http://kariera.mk

Egjipti më i sigurt se SHBA-ja dhe Mbretëria e Bashkuar

para 12 muajve - Portalb

Egjipti, në një anketë globale, u rendit si vendi më i sigurt në Afrikë dhe, madje, më lart se Shtetet e Bashkuara dhe Mbretëria e Bashkuar, transmeton REL. Qendra Gallup i ka pyetur njerëzit nëse ndjehen...

Egjipti më i sigurt se SHBA-ja dhe Mbretëria e Bashkuar

para 12 muajve - Koha.net

Egjipti, në një anketë globale, u rendit si vendi më i sigurt në Afrikë dhe, madje, më lart se Shtetet e Bashkuara dhe Mbretëria e Bashkuar. Qendra Gallup i ka pyetur njerëzit nëse ndjehen të sigurt të...

Egjipti më i sigurt se SHBA-ja dhe Mbretëria e Bashkuar

para 12 muajve - Lajmi.net

Egjipti, në një anketë globale, u rendit si vendi më i sigurt në Afrikë dhe, madje, më lart se Shtetet e Bashkuara dhe Mbretëria e Bashkuar. Qendra Gallup i ka pyetur njerëzit nëse ndjehen të sigurt të...

Sondazhi i Gallupit: Egjipti më i sigurt se Amerika dhe Britania

para 12 muajve - Klan Kosova

Egjipti është renditur vendi më i sigurt në Afrikë dhe më lartë se Britania e Madhe dhe SHBA, sipas një sondazhi të ri botëror. Në raportin vjetor të saj, Gallup Global Law dhe Order pyeti nëse njerëzit...

Egjipti më i sigurt se SHBA-ja dhe Mbretëria e Bashkuar

para 12 muajve - Evropa e Lirë

Egjipti, në një anketë globale, u rendit si vendi më i sigurt në Afrikë dhe, madje, më lart se Shtetet e Bashkuara dhe Mbrtëria e Bashkuar. Qendra Gallup i ka pyetur njerëzit nëse ndjehen të sigurt të...

Egjipti më i sigurt se SHBA-ja dhe Mbretëria e Bashkuar

para 12 muajve - Gazeta e re

Egjipti, në një anketë globale, u rendit si vendi më i sigurt në Afrikë dhe, madje, më lart se Shtetet e Bashkuara dhe Mbretëria e Bashkuar. Qendra Gallup i ka pyetur njerëzit nëse ndjehen të sigurt të...

Egjipti më i sigurt se ShBA-ja dhe Mbretëria e Bashkuar

para 12 muajve - Ekonomia Online

Egjipti, në një anketë globale, u rendit si vendi më i sigurt në Afrikë dhe, madje, më lart se Shtetet e Bashkuara dhe Mbrtëria e Bashkuar. Qendra Gallup i ka pyetur njerëzit nëse ndjehen të sigurt të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK