http://kariera.mk

“NATO kërcënon sigurinë evropiane”

para 9 muajve - RTV 21

Rusia paralajmëron Zëvendësministri i jashtëm rus, Alexander Grushko, e kritikoi nismën e NATO-s, të njohur si “Katër/Tridhjetë”, me ç’rast tha se Rusia do t’i marrë të gjitha masat e nevojshme ushtarake...

Rusia, gati për Kampionatin Botëror

para 9 muajve - Zëri i Amerikës

Tetë vjet pasi iu dha e drejta për të mikpritur Finalet e Kampionatit Botëror të Futbollit, Rusia thotë se është gati për fillimin e garës njëmujore. Por me buxhetin total të Kupës së Botës që është rritur...

Rusia: NATO po kërcënon sigurinë evropiane

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Rusia tha se plani i ri i NATO-s për të rritur gatishmërinë e saj ushtarake në Evropë do të dobësojë sigurinë në kontinent dhe paralajmëroi se Moska do ta marrë atë parasysh në planifikimin e saj ushtarak....

Putin falënderon FIFA-n për mbajtje të “sportit larg politikës”

para 9 muajve - Portalb

Presidenti rus, Vladimir Putin, i është drejtuar trupit botëror të futbollit, FIFA, një ditë para nisjes së Kampionatit për Kupën e Botës, duke falënderuar këtë organizatë për mbajtje të sportit larg politikës....

Putin falënderon FIFA-n për mbajtje të "sportit larg politikës"

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti rus, Vladimir Putin, i është drejtuar trupit botëror të futbollit, FIFA, një ditë para nisjes së Kampionatit për Kupën e Botës, duke falënderuar këtë organizatë për mbajtje të sportit larg politikës....

Putin falënderon FIFA-n për mbajtje të “sportit larg politikës”

para 9 muajve - Tetova Sot

Presidenti rus, Vladimir Putin, i është drejtuar trupit botëror të futbollit, FIFA, një ditë para nisjes së Kampionatit për Kupën e Botës, duke falënderuar këtë organizatë për mbajtje të sportit larg politikës....

Putin falënderon FIFA-n për mbajtje të “sportit larg politikës”

para 9 muajve - Ekonomia Online

Presidenti rus, Vladimir Putin, i është drejtuar trupit botëror të futbollit, FIFA, një ditë para nisjes së Kampionatit për Kupën e Botës, duke falënderuar këtë organizatë për mbajtje të sportit larg politikës....

Putin falënderon FIFA-n për mbajtje të “sportit larg politikës”

para 9 muajve - Republika

Presidenti rus, Vladimir Putin, i është drejtuar trupit botëror të futbollit, FIFA, një ditë para nisjes së Kampionatit për Kupën e Botës, duke falënderuar këtë organizatë për mbajtje të sportit larg politikës....

Moska: NATO po përkeqëson sigurinë në Evropë, do reagojmë

para 9 muajve - Te Sheshi

Moska do të marrë të gjitha masat e nevojshme ushtarake për të garantuar sigurinë e tyre, tha Alexander Grushko. Zëvendësministri i jashtëm rus, Alexander Grushko tha se plani i ri NATO-s për të forcuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK