Prodhimet bujqësore, Rama e pranon: Pesticidi i rrezikshëm ekziston, por…

më 6.2018 - Mapo

Kryeministri Edi Rama citon eksportet dhe sipas tij analizat e kryera nga BE, për të kundërshtuar akuzat se prodhimet shqiptare bujqësore rriten e piqen artificialisht dhe krejtësisht jashtë standardeve...

Prodhimet bujqësore shqiptare problematike? Reagon Rama: Fantazi mediatike pa asnjë bazë!

më 6.2018 - Lexo

Kryeministri Edi Rama shprehet se prodhimet bujqësore shqiptare nuk janë problematike. Duke marrë shkas nga raportimet e fundit, shefi i qeverisë gjykon se vendi eksporton me tonelata prodhime bujqësore...

Tonelata prodhimesh shqiptare në BE, çfarë tregojnë analizat

më 6.2018 - Java News

Kryeministri Edi Rama thotë se prodhimet bujqësore shqiptare nuk janë problematike sa i takon nivelit të mbetjeve kimike. Duke marrë shkas nga raportimet e fundit për pesticidet e dëmshme, shefi i qeverisë...

VIDEO/ Rama qetëson konsumatorët: Nuk ka asnjë produkt me pesticide, produktet shqiptare janë më të kërkuarat në treg

më 6.2018 - Lexo

Kryeministri Rama ka qetësuar të gjithë konsumatorët për shqetësimin se produktet në vend janë me pesticide. Në një takim me sipërmarrës të agroturizmit, kryeministri deklaroi se produktet në Shqipëri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK